Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GROTE PRIJS VDL - OMLOOP DER KEMPEN

                        Uitslag Wegwedstrijd over 200 km

                     CAT 1.2 UCI EUROPE TOUR op 10 Mei 2009
            VDL - WEGENBOUW - RABOBANK - SANKOMIJ - STICKER COMPANY

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  12 Bos, Theo                 RABOBANK CONTINENTALE TM     4:33:27
  2  37 Soepenberg, Ger           KROLSTONE CONTINENTALE M      z.t.
  3  95 van Dijk, Stefan          VERANDAS WILLEMS              z.t.
  4  17 van Staeyen, Michaël      RABOBANK CONTINENTALE TM      z.t.
  5 154 Poos, Christian           TEAM DIFFERDANGE              z.t.
  6 188 Verschoor, Martijn        ASITO CRAFT CYCLING TEAM      z.t.
  7  67 Vanthourenhout, Dieter    BKCP - POWERPLUS              z.t.
  8  88 Vernaeckt, Thomas         SUNWEB PRO JOB                z.t.
  9  71 de Wilde, Sjef            PALMANS - CRAS                z.t.
 10  44 Schmitz, Bram             VAN VLIET - EBH-ELSHOF        z.t.
 11  77 Vangheel, Timothy         PALMANS - CRAS                z.t.
 12 178 van IJzendoorn, Eddy      AA DRINK CYCLING TEAM         z.t.
 13  96 Pardini, Olivier          VERANDAS WILLEMS              z.t.
 14 173 de Fauw, Dimitri          AA DRINK CYCLING TEAM         z.t.
 15 161 Chamon, Thomas            PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      z.t.
 16 168 Vereecken, Nicolas        PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      z.t.
 17  42 de Baat, Arjen            VAN VLIET - EBH-ELSHOF        z.t.
 18 122 Baldauf, Sébastian        CONT. TEAM MILRAM             z.t.
 19  13 van Winden, Dennis        RABOBANK CONTINENTALE TM      z.t.
 20  86 Kloucek, Lukas            SUNWEB PRO JOB                z.t.
 21 137 Stauff, Andreas           TEAM KUOTA - INDELAND         z.t.
 22 151 Nilsson, Hakan            TEAM DIFFERDANGE              z.t.
 23  23 Bos, Marco                CYCLING TEAM JO PIELS         z.t.
 24  56 Walker, Nicholas          CINELLI - DOWN UNDER          z.t.
 25  68 Walsleben, Phillip        BKCP - POWERPLUS              z.t.
 26 244 de Boer, Joris            KOOPMANS-CUBE CYCLING TE      z.t.
 27 107 Pütsep, Erki              CYCLING CLUB BOURGAS          z.t.
 28  22 Brus, Marco               CYCLING TEAM JO PIELS         z.t.
 29 247 van den Blink, Joost      KOOPMANS-CUBE CYCLING TE     4:33:32     0:05
 30  64 Leemans, Wim              BKCP - POWERPLUS              z.t.
 31   2 Busser, Nieck             WV TML - DOMMELSTREEK         z.t.
 32  31 Hagenaars, Luc            KROLSTONE CONTINENTALE M      z.t.
 33 213 Boelen, Jeroen            VAN HEMERT-DE JONGE RENN      z.t.
 34 104 Lasis, Normunds           CYCLING CLUB BOURGAS          z.t.
 35  33 Beima, Marcel             KROLSTONE CONTINENTALE M      z.t.
 36  61 Aernouts, Jim             BKCP - POWERPLUS              z.t.
 37 212 Basten, Niek              VAN HEMERT-DE JONGE RENN      z.t.
 38  24 Chaigneau, Robin          CYCLING TEAM JO PIELS         z.t.
 39 127 Pristl, Sébastien         CONT. TEAM MILRAM             z.t.
 40  55 Roesems, Bert             CINELLI - DOWN UNDER          z.t.
 41 156 Johansson, Frederic       TEAM DIFFERDANGE              z.t.
 42 248 van Luijk, Sven           KOOPMANS-CUBE CYCLING TE      z.t.
 43 103 Ghyllebert, Pieter        CYCLING CLUB BOURGAS          z.t.
 44 112 Berling, Michael          GLUD & MARSTRAND-HORSENS      z.t.
 45  35 Bruin, Ivor               KROLSTONE CONTINENTALE M      z.t.
 46 153 Dressler, Frank           TEAM DIFFERDANGE              z.t.
 47  36 Sneeboer, Paul            KROLSTONE CONTINENTALE M      z.t.
 48  28 van Ooijen, Cornelius     CYCLING TEAM JO PIELS         z.t.
 49  45 Jun, Lars                 VAN VLIET - EBH-ELSHOF        z.t.
 50 133 Klessa, Tim               TEAM KUOTA - INDELAND         z.t.
 51 113 Jenkins, Max              GLUD & MARSTRAND-HORSENS      z.t.
 52 174 Huenders, Mitchell        AA DRINK CYCLING TEAM         z.t.
 53  72 Cappelle, Andy            PALMANS - CRAS                z.t.
 54 217 Landstrom, Johan          VAN HEMERT-DE JONGE RENN      z.t.
 55  32 Lenferink, Jasper         KROLSTONE CONTINENTALE M      z.t.
 56  16 van Poppel, Boy           RABOBANK CONTINENTALE TM      z.t.
 57 101 Cauquil, Yohan            CYCLING CLUB BOURGAS          z.t.
 58 115 Kaka, Luthando            GLUD & MARSTRAND-HORSENS      z.t.
 59 143 Eeckhout, Niko            AN POST-SEAN KELLY TEAM       z.t.
 60  53 Furmston, Daniel          CINELLI - DOWN UNDER          z.t.
 61 167 Van Den Bossche, Hendrik  PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      z.t.
 62 155 Retschke, Robert          TEAM DIFFERDANGE              z.t.
 63  83 van Compernolle, Kenneth  SUNWEB PRO JOB                z.t.
 64 148 van Vooren, Steven        AN POST-SEAN KELLY TEAM      4:33:45     0:18
 65 214 de Haan, Sierk-Jan        VAN HEMERT-DE JONGE RENN     4:33:47     0:20
 66  18 Vrijmoed, Maurice         RABOBANK CONTINENTALE TM     4:33:49     0:22
 67  46 van Leijen, Joost         VAN VLIET - EBH-ELSHOF        z.t.
 68  11 Berkhout, Thomas          RABOBANK CONTINENTALE TM      z.t.
 69  87 Vantornout, Klaas         SUNWEB PRO JOB                z.t.
 70 176 Schep, Peter              AA DRINK CYCLING TEAM         z.t.
 71 141 Brammeier, Matt           AN POST-SEAN KELLY TEAM      4:33:53     0:26
 72  15 Rabou, Thomas             RABOBANK CONTINENTALE TM     4:34:06     0:39
 73  66 Simunek Jr, Radomir       BKCP - POWERPLUS             4:34:59     1:32
 74 215 Nieuwdorp, Nick           VAN HEMERT-DE JONGE RENN      z.t.
 75 171 Stam, Danny               AA DRINK CYCLING TEAM         z.t.
 76  52 D'Amelio, Chirstopher     CINELLI - DOWN UNDER          z.t.
 77 163 Stevens, Timothy          PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      z.t.
 78 182 van Dijk, Julian          ASITO CRAFT CYCLING TEAM      z.t.
 79 241 Aardenburg, Sander        KOOPMANS-CUBE CYCLING TE      z.t.
 80 198 Vingerling, Michael       KOGA-CREDITFORCE              z.t.
 81 231 Castelijns, Jos           HET SNELLE WIEL               z.t.
 82 181 Harings, Sandro           ASITO CRAFT CYCLING TEAM      z.t.
 83 216 Hooghiemster, René        VAN HEMERT-DE JONGE RENN     4:35:04     1:37
 84 203 du Prie, Mick             METEC LSE CYCLING TEAM        z.t.
 85 145 Lisabeth, Kenny           AN POST-SEAN KELLY TEAM       z.t.
 86 136 Kurth, Michael            TEAM KUOTA - INDELAND         z.t.
 87 221 Burgmans, Bo              WIELERCLUB TEMPO/BMV          z.t.
 88   4 Kamsma, Marcel            WV TML - DOMMELSTREEK         z.t.
 89 152 Capelle, Ludovic          TEAM DIFFERDANGE             4:35:17     1:50
 90  78 Zen, Jean                 PALMANS - CRAS                z.t.
 91 117 Linde, Kasper             GLUD & MARSTRAND-HORSENS      z.t.
 92 114 Jernov, Frederik Just     GLUD & MARSTRAND-HORSENS      z.t.
 93 202 Harms, Jos                METEC LSE CYCLING TEAM        z.t.
 94 106 Prazdnovsky, Martin       CYCLING CLUB BOURGAS          z.t.
 95  26 Kavsek, Rik               CYCLING TEAM JO PIELS         z.t.
 96  75 van der Schueren, Kenny   PALMANS - CRAS                z.t.
 97 131 Bertling, Matthias        TEAM KUOTA - INDELAND         z.t.
 98  73 Jurgen, Francois          PALMANS - CRAS                z.t.
 99  51 de Weerdt, Sven           CINELLI - DOWN UNDER          z.t.
100  62 Albert, Niels             BKCP - POWERPLUS              z.t.
101 144 O'Brien, Paidi            AN POST-SEAN KELLY TEAM       z.t.
102 111 Christensen, Michael      GLUD & MARSTRAND-HORSENS      z.t.
103  85 van den Brand, Twan       SUNWEB PRO JOB                z.t.
104  58 Hutchings, Logan          CINELLI - DOWN UNDER          z.t.
105  57 Ronsse, Peter             CINELLI - DOWN UNDER          z.t.
106 134 Pohl, Dennis              TEAM KUOTA - INDELAND         z.t.
107  27 van Dulmen, Thom          CYCLING TEAM JO PIELS         z.t.
108 208 van der Pluijm, Marvin    METEC LSE CYCLING TEAM        z.t.
109  98 Vanlandschoot, James      VERANDAS WILLEMS              z.t.
110  74 Omloop, Geert             PALMANS - CRAS                z.t.
111  54 Green, Matt               CINELLI - DOWN UNDER          z.t.
112 235 Meulenbroeks, Marc        HET SNELLE WIEL              4:36:16     2:49
113 238 Winkelmolen, Jan          HET SNELLE WIEL               z.t.
114 125 Keller, Patrick           CONT. TEAM MILRAM             z.t.
115 165 Vandenbak, Laurent        PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      z.t.
116 223 den Engelsman, John       WIELERCLUB TEMPO/BMV          z.t.
117 164 Haex, Tim                 PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     4:36:52     3:25
118  43 Kreder, Dennis            VAN VLIET - EBH-ELSHOF       4:37:01     3:34
119 186 Reuling, Dirk             ASITO CRAFT CYCLING TEAM     4:37:27     4:00
120 211 Aerts, Ruud               VAN HEMERT-DE JONGE RENN      z.t.
121 218 van der Kooi, Ben         VAN HEMERT-DE JONGE RENN      z.t.
122  91 Criquielion, Mathieu      VERANDAS WILLEMS             4:38:26     4:59
123 142 Cassidy, Mark             AN POST-SEAN KELLY TEAM      4:40:12     6:45
124 237 van der Weijst, Robert    HET SNELLE WIEL               z.t.
125 193 Kos, Christian            KOGA-CREDITFORCE              z.t.
126 245 Helderman, Paul           KOOPMANS-CUBE CYCLING TE      z.t.
127 157 Wolter, Claude            TEAM DIFFERDANGE             4:42:49     9:22
128 201 Atzori, Umberto           METEC LSE CYCLING TEAM        z.t.
129 185 Pieters, Niels            ASITO CRAFT CYCLING TEAM      z.t.


PREMIESPRINTS:

SPRINT 1:
76: TOM vANBECELAERE

SPRINT 2:
74: GEERT OMLOOP

SPRINT 3:
211: RUUD AERTS

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.884 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

13E GROTE PRIJS SANKOMIJ INSTAL.TECHNIE

                        Uitslag Wegwedstrijd over 112 km

              WEDSTRIJD VOOR DAMES ELITE EN DAMES B op 10 Mei 2009
                          SANKOMIJ INSTALLATIETECHNIEK

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  93 Hosking, Chloe            WEIJERS-HAKO-MOVINGLADIE     2:48:07
  2 109 Bekkering, Daniëlle       TEAM HITEC PRODUCTS           z.t.
  3  15 van Hage, Elise           REDSUN CYCLING TEAM           z.t.
  4  24 van de Ree, Monique       LEONTIEN.NL                   z.t.
  5 103 Tabak, Noortje            DSB NEDERLAND BLOEIT 2        z.t.
  6  70 van Gogh, Natalie         SWABO LADIES                  z.t.
  7  62 van Veghel, Sandra        WV EEMLAND MERIDA             z.t.
  8  21 Wagtho, Lianne            LEONTIEN.NL                  2:48:15     0:08
  9 119 Slingerland, Minke        WV SCHIJNDEL                 2:48:22     0:15
 10  37 van Nek, Marieke          PEOPLETRUST 2                2:49:19     1:12
 11 106 Hijgenaar, Yvonne         DSB NEDERLAND BLOEIT 2       2:49:25     1:18
 12  99 van Vleuten, Annemiek     DSB NEDERLAND BLOEIT 1        z.t.
 13 152 Koedooder, Vera           INDIVIDUELEN 4                z.t.
 14  71 Kessler, Nina             SWABO LADIES                  z.t.
 15  86 Verdonck, Sofie           DURA VERMEER CYCLING TEA      z.t.
 16 110 Bekkering, Eyelien        TEAM HITEC PRODUCTS           z.t.
 17  17 Arnouts, Anne             REDSUN CYCLING TEAM           z.t.
 18  16 Brulée, Latoya            REDSUN CYCLING TEAM           z.t.
 19  49 Paus, Berdienke           TUBANTERS 2                   z.t.
 20  50 Heijnen, Annika           TUBANTERS 2                   z.t.
 21  13 Klep, Inge                REDSUN CYCLING TEAM           z.t.
 22  61 Haanstra, Alike           WV EEMLAND MERIDA             z.t.
 23 116 Bongaards, Amanda         WV SCHIJNDEL                  z.t.
 24  94 Harris, Nikki             WEIJERS-HAKO-MOVINGLADIE      z.t.
 25 128 Kortekaas, Esther         RESTORE CYCLING LADIES 2      z.t.
 26  69 Hoekzema, Sandra          SWABO LADIES                  z.t.
 27 105 van der Aa, Daisy         DSB NEDERLAND BLOEIT 2        z.t.
 28  60 Koster, Olivia            GRC JAN VAN ARCKEL            z.t.
 29  43 Jolink, Nathalie          TUBANTERS 1                   z.t.
 30  57 Klomp, Manon              GRC JAN VAN ARCKEL            z.t.
 31   8 Dekkers, Dyonne           HET SNELLE WIEL 2             z.t.
 32 124 Kerste, Marielle          RESTORE CYCLING LADIES 1      z.t.
 33  54 Roe, Eileen               TUBANTERS 2                   z.t.
 34   2 Hartogs, Imke             HET SNELLE WIEL 1             z.t.
 35 115 van As, Susanne           WV SCHIJNDEL                  z.t.
 36  79 Helmink, Judith           TON VAN BEMMELEN SPORTS       z.t.
 37  83 Eversdijk, Anne           TON VAN BEMMELEN SPORTS       z.t.
 38 147 Welter, Hannah            INDIVIDUELEN 3                z.t.
 39  87 de Heer, Jorinda          DURA VERMEER CYCLING TEA      z.t.
 40 153 Broekema, Erika           INDIVIDUELEN 4                z.t.
 41  91 Ringlever, Linda          WEIJERS-HAKO-MOVINGLADIE      z.t.
 42  36 Jelsma, Judith            PEOPLETRUST 1                 z.t.
 43  85 Simons, Suzan             DURA VERMEER CYCLING TEA      z.t.
 44  34 Kogelman, Silke           PEOPLETRUST 1                 z.t.
 45  56 Groeneveld, Carola        GRC JAN VAN ARCKEL            z.t.
 46   7 Spooren, Iris             HET SNELLE WIEL 2             z.t.
 47  97 Spijkerman, Bertine       DSB NEDERLAND BLOEIT 1        z.t.
 48  44 Koelemeijer, Alma         TUBANTERS 1                   z.t.
 49 141 Kuizenga, Sigrid          INDIVIDUELEN 2                z.t.
 50  46 Braamhaar, Jorina         TUBANTERS 1                   z.t.
 51  90 van der Velde, Angela     DURA VERMEER CYCLING TEA      z.t.
 52  11 Duivelshof, Veronique     HET SNELLE WIEL 2             z.t.
 53 130 van Slochteren, Hilde     RESTORE CYCLING LADIES 2      z.t.
 54  67 Meesterburrie, Krista     SWABO LADIES                  z.t.
 55  20 van Wingerden, Josien     LEONTIEN.NL                   z.t.
 56 133 van der Zwaan, Esther     INDIVIDUELEN 1                z.t.
 57 126 van Dijk, Mirjam          RESTORE CYCLING LADIES 1      z.t.
 58  68 Eshuis, Aafke             SWABO LADIES                  z.t.
 59  53 Handley, Pippa            TUBANTERS 2                   z.t.
 60 120 Linders, Angelique        WV SCHIJNDEL                  z.t.
 61 135 Soek, Julia               INDIVIDUELEN 1                z.t.
 62  25 Janssen, Jolien           UWSV DE DOMRENNER             z.t.
 63  81 Grimberg, Arenda          TON VAN BEMMELEN SPORTS       z.t.
 64  10 Ottevanger, Eefje         HET SNELLE WIEL 2             z.t.
 65  23 Huisman, Marit            LEONTIEN.NL                   z.t.
 66  52 Olthuis, Esther           TUBANTERS 2                   z.t.
 67  41 Kalsbeek, Janieke         PEOPLETRUST 2                 z.t.
 68  58 Barbi, Daniël             GRC JAN VAN ARCKEL            z.t.
 69 149 Finegan, Kate             INDIVIDUELEN 3                z.t.
 70   6 Wouters, Kim              HET SNELLE WIEL 1             z.t.
 71 127 Soepenberg, Rylana        RESTORE CYCLING LADIES 2      z.t.
 72  76 de Haan, Lotte            WV OTTO EBBENS                z.t.
 73 121 Heijmans, Eva             RESTORE CYCLING LADIES 1      z.t.
 74  74 Gercama, Alie             WV OTTO EBBENS                z.t.
 75  19 Binnendijk, Marlijn       LEONTIEN.NL                   z.t.
 76  31 Fictoor, Sanne            PEOPLETRUST 1                 z.t.
 77 104 Bakker, Liesbeth          DSB NEDERLAND BLOEIT 2        z.t.
 78  84 Knetemann, Roxane         TON VAN BEMMELEN SPORTS       z.t.
 79  47 Kuiper, Yvonne            TUBANTERS 1                   z.t.
 80  82 Baltus, Yvonne            TON VAN BEMMELEN SPORTS       z.t.
 81 148 van Essen, Sharon         INDIVIDUELEN 3                z.t.
 82  80 van Alebeek, Sissy        TON VAN BEMMELEN SPORTS       z.t.
 83  88 Peeters, Charlotte        DURA VERMEER CYCLING TEA      z.t.
 84  92 Trott, Emma               WEIJERS-HAKO-MOVINGLADIE      z.t.
 85  51 Jorink, Kim               TUBANTERS 2                   z.t.
 86  40 Busschers, Natalja        PEOPLETRUST 2                 z.t.
 87  95 Hermens, Ellen            WEIJERS-HAKO-MOVINGLADIE      z.t.
 88 143 de Jong, Helma            INDIVIDUELEN 2                z.t.
 89  63 Hoogland, Ilse            WV EEMLAND MERIDA             z.t.
 90   4 Bruinsma, Annemarieke     HET SNELLE WIEL 1             z.t.


Premiesprints:

15: van Hage, Elise
119: Slingerland, Minke
103: Tabak, Noortje


De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.972 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

15e GP WEGENBOUW GROENEN VELDHOVEN

                        Uitslag Wegwedstrijd over 123 km

                   CLUBWEDSTRIJD VOOR JUNIOREN op 10 Mei 2009
                          WEGENBOUW GROENEN VELDHOVEN

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  39 de Vries, Jurjen          PEDDELAARS/JONG & LAAN 1     2:53:38
  2 122 van Baarle, Dylan         RESTORE CYCLING 2             z.t.
  3   5 Opdam, Tim                TWC TEMPO 2                   z.t.
  4 125 de Vos, Gert-Jan          AVIA CYCLING TEAM 2           z.t.
  5 129 Wald, Marcus              INDIVIDUELEN 1               2:53:42     0:04
  6 112 de Kort, Bram             WV DE JONGE RENNER 2         2:54:21     0:43
  7  49 Zwaan, Edwin              SINNIGEBOUW WIELERTEAM 2      z.t.
  8  18 Goossens, Jef             KONINKLIJKE BALEN BC 1       2:54:23     0:45
  9  25 Keizer, Jeroen            STORMVOGELS                   z.t.
 10 115 van Craen, Toshoni        Koninklijke Balen BC 2       2:55:15     1:37
 11 126 Adams, Jens               AVIA CYCLING TEAM 2           z.t.
 12  16 Janssens, Michiel         KONINKLIJKE BALEN BC 1        z.t.
 13  94 Roscam Abbing, Friso      WIELERLAND/LUCHTSCHIP        2:55:25     1:47
 14 118 Krauwel, Bas              RESTORE CYCLING 1             z.t.
 15  31 Welten, Kay               TWC PIJNENBURG 1              z.t.
 16  12 Hoogsteen, Evert          TWC HET SNELLE WIEL 1         z.t.
 17  40 Wennekes, Robin           PEDDELAARS/JONG & LAAN 2      z.t.
 18  67 Tol, Erick                WILTON CYCLING TEAM 1         z.t.
 19  78 Zuidewind, Nick           RTV DE BOLLENSTREEK           z.t.
 20 124 Vansieleghem, Tim         AVIA CYCLING TEAM 2           z.t.
 21  50 Caspers, Didier           SINNIGEBOUW WIELERTEAM 2      z.t.
 22  74 Welle, Mark               STADION / WTC WOERDEN         z.t.
 23 113 Blom, Marc                WV DE JONGE RENNER 2          z.t.
 24  47 Sinnige, Thom             SINNIGEBOUW WIELERTEAM 1      z.t.
 25  97 Wytinck, Niels            AVIA CYCLING TEAM 1           z.t.
 26  90 van Aalst, Jeffrey        WESTLAND WIL VOORUIT          z.t.
 27 114 Brusselman, Brian         WV DE JONGE RENNER 2          z.t.
 28  71 Plender, Jasper           De Zwaluwen                   z.t.
 29   1 Kleinloog, Tim            TWC TEMPO 1                   z.t.
 30  98 Kouwbergh, Bryan          AVIA CYCLING TEAM 1           z.t.
 31  35 van Poppel, Teun          TWC PIJNENBURG 2              z.t.
 32 121 Berkhout, Bram            RESTORE CYCLING 2             z.t.
 33  11 van Kessel, Corne         TWC HET SNELLE WIEL 1         z.t.
 34  77 Koot, Christian           RTV DE BOLLENSTREEK           z.t.
 35 120 Schipper, Jesper          RESTORE CYCLING 1             z.t.
 36 128 van den Oetelaar, Bram    INDIVIDUELEN 1                z.t.
 37  80 Lathouwers, Frank         WV SCHIJNDEL                  z.t.
 38 103 Troost, Bart              ZWC DTS                       z.t.
 39   2 de Greef, Robbert         TWC TEMPO 1                   z.t.
 40  87 van Ginneken, Michael     WV BREDA                      z.t.
 41  26 Meijer, Rick              STORMVOGELS                   z.t.
 42  82 Vlaskamp, Bas             CRT RAALTE / CC '75 1         z.t.
 43  76 van Andel, Robbert        RTV DE BOLLENSTREEK           z.t.
 44 101 Kasper, Joeri             ZRTC THEO MIDDELKAMP          z.t.
 45  43 Dijkshoorn, Roeland       RWC Ahoy                      z.t.
 46  57 Ooms, Rob                 WWV KUMASOL/VACANSOLEIL       z.t.
 47  33 de Laat, Stijn            TWC PIJNENBURG 1              z.t.
 48   4 Salentijn, Sjors          TWC TEMPO 2                   z.t.
 49 109 van de Velde, Rik         DISTRICT ZUIDWEST NEDERL      z.t.
 50  48 Stam, Danny               SINNIGEBOUW WIELERTEAM 1      z.t.
 51  81 van Heeswijk, Tom         WV SCHIJNDEL                  z.t.
 52  83 Jansman, Niels            CRT RAALTE / CC '75 1         z.t.
 53  22 Heemskerk, Mark           RRC DE PEDAALRIDDERS          z.t.
 54  96 Verhagen, Ewout           WIELERLAND/LUCHTSCHIP         z.t.
 55  37 Rijpma, Coen              PEDDELAARS/JONG & LAAN 1      z.t.
 56  38 Versteeg, Ivan            PEDDELAARS/JONG & LAAN 1      z.t.
 57  24 Rietbroek, Jesper         RRC DE PEDAALRIDDERS          z.t.
 58  68 Poldervaart, Erwin        WILTON CYCLING TEAM 1         z.t.
 59 100 de Winter, Peter          ZRTC THEO MIDDELKAMP          z.t.
 60 116 Prinzie, Andreas          Koninklijke Balen BC 2        z.t.
 61   3 Kops, Twan                TWC TEMPO 1                   z.t.
 62  27 Schipper, Jasper          STORMVOGELS                   z.t.
 63  10 Heesters, Mike            TWC HET SNELLE WIEL 1         z.t.
 64  85 Coppens, Jens             WV BREDA                      z.t.
 65 123 van der Meijden, Rune     RESTORE CYCLING 2             z.t.
 66  95 van der Burgt, Lex        WIELERLAND/LUCHTSCHIP         z.t.
 67   7 Kalk, Xander              WSV EMMEN                     z.t.
 68  17 Giesberts, Steven         KONINKLIJKE BALEN BC 1        z.t.
 69  15 Coolen, Pim               TWC HET SNELLE WIEL 2        2:56:00     2:22
 70  13 van Aaken, Rik            TWC HET SNELLE WIEL 2        2:56:08     2:30
 71  73 van Plateringen, Andre    STADION / WTC WOERDEN        2:56:17     2:39
 72  46 Harmsen, Bart             SINNIGEBOUW WIELERTEAM 1     2:55:25     1:47
 73   6 Knoops, Mark              TWC TEMPO 2                   z.t.
 74 117 van Hoof, Rik             Koninklijke Balen BC 2        z.t.
 75  91 Bouma, Robbert            RC HOEKSE RENNERS             z.t.

PREMIESPRINTS;

1STE SPRINT:
1. 39: de Vries, Jurjen
2. 122: van Baarle, Dylan
3. 129: Wald, Marcus

2DE SPRINT:
1. 129: Wald, Marcus
2. 5: Opdam, Tim
3. 39: de Vries, Jurjen


De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.503 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon