Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Kasseiomloop Exloo 2009 Vrouwen

                        Uitslag Rit in lijn over 126 km

                          Wedstrijd datum: 7 Juni 2009

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  40 Blaak, Chantal            Leontien.nl                  3:17:58
  2  79 Hosking, Chloe            Weijers Hako Moving           z.t.
  3   1 Visser, Adrie             DSB Bank Nederl. bloeit       z.t.
  4  27 Slappendel, Iris          Team Flexpoint MIX            z.t.
  5  26 Markerink, Loes           Team Flexpoint MIX           3:18:24     0:26
  6  39 Brand, Lucinda            Leontien.nl                   z.t.
  7   7 Bakker, Liesbeth          DSB Bank Nederl. bloeit       z.t.
  8   8 Vos, Marianne             DSB Bank Nederl. bloeit      3:18:39     0:41
  9 178 Druyts, Kelly             Topsport Vlaanderen           z.t.
 10  35 Bosman, Andrea            Leontien.nl                   z.t.
 11 170 Zwick, Martina            Koga Miyata CT                z.t.
 12   5 van Wanroij, Marieke      DSB Bank Nederl. bloeit       z.t.
 13 139 Williamson, Catherine     British Cycling Team          z.t.
 14  93 Walskaar, Tone            National Norway CT            z.t.
 15  43 Klep, Inge                Redsun CT                     z.t.
 16 138 Martin, Lucy              British Cycling Team          z.t.
 17  69 Kortekaas, Esther         Restore Cycling Ladies        z.t.
 18 153 Glasbergen, Jessica       Merida WV Eemland             z.t.
 19  83 Kessler, Nina             Swabo Ladies Team             z.t.
 20 106 Korevaar, Wilma           GRC Jan van Arckel            z.t.
 21  45 Arnouts, Anne             Redsun CT                     z.t.
 22  36 v.d. Broek, Irene         Leontien.nl                   z.t.
 23  29 Harris, Nikki             Team Flexpoint MIX            z.t.
 24  53 Knetemann, Roxane         Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 25 164 Verdonck, Sofie           Dura Vermeer CT MIX           z.t.
 26 189 Steenssens, Nan           Royal Antwerp Bicycle         z.t.
 27  55 van Alebeek, Sissy        Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 28  25 Gunnewijk, Loes           Team Flexpoint MIX            z.t.
 29 173 Yetis, Semra              Koga Miyata CT                z.t.
 30  59 Snijder, Adriene          Batavus Ladies Team           z.t.
 31  52 Helmink, Judith           Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 32 155 Mulders, Catharina        Merida WV Eemland             z.t.
 33 167 van As, Susanne           Dura Vermeer CT MIX           z.t.
 34 131 Mercer, Rachel            NWVG - Cycle Sport            z.t.
 35  58 Braam, Elisabeth          Batavus Ladies Team           z.t.
 36 117 Boogaard, Sonja           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 37  54 Welter, Hannah            Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 38  37 van de Ree, Monique       Leontien.nl                   z.t.
 39 128 Meijer, Rixt              CT Peoples Trust              z.t.
 40  61 Soek, Julia               Batavus Ladies Team           z.t.
 41 137 Colclough, Katie          British Cycling Team          z.t.
 42  41 van Hage, Elise           Redsun CT                     z.t.
 43 105 Koster, Olivia            GRC Jan van Arckel            z.t.
 44   2 van Vleuten, Annemiek     DSB Bank Nederl. bloeit       z.t.
 45   3 Liebig, Tina              DSB Bank Nederl. bloeit       z.t.
 46  87 Eshuis, Aafke             Swabo Ladies Team             z.t.
 47  11 Ensing, Janneke           Snelle Wiel Hitec MIX         z.t.
 48 116 Otten, Marissa            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 49  34 van den Heerik, Josien    Leontien.nl                   z.t.
 50   4 de Vocht, Liesbet         DSB Bank Nederl. bloeit       z.t.
 51  49 Eversdijk, Anne           Ton van Bemmelen Sports       z.t.
 52  38 Huisman, Marit            Leontien.nl                   z.t.
 53  15 Wouters, Kim              Snelle Wiel Hitec MIX         z.t.
 54 112 de Ridder, Barbara        GRC Jan van Arckel            z.t.
 55  90 Waersted, Freydis         National Norway CT            z.t.
 56  81 van Gogh, Natalie         Swabo Ladies Team             z.t.
 57 126 Braam, Joukje             CT Peoples Trust              z.t.
 58  64 Tromp, Esra               Batavus Ladies Team           z.t.
 59 123 van Nek, Marieke          CT Peoples Trust              z.t.
 60 190 Vandermeulen, Cindy       Royal Antwerp Bicycle         z.t.
 61  99 Handley, Pippa            Team Tubanters                z.t.
 62 185 Beyen, Lien               Royal Antwerp Bicycle         z.t.
 63 127 Jelsma, Judith            CT Peoples Trust              z.t.
 64  98 Lenferink, Elke           Team Tubanters                z.t.
 65  33 Binnendijk, Marlijn       Leontien.nl                   z.t.
 66  68 Peetoom, Kirsten          Restore Cycling Ladies        z.t.
 67 107 den Otter, Marieke        GRC Jan van Arckel            z.t.
 68  97 Elferink, Hielke          Team Tubanters                z.t.
 69  28 van Nieuwpoort, Tessa     Team Flexpoint MIX            z.t.
 70 158 van den Hoek, Bianca      Merida WV Eemland             z.t.
 71   9 Bekkering, Eyelien        Snelle Wiel Hitec MIX         z.t.
 72  10 Ottevanger, Eefje         Snelle Wiel Hitec MIX         z.t.
 73  46 Brulee, Latoya            Redsun CT                     z.t.
 74  89 Saastad, Kristine         National Norway CT            z.t.
 75 180 Sels, Loes                Topsport Vlaanderen           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.188 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Kasseiomloop Exloo 2009 Vrouwen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Leontien.nl                  5      9:55:01
  2  DSB Bank Nederl. bloeit      1      9:55:01
  3  Team Flexpoint MIX           4      9:55:01
  4  British Cycling Team        18      9:55:57        0:56
  5  Redsun CT                    6      9:55:57        0:56
  6  Ton van Bemmelen Sports      7      9:55:57        0:56
  7  Batavus Ladies Team          8      9:55:57        0:56
  8  GRC Jan van Arckel          14      9:55:57        0:56
  9  Merida WV Eemland           20      9:55:57        0:56
 10  Swabo Ladies Team           11      9:55:57        0:56
 11  National Norway CT          12      9:55:57        0:56
 12  Royal Antwerp Bicycle       24      9:55:57        0:56
 13  CT Peoples Trust            16      9:55:57        0:56
 14  Snelle Wiel Hitec MIX        2      9:55:57        0:56
 15  Team Tubanters              13      9:55:57        0:56
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens