Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

28STE MEEUS RACE VOOR BELOFTEN

                        Uitslag Wegwedstrijd over 160 km

               STICHTING WIELERPROMOTIE PEELLAND op 22 Maart 2009

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  39 Goos, Marc                van Hemert/Jonge Renner      3:55:28
  2  87 van der Niet, Rob         JvArckel/Bik-Excelsior       3:55:44     0:16
  3  26 de Beer, Pim              Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
  4  20 te Brake, Remco           Metec Cycling Team            z.t.
  5   3 Broers, Remco             Asito-Craft Cycling Team      z.t.
  6  40 Terpstra, Mike            van Hemert/Jonge Renner       z.t.
  7  27 Helderman, Paul           Koopmans Cube Cycling Tm     3:55:46     0:18
  8 115 Kamsma, Marcel            TML Dommelstr/Schijndel      3:55:49     0:21
  9  21 Kelderman, Martin         Metec Cycling Team           3:55:52     0:24
 10  16 te Stroet, Rens           Line-Lloyd Footwear Cycl     3:55:55     0:27
 11   4 Polling, Peter Jan        Asito-Craft Cycling Team     3:56:06     0:38
 12 111 van Wel, Ruud             WV Noord-Holland              z.t.
 13   5 Nederlof, Tim             Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 14  13 Ruckert, Patrick          Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 15  65 Boogaard, Ferdinand       De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 16  95 van der Velde, Jeffrie    Stormvogels/Oldenzaal        3:56:14     0:46
 17  37 Brouwer, Gijs             van Hemert/Jonge Renner      3:56:41     1:13
 18  41 van Diermen, Johnny       van Hemert/Jonge Renner      3:56:56     1:28
 19   6 van Dijk, Julian          Asito-Craft Cycling Team     3:57:01     1:33
 20  29 de Haan, Jesse            Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 21  97 Spooren, Aart             Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 22  42 Nieuwdorp, Nick           van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 23  19 Beuker, Jordy             Metec Cycling Team            z.t.
 24 117 Heldens, Henke            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 25  38 van Diermen, Jaron        van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 26   9 Kuiper, Bouke             Koga CreditforceTalenttm      z.t.
 27  55 van Os, Enno              Wilton-Snel-AA-Volhardng     3:57:11     1:43
 28   2 Kamphuis, Sebastiaan      Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 29  10 Kip, Ismael               Koga CreditforceTalenttm      z.t.
 30  56 Opie, Chris               Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 31 104 Vermeulen, Jack           Wielerland.nl/Waard/Hoek      z.t.
 32  66 Minnaard, Marco           De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 33  36 Hulzebos, Barry           Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
 34  17 Griffin, Jake             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 35   1 Wildeman, Henk            Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 36 109 Beukeboom, Dion           WV Noord-Holland              z.t.
 37  98 Castelijns, Twan          Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 38  62 Ockeloen, Jasper          De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 39 142 Kamphuis, Milan           Rietvld/FrLeeuw/NWVG/Ede      z.t.
 40 141 Merx, Peter               Rietvld/FrLeeuw/NWVG/Ede      z.t.
 41  52 Janssen, Yannick          PPL Belisol Maaslandster      z.t.
 42  35 Faber, Rutmer             Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
 43  28 van Luijk, Sven           Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 44  31 Beenes, Björn             Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
 45  18 van Plateringen, Martin   Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 46 147 Braamhaar, Robin          Emmen/RSE-Cyclingteam         z.t.
 47 135 Heeneman, Willy           WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 48 118 van Roosmalen, Wouter     TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 49 116 Busser, Nieck             TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 50 112 ten Dam, Arjen            WV Noord-Holland              z.t.
 51 145 Reimert, Toby             Emmen/RSE-Cyclingteam         z.t.
 52 110 Slagter, Tom              WV Noord-Holland             3:57:20     1:52
 53   8 Stöpler, Nick             Koga CreditforceTalenttm     3:57:22     1:54
 54 139 Boersma, Jildert          Rietvld/FrLeeuw/NWVG/Ede     3:57:27     1:59
 55 101 Droogmans, Thijs          Kempen/Buitenlust/SnWiel     3:58:10     2:42
 56  43 Schreurs, Mark            WV Eemland                   3:58:12     2:44
 57  45 van den Hengel, John      WV Eemland                   3:58:32     3:04
 58 132 Oostland, Sten            IJsselstreek/ARTVAdelaar     3:59:18     3:50
 59  24 Timmer, Mathijs           Metec Cycling Team           4:02:29     7:01
 60  22 du Prie, Mick             Metec Cycling Team            z.t.
 61 123 van der Ven, Maurits      RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.770 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

28STE MEEUS RACE VOOR BELOFTEN

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  van Hemert/Jonge Renner      7     11:47:53
  2  Asito-Craft Cycling Team     1     11:47:56        0:03
  3  Koopmans Cube Cycling Tm     5     11:48:31        0:38
  4  Metec Cycling Team           4     11:48:37        0:44
  5  Line-Lloyd Footwear Cycl     3     11:49:12        1:19
  6  TML Dommelstr/Schijndel     20     11:50:01        2:08
  7  De Mol/Theo Middelkamp      11     11:50:28        2:35
  8  WV Noord-Holland            19     11:50:28        2:35
  9  Jong en Laan/Peddelaars      6     11:51:33        3:40
 10  Koga CreditforceTalenttm     2     11:51:34        3:41
 11  Rietvld/FrLeeuw/NWVG/Ede    24     11:51:49        3:56
 12  Kempen/Buitenlust/SnWiel    17     11:52:22        4:29
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon