Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP LEK EN IJSSEL - BELOFTEN

                       Uitslag Rit in lijn over 171,9 km

      2e Wedstrijd Beloftencompetitie 2009 te Lekkerkerk op 11 April 2009
               Org: Wielercomité Lekkerkerk en WC De Waardrenner

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  19 te Brake, Remco           Metec Cycling Team           3:54:58
  2  87 van der Niet, Rob         JvArckel/Bik-Excelsior        z.t.
  3 136 Kreder, Raymond           WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
  4   3 Luyt, Dennis              Asito-Craft Cycling Team      z.t.
  5  21 Kelderman, Martin         Metec Cycling Team            z.t.
  6  40 Terpstra, Mike            van Hemert/Jonge Renner       z.t.
  7  25 de Beer, Pim              Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
  8  13 te Stroet, Rens           Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
  9  18 Ruckert, Patrick          Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 10  20 Beuker, Jordy             Metec Cycling Team            z.t.
 11  52 Mulder, Nick              PPL Belisol Maaslandster      z.t.
 12 117 van Roosmalen, Wouter     TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 13  27 de Haan, Jesse            Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 14   1 Broers, Remco             Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 15  58 Gmelich Meijling, Jarno   Wilton-Snel-AA-Volhardng     3:55:04     0:06
 16  90 van der Pijl, Jasper      JvArckel/Bik-Excelsior        z.t.
 17  67 Vierbergen, Lars          Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 18  93 Olieman, Mark             Stormvogels/Oldenzaal        3:55:06     0:08
 19   5 Polling, Peter Jan        Asito-Craft Cycling Team     3:55:13     0:15
 20  39 Motké, Ritchie            van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 21  32 Klein, Emiel              Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
 22 118 Brus, Marco               TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 23 110 Huenders, Mitchell        WV Noord-Holland              z.t.
 24   2 Kamphuis, Sebastiaan      Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 25  23 du Prie, Mick             Metec Cycling Team            z.t.
 26  48 Kerkhof, Olaf             WV Eemland                    z.t.
 27 115 Heldens, Henke            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 28  11 Kos, Christian            Koga CreditforceTalenttm      z.t.
 29  51 Schmitz, Tim              PPL Belisol Maaslandster      z.t.
 30  95 Posthuma, Tim             Stormvogels/Oldenzaal         z.t.
 31  72 Bunnik, Rene              Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 32  62 Aalders, Tim              De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 33  14 Griffin, Jake             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 34  56 van Vliet, Luuk           Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 35 119 Kamsma, Marcel            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 36  33 Eefting, Roy              Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
 37   6 van Dijk, Julian          Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 38  24 Timmer, Mathijs           Metec Cycling Team            z.t.
 39  61 Gelens, Ralph             De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 40  41 van Diermen, Johnny       van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 41  86 de Reus, Frank            JvArckel/Bik-Excelsior        z.t.
 42  28 Helderman, Paul           Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 43  26 de Boer, Joris            Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 44  22 Limburg, Stefan           Metec Cycling Team            z.t.
 45  80 de Vries, Evert           Groot Friesland               z.t.
 46  98 Hupkens, Patrick          Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 47  29 Otterspeer, Coen          Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 48 120 Busser, Nieck             TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 49 116 van Iersel, Sander        TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 50  69 Louwers, Hugo             Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 51 140 Merx, Peter               Rietvld/FrLeeuw/NWVG/Ede      z.t.
 52  49 Dumoulin, Tom             PPL Belisol Maaslandster      z.t.
 53 147 Marissink, Steven         Emmen/RSE-Cyclingteam         z.t.
 54 112 van Wezop, Dennis         WV Noord-Holland              z.t.
 55  42 van Diermen, Jaron        van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 56  85 Kallenfels, Mickey        JvArckel/Bik-Excelsior        z.t.
 57 128 Huijssoon, Aarnout        IJsselstreek/ARTVAdelaar      z.t.
 58  34 Strating, Gijs            Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
 59 102 van der Weijst, Geert     Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 60  63 Buyk, Harm                De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 61 108 Vermeulen, Jack           Wielerland.nl/Waard/Hoek      z.t.
 62  17 Koning, Peter             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 63 105 Vrolijk, Danny            Wielerland.nl/Waard/Hoek      z.t.
 64  64 Boogaard, Ferdinand       De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 65  76 Kunst, Joost              A'dam/DTS/Bataaf/DOK/Kml      z.t.
 66   9 Kuiper, Bouke             Koga CreditforceTalenttm      z.t.
 67 126 van der Tholen, Bob       RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 68  38 Goos, Marc                van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 69  57 Fransen, Timo             Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 70  65 Gresnigt, Alex            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 71  45 van den Hengel, John      WV Eemland                    z.t.
 72  70 Biersteker, Eelco         Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 73 113 Imming, Bram              WV Noord-Holland              z.t.
 74 138 Kreder, Sander            WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 75  53 Pluijmaekers, Mitch       PPL Belisol Maaslandster      z.t.
 76 109 Lommers, Niels            WV Noord-Holland              z.t.
 77  68 Pol, Jori                 Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 78  97 Castelijns, Twan          Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 79  89 Nankman, Joel             JvArckel/Bik-Excelsior        z.t.
 80  92 van der Velde, Jeffrie    Stormvogels/Oldenzaal         z.t.
 81  88 Lotz, Tom                 JvArckel/Bik-Excelsior        z.t.
 82 149 Boerrigter, Mathijs       Emmen/RSE-Cyclingteam         z.t.
 83 101 van der Weijst, Robert    Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 84  74 Splinter, Raymond         A'dam/DTS/Bataaf/DOK/Kml      z.t.
 85 121 Boet, Mitchell            RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 86 130 van Rijswijk, Richard     IJsselstreek/ARTVAdelaar      z.t.
 87 134 Heeneman, Willy           WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 88  55 Schellevis, Rutger        Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 89  82 Huiting, Vincent          Groot Friesland               z.t.
 90 137 van der Zanden, Rick      WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 91  66 Vleugel, Ramon            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 92 143 Boersma, Jildert          Rietvld/FrLeeuw/NWVG/Ede      z.t.
 93  31 Hulzebos, Barry           Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
 94  43 van de Bergh, Olav        WV Eemland                    z.t.
 95  91 Clermonts, Glenn          Stormvogels/Oldenzaal         z.t.
 96  59 de Bruijne, Elias         Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 97  47 Mijnen, Harmen            WV Eemland                    z.t.
 98 141 van der Werf, Teake-Piet  Rietvld/FrLeeuw/NWVG/Ede      z.t.
 99  36 Spijkerman, Herman        Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
100  96 Reef, Peter               Stormvogels/Oldenzaal         z.t.
101  46 Schreurs, Mark            WV Eemland                    z.t.
102  37 Brouwer, Gijs             van Hemert/Jonge Renner       z.t.
103 139 Fransen, Casper           Rietvld/FrLeeuw/NWVG/Ede      z.t.
104 150 Reimert, Toby             Emmen/RSE-Cyclingteam         z.t.
105   7 Kip, Ismael               Koga CreditforceTalenttm      z.t.
106 125 van der Ven, Maurits      RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
107  16 van Plateringen, Martin   Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
108  15 Asjes, Jelmer             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
109  73 Nikolakakis, Jannis       A'dam/DTS/Bataaf/DOK/Kml      z.t.
110  12 Vingerling, Michael       Koga CreditforceTalenttm      z.t.
111 103 van Kooij, Nils           Wielerland.nl/Waard/Hoek      z.t.
112 104 Joling, Gerhard           Wielerland.nl/Waard/Hoek      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.896 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP LEK EN IJSSEL - BELOFTEN

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Metec Cycling Team           4     11:44:54
  2  Asito-Craft Cycling Team     1     11:45:09        0:15
  3  Line-Lloyd Footwear Cycl     3     11:45:09        0:15
  4  Koopmans Cube Cycling Tm     5     11:45:09        0:15
  5  JvArckel/Bik-Excelsior      15     11:45:15        0:21
  6  TML Dommelstr/Schijndel     20     11:45:24        0:30
  7  van Hemert/Jonge Renner      7     11:45:24        0:30
  8  PPL Belisol Maaslandster     9     11:45:24        0:30
  9  WWV/Trias/PedaR/Spartaan    23     11:45:24        0:30
 10  Alcmaria Victrix/SWABO      12     11:45:30        0:36
 11  Wilton-Snel-AA-Volhardng    10     11:45:30        0:36
 12  Stormvogels/Oldenzaal       16     11:45:32        0:38
 13  Jong en Laan/Peddelaars      6     11:45:39        0:45
 14  De Mol/Theo Middelkamp      11     11:45:39        0:45
 15  WV Noord-Holland            19     11:45:39        0:45
 16  Kempen/Buitenlust/SnWiel    17     11:45:39        0:45
 17  WV Eemland                   8     11:45:39        0:45
 18  Koga CreditforceTalenttm     2     11:45:39        0:45
 19  Wielerland.nl/Waard/Hoek    18     11:45:39        0:45
 20  Emmen/RSE-Cyclingteam       25     11:45:39        0:45
 21  Rietvld/FrLeeuw/NWVG/Ede    24     11:45:39        0:45
 22  A'dam/DTS/Bataaf/DOK/Kml    13     11:45:39        0:45
 23  RWC Ahoy/Meteoor Assen-R    21     11:45:39        0:45
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten