Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6e HEPRO.NL Omloop Middag-Humsterland

                       Uitslag Rit in lijn over 133,3 km

                    UCI World Women klasse 1.2 op 9 Mei 2009
                  Onderdeel van de KNWU/de Rijke Topcompetitie

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  17 Gilmore, Rochelle         Lotto-Belisol Ladiesteam     3:31:45
  2  65 Witteveen, Claudia        Restore Cycling Ladies        z.t.
  3  15 Soderberg, Isabelle       Hitec Products UCK            z.t.
  4  39 van de Ree, Monique       Leontien.nl                   z.t.
  5  16 Mustonen, Sarah           Hitec Products UCK            z.t.
  6  35 Wagtho, Lianne            Leontien.nl                   z.t.
  7  44 Arnouts, Anne             Redsun Cycling Team           z.t.
  8  28 Markerink, Loes           Team Flexpoint                z.t.
  9   2 van Vleuten, Annemiek     DSB Bank-Nederland Bloei      z.t.
 10  81 van Gogh, Natalie         Swaboladies Cyclingteam       z.t.
 11  26 Kanis, Jacobien           Team Flexpoint                z.t.
 12   6 Tabak, Noortje            DSB Bank-Nederland Bloei      z.t.
 13  37 Huisman, Marit            Leontien.nl                   z.t.
 14  42 van Hage, Elise           Redsun Cycling Team           z.t.
 15  18 De Vuyst, Sofie           Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 16   4 Kanis, Janneke            DSB Bank-Nederland Bloei      z.t.
 17 168 LepistŲ                   RABC vzw                      z.t.
 18 162 Beyen, Lien               RABC vzw                      z.t.
 19  72 Kortekaas, Esther         Restore Cycling Ladies        z.t.
 20  60 Snijder, Adriene          Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 21  10 Bekkering, Eyelien        Hitec Products UCK            z.t.
 22 154 Glasbergen, Jessica       Merida LCT/WV Eemland         z.t.
 23  41 van As, Susanne           Redsun Cycling Team           z.t.
 24 188 Verdonck, Sofie           Dura Vermeer Cycling Tea      z.t.
 25  80 Harris, Nikki             Weijers-Hako-Movingladie      z.t.
 26  20 Koedooder, Vera           Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 27  82 Meesterburrie, Krista     Swaboladies Cyclingteam       z.t.
 28 127 Jelsma, Judith            CT Peoples Trust              z.t.
 29  50 Eversdijk, Anne           Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 30  14 Kloppenburg, Margriet     Hitec Products UCK            z.t.
 31 106 Korevaar, Wilma           GRC Jan van Arckel            z.t.
 32  61 de Wildt, Anne            Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 33 109 van Wijgerden, Petra      GRC Jan van Arckel            z.t.
 34 126 Braam, Joukje             CT Peoples Trust              z.t.
 35  94 Hartogs, Imke             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 36 121 Kogelman, Silke           CT Peoples Trust              z.t.
 37 114 Doedťe, Renske            RaboLadyForce/Middelkamp      z.t.
 38 153 Haanstra, Alike           Merida LCT/WV Eemland         z.t.
 39 105 Koster, Olivia            GRC Jan van Arckel            z.t.
 40 128 Meijer, Rixt              CT Peoples Trust              z.t.
 41  45 BrulŽe, Latoya            Redsun Cycling Team           z.t.
 42 117 Otten, Marissa            RaboLadyForce/Middelkamp      z.t.
 43  25 van der Breggen, Anna     Team Flexpoint                z.t.
 44  84 Kessler, Nina             Swaboladies Cyclingteam       z.t.
 45 115 Boogaard, Sonja           RaboLadyForce/Middelkamp      z.t.
 46   9 Bekkering, DaniŽlle       Hitec Products UCK            z.t.
 47 124 Kalsbeek, Janieke         CT Peoples Trust              z.t.
 48  11 Ensing, Janneke           Hitec Products UCK            z.t.
 49  98 Handley, Pippa            Team Tubanters                z.t.
 50  66 van Slochteren, Hilde     Restore Cycling Ladies        z.t.
 51 104 Paus, Berdienke           Team Tubanters                z.t.
 52 134 Fokkens, Trieneke         Hepro Kozijnen - NWVG         z.t.
 53 147 Mulder, Brigit            Noordwesthoek/Pedaalridd      z.t.
 54  86 Rovers, Gabrielle         Swaboladies Cyclingteam       z.t.
 55 123 van Nek, Marieke          CT Peoples Trust              z.t.
 56  93 van der Vaart, Nicoline   TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 57 125 Visser, Judith            CT Peoples Trust              z.t.
 58  95 Duivelshof, Veronique     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 59  46 Klep, Inge                Redsun Cycling Team           z.t.
 60   7 Bakker, Liesbeth          DSB Bank-Nederland Bloei      z.t.
 61  32 Braam, Elisabeth          Team Flexpoint                z.t.
 62  55 van Alebeek, Sissy        Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 63  34 van Wingerden, Josien     Leontien.nl                   z.t.
 64  53 Knetemann, Roxane         Ton van Bemmelen/Merida      3:31:58     0:13
 65  89 Ottevanger, Eefje         TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 66  56 van Essen, Sharon         Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 67  67 Kuiper, Suzanne           Restore Cycling Ladies        z.t.
 68  24 van Doorslaer, Annelies   Lotto-Belisol Ladiesteam     3:32:09     0:24
 69  22 Mackie, Emma              Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 70   3 Spijkerman, Bertine       DSB Bank-Nederland Bloei      z.t.
 71  71 Kerste, Marielle          Restore Cycling Ladies        z.t.
 72  54 Welter, Hannah            Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 73  73 Ringlever, Linda          Weijers-Hako-Movingladie     3:32:29     0:44
 74 186 de Heer, Jorinda          Dura Vermeer Cycling Tea      z.t.
 75 149 van Kleef, Daphne         Noordwesthoek/Pedaalridd      z.t.
 76 158 van Rijen, Linda          Merida LCT/WV Eemland         z.t.
 77 108 de Ridder, Barbara        GRC Jan van Arckel            z.t.
 78  33 Binnendijk, Marlijn       Leontien.nl                   z.t.
 79 163 Staes, Veronique          RABC vzw                      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.771 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6e HEPRO.NL Omloop Middag-Humsterland

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Leontien.nl                  5     10:35:15
  2  Hitec Products UCK           2     10:35:15
  3  DSB Bank-Nederland Bloei     1     10:35:15
  4  Lotto-Belisol Ladiesteam     3     10:35:15
  5  Redsun Cycling Team          6     10:35:15
  6  Team Flexpoint               4     10:35:15
  7  Restore Cycling Ladies       9     10:35:15
  8  Swaboladies Cyclingteam     11     10:35:15
  9  CT Peoples Trust            16     10:35:15
 10  GRC Jan van Arckel          14     10:35:15
 11  RaboLadyForce/Middelkamp    15     10:35:15
 12  TWC Het Snelle Wiel         12     10:35:15
 13  Ton van Bemmelen/Merida      7     10:35:28        0:13
 14  RABC vzw                    21     10:35:59        0:44
 15  Merida LCT/WV Eemland       20     10:35:59        0:44
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders