Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

MEEUS RACE NIEUW.MEISJES EN JUN.VROUWEN

                Gezamenlijke Uitslag Wegwedstrijd over 60 km

               STICHTING WIELERPROMOTIE PEELLAND op 22 Maart 2009
                                     MEEUS

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   6 Spoor, Winanda            Rijswijk ZH              J   1:37:13
  2  43 Leth, Julie               Denemarken               J    z.t.
  3  10 Woering, Melanie          Rozenburg ZH             J    z.t.
  4  26 Braspennincx, Shanne      Ulvenhout                J    z.t.
  5  78 Goossens, Veerle          Bakel                    N    z.t.
  6 105 van der Peet, Joyce       's-Gravenhage            N    z.t.
  7  42 Slik, Rozanne             Bergen NH                J    z.t.
  8  77 Stultiens, Sabrina        Meijel                   N    z.t.
  9   8 Woering, Henriette        Rozenburg ZH             J    z.t.
 10 103 van Baarle, Ashlynn       Zoetermeer               N    z.t.
 11  29 Meijering, Danielle       Stadskanaal              J    z.t.
 12  33 Dieteren, Charlotte       Roden                    J    z.t.
 13   9 Hoek, Maaike              Almelo                   J    z.t.
 14   5 Lenferink, Marte          Vriezenveen              J    z.t.
 15  39 van der Togt, Nancy       Schiedam                 J    z.t.
 16  40 de Vroome, Natasja        Rijswijk                 J    z.t.
 17 104 Bazuin, Dirkje            's-Gravenhage            N    z.t.
 18 100 de Ruijter, Sophie        Zoetermeer               N    z.t.
 19   1 Verberne, Lana            Lierop                   J    z.t.
 20   3 Rockx, Anouk              Oud-Gastel               J    z.t.
 21 109 Bakker, Sosja             Oosterhout NB            N    z.t.
 22  27 Lavrijssen, Birgit        Kapelle                  J    z.t.
 23  75 Teunissen, Britt          Ysselsteyn LB            N    z.t.
 24 113 Klement, Melanie          Diphoorn                 N    z.t.
 25  44 Meurs, Laura              Dordrecht                J    z.t.
 26  84 Hellemons, Ashley         Hoeven                   N    z.t.
 27  83 Haakman, Silvie           Alphen aan den Rijn      N    z.t.
 28  30 Schotman, Erica           Smilde                   J    z.t.
 29  92 van Leijen, Helena        Wageningen               N    z.t.
 30   4 Claessen, Marjolein       Hoeven                   J    z.t.
 31  23 van Hoek, Lotte           Vlijmen                  J    z.t.
 32 116 Wildeman, Jet             Raalte                   N    z.t.
 33 117 Elzing, Karen             Schoonebeek              N   1:37:21     0:08
 34  11 Oude Wansink, Nicole      Tiel                     J    z.t.
 35  96 van Santen, Domenique     Rozenburg ZH             N    z.t.
 36 121 Markus, Riejanne          Amstelveen               N   1:37:26     0:13
 37  34 Wildeman, Lies            Raalte                   J   1:39:11     1:58
 38  88 van de Klundert, Rowena   Hoogerheide              N   1:39:44     2:31
 39  79 Nieuwenhuizen, Natasja    's-Gravenzande           N    z.t.
 40  25 van Doremalen, Mara       's-Hertogenbosch         J    z.t.
 41  18 Tabak, Silke              Bergeijk                 J   1:40:01     2:48
 42  37 Lof, Nynke                Broek in Waterland       J    z.t.
 43 120 Kaptheijns, Maud          Westerhoven              N   1:40:12     2:59
 44   7 Spier, ChloŽ              Hilversum                J   1:40:25     3:12
 45  41 Jansen, Britt             Wijhe                    J    z.t.
 46 125 de Boer, Maartje          't Veld                  N    z.t.
 47  31 Hoeksma, Ilona            Luxwoude                 J    z.t.
 48  32 Visser, Sytske            Rien                     J    z.t.
 49  36 Smits, Jessica            Purmerend                J    z.t.
 50  85 Verstraten, Chantal       Roosendaal               N    z.t.
 51 102 Droog, Amber              Zoetermeer               N    z.t.
 52  76 Kastelijn, Femke          Neerkant                 N    z.t.
 53  19 van Bohemen, Bente        Nootdorp                 J   1:40:33     3:20
 54  82 Wubben, Bodine            Monster                  N   1:41:03     3:50
 55  14 van de Beurcht, Anne      Volkel                   J   1:44:05     6:52
 56 126 Kessler, Kicky            Velserbroek              N   1:44:28     7:15
 57  12 Galama, Sietske           Almere                       1:45:46     8:33
 58 111 Markus, Kelly             Hoofddorp                N   1:46:46     9:33
 59  89 Geers, Roxanne            Steenbergen NB           N   1:46:52     9:39
 60  80 de Graaf, Marieke         De Lier                  N   1:49:56    12:43

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.031 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

MEEUS RACE NIEUW.MEISJES EN JUN.VROUWEN

                        Uitslag Wegwedstrijd over 60 km

               STICHTING WIELERPROMOTIE PEELLAND op 22 Maart 2009
                                     MEEUS

Categorie: N  NIEUWELINGEN

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  78 Goossens, Veerle          Bakel                        1:37:13
  2 105 van der Peet, Joyce       's-Gravenhage                 z.t.
  3  77 Stultiens, Sabrina        Meijel                        z.t.
  4 103 van Baarle, Ashlynn       Zoetermeer                    z.t.
  5 104 Bazuin, Dirkje            's-Gravenhage                 z.t.
  6 100 de Ruijter, Sophie        Zoetermeer                    z.t.
  7 109 Bakker, Sosja             Oosterhout NB                 z.t.
  8  75 Teunissen, Britt          Ysselsteyn LB                 z.t.
  9 113 Klement, Melanie          Diphoorn                      z.t.
 10  84 Hellemons, Ashley         Hoeven                        z.t.
 11  83 Haakman, Silvie           Alphen aan den Rijn           z.t.
 12  92 van Leijen, Helena        Wageningen                    z.t.
 13 116 Wildeman, Jet             Raalte                        z.t.
 14 117 Elzing, Karen             Schoonebeek                  1:37:21     0:08
 15  96 van Santen, Domenique     Rozenburg ZH                  z.t.
 16 121 Markus, Riejanne          Amstelveen                   1:37:26     0:13
 17  88 van de Klundert, Rowena   Hoogerheide                  1:39:44     2:31
 18  79 Nieuwenhuizen, Natasja    's-Gravenzande                z.t.
 19 120 Kaptheijns, Maud          Westerhoven                  1:40:12     2:59
 20 125 de Boer, Maartje          't Veld                      1:40:25     3:12
 21  85 Verstraten, Chantal       Roosendaal                    z.t.
 22 102 Droog, Amber              Zoetermeer                    z.t.
 23  76 Kastelijn, Femke          Neerkant                      z.t.
 24  82 Wubben, Bodine            Monster                      1:41:03     3:50
 25 126 Kessler, Kicky            Velserbroek                  1:44:28     7:15
 26 111 Markus, Kelly             Hoofddorp                    1:46:46     9:33
 27  89 Geers, Roxanne            Steenbergen NB               1:46:52     9:39
 28  80 de Graaf, Marieke         De Lier                      1:49:56    12:43

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.031 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

MEEUS RACE NIEUW.MEISJES EN JUN.VROUWEN

                        Uitslag Wegwedstrijd over 60 km

               STICHTING WIELERPROMOTIE PEELLAND op 22 Maart 2009
                                     MEEUS

Categorie: J  JUNIOREN

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   6 Spoor, Winanda            Rijswijk ZH                  1:37:13
  2  43 Leth, Julie               Denemarken                    z.t.
  3  10 Woering, Melanie          Rozenburg ZH                  z.t.
  4  26 Braspennincx, Shanne      Ulvenhout                     z.t.
  5  42 Slik, Rozanne             Bergen NH                     z.t.
  6   8 Woering, Henriette        Rozenburg ZH                  z.t.
  7  29 Meijering, Danielle       Stadskanaal                   z.t.
  8  33 Dieteren, Charlotte       Roden                         z.t.
  9   9 Hoek, Maaike              Almelo                        z.t.
 10   5 Lenferink, Marte          Vriezenveen                   z.t.
 11  39 van der Togt, Nancy       Schiedam                      z.t.
 12  40 de Vroome, Natasja        Rijswijk                      z.t.
 13   1 Verberne, Lana            Lierop                        z.t.
 14   3 Rockx, Anouk              Oud-Gastel                    z.t.
 15  27 Lavrijssen, Birgit        Kapelle                       z.t.
 16  44 Meurs, Laura              Dordrecht                     z.t.
 17  30 Schotman, Erica           Smilde                        z.t.
 18   4 Claessen, Marjolein       Hoeven                        z.t.
 19  23 van Hoek, Lotte           Vlijmen                       z.t.
 20  11 Oude Wansink, Nicole      Tiel                         1:37:21     0:08
 21  34 Wildeman, Lies            Raalte                       1:39:11     1:58
 22  25 van Doremalen, Mara       's-Hertogenbosch             1:39:44     2:31
 23  18 Tabak, Silke              Bergeijk                     1:40:01     2:48
 24  37 Lof, Nynke                Broek in Waterland            z.t.
 25   7 Spier, ChloŽ              Hilversum                    1:40:25     3:12
 26  41 Jansen, Britt             Wijhe                         z.t.
 27  31 Hoeksma, Ilona            Luxwoude                      z.t.
 28  32 Visser, Sytske            Rien                          z.t.
 29  36 Smits, Jessica            Purmerend                     z.t.
 30  19 van Bohemen, Bente        Nootdorp                     1:40:33     3:20
 31  14 van de Beurcht, Anne      Volkel                       1:44:05     6:52

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.031 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon