Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop der Kerspelen 2009 HEREN

                        Uitslag Rit in lijn over 164 km

                         Wedstrijd datum: 13 Juni 2009

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  83 Verschoor, Martijn        WV Meteoor-Assen-Roden       3:49:31
  2  48 de Weerd, Pieter-Paul     WV de IJsselstreek            z.t.
  3   7 Dorren, Ruben             Alcmaria Victrix              z.t.
  4  94 Tesselaar, Jody           WV Noord-Holland              z.t.
  5  77 Verschoor, Jochem         WSV Emmen                     z.t.
  6 115 Binnenpoorte, Erwin       RSE Cyclingteam               z.t.
  7  51 Hoogzaad, Seppe           Gaul!                        3:49:39     0:08
  8  46 Nagelhout, Berry          WV de IJsselstreek            z.t.
  9 107 Reef, Marc                OWC Oldenzaal                 z.t.
 10  95 Vriend, Rudy              WV Noord-Holland              z.t.
 11  31 van Leeuwen, Cor          Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 12  78 van Nuil, Hidde           WSV Emmen                     z.t.
 13  49 de Haan, Folkert          Gaul!                         z.t.
 14   2 Stenekes, Steven          ZWC DTS                       z.t.
 15 125 Haakman, Tino             West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 16  73 Fransen, Ruud             WSV Emmen                     z.t.
 17  80 Sipkema, Willem-Sytse     WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 18 126 Buis, Silvan              West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 19 118 Wallink, Marien           RSE Cyclingteam               z.t.
 20  62 Westra, Jan-Hendrik       WV Otto Ebbens                z.t.
 21 105 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 22  38 Schurer, Albert           De Kannibaal                  z.t.
 23   1 Nikolakakis, Jannis       ZWC DTS                       z.t.
 24  24 du Prie, Kaj              WV Eemland                    z.t.
 25 112 Kers, Koos Jeroen         Team Amsterdam                z.t.
 26  23 Benthem, Guido            WV Eemland                    z.t.
 27  10 Louwers, Hugo             Alcmaria Victrix              z.t.
 28  98 van der Velde, Jeffrie    Stormvogels Veendam           z.t.
 29  11 Groen, Dex                Alcmaria Victrix              z.t.
 30 109 Smits, Florian            Team Amsterdam                z.t.
 31  20 Voskuilen, Dennis         WV Eemland                    z.t.
 32  52 Zut, Koos                 Gaul!                         z.t.
 33   4 Aardenburg, Sander        ZWC DTS                       z.t.
 34 123 Mud, Rob                  West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 35  33 Slager, Bram              Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 36 111 van de Craats, Dirk       Team Amsterdam                z.t.
 37   5 Splinter, Raymond         ZWC DTS                       z.t.
 38 104 Lammerink, Ties           OWC Oldenzaal                 z.t.
 39  69 Klein, Emiel              Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 40  75 de Haan, Bas              WSV Emmen                     z.t.
 41  22 Groenestein, Patrick      WV Eemland                    z.t.
 42 113 van de Vall, Lars         Team Amsterdam                z.t.
 43  50 de Vries, Josbert         Gaul!                         z.t.
 44   9 Hopman, Jan               Alcmaria Victrix              z.t.
 45  12 Commandeur, Leon          Alcmaria Victrix              z.t.
 46 124 Goede, Luuk               West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 47  82 Barkhuis, Bart            WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 48 110 Aandewiel, Pascal         Team Amsterdam                z.t.
 49  21 Zwarts, Ruurd-Jan         WV Eemland                    z.t.
 50  29 Postma, Fokke             LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 51  42 Bosma, Riemer             De Kannibaal                  z.t.
 52 117 de Jonge, Richard         RSE Cyclingteam               z.t.
 53  93 Wegter, Bram              WV Noord-Holland              z.t.
 54   8 Pol, Jori                 Alcmaria Victrix              z.t.
 55  47 van Strien, Leon          WV de IJsselstreek            z.t.
 56  91 te Buck, Jesse            WV Noord-Holland              z.t.
 57  99 van der Wielen,Jacob-Jan  Stormvogels Veendam           z.t.
 58  30 Hooghiemster, Niek        LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 59  27 van der Schaaf, Tjeerd    LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 60  90 Huiting, Vincent          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 61  32 Lindeman, Adrie           Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 62  74 Kregel, Jeroen            WSV Emmen                     z.t.
 63  43 Wielink, Edwin            WV de IJsselstreek            z.t.
 64  35 Nijman, Thomas            Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 65 122 Beemsterboer, Rick        West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 66 121 van Vuure, Henk           West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 67  16 Puttenstein, Ronald       ARTV De Adelaar               z.t.
 68  85 Vos, Elzo                 WV WoonExpo Kapenga          3:50:55     1:24
 69  61 Doggen, Richard           WV Otto Ebbens                z.t.
 70  68 Bisschop, Jelle           Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 71  71 Wierstra, Frank           Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 72 116 Jansman, Dave             RSE Cyclingteam               z.t.
 73  37 Aling, Ard                De Kannibaal                  z.t.
 74  19 van Oostende, Jorg        WV Eemland                   3:51:02     1:31
 75  86 Weening, Andries          WV WoonExpo Kapenga          3:51:04     1:33
 76  39 de Blaauw, Niels          De Kannibaal                 3:51:19     1:48
 77  67 van Duuren, Aloys         Jong&Laan/De Peddelaars      3:51:22     1:51
 78  97 Feiken, Jos               Stormvogels Veendam          3:51:35     2:04
 79  64 de Vries, Jaap            WV Otto Ebbens               3:52:18     2:47
 80 108 Oude Ophuis, Dirk         OWC Oldenzaal                 z.t.
 81 103 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                 z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.873 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens