Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6de Lippe Lap A7 Classic

                       Uitslag Rit in lijn over 175,9 km

                          Wedstrijd datum: 16 Mei 2009

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 126 Koning, Peter             West Frisia/Sinnige Bouw     3:57:49
  2  55 Bos, Jan                  WV Olympia Heerenveen         z.t.
  3  74 Polling, Peter Jan        WSV Emmen                    3:57:55     0:06
  4  84 Verschoor, Martijn        WV Meteoor-Assen-Roden       3:57:59     0:10
  5  47 Waaijer, Bas              WV de IJsselstreek           3:58:02     0:13
  6  20 Voskuilen, Dennis         WV Eemland                   3:58:05     0:16
  7  27 Boersma, Jildert          LWV De Friesche Leeuw        3:58:35     0:46
  8  31 Lindeman, Adrie           Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
  9  23 Schreurs, Mark            WV Eemland                    z.t.
 10  86 Weening, Andries          WV WoonExpo Kapenga          3:59:18     1:29
 11   1 Nikolakakis, Jannis       ZWC DTS                      4:00:26     2:37
 12 112 Kers, Koos Jeroen         Team Amsterdam                z.t.
 13 103 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                 z.t.
 14  40 de Blaauw, Niels          De Kannibaal                  z.t.
 15   3 Windhouwer, Gerard        ZWC DTS                       z.t.
 16  41 Schurer, Albert           De Kannibaal                  z.t.
 17 116 Reimert, Toby             RSE Cyclingteam               z.t.
 18  92 Vriend, Rudy              WV Noord-Holland              z.t.
 19  94 Imming, Bram              WV Noord-Holland              z.t.
 20  72 Bovenhuis, Robert         Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 21  45 Schouten, John            WV de IJsselstreek            z.t.
 22  70 Klein, Emiel              Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 23  75 Verschoor, Jochem         WSV Emmen                     z.t.
 24  48 de Weerd, Pieter-Paul     WV de IJsselstreek            z.t.
 25  49 de Haan, Folkert          Gaul!                         z.t.
 26 113 van de Vall, Lars         Team Amsterdam                z.t.
 27 122 Griffin, Jake             West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 28  50 de Vries, Josbert         Gaul!                         z.t.
 29 110 Aandewiel, Pascal         Team Amsterdam                z.t.
 30 104 Lammerink, Ties           OWC Oldenzaal                 z.t.
 31  71 Faber, Rutmer             Jong&Laan/De Peddelaars      4:00:53     3:04
 32 118 Wallink, Marien           RSE Cyclingteam               z.t.
 33 108 Posthuma, Tim             OWC Oldenzaal                4:01:58     4:09
 34   7 Dorren, Ruben             Alcmaria Victrix             4:03:23     5:34
 35 101 Clermonts, Glenn          Stormvogels Veendam           z.t.
 36  24 du Prie, Mick             WV Eemland                    z.t.
 37  30 Bergsma, Jorrit           LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 38  76 Koote, Tim                WSV Emmen                     z.t.
 39 119 Braamhaar, Robin          RSE Cyclingteam               z.t.
 40  73 van Nuil, Hidde           WSV Emmen                     z.t.
 41  12 de Boer, Joris            Alcmaria Victrix              z.t.
 42  34 Procee, Johan             Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 43  44 de Lange, Alex            WV de IJsselstreek            z.t.
 44  46 van Strien, Leon          WV de IJsselstreek            z.t.
 45  98 van der Velde, Jeffrie    Stormvogels Veendam           z.t.
 46 121 Beemsterboer, Rick        West Frisia/Sinnige Bouw     4:04:17     6:28
 47  16 Berrevoets, Maarten       ARTV De Adelaar               z.t.
 48  26 Mylius, Caspar            LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 49 124 Goede, Luuk               West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 50  25 Hooghiemster, Niek        LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 51  61 Doggen, Richard           WV Otto Ebbens                z.t.
 52  43 Dunnink, Niek             WV de IJsselstreek            z.t.
 53 125 Buis, Silvan              West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 54 109 Smits, Florian            Team Amsterdam                z.t.
 55 111 Heimans, Levi             Team Amsterdam                z.t.
 56   8 Luyt, Dennis              Alcmaria Victrix              z.t.
 57  37 Aling, Ard                De Kannibaal                  z.t.
 58   4 Aardenburg, Sander        ZWC DTS                       z.t.
 59 117 Luisman, Jordy            RSE Cyclingteam               z.t.
 60  42 Vreugdenhil, Johan        De Kannibaal                  z.t.
 61  58 Stroetinga, Arjan         WV Olympia Heerenveen         z.t.
 62  10 Louwers, Hugo             Alcmaria Victrix              z.t.
 63  78 Fransen, Ruud             WSV Emmen                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.379 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens