Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

3E ARNO WALLAARD MEMORIAL

                        Uitslag Wegwedstrijd over 175 km

            VRIJE WEDSTRIJD VOOR ELITE EN BELOFTEN op 25 April 2009
                  WALLAARD - RABOBANK - PLIEGERSPORT - TOYOTA

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  24 Westra, Lieuwe            VACANSOLEIL PRO CYCLING      3:54:39
  2  61 Baumann, Eric             TEAM NUTRIXXION-SPARKASS      z.t.
  3  17 van Hummel, Kenny         SKIL-SHIMANO                 3:54:52     0:13
  4  29 van Staeyen, Michaël      RABOBANK CONTINENT.TEAM       z.t.
  5  52 Rake, Christer            TEAM SPAREBANKEN VEST-RI      z.t.
  6  22 Traksel, Bobbie           VACANSOLEIL PRO CYCLING       z.t.
  7  32 Kreder, Dennis            VAN VLIET-EBH ELSHOF          z.t.
  8  50 Hegreberg, Roy            TEAM SPAREBANKEN VEST-RI      z.t.
  9  56 Drucker, Jempey           TEAM DIFFERDANGE              z.t.
 10  33 Kreder, Wesley            VAN VLIET-EBH ELSHOF          z.t.
 11  67 Barton, Chris             TEAM USA                      z.t.
 12  64 Schillinger, Andreas      TEAM NUTRIXXION-SPARKASS      z.t.
 13  86 Francois, Jurgen          PALMANS-CRAS                  z.t.
 14  21 Pronk, Matthé             VACANSOLEIL PRO CYCLING       z.t.
 15  75 Joergensen, René          TEAM DESIGNA KOKKEN           z.t.
 16 105 Oude Ophuis, Dirk         ASITO CRAFT CYCLING TEAM      z.t.
 17  84 Schmieg, Christopher      CONTINENT.TEAM MILRAM         z.t.
 18  80 Nerz, Dominique           CONTINENT.TEAM MILRAM         z.t.
 19  43 Bernatonis, Marius        ATLAS-ROMER'S HAUSBäCKER      z.t.
 20   4 Chaigneau, Robin          CYCLING TEAM JO PIELS         z.t.
 21  88 Omloop, Geert             PALMANS-CRAS                  z.t.
 22  44 Buividas, Andrius         ATLAS-ROMER'S HAUSBäCKER      z.t.
 23  65 Schlüter, Mitja           TEAM NUTRIXXION-SPARKASS      z.t.
 24  73 Jebjerg, Kasper           TEAM DESIGNA KOKKEN           z.t.
 25 159 Boelen, Jeroen            VAN HEMERT/JONGE RENNER       z.t.
 26  31 Jun, Lars                 VAN VLIET-EBH ELSHOF          z.t.
 27 110 de Haan, Jesse            KOOPMANS-CUBE CYCLING TE      z.t.
 28  51 Nybö, Havard              TEAM SPAREBANKEN VEST-RI      z.t.
 29  27 van Garderen, Tejay       RABOBANK CONTINENT.TEAM       z.t.
 30  20 Mol, Wouter               VACANSOLEIL PRO CYCLING       z.t.
 31   2 Berkenbosch, Maint        CYCLING TEAM JO PIELS         z.t.
 32  30 Vrijmoed, Maurice         RABOBANK CONTINENT.TEAM       z.t.
 33  25 Adams, Joeri              RABOBANK CONTINENT.TEAM       z.t.
 34  87 Cappelle, Andy            PALMANS-CRAS                  z.t.
 35  23 Vierhouten, Aart          VACANSOLEIL PRO CYCLING       z.t.
 36  62 Mohs, Erik                TEAM NUTRIXXION-SPARKASS     3:56:52     2:13
 37  18 Wagner, Robert            SKIL-SHIMANO                 3:57:42     3:03
 38  28 van Geffen, Niek          RABOBANK CONTINENT.TEAM      3:57:53     3:14
 39   1 van Ooijen, Cornelius     CYCLING TEAM JO PIELS        3:59:17     4:38
 40  10 Mesker, Wouter            RABO PLIEGER J.V.ARCKEL       z.t.
 41  66 Janorschke, Grischa       TEAM NUTRIXXION-SPARKASS      z.t.
 42  69 Carroll, Austin           TEAM USA                      z.t.
 43  68 Carlsen, Kirk             TEAM USA                      z.t.
 44 126 van der Pluijm, Marvin    METEC LSE CYCLING TEAM        z.t.
 45  14 Deroo, David              SKIL-SHIMANO                  z.t.
 46 125 van Agtmaal, Peter        METEC LSE CYCLING TEAM       4:04:39    10:00
 47 145 Bronkhorst, Harm          RWC AHOY                      z.t.
 48 151 Berk, Johan               SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 49  34 Stamsnijder, Bas          VAN VLIET-EBH ELSHOF          z.t.
 50  85 Cappelle, Dieter          PALMANS-CRAS                  z.t.
 51  81 Gall, Georg               CONTINENT.TEAM MILRAM         z.t.
 52  26 Ockeloen, Jasper          RABOBANK CONTINENT.TEAM       z.t.
 53  98 Goris, Rob                NIEUWE HOOP TIELEN            z.t.
 54   3 Brus, Marco               CYCLING TEAM JO PIELS         z.t.
 55   6 van Blanken, Mart         CYCLING TEAM JO PIELS         z.t.
 56  16 Ji, Cheng                 SKIL-SHIMANO                  z.t.
 57 149 van Loon, Patrick         RWC AHOY                      z.t.
 58 161 Kusters, Yvo              VAN HEMERT/JONGE RENNER       z.t.
 59   5 Kavsek, Rik               CYCLING TEAM JO PIELS         z.t.
 60 162 Landstrom, Johan          VAN HEMERT/JONGE RENNER       z.t.
 61  46 Honstein, Timo            ATLAS-ROMER'S HAUSBäCKER      z.t.
 62  47 Lang, Pirmin              ATLAS-ROMER'S HAUSBäCKER      z.t.
 63 124 te Brake, Remco           METEC LSE CYCLING TEAM        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.747 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

3E ARNO WALLAARD MEMORIAL

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  VACANSOLEIL PRO CYCLING      4     11:44:23
  2  TEAM NUTRIXXION-SPARKASS    11     11:44:23
  3  TEAM SPAREBANKEN VEST-RI     9     11:44:36        0:13
  4  VAN VLIET-EBH ELSHOF         6     11:44:36        0:13
  5  RABOBANK CONTINENT.TEAM      5     11:44:36        0:13
  6  PALMANS-CRAS                15     11:44:36        0:13
  7  CYCLING TEAM JO PIELS        1     11:49:01        4:38
  8  SKIL-SHIMANO                 3     11:51:51        7:28
  9  TEAM USA                    12     11:53:26        9:03
 10  CONTINENT.TEAM MILRAM       14     11:54:23       10:00
 11  ATLAS-ROMER'S HAUSBäCKER     8     11:54:23       10:00
 12  VAN HEMERT/JONGE RENNER     27     12:04:10       19:47
 13  METEC LSE CYCLING TEAM      21     12:08:35       24:12
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon