Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

29e Omloop Hoeksche Waard El/Be

                        Uitslag Rit in lijn over 166 km

     onderdeel van de Clubcompetitie Elite/Beloften regio 2 op 30 Mei 2009
                Hoofdsponsor Rabobank Hoeksche Waard en Benevia

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   8 de Haan, Sierk-Jan        VHemertGroep-JongeRenner     3:54:56
  2 103 Jonkheer, Bob             SwABo Cyclingteam            3:54:57     0:01
  3  69 van Heeswijk, Roy         WV Schijndel                 3:55:01     0:05
  4  37 Cuppens, Tjarco           PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
  5  10 Kooiman, Erik Jan         VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
  6  61 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                      z.t.
  7  45 Vermeulen, Jack           RTC de Hoekse Renners         z.t.
  8 108 van Lakerveld, Erik       SwABo Cyclingteam             z.t.
  9  77 Kuijvenhoven, Marco       Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 10  15 van Os, Enno              Wilton-Snel-AAdrink/Volh     3:55:19     0:23
 11  38 Ruijgh, Rob               PPL Belisol Cyclingteam      3:55:20     0:24
 12  30 Castelijns, Twan          TWC Het Snelle Wiel          3:55:22     0:26
 13  73 Hartog, Arno              Wielerland.nl/Waardrennr     3:56:06     1:10
 14  63 van Reek, André           RWC Ahoy                     3:56:29     1:33
 15  41 Dumoulin, Tom             PPL Belisol Cyclingteam      3:56:39     1:43
 16 105 Berk, Johan               SwABo Cyclingteam            3:57:12     2:16
 17  90 Vingerling, Michael       PRC Delta                     z.t.
 18  96 Vendrig, Bart             Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 19  11 Nieuwdorp, Nick           VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 20  20 den Engelsman, John       WV Tempo - BMV Veldhoven      z.t.
 21  62 van Loon, Patrick         RWC Ahoy                      z.t.
 22 119 Stougje, Martijn          WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 23  16 Dekker, Arjan             Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 24  68 van Gils, Wilant          WV Schijndel                  z.t.
 25 123 Harings, Sandro           TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 26   7 Basten, Niek              VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 27  33 Heiberg, Chris            Restore Cycling               z.t.
 28  39 Paas, Maikel              PPL Belisol Cyclingteam      3:57:31     2:35
 29  28 van der Weijst, Geert     TWC Het Snelle Wiel          3:58:07     3:11
 30  18 van Vliet, Luuk           Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 31  81 Dijkshoorn, Geert         DRC de Mol                    z.t.
 32  70 van der Sanden, Harm      WV Schijndel                  z.t.
 33  40 de Waal, Roy              PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 34  22 Knops, Jorn               WV Tempo - BMV Veldhoven     3:58:10     3:14
 35 106 Berk, Robert              SwABo Cyclingteam             z.t.
 36 116 Barzilaij, Ronald         WWV/Trias/Pedaalr/Spartn     3:58:15     3:19
 37  80 de Jong, Gideon           DRC de Mol                   3:58:28     3:32
 38 118 Kreder, Sander            WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 39  42 Schmitz, Tim              PPL Belisol Cyclingteam      3:59:16     4:20
 40 125 Dekkers, Paul             TWC de Kempen/Buitenlust     3:59:19     4:23
 41  78 Kleibeuker, Marco         Wielerland.nl/Waardrennr     3:59:23     4:27
 42  34 van Leeuwen, Rob          Restore Cycling              3:59:30     4:34
 43  75 Joling, Gerhard           Wielerland.nl/Waardrennr     3:59:48     4:52
 44  31 Koppers, Robert           Restore Cycling               z.t.
 45  82 Gelens, Ralph             DRC de Mol                   3:59:50     4:54
 46  72 Hereijgers, Kobus         WV Schijndel                 3:59:58     5:02
 47  86 Raadtgever, Dennis        PRC Delta                    4:00:01     5:05
 48  58 Kamsma, Marcel            TML de Dommelstreek           z.t.
 49  19 Burgmans, Bo              WV Tempo - BMV Veldhoven     4:00:03     5:07
 50 104 Niewold, Frank            SwABo Cyclingteam             z.t.
 51  57 van Grinsven, Marc        TML de Dommelstreek          4:00:06     5:10
 52  65 de Kok, Walter            RWC Ahoy                     4:00:09     5:13
 53  32 Pasquino, Flavio          Restore Cycling               z.t.
 54  95 de Reus, Frank            Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 55   9 Goos, Marc                VHemertGroep-JongeRenner      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.395 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders