Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

2de OMLOOP DE MEDEL

                       Uitslag Wegwedstrijd over 179,3 km

               WEDSTRIJD IN DE BELOFTENCOMPETITIE op 13 Juni 2009

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  15 Ruckert, Patrick          Line-Lloyd Footwear Cycl     3:55:12
  2   1 Broers, Remco             Asito-Craft Cycling Team      z.t.
  3  52 Janssen, Yannick          PPL Belisol Maaslandster     3:55:48     0:36
  4  86 de Reus, Frank            JvArckel/Bik-Excelsior        z.t.
  5 114 van Wel, Ruud             WV Noord-Holland             3:55:51     0:39
  6  23 Atzori, Umberto           Metec Cycling Team           3:55:55     0:43
  7  57 van Os, Enno              Wilton-Snel-AA-Volhardng     3:56:22     1:10
  8 136 van Zandbeek, Ronan       WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
  9  30 de Boer, Joris            Koopmans Cube Cycling Tm     3:56:25     1:13
 10   5 Nederlof, Tim             Asito-Craft Cycling Team     3:56:30     1:18
 11  40 Terpstra, Mike            van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 12  13 te Stroet, Rens           Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 13  56 Ariesen, Johim            Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 14   4 Luyt, Dennis              Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 15  19 te Brake, Remco           Metec Cycling Team            z.t.
 16 110 Boskamp, Melvin           WV Noord-Holland              z.t.
 17 127 Oostland, Sten            IJsselstreek/ARTVAdelaar      z.t.
 18  16 Asjes, Jelmer             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 19  53 Mulder, Nick              PPL Belisol Maaslandster      z.t.
 20  25 de Beer, Pim              Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 21  49 Werst, Raymond            PPL Belisol Maaslandster      z.t.
 22  22 Kelderman, Martin         Metec Cycling Team            z.t.
 23  69 Vierbergen, Lars          Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 24 135 Heeneman, Willy           WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 25 111 ten Dam, Arjen            WV Noord-Holland              z.t.
 26 119 van Geffen, Niek          TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 27  90 van der Pijl, Jasper      JvArckel/Bik-Excelsior        z.t.
 28 122 van Delft, Joeri          RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 29  28 van Luijk, Sven           Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 30  21 Horring, Lars             Metec Cycling Team           3:56:59     1:47
 31  66 Boogaard, Ferdinand       De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 32  18 van Plateringen, Martin   Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 33  51 Schmitz, Tim              PPL Belisol Maaslandster      z.t.
 34  85 Mesker, Wouter            JvArckel/Bik-Excelsior       3:57:14     2:02
 35  50 Pluijmaekers, Mitch       PPL Belisol Maaslandster      z.t.
 36  59 van Vliet, Luuk           Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 37 115 Heldens, Henke            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 38  24 Timmer, Mathijs           Metec Cycling Team            z.t.
 39 112 Beukeboom, Dion           WV Noord-Holland              z.t.
 40  94 Posthuma, Tim             Stormvogels/Oldenzaal         z.t.
 41 132 van Otterloo, Niels       IJsselstreek/ARTVAdelaar      z.t.
 42  71 Biersteker, Eelco         Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 43  27 Bierens, Erik             Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 44 138 Vreugdenhil, Stefan       WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 45  42 van Diermen, Johnny       van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 46  60 van Bekkum, Rob           Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 47 144 Smit, Kevin               Rietvld/FrLeeuw/NWVG/Ede      z.t.
 48 113 Lommers, Niels            WV Noord-Holland              z.t.
 49  88 Lotz, Tom                 JvArckel/Bik-Excelsior        z.t.
 50  92 Olieman, Mark             Stormvogels/Oldenzaal         z.t.
 51  46 Kerkhof, Olaf             WV Eemland                    z.t.
 52  20 Beuker, Jordy             Metec Cycling Team            z.t.
 53  36 de Vries, Berden          Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
 54  14 Hamelink, Jasper          Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 55  39 van Dijk, Stefan          van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 56  67 Bunnik, Rene              Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 57   6 Wildeman, Henk            Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 58  70 Windt, Ramon              Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 59  75 Molnar, Istvan            A'dam/DTS/Bataaf/DOK/Kml      z.t.
 60  12 Vingerling, Michael       Koga CreditforceTalenttm      z.t.
 61  26 de Haan, Jesse            Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 62  45 van den Hengel, John      WV Eemland                    z.t.
 63  84 Hoekstra, Ruben           Groot Friesland               z.t.
 64  55 Schellevis, Rutger        Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 65 124 van der Tholen, Bob       RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 66 126 Wieser, Jerwin            RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 67  77 Kunst, Joost              A'dam/DTS/Bataaf/DOK/Kml      z.t.
 68 117 van Roosmalen, Wouter     TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 69 150 Boerrigter, Mathijs       Emmen/RSE-Cyclingteam         z.t.
 70 121 Boet, Mitchell            RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 71 149 Braamhaar, Robin          Emmen/RSE-Cyclingteam         z.t.
 72 107 van Kooij, Nils           Wielerland.nl/Waard/Hoek      z.t.
 73 147 Bults, Michiel            Emmen/RSE-Cyclingteam         z.t.
 74 134 van Winden, Mike          WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 75  65 Gresnigt, Alex            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 76 140 Fransen, Casper           Rietvld/FrLeeuw/NWVG/Ede      z.t.
 77 120 de Bekker, Maurice        TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 78  99 Droogmans, Thijs          Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 79 102 Rayer, Bruce              Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 80 137 van der Zanden, Rick      WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 81  48 van den Berg, Daan        WV Eemland                    z.t.
 82  74 Hartog, Thomas            A'dam/DTS/Bataaf/DOK/Kml      z.t.
 83  31 Hulzebos, Barry           Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
 84 106 van 't Geloof, Arie       Wielerland.nl/Waard/Hoek      z.t.
 85  44 van Dijk, Erwin           WV Eemland                    z.t.
 86  63 Gelens, Ralph             De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 87  47 Mijnen, Harmen            WV Eemland                    z.t.
 88 129 Knol, Martijn             IJsselstreek/ARTVAdelaar      z.t.
 89  95 Reef, Peter               Stormvogels/Oldenzaal         z.t.
 90 118 van der Schoot, Chipo     TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 91  91 van Blanken, Mart         Stormvogels/Oldenzaal         z.t.
 92  10 Pieters, Roy              Koga CreditforceTalenttm      z.t.
 93  37 Goos, Marc                van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 94  68 Heemskerk, Robert         Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 95 128 Dunnink, Niek             IJsselstreek/ARTVAdelaar      z.t.
 96   7 Bond, Mike                Koga CreditforceTalenttm      z.t.
 97  32 Faber, Rutmer             Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
 98  43 van den Bergh, Olav       WV Eemland                    z.t.
 99  96 Waasdorp, Sebastiaan      Stormvogels/Oldenzaal         z.t.
100  93 Posthuma, Jelle           Stormvogels/Oldenzaal         z.t.
101 125 van der Ven, Maurits      RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
102  87 van der Niet, Rob         JvArckel/Bik-Excelsior        z.t.
103  98 Bierens, Nick             Kempen/Buitenlust/SnWiel     3:57:46     2:34
104  11 Stöpler, Nick             Koga CreditforceTalenttm      z.t.
105  17 Griffin, Jake             Line-Lloyd Footwear Cycl     3:57:52     2:40
106  33 Eefting, Roy              Jong en Laan/Peddelaars      3:58:09     2:57
107  54 Knops, Kevin              PPL Belisol Maaslandster     3:58:54     3:42

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.740 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

2de OMLOOP DE MEDEL

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Asito-Craft Cycling Team     1     11:48:12
  2  Line-Lloyd Footwear Cycl     3     11:48:12
  3  PPL Belisol Maaslandster     9     11:48:48        0:36
  4  WV Noord-Holland            19     11:48:51        0:39
  5  Metec Cycling Team           4     11:48:55        0:43
  6  Koopmans Cube Cycling Tm     5     11:49:25        1:13
  7  JvArckel/Bik-Excelsior      15     11:49:32        1:20
  8  Wilton-Snel-AA-Volhardng    10     11:50:06        1:54
  9  WWV/Trias/PedaR/Spartaan    23     11:50:06        1:54
 10  van Hemert/Jonge Renner      7     11:50:58        2:46
 11  Alcmaria Victrix/SWABO      12     11:50:58        2:46
 12  TML Dommelstr/Schijndel     20     11:50:58        2:46
 13  IJsselstreek/ARTVAdelaar    22     11:50:58        2:46
 14  RWC Ahoy/Meteoor Assen-R    21     11:50:58        2:46
 15  De Mol/Theo Middelkamp      11     11:51:27        3:15
 16  Stormvogels/Oldenzaal       16     11:51:42        3:30
 17  WV Eemland                   8     11:51:42        3:30
 18  A'dam/DTS/Bataaf/DOK/Kml    13     11:51:42        3:30
 19  Emmen/RSE-Cyclingteam       25     11:51:42        3:30
 20  Jong en Laan/Peddelaars      6     11:51:42        3:30
 21  Koga CreditforceTalenttm     2     11:51:42        3:30
 22  Kempen/Buitenlust/SnWiel    17     11:52:14        4:02
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon