Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

56e RONDE VAN HAARLEMMERLIEDE & SPAARNW

                       Uitslag Rit in lijn over 157,5 km

                           RABOBANK op 21 Maart 2009

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  30 van Zandbeek, Ronan       Van Vliet EBH Elshof         3:38:23
  2   8 Harms, Jos                Metec Cycling Team            z.t.
  3  37 Boelen, Jeroen            Van Hemert De Jonge Renn     3:38:27     0:04
  4  31 Botman, Wim               Midi Center/Ruiter Dakk.     3:38:32     0:09
  5  76 van Dijk, Peter           SWABO                         z.t.
  6   2 de Beer, Pim              Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
  7  55 Oostlander, Sander        Asito Craft Cycling Tm        z.t.
  8   6 van Nuil, Hidde           Koopmans Cube Cycling Tm     3:39:10     0:47
  9  32 Vriend, Rudy              Midi Center/Ruiter Dakk.      z.t.
 10  56 Oude Ophuis, Dirk         Asito Craft Cycling Tm        z.t.
 11  13 Beima, Marcel             KrolStonE Continental Tm      z.t.
 12  43 Bos, Marco                Cycling Team Jo Piels         z.t.
 13 115 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                      z.t.
 14 117 van Loon, Patrick         RWC Ahoy                      z.t.
 15  26 Gmelich Meijling, Jarno   Van Vliet EBH Elshof          z.t.
 16  36 Steiginga, Sierd          Midi Center/Ruiter Dakk.      z.t.
 17  60 Verschoor, Martijn        Asito Craft Cycling Tm        z.t.
 18  16 van Gulik, Fulco          KrolStonE Continental Tm      z.t.
 19  58 Reef, Marc                Asito Craft Cycling Tm        z.t.
 20  50 van Haaren, Bart          Koga-Creditforce              z.t.
 21 106 van den Brand, Rob        Wilton Snel AA-drink          z.t.
 22  98 Vreugdenhil, Frank        WV de Kannibaal               z.t.
 23 123 van Houts, Rudi           Tempo                         z.t.
 24  39 Hooghiemster, René        Van Hemert De Jonge Renn      z.t.
 25  33 Spring in t Veld, Joost   Midi Center/Ruiter Dakk.      z.t.
 26 134 Aandewiel, Pascal         Team Amsterdam                z.t.
 27  40 Kooiman, Erik Jan         Van Hemert De Jonge Renn      z.t.
 28  59 Reuling, Dirk             Asito Craft Cycling Tm        z.t.
 29 127 van Roosmalen, Wouter     WV Schijndel                  z.t.
 30 110 Jansman, Dave             RSE Cycling-CC75-Raalte       z.t.
 31 108 Breemes, Stefan           Wilton Snel AA-drink          z.t.
 32  93 Knol, Martijn             IJsselstreek                  z.t.
 33  27 Kouwenhoven, Sjoerd       Van Vliet EBH Elshof          z.t.
 34  92 Schouten, John            IJsselstreek                  z.t.
 35  45 Chaigneau, Robin          Cycling Team Jo Piels         z.t.
 36  46 Mohlmann, Peter           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 37  29 Stamsnijder, Bas          Van Vliet EBH Elshof          z.t.
 38   1 Aardenburg, Sander        Koopmans Cube Cycling Tm     3:39:19     0:56
 39  41 Landstrom, Johan          Van Hemert De Jonge Renn      z.t.
 40  42 Pronk, Leander            Van Hemert De Jonge Renn      z.t.
 41  44 Brus, Marco               Cycling Team Jo Piels        3:39:29     1:06
 42  75 van Lakerveld, Erik       SWABO                        3:39:33     1:10
 43   7 van Agtmaal, Peter        Metec Cycling Team            z.t.
 44  11 van der Pluijm, Marvin    Metec Cycling Team            z.t.
 45  53 Kos, Patrick              Koga-Creditforce             3:39:45     1:22
 46  10 Lenferink, Maarten        Metec Cycling Team            z.t.
 47  17 Lindeman, Bert-Jan        KrolStonE Continental Tm     3:39:51     1:28
 48   3 van den Blink, Joost      Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 49 118 van Reek, André           RWC Ahoy                     3:40:03     1:40
 50  15 Bruin, Ivor               KrolStonE Continental Tm      z.t.
 51  74 Berk, Johan               SWABO                        3:40:19     1:56
 52  28 Kreder, Wesley            Van Vliet EBH Elshof         3:40:34     2:11
 53  20 de Jong, Gideon           Line Lloyd Footwear          3:40:54     2:31
 54  70 Vendrig, Bart             JvA Rabobank Plieger         3:41:32     3:09
 55 122 den Engelsman, John       Tempo                        3:42:01     3:38

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.273 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

56e RONDE VAN HAARLEMMERLIEDE & SPAARNW

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Van Vliet EBH Elshof         5     10:56:43
  2  Van Hemert De Jonge Renn     7     10:56:47        0:04
  3  Midi Center/Ruiter Dakk.     6     10:56:52        0:09
  4  Asito Craft Cycling Tm      10     10:56:52        0:09
  5  Koopmans Cube Cycling Tm     1     10:57:01        0:18
  6  Metec Cycling Team           2     10:57:29        0:46
  7  Cycling Team Jo Piels        8     10:57:30        0:47
  8  KrolStonE Continental Tm     3     10:58:11        1:28
  9  RWC Ahoy                    20     10:58:23        1:40
 10  SWABO                       13     10:58:24        1:41
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp