Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

40e Omloop van de Braakman

                          Uitslag Omloop over 148,8 km

                           Philippine op 4 April 2009
                  1e wedstrijd in KNWU Clubcompetitie regio 2

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  63 van Reek, André           RWC Ahoy                     3:34:51
  2  10 Hooghiemster, René        VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
  3 105 van Dijk, Peter           SwABo Cyclingteam            3:34:53     0:02
  4  15 van den Brand, Rob        Wilton-Snel-AAdrink/Volh     3:34:55     0:04
  5  96 Wolthuis, Bart            Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
  6  16 van Agtmaal, Peter        Wilton-Snel-AAdrink/Volh     3:35:15     0:24
  7  88 Raadtgever, Dennis        PRC Delta                    3:35:19     0:28
  8 104 de Groot, Wouter          SwABo Cyclingteam             z.t.
  9  60 Kerkdijk, Bart            TML de Dommelstreek           z.t.
 10   6 Rentmeester, Niek         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 11  73 Hartog, Arno              Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 12  37 Cuppens, Tjarco           PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 13  62 van Loon, Patrick         RWC Ahoy                      z.t.
 14  43 Simons, Martijn           RTC de Hoekse Renners         z.t.
 15  17 Dekker, Arjan             Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 16 122 Dekkers, Paul             TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 17  26 Castelijns, Jos           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 18   1 Boogaard, Ferdinand       ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 19  81 Aalders, Tim              DRC de Mol                    z.t.
 20  13 van Haaren, Bart          Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 21  61 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                      z.t.
 22  93 de Reus, Frank            Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 23 109 van Erp, Robert           Batauwers/RTC Groenewoud      z.t.
 24  27 Meulenbroeks, Marc        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 25  94 Vendrig, Bart             Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 26  79 Gelens, Ralph             DRC de Mol                    z.t.
 27  92 van der Niet, Rob         Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 28  87 Schotte, Otto             PRC Delta                     z.t.
 29  89 Schotte, Kasper           PRC Delta                     z.t.
 30  22 Knops, Jorn               WV Tempo - BMV Veldhoven      z.t.
 31  57 Kamsma, Marcel            TML de Dommelstreek           z.t.
 32  77 Kuijvenhoven, Marco       Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 33  83 van Zandbeek, Mart        DRC de Mol                    z.t.
 34 121 Droogmans, Thijs          TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 35 117 Kreder, Sander            WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 36  30 Castelijns, Twan          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 37  58 Busser, Nieck             TML de Dommelstreek           z.t.
 38  20 den Engelsman, John       WV Tempo - BMV Veldhoven      z.t.
 39  29 Winkelmolen, Jan          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 40  18 van Os, Enno              Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 41  78 Kleibeuker, Marco         Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 42   2 van Dam, Dirk             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 43 107 Niewold, Frank            SwABo Cyclingteam             z.t.
 44  48 Vermeulen, Jack           RTC de Hoekse Renners         z.t.
 45  39 de Waal, Roy              PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 46  71 Heldens, Henke            WV Schijndel                  z.t.
 47  99 Bekker, Danny             Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 48  91 Dekker, Bert              Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 49  67 van Roosmalen, Wouter     WV Schijndel                  z.t.
 50 103 Berk, Johan               SwABo Cyclingteam             z.t.
 51   8 Boelen, Jeroen            VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 52   7 Basten, Niek              VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 53 108 van Lakerveld, Erik       SwABo Cyclingteam             z.t.
 54 123 Metsemakers, Luuk         TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 55  69 Rombouts, Jeroen          WV Schijndel                  z.t.
 56 106 Meijer, Ronald            SwABo Cyclingteam             z.t.
 57  59 Marcelis, Tom             TML de Dommelstreek           z.t.
 58   9 de Haan, Sierk-Jan        VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 59  64 Scheerens, Pieter         RWC Ahoy                     3:39:36     4:45
 60  68 van Iersel, Sander        WV Schijndel                  z.t.
 61  65 van der Ven, Maurits      RWC Ahoy                      z.t.
 62  50 Lotz, Tom                 GRTC Excelsior/Bik Sloop      z.t.
 63 120 Spierings, Damiën         WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 64  31 den Hoed, Marc            Restore Cycling               z.t.
 65  24 de Nijs, Giel             WV Tempo - BMV Veldhoven      z.t.
 66  21 Vierling, Gijs            WV Tempo - BMV Veldhoven     3:39:42     4:51
 67  42 Habets, Marc              PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 68 125 Hamers, Bernt             TWC de Kempen/Buitenlust     3:39:44     4:53
 69  70 Polak, Thomas             WV Schijndel                  z.t.
 70 118 Heeneman, Willy           WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 71  28 Hoeks, Jan                TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 72  11 Landström, Johan          VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 73  41 Klomp, Aldo               PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 74  74 Visser, Hendrik           Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 75  84 Oosthoek, Arian           DRC de Mol                    z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.555 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt