Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Rabobank Dorpenomloop Rucphen 2009

                        Uitslag Rit in lijn over 141 km

               Sint Willebrord, Gemeente Rucphen op 8 Maart 2009
              Org: Willebrord Wil Vooruit & De Willebrordse Renner

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  82 Landström, Johan          vHemert Groep-deJongeRen     3:19:05
  2 178 Botter, Sjoerd            Krolstone Continental tm     3:19:14     0:09
  3  25 Bos, Marco                Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  4 180 Lindeman, Bert-Jan        Krolstone Continental tm      z.t.
  5  85 Kouwenhoven, Sjoerd       CT Van Vliet-EBH Elshof       z.t.
  6 154 Fransen, Rick             Midi Center-Ruiter Wielt     3:19:15     0:10
  7  30 Kavsek, Rik               Cyclingteam Jo Piels         3:19:17     0:12
  8  80 Boelen, Jeroen            vHemert Groep-deJongeRen     3:19:29     0:24
  9  81 de Haan, Sierk-Jan        vHemert Groep-deJongeRen     3:19:30     0:25
 10 156 Vriend, Rudy              Midi Center-Ruiter Wielt      z.t.
 11  86 Kreder, Dennis            CT Van Vliet-EBH Elshof       z.t.
 12  67 Kamphuis, Sebastiaan      Asito Craft Cycling Team      z.t.
 13  29 Möhlmann, Peter           Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 14   6 van Haaren, Bart          Koga KreditforceTalenttm      z.t.
 15  20 de Beer, Pim              Koopmans Cube Cycl Team       z.t.
 16 176 Lenferink, Jasper         Krolstone Continental tm      z.t.
 17 155 Postma, Theo              Midi Center-Ruiter Wielt      z.t.
 18 177 Hagenaars, Luc            Krolstone Continental tm     3:19:34     0:29
 19 144 te Stroet, Rens           Line-Lloyd Footwear Cycl     3:19:38     0:33
 20  13 den Hertog, Reijer        Metec Cycling Team           3:19:49     0:44
 21  28 Ariesen, Johim            Cyclingteam Jo Piels         3:20:06     1:01
 22  69 Polling, Peter Jan        Asito Craft Cycling Team      z.t.
 23  71 Verschoor, Martijn        Asito Craft Cycling Team      z.t.
 24 175 Soepenberg, Ger           Krolstone Continental tm      z.t.
 25  84 Pronk, Leander            vHemert Groep-deJongeRen      z.t.
 26 151 Botman, Wim               Midi Center-Ruiter Wielt      z.t.
 27  38 Ruijgh, Rob               PPL-Belisol Cycling Team      z.t.
 28  15 van der Pluijm, Marvin    Metec Cycling Team            z.t.
 29 124 Verschoor, Jochem         WSV Emmen-SG Automatiser      z.t.
 30  75 Kamsma, Marcel            TML Dommelstreek              z.t.
 31 122 Kregel, Jeroen            WSV Emmen-SG Automatiser      z.t.
 32  72 Wildeman, Henk            Asito Craft Cycling Team      z.t.
 33  26 Chaigneau, Robin          Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 34 141 Koning, Peter             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 35   2 Zijlstra, Sipke           Koga KreditforceTalenttm     3:20:15     1:10
 36  70 Reuling, Dirk             Asito Craft Cycling Team      z.t.
 37  16 van Agtmaal, Peter        Metec Cycling Team           3:20:16     1:11
 38 179 Scheuneman, Niels         Krolstone Continental tm     3:21:01     1:56
 39  31 Schreurs, Leander         WV De IJsselstreek           3:21:18     2:13
 40  37 Cuppens, Tjarco           PPL-Belisol Cycling Team     3:21:35     2:30
 41  83 Nieuwdorp, Nick           vHemert Groep-deJongeRen      z.t.
 42  68 Oude Ophuis, Dirk         Asito Craft Cycling Team      z.t.
 43  19 Aardenburg, Sander        Koopmans Cube Cycl Team       z.t.
 44  12 Vendrig, Bart             Rabobank/PliegersportJvA      z.t.
 45  94 Rentmeester, Niek         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 46  10 Luyten, Marco             Rabobank/PliegersportJvA      z.t.
 47 153 ten Dam, Arjen            Midi Center-Ruiter Wielt      z.t.
 48  65 Rotmensen, Davey          SwABo Cyclingteam             z.t.
 49   4 Stöpler, Nick             Koga KreditforceTalenttm      z.t.
 50  88 Stamsnijder, Bas          CT Van Vliet-EBH Elshof      3:21:40     2:35
 51  89 Vreugdenhil, Stefan       CT Van Vliet-EBH Elshof       z.t.
 52  87 Jun, Lars                 CT Van Vliet-EBH Elshof       z.t.
 53  27 Brus, Marco               Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 54  14 Lenferink, Maarten        Metec Cycling Team            z.t.
 55 133 Hartog, Arno              Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 56 146 den Engelsman, John       WV Tempo/BMV - Veldhoven      z.t.
 57  77 Marcelis, Tom             TML Dommelstreek             3:21:48     2:43
 58  48 Klein, Emiel              De Peddelaars                3:22:14     3:09
 59  57 van Loon, Patrick         RWC Ahoy                     3:22:28     3:23
 60  42 Dumoulin, Tom             PPL-Belisol Cycling Team     3:23:09     4:04
 61   1 Hassink, Arne             Koga KreditforceTalenttm     3:23:43     4:38
 62  90 van Zandbeek, Ronan       CT Van Vliet-EBH Elshof       z.t.
 63  24 Stenekes, Steven          Koopmans Cube Cycl Team      3:24:53     5:48
 64  47 Hulzebos, Barry           De Peddelaars                 z.t.
 65 157 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                 z.t.
 66 166 de Regt, Gerwin           Vacansoleil/Kumasol/ZwHk      z.t.
 67 173 van de Vall, Lars         ARC Ulysses                   z.t.
 68 174 Korevaar, Daniël          ARC Ulysses                   z.t.
 69 103 Braamhaar, Robin          Zwaluwen/CC'75/Raalte         z.t.
 70 145 Burgmans, Bo              WV Tempo/BMV - Veldhoven      z.t.
 71  51 Dudok, Tjeerd             Wilton-Snel-AA drink CT       z.t.
 72  66 Bunnik, Rene              SwABo Cyclingteam            3:25:02     5:57
 73  79 Basten, Niek              vHemert Groep-deJongeRen      z.t.
 74  23 Helderman, Paul           Koopmans Cube Cycl Team       z.t.
 75 117 Schur, Ronald             RTC De Hoekse Renners         z.t.
 76 120 Vermeulen, Jack           RTC De Hoekse Renners         z.t.
 77  22 de Groot, Wouter          Koopmans Cube Cycl Team      3:25:14     6:09

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.495 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Rabobank Dorpenomloop Rucphen 2009

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Krolstone Continental tm    30      9:57:58
  2  Cyclingteam Jo Piels         5      9:58:01        0:03
  3  vHemert Groep-deJongeRen    14      9:58:04        0:06
  4  Midi Center-Ruiter Wielt    26      9:58:15        0:17
  5  Asito Craft Cycling Team    12      9:59:42        1:44
  6  Metec Cycling Team           3     10:00:11        2:13
  7  CT Van Vliet-EBH Elshof     15     10:00:24        2:26
  8  Koga KreditforceTalenttm     1     10:01:20        3:22
  9  PPL-Belisol Cycling Team     7     10:04:50        6:52
 10  Koopmans Cube Cycl Team      4     10:05:58        8:00
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt