Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

37e RONDE VAN HET LAGE LAND

                       Uitslag Rit in lijn over 130,2 km

     in het kader van de Nationale Junioren Wedstrijden 2009 op 17 Mei 2009
                 Org: St. Ronde v Noord-Holland i.s.m. zwc DTS

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 107 Stronks, Ivo              TWV De Peddelaars            2:59:25
  2  29 Ottema, Rick              WV De Stormvogels            3:00:11     0:46
  3  89 Reinders, Elmar           Wilton Cycling Team 1         z.t.
  4  73 Groen, Ike                Wielerland 't Luchtschip      z.t.
  5  74 Teunissen, Mike           Wielerland 't Luchtschip      z.t.
  6  54 Wester, Steven            AWV De Zwaluwen               z.t.
  7  84 Herbold, Thomas           Achterhoek 2000               z.t.
  8 125 Mandjes, Jasper           GB Vorselaar Cyclingteam      z.t.
  9  58 van den Belt, Martijn     KWC Kampen-IJsselstreek       z.t.
 10  67 de Kort, Bram             WV De Jonge Renner 1          z.t.
 11  70 Brusselman, Brian         WV De Jonge Renner 2          z.t.
 12  88 Haan, Wouter              Wilton Cycling Team 1        3:01:35     2:10
 13  28 Keizer, Jeroen            WV De Stormvogels            3:12:38    13:13
 14  92 Bloemers, Quintero        Wilton Cycling Team 2         z.t.
 15  10 Breewel, Jeroen           Sinnigebouw Wielerteam 2      z.t.
 16 124 Bosters, JurriŽn          GB Vorselaar Cyclingteam     3:12:43    13:18
 17 100 van Plateringen, Andre    WV Stadion-WTC Woerden       3:12:46    13:21
 18  20 Rijpma, Coen              Peddelaars-Jong&Laan 2       3:12:53    13:28
 19  69 Schoonbroodt, Bob         WV De Jonge Renner 1         3:13:32    14:07
 20  35 Zuidewind, Nick           RTV De Bollenstreek           z.t.
 21  34 Koot, Christian           RTV De Bollenstreek           z.t.
 22  90 Kortlever, Cees-Jan       Wilton Cycling Team 1         z.t.
 23  47 Bounida, Khalid           District Mid Nederland        z.t.
 24  91 Riesebeek, Oscar          Wilton Cycling Team 2         z.t.
 25 135 van den Ende, Milan       Restore Cycling 2             z.t.
 26  99 Janssen, Kees             CRT Raalte CC75 Comb 2        z.t.
 27  71 Blom, Marc                WV De Jonge Renner 2          z.t.
 28  40 Kalk, Xander              WSV Emmen                     z.t.
 29  63 Bos, Henk                 WV Meteoor                    z.t.
 30  25 van Trijp, Jurgen         Avia Waasland                 z.t.
 31   7 Sinnige, Thom             Sinnigebouw Wielerream 1      z.t.
 32 145 van de Pol, Martin        AXa Valleirenners 1           z.t.
 33  78 Schless, Justin           RWC Ahoy                     3:15:06    15:41
 34  59 Klein Tijssink, Willem    KWC Kampen-IJsselstreek       z.t.
 35  19 van Rhee, Joey            Peddelaars-Jong&Laan 2        z.t.
 36   3 Troost, Bart              ZWC DTS                       z.t.
 37 131 de Koning, Jack           Restore Cycling 1             z.t.
 38  65 Buskermolen, Jordy        UithoornseWTC-De Amstel       z.t.
 39  60 Dames, Rolf               KWC Kampen-IJsselstreek       z.t.
 40  79 Kor, Jasper               Alcmaria Victrix              z.t.
 41  75 Sanders, Dajo             Wielerland 't Luchtschip      z.t.
 42 133 Schipper, Jesper          Restore Cycling 2             z.t.
 43  76 Dijkshoorn, Roeland       RWC Ahoy                      z.t.
 44  22 Bakker, Vincent           LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 45 137 Poutsma, Stefan           District Noord-Kannibaal      z.t.
 46  61 Bakker, Sjoerd            WV Meteoor                    z.t.
 47 127 Dekker, Niels             West Frisia                   z.t.
 48  94 Vlaskamp, Bas             CRT Raalte CC77 Comb 1        z.t.
 49  17 Hoekstra, Jochem          Peddelaars-Jong&Laan 1        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.541 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten