Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

53ste RONDE VAN MIDDEN-NEDERLAND

                        Uitslag Wegwedstrijd over 186 km

           VRIJE WEDSTRIJD VOOR ELITE EN BELOFTEN op 30 Augustus 2009

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  55 Boelen, Jeroen            VAN HEMERT GROEP/JONGE R     4:08:13
  2 120 Schep, Peter              AA CYC.TRACK & CYCLOCROS     4:08:21     0:08
  3  11 Bos, Marco                CYCLINGTEAM JO PIELS         4:08:27     0:14
  4  67 Verschoor, Martijn        ASITO-CRAFT CYCLING TEAM      z.t.
  5  95 Knijpinga, Andy           DE KEMPEN / BUITENLUST       4:08:29     0:16
  6  61 Dekker, Arjan             DWVG WILTON CYCLING TEAM     4:08:30     0:17
  7  19 Claeys, Kevin             TEAM DESCHUYTTER-ABUTRIE     4:08:32     0:19
  8 119 Vermeulen, Jeff           AA CYC.TRACK & CYCLOCROS      z.t.
  9  13 van Gulik, Fulco          KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
 10   7 Ariesen, Johim            CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 11 112 Kreder, Wesley            CYCL.TEAM VAN VLIET-EBH       z.t.
 12  22 Maes, Jo                  TEAM DESCHUYTTER-ABUTRIE      z.t.
 13  53 te Brake, Remco           METEC CYCLING TEAM            z.t.
 14 165 Sydlik, Benjaminn         Team EGN-Rose NRW             z.t.
 15  73 Berk, Johan               SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 16  23 Horton, Tobyn             TEAM DESCHUYTTER-ABUTRIE      z.t.
 17 147 Gelens, Ralph             WIELERPLOEG DE MOL            z.t.
 18   2 van Wel, Ruud             MIDI CENTER-RUITER WIELE      z.t.
 19  66 Opie, Chris               DWVG WILTON CYCLING TEAM      z.t.
 20 118 van IJzendoorn, Eddy      AA CYC.TRACK & CYCLOCROS      z.t.
 21   4 Lormans, Sander           MIDI CENTER-RUITER WIELE      z.t.
 22 164 Sydlik, Robert            Team EGN-Rose NRW             z.t.
 23  70 Pieters, Niels            ASITO-CRAFT CYCLING TEAM      z.t.
 24  12 Mohlmann, Peter           CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 25  91 Dekkers, Paul             DE KEMPEN / BUITENLUST        z.t.
 26 138 Slager, Bram              HEPRO KOZIJNEN NWVG           z.t.
 27  65 van Os, Enno              DWVG WILTON CYCLING TEAM      z.t.
 28  77 Borst, Nick               SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 29  21 Dhaene, Brecht            TEAM DESCHUYTTER-ABUTRIE      z.t.
 30 128 Limburg, Stefan           PEDDELAARS/ DE JONG&LAAN      z.t.
 31 121 Hassink, Arne             KOGA CREDITFORCE TALENTT      z.t.
 32 106 Fransen, Ruud             WSV EMMEN-SG AUTOMATISER      z.t.
 33  46 van Plateringen, Martin   LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 34  44 Ruckert, Patrick          LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 35  74 Rotmensen, Davey          SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 36  62 Sikking, Frank            DWVG WILTON CYCLING TEAM      z.t.
 37  88 Kers, Koos Jeroen         TEAM AMSTERDAM/GRONTMIJ       z.t.
 38   3 Boskamp, Melvin           MIDI CENTER-RUITER WIELE      z.t.
 39 131 Hulzebos, Barry           PEDDELAARS/ DE JONG&LAAN      z.t.
 40  38 Riethof, Romario          RIETVELD / WV EDE             z.t.
 41  43 Asjes, Jelmer             LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 42  24 Furniere, Kevin           TEAM DESCHUYTTER-ABUTRIE      z.t.
 43  31 Aardenburg, Sander        KOOPMANS CUBE CYCLING TM      z.t.
 44 146 Oosthoek, Arian           WIELERPLOEG DE MOL            z.t.
 45  48 Hamelink, Jasper          LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 46 104 Kregel, Jeroen            WSV EMMEN-SG AUTOMATISER      z.t.
 47  51 Atzori, Umberto           METEC CYCLING TEAM            z.t.
 48  82 Knops, Jorn               WV TEMPO / BMV                z.t.
 49  47 van der Lijn, Robin       LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 50 126 Zijlstra, Sipke           KOGA CREDITFORCE TALENTT      z.t.
 51  58 Hooghiemster, RenÚ        VAN HEMERT GROEP/JONGE R      z.t.
 52  29 de Reus, Frank            RABO/PLIEGER J.V.ARCKEL       z.t.
 53  20 Bhogal, Alex              TEAM DESCHUYTTER-ABUTRIE      z.t.
 54  35 van Luijk, Sven           KOOPMANS CUBE CYCLING TM      z.t.
 55  93 Metsemakers, Luuk         DE KEMPEN / BUITENLUST        z.t.
 56  68 Nederlof, Tim             ASITO-CRAFT CYCLING TEAM      z.t.
 57  89 Kruithof, Thomas          TEAM AMSTERDAM/GRONTMIJ       z.t.
 58  94 Rayer, Bruce              DE KEMPEN / BUITENLUST        z.t.
 59  63 Borst, DaniŰl             DWVG WILTON CYCLING TEAM      z.t.
 60  98 Boersma, Jildert          LWV DE FRIESCHE LEEUW         z.t.
 61  86 Aandewiel, Pascal         TEAM AMSTERDAM/GRONTMIJ       z.t.
 62 156 Reijmer, Tjalling         WV EEMLAND                    z.t.
 63 117 Huenders, Mitchell        AA CYC.TRACK & CYCLOCROS      z.t.
 64  32 de Beer, Pim              KOOPMANS CUBE CYCLING TM      z.t.
 65  14 Lenferink, Jasper         KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
 66  96 Arts, Edwin               DE KEMPEN / BUITENLUST        z.t.
 67  69 Oostlander, Sander        ASITO-CRAFT CYCLING TEAM      z.t.
 68  76 Meijer, Ronald            SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 69 139 Bronkhorst, Harm          RWC AHOY                      z.t.
 70 166 Fastring, Boris           Team EGN-Rose NRW             z.t.
 71  50 Beuker, Jordy             METEC CYCLING TEAM            z.t.
 72  28 van der Niet, Rob         RABO/PLIEGER J.V.ARCKEL       z.t.
 73  79 Burgmans, Bo              WV TEMPO / BMV                z.t.
 74  42 Smit, Kevin               RIETVELD / WV EDE             z.t.
 75 100 Hooghiemster, Niek        LWV DE FRIESCHE LEEUW         z.t.
 76 110 Vermeulen, Jack           CYCL.TEAM VAN VLIET-EBH       z.t.
 77  72 van Winden, Stefan        ASITO-CRAFT CYCLING TEAM      z.t.
 78 141 Wieser, Jerwin            RWC AHOY                      z.t.
 79  56 Kooiman, Erik Jan         VAN HEMERT GROEP/JONGE R      z.t.
 80 113 Stamsnijder, Bas          CYCL.TEAM VAN VLIET-EBH       z.t.
 81 102 van der Werf, Teake-Piet  LWV DE FRIESCHE LEEUW         z.t.
 82  16 Soepenberg, Ger           KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
 83 109 Gmelich Meijling, Jarno   CYCL.TEAM VAN VLIET-EBH       z.t.
 84   8 Relou, Tom                CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 85  64 van Bekkum, Rob           DWVG WILTON CYCLING TEAM      z.t.
 86  54 Kelderman, Martin         METEC CYCLING TEAM            z.t.
 87 155 van den Bergh, Olav       WV EEMLAND                    z.t.
 88 158 Botter, Arne              WV DE IJSSELSTREEK            z.t.
 89  40 Fransen, Casper           RIETVELD / WV EDE             z.t.
 90  34 Helderman, Paul           KOOPMANS CUBE CYCLING TM      z.t.
 91  92 Droogmans, Thijs          DE KEMPEN / BUITENLUST        z.t.
 92   9 van Dulmen, Thom          CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 93  59 Landstrom, Johan          VAN HEMERT GROEP/JONGE R      z.t.
 94 152 Geluwie, Vincent          WV EEMLAND                    z.t.
 95  60 Pronk, Leander            VAN HEMERT GROEP/JONGE R      z.t.
 96   5 Vriend, Rudy              MIDI CENTER-RUITER WIELE      z.t.
 97 167 Dominik, Ivo              Team EGN-Rose NRW             z.t.
 98   1 Bos, Jan                  MIDI CENTER-RUITER WIELE      z.t.
 99  49 van Agtmaal, Peter        METEC CYCLING TEAM            z.t.
100  30 Vendrig, Bart             RABO/PLIEGER J.V.ARCKEL       z.t.
101  25 Kros, Thijs               RABO/PLIEGER J.V.ARCKEL       z.t.
102 144 van der Ven, Maurits      RWC AHOY                      z.t.
103 136 Merx, Peter               HEPRO KOZIJNEN NWVG           z.t.
104   6 Botman, Wim               MIDI CENTER-RUITER WIELE      z.t.
105 116 Stam, Danny               AA CYC.TRACK & CYCLOCROS      z.t.
106 163 Sydlik, Tobias            Team EGN-Rose NRW             z.t.
107  15 Bruin, Ivor               KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
108  75 van Lakerveld, Erik       SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
109  10 Berkenbosch, Maint        CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
110  45 Griffin, Jake             LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
111  26 Luyten, Marco             RABO/PLIEGER J.V.ARCKEL       z.t.
112 150 Lems, Dennis              WIELERPLOEG DE MOL            z.t.
113 133 de Lange, Bas             HEPRO KOZIJNEN NWVG           z.t.
114  57 de Haan, Sierk-Jan        VAN HEMERT GROEP/JONGE R      z.t.
115  36 de Boer, Joris            KOOPMANS CUBE CYCLING TM      z.t.
116 101 van Houten, Mark          LWV DE FRIESCHE LEEUW         z.t.
117 130 Spijkerman, Herman        PEDDELAARS/ DE JONG&LAAN      z.t.
118  39 den Hertog, Reijer        RIETVELD / WV EDE             z.t.
119  71 Waaijer, Bas              ASITO-CRAFT CYCLING TEAM      z.t.
120 123 St÷pler, Nick             KOGA CREDITFORCE TALENTT     4:09:32     1:19
121  84 Verboven, Erik            WV TEMPO / BMV                z.t.
122 114 Vreugdenhil, Stefan       CYCL.TEAM VAN VLIET-EBH       z.t.
123 129 Eefting, Roy              PEDDELAARS/ DE JONG&LAAN      z.t.
124  87 Smits, Florian            TEAM AMSTERDAM/GRONTMIJ      4:09:45     1:32
125 154 van den Hengel, John      WV EEMLAND                   4:09:56     1:43
126 122 van Haaren, Bart          KOGA CREDITFORCE TALENTT     4:10:05     1:52

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.961 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon