Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

24e DUTCH FOOD VALLEY CLASSIC

                       Uitslag Rit in lijn over 209,4 km

                  Veenendaal - The Netherlands op 16 Mei 2009
                Organisation: Stichting Veenendaal - Veenendaal

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 117 van Hummel, Kenny         Skil - Shimano               4:40:35
  2   2 Brown, Graeme             Rabobank                      z.t.
  3  11 De Jongh, Steven          Quick Step                    z.t.
  4  24 Roelandts, Jurgen         Silence - Lotto               z.t.
  5 107 Schulze, Andre            PSK Whirlpool - Author        z.t.
  6   6 Leezer, Tom               Rabobank                      z.t.
  7 155 Schmitz, Bram             van Vliet-EBH-Elshof          z.t.
  8  35 Stroetinga, Wim           Team Milram                   z.t.
  9  91 Cadamuro, Simone          Amica Chips - Knauf           z.t.
 10 127 Neyens, Maarten           Tops Vlaanderen-Mercator      z.t.
 11 133 Bos, Marco                Cycling Team Jo Piels         z.t.
 12 118 Veelers, Tom              Skil - Shimano                z.t.
 13  46 Rasmussen, Alex           Team Saxo Bank                z.t.
 14  68 Vierhouten, Aart          Vacansoleil Pro Cyc Team      z.t.
 15  54 Pavarin, Marcello         CSF Group - Navigare          z.t.
 16 125 Maes, Nikolas             Tops Vlaanderen-Mercator      z.t.
 17  47 Steensen, André           Team Saxo Bank                z.t.
 18  97 Selvaggi, Mirko           Amica Chips - Knauf           z.t.
 19 156 van Leijen, Joost         van Vliet-EBH-Elshof          z.t.
 20  22 Delage, Mickael           Silence - Lotto               z.t.
 21  62 van Groen, Arnoud         Vacansoleil Pro Cyc Team      z.t.
 22  66 Traksel, Bobbie           Vacansoleil Pro Cyc Team      z.t.
 23  53 Nardecchia, Umberto       CSF Group - Navigare          z.t.
 24   4 Hayman, Mathew            Rabobank                      z.t.
 25 126 Joseph, Stijn             Tops Vlaanderen-Mercator      z.t.
 26 142 Bruin, Ivor               KrolStonE Continental Tm      z.t.
 27  81 De Waele, Bert            Landbouwkrediet-Colnago       z.t.
 28  63 Mol, Wouter               Vacansoleil Pro Cyc Team      z.t.
 29  65 Pronk, Matthé             Vacansoleil Pro Cyc Team      z.t.
 30 121 Bakelants, Jan            Tops Vlaanderen-Mercator      z.t.
 31  23 Elijzen, Michiel          Silence - Lotto               z.t.
 32  74 Radochla, Steffen         Elk Haus                      z.t.
 33  44 Klemme, Dominic           Team Saxo Bank                z.t.
 34  94 Golas, Michal             Amica Chips - Knauf           z.t.
 35  41 Bellis, Jonathan          Team Saxo Bank                z.t.
 36 103 Hondo, Danilo             PSK Whirlpool - Author        z.t.
 37  86 Neirynck, Kevin           Landbouwkrediet-Colnago       z.t.
 38 128 Renders, Sven             Tops Vlaanderen-Mercator      z.t.
 39  78 Thurau, Bjorn             Elk Haus                      z.t.
 40 111 Curvers, Roy              Skil - Shimano                z.t.
 41  31 Eichler, Markus           Team Milram                   z.t.
 42  12 Deweert, Kevin            Quick Step                    z.t.
 43  92 Clarke, Simon             Amica Chips - Knauf           z.t.
 44  84 Gourgue, Benjamin         Landbouwkrediet-Colnago       z.t.
 45  82 Delfosse, Sébastien       Landbouwkrediet-Colnago       z.t.
 46 136 Posthuma, Jelle           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 47 141 Beima, Marcel             KrolStonE Continental Tm      z.t.
 48 132 Berkenbosch, Maint        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 49  45 Morkov, Michael           Team Saxo Bank                z.t.
 50  76 Starzengruber, Harald     Elk Haus                      z.t.
 51 114 Goessinnen, Floris        Skil - Shimano                z.t.
 52  67 van Amerongen, Thijs      Vacansoleil Pro Cyc Team      z.t.
 53   8 Posthuma, Joost           Rabobank                      z.t.
 54   1 Boom, Lars                Rabobank                      z.t.
 55 115 Rooijakkers, Piet         Skil - Shimano                z.t.
 56  71 Valach, Jan               Elk Haus                      z.t.
 57  33 Kux, Christian            Team Milram                   z.t.
 58 152 Gmelich Meijling, Jarno   van Vliet-EBH-Elshof          z.t.
 59   7 Nuyens, Nick              Rabobank                      z.t.
 60  27 van Avermaet, Greg        Silence - Lotto               z.t.
 61 116 Timmer, Albert            Skil - Shimano                z.t.
 62   5 Langeveld, Sebastian      Rabobank                      z.t.
 63  55 Stortoni, Simone          CSF Group - Navigare          z.t.
 64  36 Terpstra, Niki            Team Milram                   z.t.
 65  13 Rosseler, Sebastien       Quick Step                    z.t.
 66   3 Flens, Rick               Rabobank                      z.t.
 67  72 Lauscha, Georg            Elk Haus                     4:41:32     0:57
 68 144 Lenferink, Jasper         KrolStonE Continental Tm      z.t.
 69 102 Hebik, Martin             PSK Whirlpool - Author        z.t.
 70 147 Sneeboer, Paul            KrolStonE Continental Tm      z.t.
 71 124 De Gendt, Thomas          Tops Vlaanderen-Mercator      z.t.
 72 123 Criel, Tom                Tops Vlaanderen-Mercator      z.t.
 73 151 Dijkxhoorn, Rikke         van Vliet-EBH-Elshof          z.t.
 74  32 Knaven, Servais           Team Milram                   z.t.
 75  34 Roels, Dominik            Team Milram                   z.t.
 76 122 Coenen, Johan             Tops Vlaanderen-Mercator      z.t.
 77 137 van Blanken, Mart         Cycling Team Jo Piels        4:41:45     1:10
 78  25 Scheirlinckx, Staf        Silence - Lotto              4:41:47     1:12
 79 143 Hagenaars, Luc            KrolStonE Continental Tm     4:42:20     1:45
 80  37 Velits, Martin            Team Milram                   z.t.
 81 113 Eltink, Theo              Skil - Shimano               4:42:51     2:16
 82  75 Rucker, Stefan            Elk Haus                      z.t.
 83 131 Ariessen, Johim           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 84 135 Mohlmann, Peter           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 85  64 Poels, Wouter             Vacansoleil Pro Cyc Team      z.t.
 86 157 Vierbergen, Lars          van Vliet-EBH-Elshof          z.t.
 87  61 De Vocht, Wim             Vacansoleil Pro Cyc Team      z.t.
 88  95 Kunitski, Andrei          Amica Chips - Knauf           z.t.
 89 145 Lindeman, Bert-Jan        KrolStonE Continental Tm      z.t.
 90  38 Voss, Paul                Team Milram                   z.t.
 91  21 D Hollander, Glenn        Silence - Lotto              4:43:04     2:29
 92 106 Kloucek, Frantisek        PSK Whirlpool - Author        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.778 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten