Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

DE 38E DORPENOMLOOP DOOR DRENTHE

                        Uitslag Wegwedstrijd over 161 km

              VRIJE WEDSTRIJD VOOR ELITE EN BELOFTEN op 9 Mei 2009
                     ALBERT HEIJN-GORTER-VAN VEEN-BATHOORN

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 131 Kreder, Michel            RABO CONTINENTAL TEAM        3:49:27
  2  25 van Dijk, Julian          ASITO-CRAFT CYCLING TEAM      z.t.
  3 121 Bos, Marco                CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
  4  82 Lindeman, Bert-Jan        KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
  5  97 Postma, Theo              MIDICENTER RUITER WIELER      z.t.
  6  98 Bos, Jan                  MIDICENTER RUITER WIELER      z.t.
  7 155 Vierbergen, Lars          VAN VLIET EBH ELSHOF          z.t.
  8  69 de Haan, Sierk-Jan        VAN HEMERT/JONGE RENNER       z.t.
  9 139 Meijer, Ronald            SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 10  56 Kregel, Jeroen            WSV EMMEN                     z.t.
 11 104 Lindeman, Adrie           NWVG HEPRO KOZIJNEN           z.t.
 12 107 Procee, Johan             NWVG HEPRO KOZIJNEN           z.t.
 13 141 van Lakerveld, Erik       SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 14 122 van Dulmen, Thom          CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 15 124 Relou, Tom                CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 16 130 Bos, Theo                 RABO CONTINENTAL TEAM        3:49:57     0:30
 17 152 Jun, Lars                 VAN VLIET EBH ELSHOF          z.t.
 18  29 Verschoor, Martijn        ASITO-CRAFT CYCLING TEAM      z.t.
 19 153 Kreder, Dennis            VAN VLIET EBH ELSHOF          z.t.
 20  58 Fransen, Ruud             WSV EMMEN                     z.t.
 21 125 Mohlmann, Peter           CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 22 103 van Leeuwen, Cor          NWVG HEPRO KOZIJNEN           z.t.
 23  27 Polling, Peter Jan        ASITO-CRAFT CYCLING TEAM      z.t.
 24  22 van der Niet, Rob         RABO/PLIEGER J.V.ARCKEL       z.t.
 25 149 Clermonts, Glenn          STORMVOGELS                   z.t.
 26 138 Reimert, Toby             RSE CYCLINGTEAM               z.t.
 27  99 van Wel, Ruud             MIDICENTER RUITER WIELER      z.t.
 28  16 Scheerens, Pieter         RWC AHOY                      z.t.
 29  73 van Nuil, Hidde           KOOPMANS CUBE CYCLING TE      z.t.
 30 171 Atzori, Umberto           METEC CYCLING TEAM            z.t.
 31  71 MotkÚ, Ritchie            VAN HEMERT/JONGE RENNER       z.t.
 32 140 Niewold, Frank            SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 33 172 Andrea, Erik              METEC CYCLING TEAM            z.t.
 34  13 Bronkhorst, Harm          RWC AHOY                      z.t.
 35  23 de Reus, Frank            RABO/PLIEGER J.V.ARCKEL       z.t.
 36 113 de Vries, Roel            OWC OLDENZAAL                 z.t.
 37 162 van Os, Enno              WILTON SNEL AA DRINK CT       z.t.
 38  77 de Haan, Jesse            KOOPMANS CUBE CYCLING TE      z.t.
 39  50 Voskuilen, Dennis         WV EEMLAND                    z.t.
 40 100 Lormans, Sander           MIDICENTER RUITER WIELER      z.t.
 41 144 Berk, Johan               SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 42 157 Breemes, Stefan           WILTON SNEL AA DRINK CT       z.t.
 43 173 Horring, Lars             METEC CYCLING TEAM            z.t.
 44 158 Hoveijn, Frans            WILTON SNEL AA DRINK CT       z.t.
 45  80 Hagenaars, Luc            KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
 46 120 Bovenhuis, Robert         PEDDELAARS/JONG & LAAN        z.t.
 47 183 Vreugdenhil, Johan        WV DE KANNIBAAL               z.t.
 48  28 Reuling, Dirk             ASITO-CRAFT CYCLING TEAM      z.t.
 49 142 Jonkheer, Bob             SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 50 174 Limburg, Stefan           METEC CYCLING TEAM            z.t.
 51  91 de Jong, Gideon           LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 52 176 Hooghiemster, Niek        LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 53 143 Straathof, Jeroen         SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 54  84 Soepenberg, Ger           KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
 55  17 van der Ven, Maurits      RWC AHOY                      z.t.
 56 159 Sikking, Frank            WILTON SNEL AA DRINK CT       z.t.
 57  15 van Loon, Patrick         RWC AHOY                      z.t.
 58 146 van der Velde, Jeffrie    STORMVOGELS                   z.t.
 59  96 te Stroet, Rens           LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 60 115 Klein, Emiel              PEDDELAARS/JONG & LAAN        z.t.
 61 101 Vriend, Rudy              MIDICENTER RUITER WIELER      z.t.
 62  70 Goos, Marc                VAN HEMERT/JONGE RENNER       z.t.
 63  72 Pronk, Leander            VAN HEMERT/JONGE RENNER       z.t.
 64 110 Lammerink, Ties           OWC OLDENZAAL                 z.t.
 65 111 Koelen, Joost             OWC OLDENZAAL                 z.t.
 66 118 Strating, Gijs            PEDDELAARS/JONG & LAAN        z.t.
 67 154 Kouwenhoven, Sjoerd       VAN VLIET EBH ELSHOF          z.t.
 68 123 Helmantel, Adriaan        CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 69 185 van Dijk, Gerard          WV DE KANNIBAAL               z.t.
 70 181 de Blaauw, Niels          WV DE KANNIBAAL               z.t.
 71 126 van Blanken, Mart         CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 72  81 Lenferink, Jasper         KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
 73 150 de Haan, Folkert          STORMVOGELS                   z.t.
 74 170 van der Pluijm, Marvin    METEC CYCLING TEAM            z.t.
 75  67 Boelen, Jeroen            VAN HEMERT/JONGE RENNER       z.t.
 76  48 de Vries, Evert           WV OTTO EBBENS                z.t.
 77 128 Boeve, Mats               RABO CONTINENTAL TEAM         z.t.
 78 156 Wiersma, Jeffrey          VAN VLIET EBH ELSHOF         3:50:06     0:39
 79 132 Vrijmoed, Maurice         RABO CONTINENTAL TEAM         z.t.
 80 127 Berkhout, Thomas          RABO CONTINENTAL TEAM         z.t.
 81 102 Botman, Wim               MIDICENTER RUITER WIELER      z.t.
 82 129 Bol, Jetse                RABO CONTINENTAL TEAM         z.t.
 83  24 Vendrig, Bart             RABO/PLIEGER J.V.ARCKEL       z.t.
 84  78 Stenekes, Steven          KOOPMANS CUBE CYCLING TE      z.t.
 85  30 Waaijer, Bas              ASITO-CRAFT CYCLING TEAM     3:50:22     0:55
 86   1 Timmermans, Ron           Meteoor-Assen-Roden          3:50:51     1:24
 87 147 van der Wielen,Jacob-Jan  STORMVOGELS                  3:50:55     1:28
 88   2 Sipkema, Willem-Sytse     Meteoor-Assen-Roden          3:52:02     2:35
 89 116 Beenes, Bj÷rn             PEDDELAARS/JONG & LAAN        z.t.
 90 186 Witterholt, Geurt         WV DE KANNIBAAL               z.t.
 91 168 de Weerd, Pieter-Paul     WV DE IJSSELSTREEK            z.t.
 92 184 Schurer, Albert           WV DE KANNIBAAL               z.t.
 93 135 Braamhaar, Robin          RSE CYCLINGTEAM               z.t.
 94 137 Marissink, Steven         RSE CYCLINGTEAM               z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.101 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

DE 38E DORPENOMLOOP DOOR DRENTHE

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  CYCLINGTEAM JO PIELS        21     11:28:21
  2  MIDICENTER RUITER WIELER    17     11:28:51        0:30
  3  NWVG HEPRO KOZIJNEN         18     11:28:51        0:30
  4  SWABO CYCLINGTEAM           24     11:28:51        0:30
  5  ASITO-CRAFT CYCLING TEAM     5     11:29:21        1:00
  6  VAN VLIET EBH ELSHOF        26     11:29:21        1:00
  7  RABO CONTINENTAL TEAM       22     11:29:21        1:00
  8  VAN HEMERT/JONGE RENNER     12     11:29:21        1:00
  9  KROLSTONE CONTINENTAL TM    14     11:29:21        1:00
 10  METEC CYCLING TEAM          29     11:29:51        1:30
 11  RWC AHOY                     3     11:29:51        1:30
 12  WILTON SNEL AA DRINK CT     27     11:29:51        1:30
 13  STORMVOGELS                 25     11:29:51        1:30
 14  OWC OLDENZAAL               19     11:29:51        1:30
 15  PEDDELAARS/JONG & LAAN      20     11:29:51        1:30
 16  WV DE KANNIBAAL             31     11:29:51        1:30
 17  RABO/PLIEGER J.V.ARCKEL      4     11:30:00        1:39
 18  KOOPMANS CUBE CYCLING TE    13     11:30:00        1:39
 19  RSE CYCLINGTEAM             23     11:34:01        5:40
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon