Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

RABOBANK AMERSFOORT 12E GROEISTADKLASSI

                       Uitslag Wegwedstrijd over 163,9 km

                       Wedstrijd datum: 26 September 2009
                              RABOBANK AMERSFOORT

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  36 Schweizer, Michael        PRC DELTA                    3:29:23
  2 161 van Zandbeek, Ronan       VAN VLIET EBH ELSHOF         3:29:24     0:01
  3 169 Opie, Chris               WILTON SNEL AA-DRINK CT       z.t.
  4 108 Gelens, Ralph             WIELERPLOEG DE MOL            z.t.
  5  11 Vermeulen, Jeff           RWC AHOY                      z.t.
  6 133 van Wel, Ruud             MIDI CENTER RUITER WIELT      z.t.
  7 137 Vriend, Rudy              MIDI CENTER RUITER WIELT      z.t.
  8 100 te Brake, Remco           METEC CYCLING TEAM            z.t.
  9  88 Videler, Jorne            LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 10  67 Hassink, Arne             KOGA CREDITFORCE              z.t.
 11  83 Soepenberg, Ger           KROLSTONE CONTINENTAL TE      z.t.
 12 150 Schulting, Peter          WV STORMVOGELS                z.t.
 13   7 Bronkhorst, Harm          RWC AHOY                      z.t.
 14  42 Kerkhof, Olaf             WV EEMLAND                    z.t.
 15 152 Jonkheer, Bob             SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 16  74 de Haan, Jesse            KOOPMANS CUBE CYCLING T       z.t.
 17 141 Calles, Maurice           TEAM SEVEN STONES             z.t.
 18 105 Dijkshoorn, Geert         WIELERPLOEG DE MOL            z.t.
 19  99 Smit, Dennis              METEC CYCLING TEAM            z.t.
 20 188 van de Meent, Eric        WSV EMMEN/MARCO POLO          z.t.
 21  51 Nieuwdorp, Nick           V HEMERT GR/JONGE RENNER      z.t.
 22 131 Riethof, Romario          RIETVELD WIELERT/WV EDE       z.t.
 23  69 Zijlstra, Sipke           KOGA CREDITFORCE              z.t.
 24  45 Smits, Florian            TEAM AMSTERDAM/GRONTMIJ       z.t.
 25 117 Ariesen, Johim            CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 26  54 van Diermen, Johnny       V HEMERT GR/JONGE RENNER      z.t.
 27 144 Wagner, Frank daniel      TEAM SEVEN STONES             z.t.
 28 125 de Reus, Frank            RABO/PLIEGER J.V.ARCKEL       z.t.
 29  28 Leyte, Michael            BIK SLOOPWERK/EXCELSIOR       z.t.
 30  77 Otterspeer, Coen          KOOPMANS CUBE CYCLING T       z.t.
 31 160 Wiersma, Jeffrey          VAN VLIET EBH ELSHOF          z.t.
 32  53 van Diermen, Jaron        V HEMERT GR/JONGE RENNER      z.t.
 33 134 ten Dam, Arjen            MIDI CENTER RUITER WIELT      z.t.
 34  61 Botter, Arne              WV DE IJSSELSTREEK            z.t.
 35 110 Strating, Gijs            DE PEDDELAARS/JONG&LAAN       z.t.
 36  16 Windt, Ramon              ALCMARIA VICTRIX              z.t.
 37  19 Kamphuis, Sebastiaan      ASITO CRAFT CYCLINGTEAM       z.t.
 38   9 van Loon, Patrick         RWC AHOY                      z.t.
 39  43 van de Craats, Dirk       TEAM AMSTERDAM/GRONTMIJ       z.t.
 40  58 Merx, Peter               HEPRO KOZIJNEN NWVG           z.t.
 41  66 Knol, Martijn             WV DE IJSSELSTREEK            z.t.
 42  59 de Lange, Bas             HEPRO KOZIJNEN NWVG           z.t.
 43  50 Walgien, Jorrit           V HEMERT GR/JONGE RENNER      z.t.
 44  80 Bruin, Ivor               KROLSTONE CONTINENTAL TE      z.t.
 45   5 Gerrits, Guus             ARTV DE ADELAAR               z.t.
 46   2 van Otterloo, Niels       ARTV DE ADELAAR               z.t.
 47 156 Borst, Nick               SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 48  44 Lof, Jan                  TEAM AMSTERDAM/GRONTMIJ       z.t.
 49  85 Asjes, Jelmer             LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 50 191 Kregel, Jeroen            WSV EMMEN/MARCO POLO          z.t.
 51  73 van Luijk, Sven           KOOPMANS CUBE CYCLING T       z.t.
 52 155 Niewold, Frank            SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 53 184 Blum, Joscha              TEAM ROLINCK                  z.t.
 54 174 Breemes, Stefan           WILTON SNEL AA-DRINK CT       z.t.
 55  15 Dorren, Ruben             ALCMARIA VICTRIX              z.t.
 56  87 Schreurs, Mark            LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 57  41 van den Hengel, John      WV EEMLAND                    z.t.
 58  86 Griffin, Jake             LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 59  90 Koning, Peter             LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 60  78 Schreurs, Leander         KOOPMANS CUBE CYCLING T       z.t.
 61 132 de Rijk, Christiaan       RIETVELD WIELERT/WV EDE       z.t.
 62  17 Biersteker, Eelco         ALCMARIA VICTRIX              z.t.
 63 135 Spring in t Veld, Joost   MIDI CENTER RUITER WIELT      z.t.
 64 113 Hulzebos, Barry           DE PEDDELAARS/JONG&LAAN       z.t.
 65  39 van den Bergh, Olav       WV EEMLAND                    z.t.
 66  27 van der Sloot, Sander     BIK SLOOPWERK/EXCELSIOR       z.t.
 67  22 Reef, Marc                ASITO CRAFT CYCLINGTEAM       z.t.
 68  81 van Gulik, Fulco          KROLSTONE CONTINENTAL TE      z.t.
 69 162 Vermeulen, Jack           VAN VLIET EBH ELSHOF          z.t.
 70 126 Vendrig, Bart             RABO/PLIEGER J.V.ARCKEL       z.t.
 71 139 Lachmann, Kim             TEAM SEVEN STONES             z.t.
 72  71 Kos, Patrick              KOGA CREDITFORCE              z.t.
 73 181 Baumer, Matthias          TEAM ROLINCK                  z.t.
 74  21 Oostlander, Sander        ASITO CRAFT CYCLINGTEAM       z.t.
 75  12 van der Tholen, Bob       RWC AHOY                      z.t.
 76  23 Wildeman, Henk            ASITO CRAFT CYCLINGTEAM       z.t.
 77 140 Westmattelmann, Daniel    TEAM SEVEN STONES             z.t.
 78  96 te Buck, Jesse            WV METEOOR ASSEN-RODEN        z.t.
 79 119 van Ooijen, Cornelius     CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 80 112 Spijkerman, Herman        DE PEDDELAARS/JONG&LAAN       z.t.
 81 164 van de Meer, Tom          WEST FRISIA                   z.t.
 82 102 Kelderman, Martin         METEC CYCLING TEAM            z.t.
 83  30 Bezemer, Thijs            BIK SLOOPWERK/EXCELSIOR       z.t.
 84 120 Relou, Tom                CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 85 116 Bos, Marco                CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 86  82 Lenferink, Jasper         KROLSTONE CONTINENTAL TE      z.t.
 87  64 de Weerd, Pieter-Paul     WV DE IJSSELSTREEK            z.t.
 88 115 Helmantel, Adriaan        CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 89 121 Kallenfels, Mickey        RABO/PLIEGER J.V.ARCKEL       z.t.
 90  79 Hagenaars, Luc            KROLSTONE CONTINENTAL TE      z.t.
 91 101 Andrea, Erik              METEC CYCLING TEAM            z.t.
 92 147 van der Wielen,Jacob-Jan  WV STORMVOGELS                z.t.
 93 142 Schmitt, Alexander        TEAM SEVEN STONES             z.t.
 94 182 Hense, Adrian             TEAM ROLINCK                  z.t.
 95  70 Kip, Ismael               KOGA CREDITFORCE              z.t.
 96  37 Mijnen, Harmen            WV EEMLAND                    z.t.
 97  62 de Lange, Alex            WV DE IJSSELSTREEK            z.t.
 98  89 Ruckert, Patrick          LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 99  68 van Haaren, Bart          KOGA CREDITFORCE             3:29:41     0:18
100 172 van Bekkum, Rob           WILTON SNEL AA-DRINK CT      3:29:52     0:29
101 138 Botman, Wim               MIDI CENTER RUITER WIELT     3:29:54     0:31
102  97 van Agtmaal, Peter        METEC CYCLING TEAM           3:30:29     1:06
103  65 Huijssoon, Aarnout        WV DE IJSSELSTREEK           3:32:16     2:53
104 168 Bol, Jetse                WEST FRISIA                  3:32:21     2:58
105  40 Reijmer, Tjalling         WV EEMLAND                    z.t.
106  94 Wegter, Bram              WV METEOOR ASSEN-RODEN        z.t.
107 107 Knijpinga, Andy           WIELERPLOEG DE MOL            z.t.
108  26 Lotz, Tom                 BIK SLOOPWERK/EXCELSIOR       z.t.
109  48 Korevaar, Daniël          TEAM AMSTERDAM/GRONTMIJ       z.t.
110 163 Beemsterboer, Rick        WEST FRISIA                  3:32:23     3:00
111  72 Kuiper, Bouke             KOGA CREDITFORCE              z.t.
112 166 Haakman, Tino             WEST FRISIA                   z.t.
113 153 van Lakerveld, Erik       SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
114  10 Wieser, Jerwin            RWC AHOY                      z.t.
115 129 Stöpler, Bob              RIETVELD WIELERT/WV EDE       z.t.
116 185 Gnoth, Jannick            TEAM ROLINCK                  z.t.
117  75 Helderman, Paul           KOOPMANS CUBE CYCLING T      3:33:23     4:00
118 170 Kuster, Teun              WILTON SNEL AA-DRINK CT       z.t.
119 173 Sikking, Frank            WILTON SNEL AA-DRINK CT       z.t.
120   4 Berrevoets, Maarten       ARTV DE ADELAAR               z.t.
121 183 Palu, Stefano             TEAM ROLINCK                  z.t.
122  13 Stoop, Martijn            ALCMARIA VICTRIX             3:34:40     5:17
123  60 Stokreef, Mark            HEPRO KOZIJNEN NWVG          3:35:00     5:37
124 151 Heemskerk, Robert         SWABO CYCLINGTEAM            3:35:26     6:03
125 167 Jonkman, Frank            WEST FRISIA                  3:36:01     6:38
126  25 van der Pijl, Jasper      BIK SLOOPWERK/EXCELSIOR       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 46.966 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

RABOBANK AMERSFOORT 12E GROEISTADKLASS

                       Uitslag Wegwedstrijd over 120,6 km

                       Wedstrijd datum: 26 September 2009
                              RABOBANK AMERSFOORT

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1 127 Oppewal, Taeke            Heerenveen               A   2:46:08
  2  66 Nijhuis, René             Markelo                  A    z.t.
  3  23 Deen, Pierre              Amsterdam                A    z.t.
  4 178 van Leeuwen, Rob          Pijnacker                B   2:46:13     0:05
  5  29 Frijters, Adrie           Wageningen               A   2:46:23     0:15
  6 145 Paffen, Ron               Milsbeek                 B    z.t.
  7 172 Keller, Freddy            Deventer                 B    z.t.
  8  16 de Bruijn, Jerry          Harderwijk               A    z.t.
  9  37 Hekman, Jan               Norg                     A    z.t.
 10  80 Rijkhoff, Frank           Veenendaal               A    z.t.
 11  42 Hoogenboom, Arjen         Rijswijk ZH              A    z.t.
 12  39 Hermsen, Eddy             Ochten                   A    z.t.
 13  27 Essink, Ronny             Ruurlo                   A    z.t.
 14 177 Lap, Hans                 Hendrik Ido Ambacht      B    z.t.
 15 107 de Baat, Matti            Nieuw Vossemeer          A    z.t.
 16 143 van Diermen, Arie         Bunschoten Spakenbur     B    z.t.
 17   9 Boonstra, Johan           Gasteren                 A    z.t.
 18 173 de Kinkelder, Fred        Groenlo                  B    z.t.
 19 156 Brander, Jan              Ureterp                  B    z.t.
 20  22 van Dam, Peter            Eindhoven                A    z.t.
 21 190 Verhagen, Barend          Woerden                  B    z.t.
 22 136 van Tuijl, Gijs           Bruchem                  B    z.t.
 23   2 van den Berg, Elbert      Nijkerkerveen            A    z.t.
 24  56 Mastebroek, Edwin         Barneveld                A    z.t.
 25  57 Meerkerk, Erik            Zuidland                 A    z.t.
 26 174 Kirchhoff, Klaas          Elspeet                  B    z.t.
 27 105 Winkelman, Henk           Asten                    A    z.t.
 28 180 Pauw, Benno               Nieuwegein               B    z.t.
 29 195 van der Werf, Ferdy       Warnsveld                B    z.t.
 30 163 de Gans, Jan-Frits        Amsterdam                B    z.t.
 31 130 Nelck, Rogier             Delfgauw                 A    z.t.
 32  26 Engelen, Dirk Jan         Nijmegen                 A    z.t.
 33  38 Hendriks, Matthieu        Krimpen aan de Lek       A    z.t.
 34 149 Joosten, Theo             Spaarndam                B    z.t.
 35  90 Teunis, Gerrit            Wierden                  A    z.t.
 36 119 Prins, Bas                Wieringerwerf            A    z.t.
 37   4 Beute, Hermi              Nijmegen                 A    z.t.
 38  75 van der Ploeg, Cor        Bemmel                   A    z.t.
 39 144 Raue, Josef               Duitsland                B    z.t.
 40 101 Weeda, Hans               Zuidland                 A    z.t.
 41 179 Lentz, Christian          Zweden                   B    z.t.
 42  44 Hughson, Jock             Amstelveen               A    z.t.
 43  97 van Vliet, Luuk           Linschoten               A    z.t.
 44  76 Pothof, Kees              Hellevoetsluis           A    z.t.
 45  43 Houtop, Ron               Wervershoof              A    z.t.
 46 170 de Jong, Herman           Zoeterwoude              B    z.t.
 47 142 Post, Hans                Nootdorp                 B    z.t.
 48  96 Visser, Gert              Huizen                   A    z.t.
 49 141 Schneider, Hubert         Duitsland                B    z.t.
 50  53 Lindeboom, Maarten        Amstelveen               A    z.t.
 51 116 Lodder, John              Hippolytushoef           A    z.t.
 52 148 Keynemans, Dirk           Nieuwaal                 B    z.t.
 53  64 Nakken, Tonjo             Haaksbergen              A    z.t.
 54  98 Vocking, Peter            Amerongen                A    z.t.
 55  61 Mink, Anton               Linschoten               A    z.t.
 56 161 Frinking, Rudie           Zutphen                  B    z.t.
 57  49 Kraaijeveld, Arjen        Emmeloord                A    z.t.
 58 121 Vroom, Watze              Wageningen               A    z.t.
 59 186 Slijpen, Marcel           Groenekan                B    z.t.
 60 187 Spijkers, Henri           's-Gravenhage            B    z.t.
 61 110 Buchmüller, Jürgen        Duitsland                A    z.t.
 62  11 Bosch, Alex               Huizen                   A    z.t.
 63  69 Oostendorp, Vincent       Monnickendam             A    z.t.
 64  46 Hurenkamp, Arnout         Enschede                 A    z.t.
 65 192 Vonk, Hans                Arnhem                   B    z.t.
 66 134 Klijn, Frans              Utrecht                  B    z.t.
 67 102 Weinans, Marcel           Roden                    A    z.t.
 68 157 Cerfontain, Rinus         Amsterdam                B    z.t.
 69  20 Chevalking, Henk          Westendorp               A    z.t.
 70 106 Wolfkamp, Jos             Raalte                   A    z.t.
 71 162 Gademans, John            Nieuwegein               B   2:46:42     0:34
 72  70 van Oostrum, Jan          IJsselstein              A   2:46:45     0:37
 73  47 Junte, Wim                Elburg                   A   2:46:46     0:38
 74 104 Wilting, Ron              Nieuwegein               A   2:46:49     0:41
 75 183 Ribbers, Joop             Groenlo                  B   2:46:51     0:43
 76  85 Schenk, Marco             Aalten                   A   2:47:08     1:00
 77  33 Guldemeester, Ad          Amersfoort               A   2:53:56     7:48
 78  91 van Trigt, Erik           Nootdorp                 A    z.t.
 79  24 Dijkstra, Linze           Utrecht                  A    z.t.
 80 182 Posthuma, Huub            Vlijmen                  B    z.t.
 81  15 van der Breggen, Jaap     Nijkerk Gld              A    z.t.
 82  65 Niekolaas, Rob            Zwolle                   A    z.t.
 83 166 Hain, Alfred              Oostenrijk               B    z.t.
 84 191 Verhoeven, Fons           Amersfoort               B    z.t.
 85 165 Goes, Henk                De Meern                 B    z.t.
 86  93 van der Velden, René      Veldhoven                A    z.t.
 87  62 Mos, Ruud                 Wijk bij Duurstede       A    z.t.
 88 124 Engel, Henk               Vinkenbuurt              A    z.t.
 89  19 Burkunk, Marlin           Amsterdam                A    z.t.
 90 135 de Vries, Leen            Limmen                   B    z.t.
 91 139 Veenstra, Meinte          Hoogland                 B    z.t.
 92   3 van Beuningen, Albert     Ewijk                    A    z.t.
 93 164 Gnoth, Dietmar            Duitsland                B    z.t.
 94  95 Verwijk, Frank            Amersfoort               A    z.t.
 95 114 Hoefakker, Martin         Middenmeer               A    z.t.
 96 167 van der Hamsvoord, Wil    Hoogeloon                B    z.t.
 97 125 Kat, Johnny               Hoogeveen                A    z.t.
 98  83 Ruesink, Erik             Dinxperlo                A    z.t.
 99   5 Beute, Henk               Zutphen                  A    z.t.
100  14 van Breda, Marius         Leiden                   A    z.t.
101  84 Scheffel, Ronald          Apeldoorn                A    z.t.
102  77 van Rein, Jos             Zwolle                   A    z.t.
103  86 Schlijper, Theo           Linschoten               A    z.t.
104  31 van Ginneken, Jos         Etten-Leur               A   2:54:04     7:56
105  92 van Tuijl, Teus           Kerkwijk                 A    z.t.
106  30 van Gaveren, Arjan        Nijverdal                A   2:54:12     8:04

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.555 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

RABOBANK AMERSFOORT 12E GROEISTADKLASS

                       Uitslag Wegwedstrijd over 120,6 km

                       Wedstrijd datum: 26 September 2009
                              RABOBANK AMERSFOORT

Categorie: A  MASTERS 40+

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1 127 Oppewal, Taeke            Heerenveen                   2:46:08
  2  66 Nijhuis, René             Markelo                       z.t.
  3  23 Deen, Pierre              Amsterdam                     z.t.
  4  29 Frijters, Adrie           Wageningen                   2:46:23     0:15
  5  16 de Bruijn, Jerry          Harderwijk                    z.t.
  6  37 Hekman, Jan               Norg                          z.t.
  7  80 Rijkhoff, Frank           Veenendaal                    z.t.
  8  42 Hoogenboom, Arjen         Rijswijk ZH                   z.t.
  9  39 Hermsen, Eddy             Ochten                        z.t.
 10  27 Essink, Ronny             Ruurlo                        z.t.
 11 107 de Baat, Matti            Nieuw Vossemeer               z.t.
 12   9 Boonstra, Johan           Gasteren                      z.t.
 13  22 van Dam, Peter            Eindhoven                     z.t.
 14   2 van den Berg, Elbert      Nijkerkerveen                 z.t.
 15  56 Mastebroek, Edwin         Barneveld                     z.t.
 16  57 Meerkerk, Erik            Zuidland                      z.t.
 17 105 Winkelman, Henk           Asten                         z.t.
 18 130 Nelck, Rogier             Delfgauw                      z.t.
 19  26 Engelen, Dirk Jan         Nijmegen                      z.t.
 20  38 Hendriks, Matthieu        Krimpen aan de Lek            z.t.
 21  90 Teunis, Gerrit            Wierden                       z.t.
 22 119 Prins, Bas                Wieringerwerf                 z.t.
 23   4 Beute, Hermi              Nijmegen                      z.t.
 24  75 van der Ploeg, Cor        Bemmel                        z.t.
 25 101 Weeda, Hans               Zuidland                      z.t.
 26  44 Hughson, Jock             Amstelveen                    z.t.
 27  97 van Vliet, Luuk           Linschoten                    z.t.
 28  76 Pothof, Kees              Hellevoetsluis                z.t.
 29  43 Houtop, Ron               Wervershoof                   z.t.
 30  96 Visser, Gert              Huizen                        z.t.
 31  53 Lindeboom, Maarten        Amstelveen                    z.t.
 32 116 Lodder, John              Hippolytushoef                z.t.
 33  64 Nakken, Tonjo             Haaksbergen                   z.t.
 34  98 Vocking, Peter            Amerongen                     z.t.
 35  61 Mink, Anton               Linschoten                    z.t.
 36  49 Kraaijeveld, Arjen        Emmeloord                     z.t.
 37 121 Vroom, Watze              Wageningen                    z.t.
 38 110 Buchmüller, Jürgen        Duitsland                     z.t.
 39  11 Bosch, Alex               Huizen                        z.t.
 40  69 Oostendorp, Vincent       Monnickendam                  z.t.
 41  46 Hurenkamp, Arnout         Enschede                      z.t.
 42 102 Weinans, Marcel           Roden                         z.t.
 43  20 Chevalking, Henk          Westendorp                    z.t.
 44 106 Wolfkamp, Jos             Raalte                        z.t.
 45  70 van Oostrum, Jan          IJsselstein                  2:46:45     0:37
 46  47 Junte, Wim                Elburg                       2:46:46     0:38
 47 104 Wilting, Ron              Nieuwegein                   2:46:49     0:41
 48  85 Schenk, Marco             Aalten                       2:47:08     1:00
 49  33 Guldemeester, Ad          Amersfoort                   2:53:56     7:48
 50  91 van Trigt, Erik           Nootdorp                      z.t.
 51  24 Dijkstra, Linze           Utrecht                       z.t.
 52  15 van der Breggen, Jaap     Nijkerk Gld                   z.t.
 53  65 Niekolaas, Rob            Zwolle                        z.t.
 54  93 van der Velden, René      Veldhoven                     z.t.
 55  62 Mos, Ruud                 Wijk bij Duurstede            z.t.
 56 124 Engel, Henk               Vinkenbuurt                   z.t.
 57  19 Burkunk, Marlin           Amsterdam                     z.t.
 58   3 van Beuningen, Albert     Ewijk                         z.t.
 59  95 Verwijk, Frank            Amersfoort                    z.t.
 60 114 Hoefakker, Martin         Middenmeer                    z.t.
 61 125 Kat, Johnny               Hoogeveen                     z.t.
 62  83 Ruesink, Erik             Dinxperlo                     z.t.
 63   5 Beute, Henk               Zutphen                       z.t.
 64  14 van Breda, Marius         Leiden                        z.t.
 65  84 Scheffel, Ronald          Apeldoorn                     z.t.
 66  77 van Rein, Jos             Zwolle                        z.t.
 67  86 Schlijper, Theo           Linschoten                    z.t.
 68  31 van Ginneken, Jos         Etten-Leur                   2:54:04     7:56
 69  92 van Tuijl, Teus           Kerkwijk                      z.t.
 70  30 van Gaveren, Arjan        Nijverdal                    2:54:12     8:04

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.555 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

RABOBANK AMERSFOORT 12E GROEISTADKLASS

                       Uitslag Wegwedstrijd over 120,6 km

                       Wedstrijd datum: 26 September 2009
                              RABOBANK AMERSFOORT

Categorie: B  MASTERS 50+

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1 178 van Leeuwen, Rob          Pijnacker                    2:46:13
  2 145 Paffen, Ron               Milsbeek                     2:46:23     0:10
  3 172 Keller, Freddy            Deventer                      z.t.
  4 177 Lap, Hans                 Hendrik Ido Ambacht           z.t.
  5 143 van Diermen, Arie         Bunschoten Spakenbur          z.t.
  6 173 de Kinkelder, Fred        Groenlo                       z.t.
  7 156 Brander, Jan              Ureterp                       z.t.
  8 190 Verhagen, Barend          Woerden                       z.t.
  9 136 van Tuijl, Gijs           Bruchem                       z.t.
 10 174 Kirchhoff, Klaas          Elspeet                       z.t.
 11 180 Pauw, Benno               Nieuwegein                    z.t.
 12 195 van der Werf, Ferdy       Warnsveld                     z.t.
 13 163 de Gans, Jan-Frits        Amsterdam                     z.t.
 14 149 Joosten, Theo             Spaarndam                     z.t.
 15 144 Raue, Josef               Duitsland                     z.t.
 16 179 Lentz, Christian          Zweden                        z.t.
 17 170 de Jong, Herman           Zoeterwoude                   z.t.
 18 142 Post, Hans                Nootdorp                      z.t.
 19 141 Schneider, Hubert         Duitsland                     z.t.
 20 148 Keynemans, Dirk           Nieuwaal                      z.t.
 21 161 Frinking, Rudie           Zutphen                       z.t.
 22 186 Slijpen, Marcel           Groenekan                     z.t.
 23 187 Spijkers, Henri           's-Gravenhage                 z.t.
 24 192 Vonk, Hans                Arnhem                        z.t.
 25 134 Klijn, Frans              Utrecht                       z.t.
 26 157 Cerfontain, Rinus         Amsterdam                     z.t.
 27 162 Gademans, John            Nieuwegein                   2:46:42     0:29
 28 183 Ribbers, Joop             Groenlo                      2:46:51     0:38
 29 182 Posthuma, Huub            Vlijmen                      2:53:56     7:43
 30 166 Hain, Alfred              Oostenrijk                    z.t.
 31 191 Verhoeven, Fons           Amersfoort                    z.t.
 32 165 Goes, Henk                De Meern                      z.t.
 33 135 de Vries, Leen            Limmen                        z.t.
 34 139 Veenstra, Meinte          Hoogland                      z.t.
 35 164 Gnoth, Dietmar            Duitsland                     z.t.
 36 167 van der Hamsvoord, Wil    Hoogeloon                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.534 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon