Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

44TH RONDE VAN GELDERLAND

                        Uitslag Wegwedstrijd over 144 km

              DE RIJKE TOPCOMPETITIE VOOR VROUWEN op 18 April 2009
                               AR & TV DE ADELAAR

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 175 Teutenberg, Ina-Yoko      Team Columbia Highroad W     3:33:44
  2  22 Gilmore, Rochelle         Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
  3  41 Johanson, Emma            RedSun Cycling Team           z.t.
  4   1 Vos, Marianne             DSB / LTO                     z.t.
  5 152 Wild, Kirsten             Cervélo Test Team             z.t.
  6  46 Arnouts, Anne             RedSun Cycling Team           z.t.
  7 178 Bras, Martine             Nationaal Team Nederland      z.t.
  8  37 Bosman, Andrea            Leontien.nl                   z.t.
  9 143 Mustonen, Sara            Merida Ladies wv Eemland      z.t.
 10  36 Blaak, Chantal            Leontien.nl                   z.t.
 11  39 van de Ree, Monique       Leontien.nl                   z.t.
 12  35 Brand, Lucinda            Leontien.nl                   z.t.
 13  58 Witteveen, Claudia        Restore Cycling Ladies        z.t.
 14 208 Verhaeghe, Hannah         WV Schijndel                  z.t.
 15   8 van Vleuten, Annemiek     DSB / LTO                     z.t.
 16  26 Gunnewijk, Loes           Team Flexpoint                z.t.
 17 177 de Goede, Suzanne         Nationaal Team Nederland      z.t.
 18  34 van Wingerden, Josien     Leontien.nl                   z.t.
 19  29 Slappendel, Iris          Team Flexpoint                z.t.
 20 179 Pieters, Amy              Nationaal Team Nederland      z.t.
 21  73 van Gogh, Natalie         SwABoladies Cycling Team      z.t.
 22   7 Tabak, Noortje            DSB / LTO                     z.t.
 23  19 Delfosse, Catherine       Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 24  18 Mackie, Emma              Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 25 165 Carroll, Katerine         USA National Team             z.t.
 26  60 Kuiper, Suzanne           Restore Cycling Ladies        z.t.
 27 101 Koster, Olivia            Jan vArckel/Zuidwesthoek      z.t.
 28 162 Manderfield, Kacey        USA National Team             z.t.
 29  32 van der Breggen, Anna     Team Flexpoint                z.t.
 30 174 Keller, Luise             Team Columbia Highroad W      z.t.
 31  25 Melchers, Mirjam          Team Flexpoint                z.t.
 32  28 Schmidt, Trine            Team Flexpoint                z.t.
 33   2 Visser, Adrie             DSB / LTO                     z.t.
 34   5 Kanis, Janneke            DSB / LTO                     z.t.
 35  43 Henrion, Ludivine         RedSun Cycling Team           z.t.
 36  30 Elemans, Saskia           Team Flexpoint                z.t.
 37 149 Düster, Sarah             Cervélo Test Team             z.t.
 38  42 Pijnenborg, Mascha        RedSun Cycling Team           z.t.
 39 176 Wrubleski, Alexandra      Team Columbia Highroad W      z.t.
 40 151 Schwager, Patricia        Cervélo Test Team             z.t.
 41 203 van den Brand, Daphny     WV Schijndel                  z.t.
 42 164 Phillips, Jessica         USA National Team             z.t.
 43  51 Grimberg, Arenda          Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 44 145 Aubry, Emilie             Cervélo Test Team             z.t.
 45 206 van Paassen, Sanne        WV Schijndel                  z.t.
 46  38 Huisman, Marit            Leontien.nl                   z.t.
 47 171 Beltman, Chantal          Team Columbia Highroad W      z.t.
 48 148 Dietel, Sandra            Cervélo Test Team             z.t.
 49  84 Hartogs, Imke             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 50   4 Hennig, Angela            DSB / LTO                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.424 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

44TH RONDE VAN GELDERLAND

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Leontien.nl                  5     10:41:12
  2  DSB / LTO                    1     10:41:12
  3  RedSun Cycling Team          6     10:41:12
  4  Nationaal Team Nederland    23     10:41:12
  5  Lotto-Belisol Ladiesteam     3     10:41:12
  6  Team Flexpoint               4     10:41:12
  7  Team Columbia Highroad W    22     10:41:12
  8  Cervélo Test Team           19     10:41:12
  9  USA National Team           21     10:41:12
 10  WV Schijndel                26     10:41:12
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon