Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

4e STER VAN MOERDIJK

                       Uitslag Wegwedstrijd over 168,8 km

               WEDSTRIJD IN DE BELOFTENCOMPETITIE op 14 Juni 2009

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  17 Schreurs, Mark            Line-Lloyd Footwear Cycl     3:58:00
  2  27 de Boer, Joris            Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
  3   6 Wildeman, Henk            Asito-Craft Cycling Team      z.t.
  4  10 Kuiper, Bouke             Koga CreditforceTalenttm      z.t.
  5  15 Koning, Peter             Line-Lloyd Footwear Cycl     3:58:27     0:27
  6   4 Luyt, Dennis              Asito-Craft Cycling Team      z.t.
  7 118 van der Sanden, Geert     TML Dommelstr/Schijndel      3:58:37     0:37
  8   5 Polling, Peter Jan        Asito-Craft Cycling Team     3:58:40     0:40
  9  86 Mesker, Wouter            JvArckel/Bik-Excelsior        z.t.
 10  42 van Diermen, Johnny       van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 11 113 van Wel, Ruud             WV Noord-Holland              z.t.
 12  34 Strating, Gijs            Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
 13 109 Huenders, Mitchell        WV Noord-Holland              z.t.
 14   3 Kamphuis, Sebastiaan      Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 15  18 Hamelink, Jasper          Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 16 101 Spooren, Aart             Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 17  49 Werst, Raymond            PPL Belisol Maaslandster      z.t.
 18  22 Kelderman, Martin         Metec Cycling Team            z.t.
 19  28 de Haan, Jesse            Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 20  20 te Brake, Remco           Metec Cycling Team            z.t.
 21 138 Vreugdenhil, Stefan       WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 22  14 Ruckert, Patrick          Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 23 111 ten Dam, Arjen            WV Noord-Holland              z.t.
 24 103 Vermeulen, Jack           Wielerland.nl/Waard/Hoek      z.t.
 25  12 Vingerling, Michael       Koga CreditforceTalenttm      z.t.
 26  51 Pluijmaekers, Mitch       PPL Belisol Maaslandster      z.t.
 27 117 Heldens, Henke            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 28  46 Mijnen, Harmen            WV Eemland                    z.t.
 29  41 Terpstra, Mike            van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 30  30 van Luijk, Sven           Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 31  13 te Stroet, Rens           Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 32  16 Sinnige, Job              Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 33   1 Nederlof, Tim             Asito-Craft Cycling Team     3:58:49     0:49
 34  56 Ariesen, Johim            Wilton-Snel-AA-Volhardng     4:00:50     2:50
 35 124 Schouten, Jelle           RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 36 112 Lommers, Niels            WV Noord-Holland             4:00:54     2:54
 37 102 van der Weijst, Geert     Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 38 115 Polak, Thomas             TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 39  85 Kros, Thijs               JvArckel/Bik-Excelsior        z.t.
 40  58 Kuster, Teun              Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 41  38 Goos, Marc                van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 42  26 Bierens, Erik             Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 43  82 Beemsterboer, Rick        Groot Friesland               z.t.
 44 137 Heeneman, Willy           WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 45  94 Posthuma, Tim             Stormvogels/Oldenzaal         z.t.
 46   2 van der Horst, Geert      Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 47  84 de Vries, Evert           Groot Friesland               z.t.
 48 110 Boskamp, Melvin           WV Noord-Holland              z.t.
 49 143 Smit, Kevin               Rietvld/FrLeeuw/NWVG/Ede      z.t.
 50  31 Hulzebos, Barry           Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
 51 148 Boerrigter, Mathijs       Emmen/RSE-Cyclingteam         z.t.
 52 125 Vermeulen, Jeff           RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 53   7 Bond, Mike                Koga CreditforceTalenttm      z.t.
 54  50 Janssen, Yannick          PPL Belisol Maaslandster     4:01:03     3:03
 55  97 Hupkens, Patrick          Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 56  40 Simons, Jack              van Hemert/Jonge Renner      4:01:12     3:12
 57  36 Beenes, Björn             Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
 58  29 Helderman, Paul           Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 59  55 van Os, Enno              Wilton-Snel-AA-Volhardng     4:01:15     3:15
 60 114 Wegter, Bram              WV Noord-Holland             4:03:15     5:15

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.555 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

4e STER VAN MOERDIJK

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Asito-Craft Cycling Team     1     11:55:07
  2  Line-Lloyd Footwear Cycl     3     11:55:07
  3  Koopmans Cube Cycling Tm     5     11:55:20        0:13
  4  WV Noord-Holland            19     11:56:00        0:53
  5  Koga CreditforceTalenttm     2     11:57:34        2:27
  6  TML Dommelstr/Schijndel     20     11:58:11        3:04
  7  van Hemert/Jonge Renner      7     11:58:14        3:07
  8  PPL Belisol Maaslandster     9     11:58:23        3:16
  9  Kempen/Buitenlust/SnWiel    17     12:00:37        5:30
 10  Jong en Laan/Peddelaars      6     12:00:46        5:39
 11  Wilton-Snel-AA-Volhardng    10     12:02:59        7:52
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon