Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

1ste ALTENA BIESBOSCHRONDE

                        Uitslag Wegwedstrijd over 174 km

             Vrije wedstrijd voor Eliten/Beloften op 13 April 2009
                            SPONSOR RABOBANK ALTENA

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  89 Nieuwdorp, Nick           VAN HEMERT/JONGE RENNER      3:54:56
  2  38 Bos, Jan                  MIDI CENTER RUITER WIELR      z.t.
  3  40 Lormans, Sander           MIDI CENTER RUITER WIELR      z.t.
  4  87 Boelen, Jeroen            VAN HEMERT/JONGE RENNER      3:55:01     0:05
  5  35 van der Pluijm, Marvin    METEC CYCLING TEAM           3:55:14     0:18
  6 134 Huenders, Mitchell        WV NOORD HOLLAND             3:55:17     0:21
  7  12 Reef, Marc                Asito Craft Cycling Team     3:55:20     0:24
  8  20 van den Blink, Joost      KOOPMANS CUBE CYCLING T      3:55:22     0:26
  9  94 Kreder, Wesley            VAN VLIET/EBH ELSCHOF        3:55:28     0:32
 10   9 Pieters, Niels            Asito Craft Cycling Team      z.t.
 11  39 Leliveld, Dennis          MIDI CENTER RUITER WIELR     3:55:42     0:46
 12  79 Berk, Johan               SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 13 111 Dijkshoorn, Geert         WIELERPLOEG DE MOL            z.t.
 14  31 van Agtmaal, Peter        METEC CYCLING TEAM            z.t.
 15 115 van den Brand, Rob        WILTON SNEL AA VOLHARDIN      z.t.
 16  86 Kusters, Yvo              VAN HEMERT/JONGE RENNER       z.t.
 17  90 van der Kooi, Ben         VAN HEMERT/JONGE RENNER       z.t.
 18  78 Vermeulen, Jack           RTC DE HOEKSE RENNER          z.t.
 19  36 Kelderman, Martin         METEC CYCLING TEAM            z.t.
 20  72 Vendrig, Bart             RABO PLIEGER J.V.ARCKEL       z.t.
 21  17 Kip, Ismael               KOGA CREDITFORCE              z.t.
 22  41 Fransen, Rick             MIDI CENTER RUITER WIELR      z.t.
 23 100 Harrevelt, Lenn           WESTLAND W.VOORUIT/TRIAS      z.t.
 24   8 Wildeman, Henk            Asito Craft Cycling Team      z.t.
 25 105 Hartog, Arno              WIELERLAND/WAARDRENNER        z.t.
 26  23 van Nuil, Hidde           KOOPMANS CUBE CYCLING T       z.t.
 27  37 Dénis, Camiel             MIDI CENTER RUITER WIELR      z.t.
 28  71 de Reus, Frank            RABO PLIEGER J.V.ARCKEL       z.t.
 29   7 van Winden, Stefan        Asito Craft Cycling Team      z.t.
 30 103 Kolbach, Rene             WIELERLAND/WAARDRENNER        z.t.
 31 125 Verschoor, Jochem         WSV EMMEN -SG AUTOMATISE      z.t.
 32  93 Vierbergen, Lars          VAN VLIET/EBH ELSCHOF         z.t.
 33  84 van Dijk, Peter           SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 34  81 van Lakerveld, Erik       SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 35  61 Raadtgever, Dennis        PRC DELTA SPIJKENISSE         z.t.
 36  22 van Luijk, Sven           KOOPMANS CUBE CYCLING T       z.t.
 37  96 Wiersma, Jeffrey          VAN VLIET/EBH ELSCHOF        3:55:52     0:56
 38  16 Zijlstra, Sipke           KOGA CREDITFORCE             3:56:28     1:32
 39  85 Aerts, Ruud               VAN HEMERT/JONGE RENNER      3:57:02     2:06
 40  88 Brouwer, Gijs             VAN HEMERT/JONGE RENNER       z.t.
 41 101 Barzilaij, Ronald         WESTLAND W.VOORUIT/TRIAS      z.t.
 42  52 Spijkerman, Herman        PEDDELAARS/DE JONG &LAAN     3:57:10     2:14
 43  32 Harms, Jos                METEC CYCLING TEAM            z.t.
 44  95 Stamsnijder, Bas          VAN VLIET/EBH ELSCHOF        3:58:03     3:07
 45  26 Stougje, Martijn          LINE LLOYD FOOTWEAR CYC       z.t.
 46  19 Aardenburg, Sander        KOOPMANS CUBE CYCLING T       z.t.
 47  82 Meijer, Ronald            SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 48  91 Asselman, Jesper          VAN VLIET/EBH ELSCHOF         z.t.
 49  33 den Hertog, Reijer        METEC CYCLING TEAM           3:58:19     3:23

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.438 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

1ste ALTENA BIESBOSCHRONDE

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  MIDI CENTER RUITER WIELR     7     11:45:34
  2  VAN HEMERT/JONGE RENNER     15     11:45:39        0:05
  3  Asito Craft Cycling Team     2     11:46:30        0:56
  4  METEC CYCLING TEAM           6     11:46:38        1:04
  5  KOOPMANS CUBE CYCLING T      4     11:46:46        1:12
  6  VAN VLIET/EBH ELSCHOF       16     11:47:02        1:28
  7  SWABO CYCLINGTEAM           14     11:47:06        1:32
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon