Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

INTEXSTORE Race - Venhuizen

                          Uitslag Omloop over 166,1 km

     Omloop in Venhuizen voor de KNWU beloftencompetitie op 9 Augustus 2009
                  Organisatie Stichting Wielerronde Venhuizen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  37 Goos, Marc                van Hemert/Jonge Renner      3:49:05
  2  65 Gelens, Ralph             De Mol/Theo Middelkamp       3:49:10     0:05
  3  96 Posthuma, Jelle           Stormvogels/Oldenzaal        3:49:16     0:11
  4 114 Slagter, Tom              WV Noord-Holland              z.t.
  5  10 Kuiper, Bouke             Koga CreditforceTalenttm     3:49:17     0:12
  6  16 Oostland, Sten            Line-Lloyd Footwear Cycl     3:49:25     0:20
  7  27 de Haan, Jesse            Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
  8   1 Broers, Remco             Asito-Craft Cycling Team      z.t.
  9  22 Horring, Lars             Metec Cycling Team            z.t.
 10  80 de Vries, Harm            Groot Friesland              3:49:27     0:22
 11  58 Ariesen, Johim            Wilton-Snel-AA-Volhardng     3:49:49     0:44
 12  42 van Diermen, Johnny       van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 13  15 Ruckert, Patrick          Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 14 143 St÷pler, Bob              Rietvld/FrLeeuw/NWVG/Ede      z.t.
 15  59 Gmelich Meijling, Jarno   Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 16   5 Polling, Peter Jan        Asito-Craft Cycling Team     3:50:56     1:51
 17  92 Schulting, Peter          Stormvogels/Oldenzaal         z.t.
 18 115 Brus, Marco               TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 19  40 Nieuwdorp, Nick           van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 20  23 Kelderman, Martin         Metec Cycling Team            z.t.
 21 136 Kreder, Wesley            WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 22  25 de Beer, Pim              Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 23 112 ten Dam, Arjen            WV Noord-Holland              z.t.
 24  60 van Bekkum, Rob           Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 25 110 Boskamp, Melvin           WV Noord-Holland              z.t.
 26  38 van Diermen, Jaron        van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 27  12 Vingerling, Michael       Koga CreditforceTalenttm      z.t.
 28 106 Vermeulen, Jack           Wielerland.nl/Waard/Hoek      z.t.
 29  20 te Brake, Remco           Metec Cycling Team            z.t.
 30   6 Wildeman, Henk            Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 31  34 Klein, Emiel              Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
 32  94 van Blanken, Mart         Stormvogels/Oldenzaal         z.t.
 33  62 Wijnstra, Jacob           De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 34  18 Hamelink, Jasper          Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 35  69 Windt, Ramon              Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 36  86 van der Niet, Rob         JvArckel/Bik-Excelsior        z.t.
 37 119 van Geffen, Niek          TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 38  50 Werst, Raymond            PPL Belisol Maaslandster      z.t.
 39   3 Luyt, Dennis              Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 40  52 Pluijmaekers, Mitch       PPL Belisol Maaslandster      z.t.
 41  47 du Prie, Mick             WV Eemland                    z.t.
 42  36 Spijkerman, Herman        Jong en Laan/Peddelaars       z.t.
 43  29 van Luijk, Sven           Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 44   9 Kos, Christian            Koga CreditforceTalenttm      z.t.
 45 113 van Wel, Ruud             WV Noord-Holland              z.t.
 46   2 Lammertink, Maurits       Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 47  77 van de Craats, Dirk       A'dam/DTS/Bataaf/DOK/Kml      z.t.
 48  63 Gresnigt, Alex            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 49 102 Fleerakkers, Rob          Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 50  14 Schreurs, Mark            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 51  13 Asjes, Jelmer             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 52  49 Dumoulin, Tom             PPL Belisol Maaslandster      z.t.
 53  44 van den Bergh, Olav       WV Eemland                    z.t.
 54  26 de Boer, Joris            Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 55 120 Busser, Nieck             TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 56  57 van Vliet, Luuk           Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 57  46 Mijnen, Harmen            WV Eemland                    z.t.
 58 137 Heeneman, Willy           WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 59  17 Koning, Peter             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 60  78 Lof, Jan                  A'dam/DTS/Bataaf/DOK/Kml      z.t.
 61  56 Klaver, Pim               Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 62   4 Nederlof, Tim             Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 63 117 Rombouts, Jeroen          TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 64  64 Oosthoek, Arian           De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 65 126 Wieser, Jerwin            RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 66  93 van der Velde, Jeffrie    Stormvogels/Oldenzaal         z.t.
 67  87 de Reus, Frank            JvArckel/Bik-Excelsior       3:51:05     2:00
 68  53 Janssen, Yannick          PPL Belisol Maaslandster      z.t.
 69 111 Beukeboom, Dion           WV Noord-Holland             3:51:07     2:02
 70 140 Merx, Peter               Rietvld/FrLeeuw/NWVG/Ede     3:51:11     2:06
 71  35 Bovenhuis, Robert         Jong en Laan/Peddelaars      3:51:15     2:10
 72  39 MotkÚ, Ritchie            van Hemert/Jonge Renner      3:51:35     2:30
 73  51 Mulder, Nick              PPL Belisol Maaslandster     3:51:37     2:32
 74 148 Boerrigter, Mathijs       Emmen/RSE-Cyclingteam        3:51:43     2:38
 75 124 van der Tholen, Bob       RWC Ahoy/Meteoor Assen-R     3:52:55     3:50
 76  75 Nikolakakis, Jannis       A'dam/DTS/Bataaf/DOK/Kml     3:53:06     4:01
 77 100 van der Weijst, Robert    Kempen/Buitenlust/SnWiel     3:53:26     4:21
 78  41 Terpstra, Mike            van Hemert/Jonge Renner      3:53:45     4:40
 79  28 Helderman, Paul           Koopmans Cube Cycling Tm     3:54:09     5:04
 80  98 Arts, Edwin               Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 81  19 Atzori, Umberto           Metec Cycling Team           3:54:17     5:12
 82  32 Eefting, Roy              Jong en Laan/Peddelaars      3:55:12     6:07
 83  30 Scholten, Jean            Koopmans Cube Cycling Tm     3:55:14     6:09
 84  88 Lotz, Tom                 JvArckel/Bik-Excelsior       3:55:35     6:30
 85  89 van der Pijl, Jasper      JvArckel/Bik-Excelsior        z.t.
 86  24 Timmer, Mathijs           Metec Cycling Team           3:55:36     6:31
 87  31 Faber, Rutmer             Jong en Laan/Peddelaars      3:55:38     6:33
 88   8 Kip, Ismael               Koga CreditforceTalenttm     3:56:34     7:29
 89 138 Kreder, Sander            WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.504 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

INTEXSTORE Race - Venhuizen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  van Hemert/Jonge Renner      7     11:29:50
  2  Line-Lloyd Footwear Cycl     3     11:30:10        0:20
  3  Wilton-Snel-AA-Volhardng    10     11:30:34        0:44
  4  De Mol/Theo Middelkamp      11     11:31:02        1:12
  5  Stormvogels/Oldenzaal       16     11:31:08        1:18
  6  WV Noord-Holland            19     11:31:08        1:18
  7  Koga CreditforceTalenttm     2     11:31:09        1:19
  8  Asito-Craft Cycling Team     1     11:31:17        1:27
  9  Metec Cycling Team           4     11:31:17        1:27
 10  Koopmans Cube Cycling Tm     5     11:31:17        1:27
 11  TML Dommelstr/Schijndel     20     11:32:48        2:58
 12  PPL Belisol Maaslandster     9     11:32:48        2:58
 13  WV Eemland                   8     11:32:48        2:58
 14  Jong en Laan/Peddelaars      6     11:33:07        3:17
 15  A'dam/DTS/Bataaf/DOK/Kml    13     11:34:58        5:08
 16  JvArckel/Bik-Excelsior      15     11:37:36        7:46
 17  WWV/Trias/PedaR/Spartaan    23     11:38:26        8:36
 18  Kempen/Buitenlust/SnWiel    17     11:38:31        8:41
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt