Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30e INT CYCLO CROSS GP SHIMANO

                         27.09.2008 Results of The Race


Number of kms: 30.250
Average speed of the winner: 29.180

Rank  No   UCI Code     SURNAME, Name                       Time/Gap

  1    9   NED19800616  AL, Thijs                            1:02:12
  2    3   BEL19840412  PAUWELS, Kevin                         +0:08
  3    6   BEL19850620  VANTHOURENHOUT, Dieter
  4    4   BEL19780810  WELLENS, Bart
  5    7   BEL19820623  AERNOUTS, Bart
  6   13   BEL19750929  BERDEN, Ben                            +0:50
  7   14   BEL19800514  COMMEYNE, Davy
  8   17   ITA19821211  BIANCO, Marco
  9   12   NED19850321  VAN IJZENDOORN, Eddy
 10    8   NED19751211  DE KNEGT, Gerben
 11    2   NED19710713  GROENENDAAL, Richard                   +0:56
 12   18   NED19830401  VAN HEESWIJK, Roy                      +1:09
 13   19   POL19830506  GIL, Mariusz                           +1:17
 14    1   BEL19850702  PEETERS, Rob                           +1:44
 15   52   NED19880712  HUENDERS, Mitchell                     +1:50
 16    5   BEL19830130  WELLENS, Geert
 17   51   NED19871002  HARTOGS, Ivar                          +2:01
 18   11   GER19741214  URBAN, Malte                           +2:16
 19   16   NED19790629  VAN GILS, Wilant                       +2:35
 20   36   NED19850416  VAN LEEUWEN, Patrick                   +2:52
 21   63   NED19900328  VAN DER HORST, Geert
 22   61   NED19890310  HEREIJGERS, Kobus                      +3:05
 23   66   NED19870822  VAN IJZENDOORN, Rik                    +3:50
 24   34   NED19861001  KALLENFELS, Jerry                      +4:10
 25   53   NED19880801  ARTS, Edwin                            +4:37
 26   59   NED19890520  VAN ERP, Jordy                         +4:46
 27   15   NED19820911  WAGENAAR, Mathijs                      +6:04
 28   75   NED19870328  VAN VEEN, Jorn                         +6:11
 29   54   NED19900305  BARKHUIS, Bart
 30   71   NED19900612  DE RIDDER, Cees                        +6:35
 31   73   NED19900304  SMIT, Kevin                            +6:45
 32   74   NED19880422  SMIT, Mark                             +6:50
 33   72   NED19901212  SLENTER, Kaj                           +6:52
 34   70   NED19901219  VAN NUNEN, Patrick                     +7:06
 35   31   NED19840813  VAN GROOTEL, Frank                   -1 Lap
 36   68   NED19880617  VAN LOON, Richard
 37   37   NED19841213  DE ROOIJ, Paul
 38   33   NED19850309  DE JONGE, Daan
 39   60   NED19890220  GRIFFIN, Jake
 40   67   NED19900331  VAM LEIJEN, Steven
 41   58   NED19880630  CLERMONTS, Glenn
 42   76   NED19901114  VOLLEBERG, Lucien
 43   77   NED19891015  NUGTER, Adri
 44   65   NED19900426  HUIZINGA, Robin
 45   30   NED19811024  ALMA, Aalzen
 46   56   NED19880426  BOS, Jan
 47   39   NED19810217  DE WEERD, Pieter-Paul
      38   NED19710705  DE VRIES, Micha                    AB  Did Not Finish

Number of starters              : 48
Riders abandoning the race (AB) : 1
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30e VELDRIT GP SHIMANO - Vrouwen/NWM

                           Uitslag Veldrit over 14 km

                       te Harderwijk op 27 September 2008
                  Organisatie: St. Wielereven. de IJsselstreek

Categorie: E  Elite Vrouwen

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1 105 Elemans, Saskia           Wageningen                     38:02
  2 114 van Paassen, Sanne        Vlierden                       38:34     0:32
  3 121 Wyman, Helen              Engeland                       38:39     0:37
  4 113 Ogishima, Mika            Oss                            38:45     0:43
  5 115 Peetoom, Kirsten          Badhoevedorp                  z.t.
  6 110 Kortekaas, Esther         Voorhout                      z.t.
  7 107 Francissen, Abke          Vught                         z.t.
  8 118 van Rijen, Linda          's-Hertogenbosch               38:49     0:47
  9 112 Meter, Ilona              Hattem                        z.t.
 10 117 Reinders, Anja            Zoetermeer                    z.t.
 11 123 Pauwels, Katrien          BelgiŽ                         38:55     0:53
 12 102 Bosman, Andrea            Ermelo                         39:34     1:32
 13 111 Kroes, Linda              Groningen                     z.t.
 14 122 van Essen, Sharon         Utrecht                       z.t.
 15 108 Gall, Marianne            Marum                         z.t.
 16 119 Troost, Mieke             Poortugaal                    z.t.
 17 120 van der Vaart, Klara      Mijdrecht                     z.t.
 18 124 Soepenberg, Rylana        's-Gravenhage                 z.t.
 19 104 Eendhuizen, Annet         Hengelo OV                    z.t.
 20 106 Engelsma, Margriet        Noordwijk GN                  z.t.
 21 109 Koene, Eefje              Wateringen                    z.t.
 22 116 Pijpers, Thamara          Ridderkerk                    z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 22.086 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30e VELDRIT GP SHIMANO - JUNIOREN

                         Uitslag Veldrit over 20,050 km

                       te Harderwijk op 27 September 2008
                  Organisatie: St. Wielereven. de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1 117 van der Haar, Lars        Woudenberg                     44:41
  2 127 Lugten, Jelle             Gouda                          44:45     0:04
  3 124 Krauwel, Bas              Noordwijk ZH                   45:11     0:30
  4 118 van der Heijden, Michiel  Drunen                        z.t.
  5 129 Meijers, Daan             Tilburg                        45:26     0:45
  6 108 Bosman, Gert-Jan          Emmen                          45:41     1:00
  7 119 van Kessel, Corne         Veldhoven                      45:49     1:08
  8 134 van der Poel, David       Kapellen (B)                   46:32     1:51
  9 150 van Baarle, Dylan         Zoetermeer                    z.t.
 10 115 van den Ende, Milan       Berkel en Rodenrijs           z.t.
 11 136 Reinders, Elmar           Emmen                         z.t.
 12 140 Teunissen, Mike           Ysselsteyn LB                  47:02     2:21
 13 137 van Rhee, Joey            Nijverdal                      47:26     2:45
 14 123 Koot, Christian           Sassenheim                     47:50     3:09
 15 116 Fokkema, Anne             Stedum                        z.t.
 16 142 Vanhommerig, Dion         Bocholtz                       48:02     3:21
 17 106 van Beusekom, Wilco       Geldermalsen                   48:10     3:29
 18 114 Elzing, Adrik             Schoonebeek                   z.t.
 19 138 Smit, Arlan               Geldrop                       z.t.
 20 139 Smits, Djago              Tilburg                        48:36     3:55
 21 143 Vink, Jeffrey             Veenendaal                    z.t.
 22 101 van Aalst, Dennis         Hilversum                      49:07     4:26
 23 147 Stultiens, Dennis         Meijel                         49:20     4:39
 24 121 Kleinjan, Davey           Spijkenisse                   z.t.
 25 122 Klement, Kevin            Diphoorn                      z.t.
 26 104 van den Belt, Martijn     IJsselmuiden                   49:42     5:01
 27 133 Plender, Jasper           Almelo                        z.t.
 28 120 Klein Tijssink, Willem    Hattem                         49:48     5:07
 29 112 van Dijke, Nick           Baarle Nassau                 z.t.
 30 132 Pastoors, Martijn         Ede Gld                       z.t.
 31 126 Lof, Rick                 Monnickendam                   50:13     5:32
 32 146 de Jong, Robert           Zeewolde                      z.t.
 33 145 van Zijl, Melvin          Harderwijk                     50:32     5:51
 34 149 Wals, Jorian              Kantens                       z.t.
 35 110 Dekker, Niels             Andijk                        z.t.
 36 111 Dekker, Axel              Hoogland                       51:02     6:21
 37 131 Oussoren, Olaf            Amerongen                      51:46     7:05
 38 125 Kuit, Geert               Harskamp                       52:20     7:39
 39 102 Ariesen, Danny            Rhenen                          Op 1 Ronde
 40 141 Timmermans, Manuel        Gorinchem
 41 148 Zwijnenberg, Sijbren      Haarle@Hellendoorn
 42 130 van den Oetelaar, Kevin   Schijndel
 43 107 Blommers, Steven          Puttershoek
 44 109 Bouwhuis, Mike            Lemelerveld

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 26.923 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30e VELDRIT GP SHIMANO - AMATEURS

                         Uitslag Veldrit over 17,250 km

                       te Harderwijk op 27 September 2008
                  Organisatie: St. Wielereven. de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  10 Bongers, Daan             Baarlo LB                      39:20
  2  26 van Erp, Robert           Oss                           z.t.
  3  40 Keller, Lucas             Duitsland                      39:28     0:08
  4  71 Smits, Guus               Berghem                        40:58     1:38
  5  60 Raats, Edwin              Helmond                       z.t.
  6  81 Wientjes, Rico            Didam                          41:00     1:40
  7  44 Kuschla, Sven             Duitsland                      41:20     2:00
  8  68 Schrader, Andrť           Doetinchem                     41:25     2:05
  9  50 Motshagen, Mattijn        Nijkerk Gld                    41:30     2:10
 10  59 Quint, Cees               Deil                          z.t.
 11  43 de Kraker, Alex           Helvoirt                      z.t.
 12  87 Wingens, Patrick          Oss                           z.t.
 13  11 Bos, Iwan                 Harderwijk                    z.t.
 14  86 van Laar, Erik            Loenen                        z.t.
 15  25 Engelsman, Harry          Gieten                        z.t.
 16  75 Somsen, Patrick           Aalten                        z.t.
 17  38 Jongeling, Gijs           Best                          z.t.
 18  47 Lobeek, Stefan            Aalten                        z.t.
 19  79 van Vianen, Damie         Helvoirt                      z.t.
 20  18 Bunning, Wouter           Vught                         z.t.
 21  39 Kamphuis, Tijmen          Lochem                        z.t.
 22  55 Prakken, Sander           Delft                         z.t.
 23  72 Smits, Piet               Hazerswoude Dorp               42:10     2:50
 24   6 de Best, Dave             Noordwijk                     z.t.
 25   5 Bekhuis, Ed               Deventer                      z.t.
 26  19 Christiaans, Joost        Oosterbeek                     42:37     3:17
 27  69 Sevens, Coen              Diessen                        42:50     3:30
 28   3 Annink, Maurijn           Hengelo OV                     43:00     3:40
 29   1 van Amerongen, Sander     Wijchen                       z.t.
 30  28 Fuehring, Joern           Duitsland                     z.t.
 31  46 van Leest, Arnaud         Oudenbosch                     43:30     4:10
 32  24 Egberink, Roderik         Hilversum                     z.t.
 33  42 Kok, Marco                Enter                          43:35     4:15
 34  34 van Herwijnen, Jan        Bussum                         43:50     4:30
 35  33 Heidema, Pieter           Wilnis                         44:15     4:55
 36  82 Witte, Marcel             Amsterdam                     z.t.
 37  20 Claessen, Jeroen          Hoeven                         44:25     5:05
 38  57 Puttenstein, Ronald       Wezep                         z.t.
 39  53 Overweg, Johan            Zwolle                         44:30     5:10
 40  17 Brussee, Paul             Nijmegen                      z.t.
 41  16 Brummelman, Jeroen        Hengelo Gld                   z.t.
 42   7 Boeijen, Dennis           Geffen                         44:38     5:18
 43  83 Berger, Sascha            Duitsland                     z.t.
 44  41 te Kiefte, Ivo            Enschede                      z.t.
 45  29 Giesbers, Frank           Helmond                       z.t.
 46   9 Bolsenbroek, Maurice      Apeldoorn                     z.t.
 47   2 Amsink, Dennis            Gramsbergen                   z.t.
 48  84 van Golder, Serge         BelgiŽ                        z.t.
 49  52 Mulder, Dennis            Wolvega                       z.t.
 50  54 Pleijter, Gerbert         Oosterwolde Gld                44:48     5:28
 51  61 Regterschot, Kasper       Hattem                         44:50     5:30
 52  77 van Veelen, Mike          Arnhem                         45:30     6:10
 53  85 Verleisdonk, Robin        Helmond                       z.t.
 54  64 de Rooij, Marco           Sprang-Capelle                z.t.
 55   8 te Boekhorst, Wander      Gaanderen                      46:00     6:40
 56  67 Schoon, Arnold            Best                           46:50     7:30
 57  56 Puttenstein, Kristian     Wezep                         z.t.
 58  45 Hoek, Nick                Almelo                          Op 1 Ronde
 59  22 Dobbelsteen, Dirk         Oss
 60  21 Dekker, Ben               Maassluis
 61  88 Ligtvoet, Joep            Udenhout
 62  73 Snijders, Tim             Delft
 63  58 Quaaden, Jeffrey          Obbicht
 64  78 Velt, Victor              Wierden
 65  23 van Doorn, Anne           Ochten

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 26.314 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30e VELDRIT GP SHIMANO - MASTERS

                         Uitslag Veldrit over 17,250 km

                       te Harderwijk op 27 September 2008
                 Organisatie: St. Wielereven. de IJsstelstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  53 Rijkhoff, Frank           Veenendaal                     40:05
  2   5 Bogaerts, Jos             Strijbeek                     z.t.
  3  78 Weerman, Jannes           Nijeholtwolde                 z.t.
  4  24 Hoffmans, Peter           Moergestel                     40:35     0:30
  5  77 Weerman, Henk             Wolvega                        40:48     0:43
  6  38 van Londen, Adriaan       Tiel                          z.t.
  7  52 Rietveld, Lars            Oudewater                     z.t.
  8  74 de Vries, Jan             Nijeholtpade                  z.t.
  9  48 van Pinxteren, Edwin      Rosmalen                      z.t.
 10  82 Willems, Frans            O W en Middelbeers            z.t.
 11  20 van Ham, Jeroen           Wintelre                      z.t.
 12  33 van Korven, Ton           Diessen                        41:10     1:05
 13  85 Groenendaal, Frank        Veghel                         41:22     1:17
 14  54 Rol, Ronald               Broek op Langedijk             41:32     1:27
 15  35 van der Laan, Hennie      Houten                        z.t.
 16  75 de Vries, Jappie          Buitenpost                    z.t.
 17   6 Bouman, Ton               Hoorn NH                       41:40     1:35
 18  21 van Hest, Joost           's Gravenmoer                  41:45     1:40
 19   2 Ariesen, Dick             Rhenen                        z.t.
 20   9 van der Bruggen, Dick     Oijen                         z.t.
 21  66 te Velthuis, Brian        Diepenheim                     42:02     1:57
 22  17 Grootkarzyn, Jan          Elburg                         42:08     2:03
 23  32 Koenen, Ger               Culemborg                      42:30     2:25
 24  62 Stenzel, Michael          Duitsland                     z.t.
 25  72 Voorn, Hans               Hilversum                     z.t.
 26  36 Lammertink, Jonny         Wierden                       z.t.
 27  51 te Riele, Hein            Oosterhout (Gld)              z.t.
 28  11 van der Burgt, Harrie     Oss                           z.t.
 29  39 Maas, Marti               Geffen                        z.t.
 30  22 van Hoeijen, Jeroen       Amsterdam Zuidoost             42:40     2:35
 31  84 Zennipman, John           Zutphen                        42:58     2:53
 32  31 Kleinjan, Ton             Spijkenisse                    43:10     3:05
 33  69 Vink, Henny               Veenendaal                     43:16     3:11
 34  43 van den Oetelaar, Ton     Schijndel                     z.t.
 35  47 van 't Pad, Jack          Zeist                          43:24     3:19
 36  12 Buyvoets, Richard         Helvoirt                       43:35     3:30
 37  10 Brunsveld, Jean-Paul      Zoetermeer                     44:03     3:58
 38   1 Ariesen, Alex             Wageningen                    z.t.
 39  19 Hakvoort, Wim             Eemnes                         44:10     4:05
 40  68 Verhagen, Marcel          Oud Beijerland                 44:20     4:15
 41  27 Janssens, Mark            Rhenen                        z.t.
 42  64 Valk, Henk Jan            's-Hertogenbosch              z.t.
 43  70 Visscher, Richard         Zoetermeer                     45:20     5:15
 44  15 Gerritsen, Willard        Uithoorn                       45:32     5:27
 45  57 Rutten, Wim               Zutphen                       z.t.
 46  50 Reisinger, Christoph      Duitsland                     z.t.
 47  67 Verhagen, Ties            Veghel                         45:38     5:33
 48   3 van Beek, Jan             Putten                         45:48     5:43
 49  58 Schwaner, Paul            Oploo                         z.t.
 50  49 Reinders, Richard         Almelo                         46:17     6:12
 51  59 Slager, Hans              Rhenoy                         46:47     6:42
 52  29 Keppel, Gerrit            Beesd                         z.t.
 53  28 Kamphuis, Garjo           Vorden                        z.t.
 54  37 van der Lee, Andrť        Utrecht                       z.t.
 55  34 Koudijs, Gerard           Ede Gld                       z.t.
 56  81 van de Wiel, Lambert      Berlicum NB                    46:59     6:54
 57  42 Motshagen, Barend         Nijkerk Gld                    47:13     7:08
 58  73 de Vre, Paul              Hooglanderveen                 47:31     7:26
 59  18 ter Haar, Johnny          Rhenen                         47:46     7:41
 60  65 Veldhuizen, Willem        Veenendaal                     48:20     8:15
 61  71 Visser, Hink              Bedum                         z.t.
 62   4 Blommers, Eric            Puttershoek                     Op 1 Ronde
 63  79 Wennekes, Theo            Dodewaard
 64  55 Rozema, John              Oisterwijk
 65  44 van Oirschot, Frank       Oisterwijk
 66  83 de Wit, Frans             Zutphen
 67  46 Oussoren, Jaco            Amerongen
 68   8 Broere, Theo              Amsterdam

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 25.821 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30e VELDRIT GP SHIMANO - NIEUWELINGEN

                           Uitslag Veldrit over 14 km

                       te Harderwijk op 27 September 2008
                  Organisatie: St. Wielereven. de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  29 van Poppel, Danny         Moergestel                     31:37
  2  34 Verberne, Douwe           Lierop                         32:15     0:38
  3   1 Ammerlaan, Fabian         Berkel en Rodenrijs           z.t.
  4   5 Boer, Mike                Rozenburg ZH                   32:45     1:08
  5  20 Kramer, Erik              Hardinxveld Giessend          z.t.
  6  36 Weijers, Koen             Ede Gld                        33:05     1:28
  7   9 Brusselman, Twan          Helmond                       z.t.
  8  22 de Man, Jaap              Spijkenisse                    33:15     1:38
  9  18 Kastelijn, Kenny          Neerkant                      z.t.
 10  14 Groenewegen, Dylan        Amsterdam                     z.t.
 11   2 Ariesen, Tim              Rhenen                        z.t.
 12  24 Meeken, Eddo              Bergen NH                      33:30     1:53
 13  25 Meerkerk, Jim             Zuidland                      z.t.
 14  38 van der Zijden, Lars      Tiel                           33:40     2:03
 15  13 Eikelenboom, Dennis       Hardinxveld Giessend          z.t.
 16   8 Brouwer, Sil              Den hoorn Texel               z.t.
 17  35 Vlietstra, Mike           Vianen UT                      34:20     2:43
 18   4 Bode, Kevin               Hardinxveld Giessend          z.t.
 19  32 van Rooyen, Bryan         Lisse                         z.t.
 20  27 Mulder, Patrick           Tiel                           34:38     3:01
 21  17 van der Horst, Eelke      Woerden                       z.t.
 22  12 Eertink, Rik              Hellendoorn                    35:02     3:25
 23  37 Willemse, Mike            's-Gravenhage                 z.t.
 24   3 van Beek, Pjotr           Veenendaal                    z.t.
 25  10 Dekker, Sjors             Andijk                        z.t.
 26  21 de Laat, Jasper           Moergestel                    z.t.
 27  26 Mensink, Rick             Zwolle                        z.t.
 28  11 van Dorp, Kenneth         Oosterwolde Gld               z.t.
 29  16 Hol, Richard              Amersfoort                    z.t.
 30   6 Booij, Daniel             Emmen                         z.t.
 31  19 Klein Tijssink, Henk      Hattem                        z.t.
 32  33 van der Veeken, Maarten   Baarle Nassau                 z.t.
 33  39 Reeuwijk, Nick            Lisse                           Op 1 Ronde
 34  28 van Nunen, Jeffrey        Barendrecht

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 26.568 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30e VELDRIT GP SHIMANO - Vrouwen/NWM

                           Uitslag Veldrit over 14 km

                       te Harderwijk op 27 September 2008
                  Organisatie: St. Wielereven. de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1 105 Elemans, Saskia           Wageningen               E     38:02
  2 114 van Paassen, Sanne        Vlierden                 E     38:34     0:32
  3 121 Wyman, Helen              Engeland                 E     38:39     0:37
  4 113 Ogishima, Mika            Oss                      E     38:45     0:43
  5 115 Peetoom, Kirsten          Badhoevedorp             E    z.t.
  6 137 van Nieuwpoort, Tessa     Nieuwerkerk ad IJsse     J    z.t.
  7 110 Kortekaas, Esther         Voorhout                 E    z.t.
  8 132 Keizer, Francis           Doetinchem               J    z.t.
  9 107 Francissen, Abke          Vught                    E    z.t.
 10 136 Meijering, Danielle       Stadskanaal              J     38:49     0:47
 11 160 Talen, Rebecca            Spijkenisse              N    z.t.
 12 118 van Rijen, Linda          's-Hertogenbosch         E    z.t.
 13 139 Verberne, Lana            Lierop                   J    z.t.
 14 112 Meter, Ilona              Hattem                   E    z.t.
 15 159 Stultiens, Sabrina        Meijel                   N    z.t.
 16 117 Reinders, Anja            Zoetermeer               E    z.t.
 17 150 Bazuin, Dirkje            's-Gravenhage            N    z.t.
 18 131 Borra, Sophie             Bennekom                 J    z.t.
 19 123 Pauwels, Katrien          BelgiŽ                   E     38:55     0:53
 20 154 Goossens, Veerle          Bakel                    N     39:34     1:32
 21 102 Bosman, Andrea            Ermelo                   E    z.t.
 22 111 Kroes, Linda              Groningen                E    z.t.
 23 122 van Essen, Sharon         Utrecht                  E    z.t.
 24 108 Gall, Marianne            Marum                    E    z.t.
 25 156 van Leijen, Helena        Wageningen               N    z.t.
 26 119 Troost, Mieke             Poortugaal               E    z.t.
 27 120 van der Vaart, Klara      Mijdrecht                E    z.t.
 28 158 Pijpers, Mascha           Ridderkerk               N    z.t.
 29 130 van de Beurcht, Anne      Volkel                   J    z.t.
 30 124 Soepenberg, Rylana        's-Gravenhage            E    z.t.
 31 104 Eendhuizen, Annet         Hengelo OV               E    z.t.
 32 106 Engelsma, Margriet        Noordwijk GN             E    z.t.
 33 109 Koene, Eefje              Wateringen               E    z.t.
 34 134 de Leeuw, Annafleur       Nunspeet                 J    z.t.
 35 133 van der Lee, Yulia        Utrecht                  J    z.t.
 36 116 Pijpers, Thamara          Ridderkerk               E    z.t.
 37 135 Meerkerk, Marion          's-Gravendeel            J    z.t.
 38 152 Blommers, Chantal         Puttershoek              N      Op 1 Ronde

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 22.086 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten