Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van de EPZ 2009

                           Uitslag Omloop over 169 km

       Borssele als KNWU Clubcompetitie Regio 2 wedstrijd op 6 Juni 2009
                     Organisatie: EPZ Personeelsvereniging

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  11 Aerts, Ruud               VHemertGroep-JongeRenner     3:55:13
  2   8 Hooghiemster, René        VHemertGroep-JongeRenner     3:55:25     0:12
  3   7 Nieuwdorp, Nick           VHemertGroep-JongeRenner     3:55:41     0:28
  4  95 Vendrig, Bart             Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
  5  70 van Heeswijk, Roy         WV Schijndel                  z.t.
  6  19 den Engelsman, John       WV Tempo - BMV Veldhoven      z.t.
  7  39 Werst, Raymond            PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
  8  15 van Os, Enno              Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
  9  57 Vissers, Job              TML de Dommelstreek          3:56:05     0:52
 10  10 Walgien, Jorrit           VHemertGroep-JongeRenner     3:56:09     0:56
 11  62 van Loon, Patrick         RWC Ahoy                      z.t.
 12  69 van der Sanden, Harm      WV Schijndel                  z.t.
 13  84 Gelens, Ralph             DRC de Mol                    z.t.
 14  14 Dekker, Arjan             Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 15  56 Busser, Nieck             TML de Dommelstreek           z.t.
 16  28 Castelijns, Jos           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 17  30 Spooren, Aart             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 18 105 Jonkheer, Bob             SwABo Cyclingteam             z.t.
 19  71 Heldens, Henke            WV Schijndel                  z.t.
 20  37 Janssen, Yannick          PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 21   3 Boogaard, Ferdinand       ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 22  45 Vermeulen, Jack           RTC de Hoekse Renners         z.t.
 23 122 Rayer, Bruce              TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 24  82 Dijkshoorn, Geert         DRC de Mol                    z.t.
 25  74 Kuijvenhoven, Marco       Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 26 110 Wingens, Patrick          Batauwers/RTC Groenewoud      z.t.
 27 120 Heeneman, Willy           WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 28  21 van Katwijk, Ferdi        WV Tempo - BMV Veldhoven      z.t.
 29  94 de Reus, Frank            Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 30  17 Sikking, Frank            Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 31 104 Niewold, Frank            SwABo Cyclingteam             z.t.
 32 107 van Dijk, Peter           SwABo Cyclingteam             z.t.
 33 121 Metsemakers, Luuk         TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 34  51 van Buren, Bert           GRTC Excelsior/Bik Sloop      z.t.
 35   5 van der Klooster, Johnny  ZRTC Theo Middelkamp         3:56:12     0:59
 36  63 Schouten, Jelle           RWC Ahoy                      z.t.
 37  66 van der Ven, Maurits      RWC Ahoy                      z.t.
 38 119 Vreugdenhil, Gerben       WWV/Trias/Pedaalr/Spartn     3:56:16     1:03
 39  67 van Roosmalen, Wouter     WV Schijndel                  z.t.
 40 111 van Erp, Robert           Batauwers/RTC Groenewoud      z.t.
 41   9 Pronk, Leander            VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 42  73 Kleibeuker, Marco         Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 43  38 Mulder, Nick              PPL Belisol Cyclingteam      3:56:21     1:08
 44  20 Burgmans, Bo              WV Tempo - BMV Veldhoven      z.t.
 45 115 Kreder, Sander            WWV/Trias/Pedaalr/Spartn     3:56:24     1:11
 46  46 Sint Nicolaas, Randy      RTC de Hoekse Renners        3:56:27     1:14
 47  31 Heiberg, Chris            Restore Cycling              3:56:30     1:17
 48  12 Simons, Jack              VHemertGroep-JongeRenner     3:56:54     1:41
 49 108 Berk, Johan               SwABo Cyclingteam            3:57:17     2:04
 50  34 van Leeuwen, Rob          Restore Cycling              3:57:27     2:14
 51   4 van Dam, Dirk             ZRTC Theo Middelkamp         3:58:23     3:10
 52  41 Schmitz, Tim              PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 53  16 Schellevis, Rutger        Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 54  40 Habets, Marc              PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 55  24 Knops, Jorn               WV Tempo - BMV Veldhoven      z.t.
 56  33 Hack, Patrick-Dirk        Restore Cycling               z.t.
 57 106 Berk, Robert              SwABo Cyclingteam             z.t.
 58  96 Wolthuis, Bart            Rabo/Pliegersp-JvArckel      3:58:29     3:16
 59  93 Kros, Thijs               Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 60  99 Andrea, Erik              Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 61  87 Schotte, Otto             PRC Delta                     z.t.
 62  88 Vingerling, Michael       PRC Delta                     z.t.
 63  86 Konijnenburg, Paul        PRC Delta                     z.t.
 64   2 Wijnstra, Jacob           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 65  43 Simons, Martijn           RTC de Hoekse Renners         z.t.
 66  53 van der Wal, Martin       GRTC Excelsior/Bik Sloop     3:58:52     3:39
 67  50 van der Pijl, Jasper      GRTC Excelsior/Bik Sloop     3:58:56     3:43

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.109 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt