Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Baronie Breda Classic

                       Uitslag Rit in lijn over 175,4 km

                       Breda - Breda op 6 September 2009

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 153 Bos, Marco                Jo Piels Cyclingteam         4:00:04
  2 129 de Haan, Sierk-Jan        vHemert Grp/Jonge Renner      z.t.
  3  38 van Haaren, Bart          Koga - Creditforce           4:00:22     0:18
  4 165 Rabou, Thomas             Rabobank Continental TM       z.t.
  5 151 Ariesen, Johim            Jo Piels Cyclingteam         4:00:26     0:22
  6  56 Bos, Jan                  Midi Center/Ruiter Wielt      z.t.
  7   2 Stam, Danny               AA CT Track & Cycl.Cross     4:00:31     0:27
  8 155 van Ooijen, Cornelius     Jo Piels Cyclingteam         4:01:15     1:11
  9 166 van Geffen, Niek          Rabobank Continental TM       z.t.
 10   5 Vermeulen, Jeff           AA CT Track & Cycl.Cross     4:01:27     1:23
 11  60 Slagter, Tom              Midi Center/Ruiter Wielt      z.t.
 12 139 Cuppens, Tjarco           PPL Belisol/Maaslandster      z.t.
 13 168 Vrijmoed, Maurice         Rabobank Continental TM       z.t.
 14  59 Vriend, Rudy              Midi Center/Ruiter Wielt      z.t.
 15 123 Smit, Dennis              Metec Cycling Team            z.t.
 16 182 van Gils, Wilant          WV Schijndel                  z.t.
 17 132 Basten, Niek              vHemert Grp/Jonge Renner      z.t.
 18   4 van IJzendoorn, Eddy      AA CT Track & Cycl.Cross     4:01:52     1:48
 19  20 Polling, Peter Jan        Asito-Craft Cycl Team         z.t.
 20   3 Huenders, Mitchell        AA CT Track & Cycl.Cross      z.t.
 21  22 Reuling, Dirk             Asito-Craft Cycl Team         z.t.
 22  57 van Wel, Ruud             Midi Center/Ruiter Wielt      z.t.
 23 150 Dekker, Arjan             Wilton-Snel-AAdrink CT        z.t.
 24  43 de Beer, Pim              Koopmans - Cube CyclTeam      z.t.
 25  41 Kos, Patrick              Koga - Creditforce            z.t.
 26  72 Strating, Gijs            DePeddelaars/Jong & Laan      z.t.
 27  37 Hassink, Arne             Koga - Creditforce            z.t.
 28 128 Boelen, Jeroen            vHemert Grp/Jonge Renner      z.t.
 29  55 Beukeboom, Dion           Midi Center/Ruiter Wielt      z.t.
 30 167 van Staeyen, MichaŽl      Rabobank Continental TM      4:02:17     2:13
 31 163 van Poppel, Boy           Rabobank Continental TM       z.t.
 32  85 Berk, Johan               SWABO Cycling Team            z.t.
 33   6 Schep, Peter              AA CT Track & Cycl.Cross      z.t.
 34  21 Reef, Marc                Asito-Craft Cycl Team        4:02:22     2:18
 35 142 de Waal, Roy              PPL Belisol/Maaslandster     4:02:45     2:41
 36 152 Relou, Tom                Jo Piels Cyclingteam          z.t.
 37  44 de Boer, Joris            Koopmans - Cube CyclTeam      z.t.
 38 144 Werst, Raymond            PPL Belisol/Maaslandster      z.t.
 39  81 Kolbach, Rene             Hoekse Ren/Wielerland WR      z.t.
 40 156 Kavsek, Rik               Jo Piels Cyclingteam          z.t.
 41 143 Dumoulin, Tom             PPL Belisol/Maaslandster      z.t.
 42  75 Droogmans, Thijs          WC De Kempen/Buitenlust      4:02:49     2:45
 43  50 Koning, Peter             Line Lloyd Footwear CT       4:02:51     2:47
 44   8 Wieser, Jerwin            RWC Ahoy                     4:02:59     2:55
 45  94 Knops, Jorn               WV Tempo/BMV Veldhoven       4:03:44     3:40
 46  46 van Luijk, Sven           Koopmans - Cube CyclTeam     4:04:44     4:40
 47 131 Nieuwdorp, Nick           vHemert Grp/Jonge Renner     4:05:22     5:18
 48  70 Spijkerman, Herman        DePeddelaars/Jong & Laan      z.t.
 49 147 van Bekkum, Rob           Wilton-Snel-AAdrink CT        z.t.
 50  90 Jonkheer, Bob             SWABO Cycling Team            z.t.
 51 149 Breemes, Stefan           Wilton-Snel-AAdrink CT        z.t.
 52 126 Atzori, Umberto           Metec Cycling Team            z.t.
 53  65 Merx, Peter               Hepro Kozijnen - NWGV         z.t.
 54  40 Kip, Ismael               Koga - Creditforce            z.t.
 55  16 Windt, Ramon              Alcmaria Victrix              z.t.
 56  53 Asjes, Jelmer             Line Lloyd Footwear CT        z.t.
 57 145 Borst, DaniŽl             Wilton-Snel-AAdrink CT        z.t.
 58  15 Dorren, Ruben             Alcmaria Victrix             4:05:29     5:25
 59   7 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                     4:05:31     5:27
 60  49 Ruckert, Patrick          Line Lloyd Footwear CT        z.t.
 61  48 Schreurs, Leander         Koopmans - Cube CyclTeam      z.t.
 62 112 Fransen, Ruud             WSV Emmen                     z.t.
 63 187 Boogaard, Ferdinand       ZRTC Theo Middelkamp         4:07:05     7:01
 64  74 Dekkers, Paul             WC De Kempen/Buitenlust      4:07:08     7:04
 65  26 Lotz, Tom                 BIK Sloopwerk/Excelsior      4:07:12     7:08
 66 141 Mulder, Nick              PPL Belisol/Maaslandster      z.t.
 67  28 Leyte, Michael            BIK Sloopwerk/Excelsior       z.t.
 68  31 Kros, Thijs               Rabobank Pliegersp/JvArc      z.t.
 69 101 Kreder, Sander            WWV/Trias/PedRdrs/Sparta      z.t.
 70 104 Sipkema, Willem-Sytse     Meteoor Assen/Gaul!/Kann      z.t.
 71 184 van der Sanden, Harm      WV Schijndel                  z.t.
 72 160 de Vries, Harm            LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 73 162 van der Werf, Teake-Piet  LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 74  62 van Leeuwen, Cor          Hepro Kozijnen - NWGV         z.t.
 75 190 Vleugel, Robbert          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 76 138 Boerrigter, Mathijs       RSE Cyclingteam               z.t.
 77  86 Berk, Robert              SWABO Cycling Team            z.t.
 78 154 Brus, Marco               Jo Piels Cyclingteam          z.t.
 79 103 Timmermans, Ron           Meteoor Assen/Gaul!/Kann      z.t.
 80  95 de Nijs, Giel             WV Tempo/BMV Veldhoven        z.t.
 81 177 Gelens, Ralph             Wielerploeg De Mol            z.t.
 82 124 te Brake, Remco           Metec Cycling Team            z.t.
 83  61 Lindeman, Adrie           Hepro Kozijnen - NWGV         z.t.
 84  66 Stokreef, Mark            Hepro Kozijnen - NWGV         z.t.
 85 180 Oosthoek, Arian           Wielerploeg De Mol            z.t.
 86 125 van Agtmaal, Peter        Metec Cycling Team            z.t.
 87 102 Heeneman, Willy           WWV/Trias/PedRdrs/Sparta      z.t.
 88 122 Kelderman, Martin         Metec Cycling Team            z.t.
 89 133 Binnenpoorte, Erwin       RSE Cyclingteam               z.t.
 90 140 Pluijmaekers, Mitch       PPL Belisol/Maaslandster      z.t.
 91  42 Kuiper, Bouke             Koga - Creditforce            z.t.
 92  51 Videler, Jorne            Line Lloyd Footwear CT        z.t.
 93 173 Verdaasdonk, Nicky        Breda/ZuidwHoek/RoyalBC       z.t.
 94   9 van Loon, Patrick         RWC Ahoy                      z.t.
 95 130 Landstrom, Johan          vHemert Grp/Jonge Renner      z.t.
 96 121 Harms, Jos                Metec Cycling Team            z.t.
 97  67 van Duuren, Aloys         DePeddelaars/Jong & Laan      z.t.
 98 127 Aerts, Ruud               vHemert Grp/Jonge Renner      z.t.
 99  39 Zijlstra, Sipke           Koga - Creditforce            z.t.
100  63 de Lange, Bas             Hepro Kozijnen - NWGV         z.t.
101 115 te Buck, Jesse            WV Noord-Holland              z.t.
102  19 Pieters, Niels            Asito-Craft Cycl Team         z.t.
103 164 Boeve, Mats               Rabobank Continental TM       z.t.
104  25 van der Pijl, Jasper      BIK Sloopwerk/Excelsior      4:07:53     7:49
105  87 Borst, Nick               SWABO Cycling Team            z.t.
106 117 Imming, Bram              WV Noord-Holland              z.t.
107  45 de Haan, Jesse            Koopmans - Cube CyclTeam      z.t.
108  99 Barzilaij, Ronald         WWV/Trias/PedRdrs/Sparta     4:08:15     8:11

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.838 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Baronie Breda Classic

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Jo Piels Cyclingteam        26     12:01:45
  2  Rabobank Continental TM     28     12:03:04        1:19
  3  Midi Center/Ruiter Wielt    10     12:03:20        1:35
  4  vHemert Grp/Jonge Renner    22     12:03:23        1:38
  5  AA CT Track & Cycl.Cross     1     12:03:50        2:05
  6  Koga - Creditforce           7     12:04:06        2:21
  7  Asito-Craft Cycl Team        4     12:06:06        4:21
  8  PPL Belisol/Maaslandster    24     12:06:57        5:12
  9  Koopmans - Cube CyclTeam     8     12:09:21        7:36
 10  Wilton-Snel-AAdrink CT      25     12:12:36       10:51
 11  Line Lloyd Footwear CT       9     12:13:44       11:59
 12  Metec Cycling Team          21     12:14:01       12:16
 13  DePeddelaars/Jong & Laan    12     12:14:26       12:41
 14  SWABO Cycling Team          15     12:14:51       13:06
 15  RWC Ahoy                     2     12:15:42       13:57
 16  Hepro Kozijnen - NWGV       11     12:19:46       18:01
 17  BIK Sloopwerk/Excelsior      5     12:22:17       20:32
 18  WWV/Trias/PedRdrs/Sparta    17     12:22:39       20:54
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Baronie Breda Classic

                            Premiesprint in Moerdijk

                         De Bode - Vorsselmans Zundert

Kls Deelnr Naam                       Euros

  1    20  Polling, Peter Jan          100
  2    38  van Haaren, Bart             60
  3   165  Rabou, Thomas                40
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Baronie Breda Classic

                      Texas Hoeve Spint klassement punten


Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- Totaal

  1   38 van Haaren, Bart             3     3      6
  2   20 Polling, Peter Jan           2     2      4
  3   59 Vriend, Rudy                       1      1
  4   41 Kos, Patrick                 1            1
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt