Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

26STE OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD

                           Uitslag Omloop over 122 km

             Stad tot stadwedstrijd voor junioren op 25 April 2009
               WALLAARD - RABOBANK - PLIEGERSPORT - TOYOTAGARAGE

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  75 Breewel, Jeroen           SINNIGEBOUW WIELERTEAM 2     2:59:28
  2  61 Roelen, Thijs             WV DE JONGE RENNER 1          z.t.
  3  91 de Greef, Robbert         TEMPO BMV VELDHOVEN 1         z.t.
  4  70 Markus, Barry             SINNIGEBOUW WIELERTEAM 1      z.t.
  5  16 van den Belt, Martijn     KWC KAMPEN IJSSELSTREEK       z.t.
  6 126 Poutsma, Stefan           WV DE KANNIBAAL               z.t.
  7   7 Wennekes, Robin           WV Eemland                    z.t.
  8  73 Havik, Yoeri              SINNIGEBOUW WIELERTEAM 2      z.t.
  9 131 Bovenhuis, Jasper         Peddelaars/Jong&Laan          z.t.
 10   1 Reinders, Elmar           WILTON CYCLING TEAM 1         z.t.
 11   5 Riesebeek, Oscar          WILTON CYCLING TEAM 2         z.t.
 12  18 van Zijl, Melvin          KWC KAMPEN IJSSELSTREEK       z.t.
 13   2 Broers, Erwin             WILTON CYCLING TEAM 1         z.t.
 14  71 Zwaan, Edwin              SINNIGEBOUW WIELERTEAM 1      z.t.
 15 106 Oude Elferink, Bas        TEAM WWV VACANSOLEIL 1       2:59:33     0:05
 16  98 van Andel, Robbert        RTV DE BOLLENSTREEK          2:59:37     0:09
 17  28 Brusselman, Brian         STDC ZUIDWEST                3:00:56     1:28
 18  37 Vlaskamp, Bas             RAALTE / CC75 NIJVERDAL      3:01:03     1:35
 19  46 Bal, Tom                  PRC DELTA/FRANCE LIMOUSI     3:01:06     1:38
 20   3 de Groot, Daan            WILTON CYCLING TEAM 1        3:01:09     1:41
 21  77 Gödde, Eddy               DRC DE  MOL 1                3:02:03     2:35
 22 130 Rijpma, Coen              Peddelaars/Jong&Laan          z.t.
 23   8 van Wachtendonk, Arjan    WV Eemland                    z.t.
 24 116 van de Pol, Martin        AXA VALLEIRENNERS 1          3:02:10     2:42
 25 123 Wester, Steven            OPLEIDINGSTEAM AWV ZWAL      3:02:15     2:47
 26 103 Buchli, Matthijs          HSC DE BATAAF/KENNEMERL      3:02:18     2:50
 27  97 Zuidewind, Nick           RTV DE BOLLENSTREEK           z.t.
 28  57 Schless, Justin           RWC AHOY                      z.t.
 29  72 Schmidt, Freek            SINNIGEBOUW WIELERTEAM 1      z.t.
 30  94 Opdam, Tim                TEMPO BMV VELDHOVEN 2         z.t.
 31  39 Boeve, Stefan             RAALTE / CC75 NIJVERDAL       z.t.
 32 122 Plender, Jasper           OPLEIDINGSTEAM AWV ZWAL       z.t.
 33  87 Klein Tijssink, Willem    DISTRICT OOST NEDERLAND2      z.t.
 34  11 Elzing, Adrik             WSV EMMEN                     z.t.
 35  14 Verweij, Jeffreij         DE WAARDRENNER/WIELERLAN      z.t.
 36  69 Troost, Bart              ZWC DTS                       z.t.
 37  80 Herbold, Thomas           Achterhoek 2000-Peddelaa      z.t.
 38  54 Lof, Rick                 DISTRICT NOORD HOLLAND        z.t.
 39  99 Handgraaf, Sjors          RTV DE BOLLENSTREEK           z.t.
 40  38 Rechterschot, Maarten     RAALTE / CC75 NIJVERDAL       z.t.
 41  10 Kalk, Xander              WSV EMMEN                     z.t.
 42  44 Pinckaers, Philippe       TWC MAASLANDSTER              z.t.
 43  92 Kleinloog, Tim            TEMPO BMV VELDHOVEN 1         z.t.
 44  21 van Ginneken, Michael     WV BREDA                      z.t.
 45   6 Poldervaart, Erwin        WILTON CYCLING TEAM 2         z.t.
 46  82 Taselaar, Daan            District Oost-Nederland1      z.t.
 47 133 Deelen, Diederik          Excelsior Gouda               z.t.
 48   4 Kortlever, Cees-Jan       WILTON CYCLING TEAM 2         z.t.
 49  95 Salentijn, Sjors          TEMPO BMV VELDHOVEN 2         z.t.
 50  96 Knoops, Mark              TEMPO BMV VELDHOVEN 2         z.t.
 51 132 Hoekstra, Jochem          Peddelaars/Jong&Laan          z.t.
 52  65 van den Hoven, Jeffrey    WV DE JONGE RENNER 2          z.t.
 53  85 Janssen, Kees             DISTRICT OOST NEDERLAND2      z.t.
 54  23 Zuidema, Joakim           DISTRICT NOORD                z.t.
 55 102 Iedema, Marwin            WV WOONEXPO KAPENGA           z.t.
 56  55 Dijkshoorn, Roeland       RWC AHOY                      z.t.
 57  19 Coppens, Jens             WV BREDA                      z.t.
 58  58 Stronks, Ivo              TWV DE PEDDELAARS             z.t.
 59 136 Romeijn, Aron             RC Jan Arckel 2              3:02:30     3:02
 60  17 Dames, Rolf               KWC KAMPEN IJSSELSTREEK      3:02:54     3:26
 61 100 Tuinstra, Marcel          WV WOONEXPO KAPENGA          3:03:16     3:48
 62  32 Bounida, Khalid           STADION / WOERDEN            3:03:25     3:57
 63  79 Flint, Teun               Achterhoek 2000-Peddelaa     3:04:50     5:22
 64 128 van der Meijs, Josry      WESTLAND WIL VOORUIT          z.t.
 65  83 van den Esschert, Daan    District Oost-Nederland1      z.t.
 66  68 Slewe, Richard            ZWC DTS                       z.t.
 67  31 Smit, Samuël              STADION / WOERDEN             z.t.
 68 129 van Aalst, Jeffrey        WESTLAND WIL VOORUIT         3:04:55     5:27
 69   9 de Jong, Robert           WV Eemland                    z.t.
 70  66 Wijnacker, Stijn          WV DE JONGE RENNER 2         3:06:32     7:04
 71  89 van Beusekom, Wilco       RC DE HOEKSE RENNERS         3:06:40     7:12
 72  35 Timmermans, Manuel        RC JAN VAN ARCKEL 1          3:06:51     7:23
 73  50 Goedhart, Teun            WV NOORD HOLLAND             3:06:59     7:31
 74 124 Siegers, Anne-Jan         WV DE KANNIBAAL               z.t.
 75  33 van de Poll, Joost        STADION / WOERDEN             z.t.
 76  60 Ikink, Jeroen             TWV DE PEDDELAARS            3:07:09     7:41
 77  45 Walstock, Sander          TWC MAASLANDSTER             3:08:04     8:36
 78  27 Buskermolen, Jordy        UITHOORNSE WTC/WEST FRIS     3:08:12     8:44
 79 112 Bakker, Sjoerd            WV METEOOR ASSEN RODEN       3:08:18     8:50
 80 110 Ooms, Rob                 TEAM WWV VACANSOLEIL 2        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.788 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

26STE OMLOOP VAN DE ALBLASSERWAARD

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  SINNIGEBOUW WIELERTEAM 2    25      5:58:56
  2  KWC KAMPEN IJSSELSTREEK      6      5:58:56
  3  SINNIGEBOUW WIELERTEAM 1    24      5:58:56
  4  WILTON CYCLING TEAM 1        1      5:58:56
  5  WV Eemland                   3      6:01:31        2:35
  6  Peddelaars/Jong&Laan        44      6:01:31        2:35
  7  TEMPO BMV VELDHOVEN 1       31      6:01:46        2:50
  8  WILTON CYCLING TEAM 2        2      6:01:46        2:50
  9  RTV DE BOLLENSTREEK         33      6:01:55        2:59
 10  RAALTE / CC75 NIJVERDAL     13      6:03:21        4:25
 11  OPLEIDINGSTEAM AWV ZWAL     41      6:04:33        5:37
 12  WSV EMMEN                    4      6:04:36        5:40
 13  TEMPO BMV VELDHOVEN 2       32      6:04:36        5:40
 14  RWC AHOY                    19      6:04:36        5:40
 15  DISTRICT OOST NEDERLAND2    29      6:04:36        5:40
 16  WV BREDA                     7      6:04:36        5:40
 17  WV WOONEXPO KAPENGA         34      6:05:34        6:38
 18  WV DE KANNIBAAL             42      6:06:27        7:31
 19  Achterhoek 2000-Peddelaa    27      6:07:08        8:12
 20  ZWC DTS                     23      6:07:08        8:12
 21  District Oost-Nederland1    28      6:07:08        8:12
 22  STADION / WOERDEN           11      6:08:15        9:19
 23  WV DE JONGE RENNER 2        22      6:08:50        9:54
 24  TWV DE PEDDELAARS           20      6:09:27       10:31
 25  WESTLAND WIL VOORUIT        43      6:09:45       10:49
 26  TWC MAASLANDSTER            15      6:10:22       11:26
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon