Bron: www.wielren.info

Jeugd Selectie Wedstrijd Veldrijden Yerseke
29 November 2008


Uitslag MTB senioren

Klas Rugnr Deelnemer Geb. Datum 1 13 Marco Minnaard 11-4-1989 2 35 Bart Maas 15-6-1989 3 16 Jacco Wagenaar 1-5-1988 4 26 Robbert Vleugel 7-8-1988 5 17 Andy van Loon 9-1-1968 6 30 John Stroosnijder 30-5-1960 7 25 Sander Vleugel 22-2-1991 8 32 Jaap Nieuwenhuijze 21-9-1956 9 24 Joeri Kasper 4-9-1991 10 20 Daan Verhulst 12-10-1958 11 41 Arjen Blaas 21-10-1966 12 18 Johny de Bruijne 17-2-1966 13 37 Paul Hoondert 22-5-1991 14 21 Paul Jeremiasse 10-9-1987 15 27 Ruben Tissink 19-9-1989 16 23 Nick Eversdijk 16-12-1990 17 38 Niels Voet 11-10-1991 18 40 Roedi Weststrate 6-11-1966 19 9 Sam Polderman 30-5-1947 20 19 Michel Stroosnijder 21-7-1989 21 39 Peter van Dijke 14-4-1964 22 31 Ko Vleugel 30-8-1954 23 29 Richard van Gils 9-4-1975 24 14 Joop de Lange 17-8-1962 25 28 Jonathan Wasker 16-6-1989 26 36 Martin Steendijk 7-11-1958 27 33 Wim v.d. Kreeke 24-7-1946 28 22 Randy van Gils 17-3-1972 29 12 Marcel Steine 5-5-1985 30 10 Marco Lamper 21-3-1966 31 11 Fop Fonteyne 3-11-1952 32 42 Gerard Wisse 6-7-1990

Uitslag MTB vrouwen

Klas Rugnr Deelneemster Geb. Datum D1 34 Katja van Wijk 17-5-1989 D2 15 Petra Reintjes 14-9-1976

Uitslag MTB 14 t/m 16 Jarigen

Klas Rugnr Deelnemer Geb. Datum 1 33 Niels van den Boomgaard 9-7-1994 2 31 George van Koeveringe 7-6-1993 3 35 Peter Blok 25-1-1994 4 34 Kees van Damme 7-7-1993 5 32 Thijs de Lange 25-11-1994 DNF 30 Joan Eversdijk 24-9-1992

Uitslag Jeugd Categorie 1

Klas Rugnr Voornaam Achternaam j/m Vereniging 1 5 Quinty Bouckaert m RTV De Bollestreek 2 2 Regina Martens m TML Dommelstreek 3 3 Milan Ziemerink j O.W.C. Oldenzaal 4 4 Micha Knops j TWC Maaslandster 5 7 Iris Hoog Antink m JVR de Batauwers 6 6 Dorien Hoog Antink m JVR de Batauwers

Uitslag Jeugd Categorie 2

Klas Rugnr Voornaam Achternaam j/m Vereniging 1 24 Owen Roelen j WV Breda 2 5 Mauro Spapen j TWC Pijnenburg 3 12 Tomas Kopecky j LRTV Swift Leiden 4 14 Perry Frijters j WWV St. Willebrord 5 19 Inge van der Heijden m WV Uden 6 13 Steffie van der Peet m RWV de Spartaan 7 10 Berdien de Jong m WV Ede 8 7 Ino van de Wouw j TWC Pijnenburg 9 1 Sarah van Wijnen m TWC Pijnenburg 10 25 Laura de Brouwer m JVR de Batauwers 11 9 Anouck Spies m WV Ede 12 8 Julia Boschker m WTC Woerden 13 23 Max Staps j TWC Pijnenburg 14 15 Demi Floren m RSC de Zuidwesthoek 15 16 Monique Rijnsburger m LRTV Swift Leiden 16 18 Amber van der Hulst m LRTV Swift Leiden 17 4 Remco de Jong j TWC Pijnenburg 18 27 Manon Bakker m KWC Kampen 19 21 Luke Inkelaar j PRC Delta 20 3 Frank de Jong j TWC Pijnenburg 21 6 Max van Wijnen j TWC Pijnenburg 22 17 Dyan Hospers m WRV de Peddelaars 23 20 Reno Lathouwers j WV Schijndel

Uitslag Jeugd Categorie 3

Klas Rugnr Voornaam Achternaam j/m Vereniging 1 3 Alain Broos j TWC Pijnenburg 2 21 Wim Wittenberg j JVR de Batauwers 3 22 Thijmen Arendsman j JVR de Batauwers 4 14 Vincent Hoppezak j RWC Ahoy 5 12 Fleur Nagengast m WRV de Peddelaars 6 17 Bart Goris j WV De Jonge Renner 7 20 Maaike de Heij m JVR de Batauwers 8 8 Justin Verstijlen j WWV St. Willebrord 9 5 Lorenzo Martens j TML Dommelstreek 10 11 Koen van Helvoirt j WV Uden 11 19 Daimy Hellemons m Willebrord Wil Vooruit 12 2 Hetty van de Wouw m TWC Pijnenburg 13 16 Merel Vegter m De Hoekse Renners 14 13 Vartan Gerritsen j RSC de Zuidwesthoek 15 23 Esther van der Burg m RWC Ahoy 16 4 Tom Brouwers j TWC Pijnenburg 17 10 Mika van Uden j WV Uden 18 9 Jitske Hubert m RWV de Spartaan 19 18 Maril van der Stegen m WC Midden Limburg 20 1 Ilona van Ginneken m TWC Pijnenburg 21 15 Jari Boone j TWC het snelle wiel

Uitslag Jeugd Categorie 4

Klas Rugnr Voornaam Achternaam j/m Vereniging 1 10 Thijs Wolsink j OWC Oldenzaal 2 15 Daan van Sintmaartensdijk j PRC Delta 3 14 Mario Poldervaart j PRC Delta 4 5 Nick Janssen j Theo Middelkamp 5 23 Dennis van der Horst j WV Noordwesthoek 6 8 Michael Kootstra j GRTC Excelsior 7 20 Jens Dekker j WRV de Peddelaars 8 21 Antonie van Noppen j DRC de Mol 9 19 Viktor Hoog Antink j JVR de Batauwers 10 22 Marino Noordam j Westland Wil Vooruit 11 7 Jeffrey Huisman j GRTC Excelsior 12 3 Rens van Berkesteijn j LRTV Swift Leiden 13 12 Delore Stougje m PRC Delta 14 9 Giovanni Burton j WV Zeeuws-Vlaanderen 15 6 Joery Nijkamp j R&TV De Zwaluwen 16 18 Enzo Hilhorst j GWC de Adelaar 17 11 Hanneke de Goeje m LRTV Swift Leiden 18 2 Niek Brouwers j TWC Pijnenburg 19 13 Wouter Ketting j PRC Delta 20 4 Allisha Knops m TWC Maaslandster 21 17 Jeroen Hof j WV Olympia 22 1 Ramon van Bokhoven j TWC Pijnenburg

Uitslag Jeugd Categorie 5

Klas Rugnr Voornaam Achternaam j/m Vereniging 1 10 Pascal Eenkhoorn j WV Noordwesthoek 2 12 Alex Mengoulas j WV Flevorenners '97 3 33 Sanne van der Zijden m JVR de Batauwers 4 7 Bram Welten j TWC Pijnenburg 5 27 Thierry Bouckaert j RTV De Bollestreek 6 4 Bob Olieslagers j TWC Pijnenburg 7 26 Stef de Louwere j TWC het snelle wiel 8 22 Maik van der Heijden j WV Uden 9 31 Roel van der Stegen j WC Midden Limburg 10 36 Perry van den Bos j Westland Wil Vooruit 11 24 Chanella Stougje m PRC Delta 12 1 Denise Gunst m Theo Middelkamp 13 17 Carlos Schreuder j WV Ede 14 9 Per Wiggers j O.W.C. Oldenzaal 15 2 Ruben Bekkers j TWC Pijnenburg 16 39 Stan Wijkel j WSV Emmen 17 19 Wesley Floren j RSC de Zuidwesthoek 18 15 Joery Franssen j TWC Maaslandster 19 21 Juul Hubert m RWV de Spartaan 20 18 Daniel van der Kooij j Westland Wil Vooruit 21 14 Ruben de Goede j LRTV Swift Leiden 22 32 Anouk van Vliet m RSC de Zuidwesthoek 23 6 Gianni Spapen j TWC Pijnenburg 24 13 Wouter de Vink j WTC de Amstel 25 38 Marjolein Wijkel m WSV Emmen 26 5 Sjoerd Smits j TWC Pijnenburg 27 11 David Hockx j WTC Worden 28 23 Nick van Helvoirt j WV Uden 29 29 Jerzy Timmermans j WV De Jonge Renner 30 25 Kevin Inkelaar j PRC Delta 31 37 Dylan Drent j TWC Maaslandster 32 35 Maurice van Veen j DRC de Mol 33 34 Djimo Braam† j JVR de Batauwers 34 8 Sam van Wijnen j TWC Pijnenburg 35 30 Pernilla van Rozelaar m Hoornse Ren en Toerclub 36 3 Noud de Jong j TWC Pijnenburg

Uitslag Jeugd Categorie 6

Klas Rugnr Voornaam Achternaam j/m Vereniging 1 7 Fabio Jakobsen j GRC Jan van Arckel 2 35 Jordi Talen j DRC de Mol 3 9 Kelvin Bakx j RSC de Zuidwesthoek 4 27 Roy Dofferhoff j RTV De Bollestreek 5 11 Tim Janssen j Theo Middelkamp 6 3 Kevin Kooyman j RWC Ahoy 7 4 Max Mol j WV Breda 8 8 Julia Schobben m GRC Jan van Arckel 9 13 Puck de Gier j Westland Wil Vooruit 10 26 Lizzy Witlox m TWC het snelle wiel 11 21 Xavier Tobe j PRC Delta 12 17 Martijn van Dam j PRC Delta 13 23 Feiko Ammerlaan j RWC Ahoy 14 30 Arjan Hof j WV Olympia 15 33 Ilse Miltenburg m JVR de Batauwers 16 25 Tommie Bone j TWC het snelle wiel 17 24 Guus van Haarlem j TWC het snelle wiel 18 5 Sam Haarbrink j LRTV Swift Leiden 19 31 Flip Alkemade j RTV De Bollestreek 20 36 Max van de Water j WTC de Amstel 21 18 Jordy Kabbedijk j PRC Delta 22 16 Ricardo Lathouwers j WV Schijndel 23 1 Olaf Remmerswaal j WTC Woerden 24 20 Tony Reijtenbagh j PRC Delta 25 29 Yari Verhoef j WV De Jonge Renner 26 10 DaniŽlla Verstraten m RSC de Zuidwesthoek 27 14 Dandy van Uden j WV Uden 28 19 Vincent Ladeur j PRC Delta 29 37 Maurice Rijnsburger j LRTV Swift Leiden 30 32 Arthur Oppenneer j Theo Middelkamp 31 6 Melissa van der Peet m RWV de Spartaan

Uitslag Jeugd Categorie 7

Klas Rugnr Voornaam Achternaam j/m Vereniging 1 15 Mathieu van der Poel j RSC de Zuidwesthoek 2 30 Niels Goeree j WSV Emmen 3 31 Rick Goeree j WSV Emmen 4 29 Stan Wijkel j WSV Emmen 5 9 Martijn Budding j WV Ede 6 21 Jelle Wolsink j OWC Oldenzaal 7 8 Jaap de Jong j WV Ede 8 17 Ivar Moeleker j Theo Middelkamp 9 23 Bjorn van der Heijden j WV Uden 10 33 Nino Honigh j t Luchtschip 11 19 Jasper van Dijk j R&TC Buitenlust 12 20 Koen van Nieuwpoort j GRTC Excelsior 13 22 Beau Duvigneau j ETP Zutphen 14 37 Lehvi Braam j JVR de Batauwers 15 6 Bram van Berkesteijn j LRTV Swift Leiden 16 1 Davy Gunst j Theo Middelkamp 17 5 Kars Welten j TWC Pijnenburg 18 14 Bas van der Kooij j Westland Wil Vooruit 19 24 Patrick van der Duin j NWV Groningen 20 16 Marvin Bakx j RSC de Zuidwesthoek 21 32 Maarten Hof j WV Olympia 22 27 Jeroen Vegter j De Hoekse Renners 23 18 Mike Nijkamp j R&TV De Zwaluwen 24 2 Christophe Broos j TWC Pijnenburg 25 4 Maarten Hendrickx j TWC Pijnenburg 26 3 Lucas van Ginneken j TWC Pijnenburg 27 34 Rob Mulders j Team Brabant 2000 28 28 Coen Onderwater j RTV De Bollestreek 29 7 Bart-Jan de Vink j WTC de Amstel 30 12 Ciske van Gestel j WV Breda 31 11 Matthew Roks j WV Breda 32 10 Joshua Roks j WV Breda 33 36 Gino Schellekens j TWC Pijnenburg
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt