Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

26e Omloop van Borsele voor El-vrouwen

                        Uitslag Rit in lijn over 121 km

          Internationale rit in lijn te 's-Heerenhoek op 25 April 2009
             Onderdeel van de KNWU topcompetitie voor vrouwen-elite

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 208 Wild, Kirsten             Cervelo Test Team            3:02:30
  2   8 Vos, Marianne             DSB Bank-Nederland Bloei      z.t.
  3 169 Greenfield, Alexandra     Nat. Team Great Britain       z.t.
  4 150 Mustonen, Sara            Merida LCT/WV Eemland         z.t.
  5 194 Novikova, Elena           National Team Russia          z.t.
  6  58 Hosking, ChloŽ            Movingladies-WeijersHako      z.t.
  7  36 Blaak, Chantal            Leontien.nl                   z.t.
  8  17 Armitstead, Elizabeth     Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
  9  30 Slappendel, Iris          Team Flexpoint                z.t.
 10 193 Burchenkova, Alexandra    National Team Russia          z.t.
 11 155 Beltman, Chantal          Columbia Highroad Women       z.t.
 12  28 Gunnewijk, Loes           Team Flexpoint                z.t.
 13  35 Brand, Lucinda            Leontien.nl                   z.t.
 14  37 Bosman, Andrea            Leontien.nl                   z.t.
 15 154 Bates, K                  Columbia Highroad Women      3:02:36     0:06
 16 202 Bruins, Regina            Cervelo Test Team            3:02:38     0:08
 17   2 de Vocht, Liesbeth        DSB Bank-Nederland Bloei     3:02:41     0:11
 18   1 Bakker, Liesbeth          DSB Bank-Nederland Bloei     3:04:47     2:17
 19 173 Cox, Lede                 Nat. Team Great Britain       z.t.
 20 206 Hausler, Claudia          Cervelo Test Team            3:04:52     2:22
 21  49 Witteveen, Claudia        Restore Cycling Ladies       3:05:01     2:31
 22  65 van Gogh, Natalie         Swaboladies Cyclingteam       z.t.
 23  97 Doedee, Baukje            RaboLadyForce/Middelkamp      z.t.
 24 145 Glasbergen, Jessica       Merida LCT/WV Eemland         z.t.
 25  41 van Hage, Elise           RedSun Cycling Team          3:05:04     2:34
 26   5 Kanis, Janneke            DSB Bank-Nederland Bloei      z.t.
 27 142 van Alebeek, Sissy        Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 28 170 Martin, Lucy              Nat. Team Great Britain       z.t.
 29  43 Aernouts, Hanne           RedSun Cycling Team           z.t.
 30 164 Snijder, Adriene          Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 31 141 Knetemann, Roxane         Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 32 196 Blindyuk, Yulia           National Team Russia          z.t.
 33  29 Kanis, Jacobien           Team Flexpoint                z.t.
 34   3 Gebhardt, Elke            DSB Bank-Nederland Bloei      z.t.
 35 157 Fahlin                    Columbia Highroad Women       z.t.
 36 198 Molicheva, Irina          National Team Russia          z.t.
 37 195 Il'inykh, Yulia           National Team Russia          z.t.
 38  19 Gilmore, Rochelle         Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 39  46 Dijkman, Petra            RedSun Cycling Team           z.t.
 40  32 Schmidt, Trine            Team Flexpoint                z.t.
 41 153 Villumsen, L              Columbia Highroad Women       z.t.
 42 158 Keller, Luise             Columbia Highroad Women       z.t.
 43  21 Mackie, Emma              Lotto-Belisol Ladiesteam     3:06:22     3:52
 44  38 Wagtho, Lianne            Leontien.nl                   z.t.
 45  53 Kortekaas, Esther         Restore Cycling Ladies        z.t.
 46 203 Decroix, Lieselot         Cervelo Test Team             z.t.
 47  50 Kuiper, Suzanne           Restore Cycling Ladies       3:08:08     5:38
 48 137 Eversdijk, Anne           Ton van Bemmelen/Merida      3:09:03     6:33
 49 201 Aubry, Emile              Cervelo Test Team             z.t.
 50  95 Verdonck, S               Jan vArkel/Zuidwesthoek       z.t.
 51  40 van Veen, Suzanne         Leontien.nl                   z.t.
 52  34 van Wingerden, Josien     Leontien.nl                  3:09:11     6:41
 53   4 Groenveld, Josephine      DSB Bank-Nederland Bloei      z.t.
 54   6 Spijkerman, Bertine       DSB Bank-Nederland Bloei      z.t.
 55   7 Visser, Adrie             DSB Bank-Nederland Bloei      z.t.
 56 186 Manderfield, Kacey        Nationaal Team USA           3:09:24     6:54
 57 130 van den Berg, Kimberly    Noodwesthoek/Pedaalridde      z.t.
 58  20 Koedooder, Vera           Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 59 132 de Vries, Marijn          Noodwesthoek/Pedaalridde      z.t.
 60  67 Kessler, Nina             Swaboladies Cyclingteam       z.t.
 61  62 Cullen, Kate              Movingladies-WeijersHako      z.t.
 62 165 de Wildt, Anne            Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 63  10 Bekkering, Eyelien        Team Hitec Produkts UCK       z.t.
 64  51 Kerste, Marielle          Restore Cycling Ladies        z.t.
 65  88 Handley, Pippa            Team Tubanters                z.t.
 66 162 Boskamp, Joan             Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 67 101 Otten, Marissa            RaboLadyForce/Middelkamp      z.t.
 68 161 Tromp, Esra               Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 69  84 Elferink, Hielke          Team Tubanters                z.t.
 70   9 Bekkering, DaniŽlle       Team Hitec Produkts UCK       z.t.
 71  70 Rovers, Gabrielle         Swaboladies Cyclingteam       z.t.
 72 197 Novozhilova, Ekaterina    National Team Russia          z.t.
 73  93 Korevaar, Wilma           Jan vArkel/Zuidwesthoek       z.t.
 74 112 van Nek, Marieke          People's Trust/Zwaluwen       z.t.
 75  99 Boogaard, Sonja           RaboLadyForce/Middelkamp      z.t.
 76 111 Wigbold, Juliette         People's Trust/Zwaluwen       z.t.
 77 106 van Dijk, Kim             People's Trust/Zwaluwen       z.t.
 78  47 van Paassen, Sanne        RedSun Cycling Team           z.t.
 79  79 Schepers, Linda           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 80 109 Visser, Judith            People's Trust/Zwaluwen       z.t.
 81 172 Allen, Jessica            Nat. Team Great Britain       z.t.
 82  42 Klep, Inge                RedSun Cycling Team           z.t.
 83 171 Colclough, Katie          Nat. Team Great Britain       z.t.
 84  26 van der Breggen, Anna     Team Flexpoint                z.t.
 85  83 Lenferink, Elke           Team Tubanters                z.t.
 86 129 Mulder, Brigit            Noodwesthoek/Pedaalridde      z.t.
 87  12 Kloppenburg, Margriet     Team Hitec Produkts UCK       z.t.
 88  57 Ringlever, Linda          Movingladies-WeijersHako      z.t.
 89 113 Soek, Julia               Hepro Kozijnen - NWVG         z.t.
 90 160 Abbott, M                 Columbia Highroad Women       z.t.
 91  48 Verhaeghe, Hannah         RedSun Cycling Team           z.t.
 92 110 Braam, Joukje             People's Trust/Zwaluwen       z.t.
 93  27 Elemans, Saskia           Team Flexpoint                z.t.
 94 143 van Essen, Sharon         Ton van Bemmelen/Merida      3:09:29     6:59
 95  25 Braam, Elisabeth          Team Flexpoint                z.t.
 96 138 Welter, Hannah            Ton van Bemmelen/Merida       z.t.
 97  39 van de Ree, Monique       Leontien.nl                   z.t.
 98 146 Haanstra, Alike           Merida LCT/WV Eemland         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.781 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

26e Omloop van Borsele voor El-vrouwen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Leontien.nl                  5      9:07:30
  2  DSB Bank-Nederland Bloei     1      9:09:58        2:28
  3  Cervelo Test Team           26      9:10:00        2:30
  4  National Team Russia        25      9:10:04        2:34
  5  Team Flexpoint               4      9:10:04        2:34
  6  Columbia Highroad Women     20      9:10:10        2:40
  7  Nat. Team Great Britain     22      9:12:21        4:51
  8  Lotto-Belisol Ladiesteam     3      9:13:56        6:26
  9  RedSun Cycling Team          6      9:15:12        7:42
 10  Merida LCT/WV Eemland       19      9:17:00        9:30
 11  Ton van Bemmelen/Merida     18      9:19:11       11:41
 12  Restore Cycling Ladies       7      9:19:31       12:01
 13  Movingladies-WeijersHako     8      9:21:18       13:48
 14  Swaboladies Cyclingteam      9      9:23:49       16:19
 15  RaboLadyForce/Middelkamp    13      9:23:49       16:19
 16  Batavus Ladies Cycl Team    21      9:23:52       16:22
 17  Noodwesthoek/Pedaalridde    17      9:28:12       20:42
 18  Team Tubanters              11      9:28:12       20:42
 19  Team Hitec Produkts UCK      2      9:28:12       20:42
 20  People's Trust/Zwaluwen     14      9:28:12       20:42
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders