Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP LEK EN IJSSEL - NIEUWELINGEN

                        Uitslag Rit in lijn over 85,1 km

                         te Lekkerkerk op 11 April 2009
               Org: WielercomitÚ Lekkerkerk en WC De Waardrenner

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  13 Mertens, Tom              Koninklijke Balen B          2:00:05
  2  79 van den Enden, Bob        Westland Wil Vooruit          z.t.
  3  90 Brouwer, Sil              District Noord-Holland        z.t.
  4  19 van Dongen, Ricardo       De Jonge Renner B             z.t.
  5  62 Blok, Peter               Zuid-West Nederland           z.t.
  6  91 Ammerlaan, Fabian         RWC Ahoy                     2:00:15     0:10
  7  30 Nijmeijer, Maurice        District Noord-Nederland     2:00:18     0:13
  8  34 Kramer, Erik              De Mol B                      z.t.
  9  92 Dijkshoorn, Richard       RWC Ahoy                      z.t.
 10  52 Looij, Dennis             Uithoornse WTC                z.t.
 11  37 Ossendrijver, Kevin       Kampen-De Noordwesthoek       z.t.
 12  53 Leygraaff, Thijs          Uithoornse WTC                z.t.
 13  40 Aardoom, Sven             Jan van Arckel                z.t.
 14  66 Tusveld, Martijn          Het Stadion-WTC Woerden       z.t.
 15  86 Kistemaker, Kay           ZWC DTS B                     z.t.
 16   8 Boer, Mike                PRC DElta                     z.t.
 17  51 Weijers, Luke             De Bollenstreek B             z.t.
 18  16 Brusselman, Twan          De Jonge Renner A             z.t.
 19  32 Sint Nicolaas, Tristan    De Mol A                      z.t.
 20 119 van Koeveringe, George    ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 21 121 Snijder, Kevin            Peddelaars-Jong en LaanA      z.t.
 22  83 Roggeveen, Jamie          ZWC DTS A                     z.t.
 23  25 Cornelisse, Hette         Meteoor Assen-Roden           z.t.
 24  65 Boele, Sjoerd             Het Stadion-WTC Woerden       z.t.
 25  73 van der Zijden, Lars      De Batauwers B                z.t.
 26  46 van Noort, Jasper         De Bollenstreek A             z.t.
 27  42 Korevaar, Merijn          Jan van Arckel                z.t.
 28  41 van Doorne, Jesper        Jan van Arckel                z.t.
 29  55 van der Burg, Joost       Restore Cycling Team          z.t.
 30  88 Westra, Jip               District Noord-Holland        z.t.
 31 123 Hommes, Bart              Peddelaars-Jong en LaanA      z.t.
 32  76 van Poppel, Danny         TWC Pijnenburg                z.t.
 33 133 Hofman, Leon              RC De Pedaalridders           z.t.
 34 114 Fiers, Rob                TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 35 134 Gieskens, Nicky           RC De Pedaalridders           z.t.
 36  31 Buijk, Bart               De Mol A                      z.t.
 37  77 de Laat, Jasper           TWC Pijnenburg                z.t.
 38  82 Kos, Michael              ZWC DTS A                     z.t.
 39  98 Booij, Daniel             WSV Emmen                     z.t.
 40  81 van Dalen, Jason          Westland Wil Vooruit          z.t.
 41  38 Klein Tijssink, Henk      Kampen-De Noordwesthoek       z.t.
 42  93 van Steenoven, Bj÷rn      RWC Ahoy                      z.t.
 43  28 Reinders, Henk            District Noord-Nederland      z.t.
 44  11 van Mechgelen, Elias      Koninklijke Balen A           z.t.
 45 109 Kerkhof, Tim              WV Schijndel                  z.t.
 46  10 Cools, Steven             Koninklijke Balen A           z.t.
 47 107 Ophof, Randy              CRT Raalte-CC75               z.t.
 48 115 Bakker, Dennis            WV Noord-Holland              z.t.
 49  43 Broekman, Koen            De Friesche Leeuw             z.t.
 50 131 Kleiman, Wim              District Oost-Nederland       z.t.
 51  74 Weijers, Koen             De Batauwers B                z.t.
 52  33 Eikelenboom, Dennis       De Mol A                      z.t.
 53 103 Kleinjan, Arno            GRTC Excelsior B              z.t.
 54  94 Vlasbloem, Sijmen         ARC Ulysses                   z.t.
 55  70 van Beek, Pjotr           De Batauwers A                z.t.
 56   5 Joling, Daniel            De Waardrenner B              z.t.
 57  57 van der Helm, Thijs       Restore Cycling Team          z.t.
 58 125 Nijmeijer, Rob            Peddelaars-Jong en LaanB      z.t.
 59  72 Mulder, Patrick           De Batauwers A                z.t.
 60  35 Bode, Kevin               De Mol B                      z.t.
 61   9 de Leeuw, David           PRC DElta                     z.t.
 62 106 Meijer, Florent           CRT Raalte-CC75               z.t.
 63  67 de Bruijn, Janno          WV Breda                      z.t.
 64 110 Borowski, Bryan           WV Schijndel                  z.t.
 65  18 van Oerle, Pierre         De Jonge Renner A             z.t.
 66  89 Schrijen, Luca            District Noord-Holland        z.t.
 67  17 Goos, Luuk                De Jonge Renner A             z.t.
 68  58 Dekker, Sjors             West-Frisia                   z.t.
 69 104 van Aernsbergen, Freek    GRTC Excelsior B              z.t.
 70   4 Scheer, Arian             De Waardrenner B              z.t.
 71  61 van Damme, Kees           Zuid-West Nederland           z.t.
 72  99 Vos, Rutger               WSV Emmen                     z.t.
 73  80 Hofstede, Koen            Westland Wil Vooruit          z.t.
 74  71 van der Horst, Eelke      De Batauwers A                z.t.
 75  26 Biesheuvel, Stefan        Meteoor Assen-Roden           z.t.
 76  15 van Breda, Michiel        Koninklijke Balen B           z.t.
 77 108 Eertink, Rik              CRT Raalte-CC75               z.t.
 78  54 Vis, Nicky                Uithoornse WTC                z.t.
 79  96 Smits, Jeroen             ARC Ulysses                   z.t.
 80 117 Rood, Dylan               WV Noord-Holland              z.t.
 81  56 Willemse, Mike            Restore Cycling Team          z.t.
 82 129 Bouwman, Koen             Achterhoek 2000               z.t.
 83  85 Kriek, Bouk               ZWC DTS B                     z.t.
 84  68 Dielissen, Bart           WV Breda                     2:03:18     3:13
 85  87 Bakker, Stephan           ZWC DTS B                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.520 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP LEK EN IJSSEL - NIEUWELINGEN

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  District Noord-Holland      30      4:00:23
  2  Westland Wil Vooruit        27      4:00:23
  3  Zuid-West Nederland         21      4:00:23
  4  Koninklijke Balen B          5      4:00:23
  5  RWC Ahoy                    31      4:00:33        0:10
  6  Uithoornse WTC              18      4:00:36        0:13
  7  Het Stadion-WTC Woerden     22      4:00:36        0:13
  8  Jan van Arckel              14      4:00:36        0:13
  9  District Noord-Nederland    10      4:00:36        0:13
 10  Kampen-De Noordwesthoek     13      4:00:36        0:13
 11  Peddelaars-Jong en LaanA    41      4:00:36        0:13
 12  De Mol A                    11      4:00:36        0:13
 13  ZWC DTS A                   28      4:00:36        0:13
 14  De Mol B                    12      4:00:36        0:13
 15  RC De Pedaalridders         45      4:00:36        0:13
 16  TWC Pijnenburg              26      4:00:36        0:13
 17  De Batauwers B              25      4:00:36        0:13
 18  PRC DElta                    3      4:00:36        0:13
 19  De Jonge Renner A            6      4:00:36        0:13
 20  Restore Cycling Team        19      4:00:36        0:13
 21  Koninklijke Balen A          4      4:00:36        0:13
 22  ZWC DTS B                   29      4:00:36        0:13
 23  Meteoor Assen-Roden          9      4:00:36        0:13
 24  WV Schijndel                37      4:00:36        0:13
 25  CRT Raalte-CC75             36      4:00:36        0:13
 26  WSV Emmen                   33      4:00:36        0:13
 27  De Batauwers A              24      4:00:36        0:13
 28  GRTC Excelsior B            35      4:00:36        0:13
 29  De Waardrenner B             2      4:00:36        0:13
 30  WV Noord-Holland            39      4:00:36        0:13
 31  ARC Ulysses                 32      4:00:36        0:13
 32  WV Breda                    23      4:03:36        3:13
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten