Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

NISSAN T.S. VLAANDEREN SUPER PRESTIGE

                                Uitslag Veldrit

                    WEDSTRIJD VOOR ELITE op 30 November 2008

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   5 Vantornout, Klaas         SUNWEB                       1:01:48
  2   3 Wellens, Bart             FIDEA                         z.t.
  3   2 Nys, Sven                 LANDBOUWKREDIET              1:02:28     0:40
  4   9 Pauwels, Kevin            FIDEA                        1:02:45     0:57
  5   4 Stybar, Zdenek            FIDEA                         z.t.
  6  23 Peeters, Rob              LANDBOUWKREDIET               z.t.
  7  16 Vanthourenhout, Dieter    PALMANS                       z.t.
  8   6 De Knegt, Gerben          RABOBANK                      z.t.
  9  12 Al, Thijs                 BE ONE                        z.t.
 10  17 Zlamalik, Martin          TsjechiŽ                      z.t.
 11  15 Aernouts, Bart            RABOBANK                      z.t.
 12  10 Simunek Jr, Radomir       PALMANS                       z.t.
 13  18 van Amerongen, Thijs      VAN VLIET                     z.t.
 14  24 Bianco, Marco             ItaliŽ                        z.t.
 15  41 van IJzendoorn, Eddy      LIVE LLOYD                   1:03:05     1:17
 16  27 Heule, Christian          RENDEMENTHYPOTHEEK           1:03:15     1:27
 17  43 Verstraeten, Jan          SUNWEB                       1:03:26     1:38
 18   7 Groenendaal, Richard      AA-DRINK                     1:04:20     2:32
 19  21 Voss, Paul                TEAM 3C GRUPPE               1:04:40     2:52
 20   8 Vanthourenhout, Sven      SUNWEB                       1:04:50     3:02
 21  14 Van Gils, Wilant          ZZPR                         1:05:35     3:47
 22  42 Vervecken, Erwin          FIDEA                         z.t.
 23  31 de Jonge, Daan            Nederland                    1:06:05     4:17
 24  39 van Leeuwen, Patrick      SNELLE WIEL                  1:07:10     5:22
 25  33 Heemskerk, Tim            Canada                       1:07:29     5:41
 26  38 De Kort, Tom              BelgiŽ                       1:07:34     5:46
 27  34 van Heeswijk, Roy         Nederland                    1:08:15     6:27
 28  26 Wellens, Geert            FIDEA                           Op 1 Ronde
 29  28 Bergh, Camiel van den     RENDEMENTHYPOTHEEK
 30  40 Wagenaar, Mathijs         Epe
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

NISSAN T.S. VLAANDEREN SUPER PRESTIGE

                                Uitslag Veldrit

             WEDSTRIJD VOOR BELOFTEN / ESPOIRS op 30 November 2008

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  15 Van Compernolle, Kenneth  SUNWEB                         49:30
  2  20 Huenders, Mitchell        ASITO                          49:40     0:10
  3  14 Petrus, Lubomir           PALMANS                        49:45     0:15
  4   6 Adams, Joeri              RABOBANK                      z.t.
  5   2 Meeusen, Tom              FIDEA                          50:00     0:30
  6  12 Aernouts, Jim             PALMANS                        50:10     0:40
  7   3 Walsleben, Philip         PALMANS                        50:25     0:55
  8  24 Konwa, Marek              Polen                         z.t.
  9  61 van den Brand, Twan       Volkel                        z.t.
 10  49 Ockeloen, Jasper          Arnhem                         50:45     1:15
 11  10 Baestaens, Vincent        FIDEA                         z.t.
 12   8 Meisen, Marcel            TEAM KUOTA                     51:20     1:50
 13   1 Jouffroy, Arnaud          Frankrijk                      51:35     2:05
 14  11 Bertholet, Quentin        FIDEA                          51:45     2:15
 15   4 Kloucek, Lucas            SUNWEB                         52:05     2:35
 16  34 van Dijk, Julian          Zwartsluis                     52:35     3:05
 17  36 van Erp, Jordy            Berghem                        52:40     3:10
 18  13 Horst, Geert van der      Nederland                      52:55     3:25
 19  59 Van Dael, Jan             BelgiŽ                         53:10     3:40
 20  23 Thwaites, Mark            Engeland                       53:45     4:15
 21  35 van Empel, Micki          Berlicum NB                    54:15     4:45
 22  31 Arts, Edwin               Overloon                      z.t.
 23  38 Hereijgers, Kobus         Hedel                          54:45     5:15
 24  42 van Kooij, Nils           Krimpen aan de Lek             54:50     5:20
 25  57 Strating, Gijs            Haren GN                       55:00     5:30
 26  47 Moorlag, Henk Jaap        Onstwedde                      55:35     6:05
 27  25 Kamil, Gradek             Polen                          55:45     6:15
 28  46 Minnaard, Marco           Wemeldinge                    z.t.
 29  60 Groen, Erik               Tuk                           z.t.
 30  33 BŁchmann, Jan             Duitsland                     z.t.
 31  32 Barkhuis, Bart            Norg                          z.t.
 32  37 Hayes, Barry              Duitsland                     z.t.
 33  50 de Ridder, Cees           Noordwijk ZH                  z.t.
 34  63 Robben, Ricardo           Vught                         z.t.
 35  48 van Nunen, Patrick        Barendrecht                   z.t.
 36  40 Jonkman, Frank            Bovenkarspel                  z.t.
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

NISSAN T.S. VLAANDEREN SUPER PRESTIGE

                                Uitslag Veldrit

                    WEDSTRIJD VOOR DAMES op 30 November 2008

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  23 van Paassen, Sanne        Vlierden                       43:20
  2  11 Gunnewijk, Loes           Zwolle                         43:24     0:04
  3   1 HavlikovŠ, Pavla          TsjechiŽ                       43:55     0:35
  4  30 Stultiens, Sabrina        Meijel                         44:50     1:30
  5  10 Francissen, Abke          Vught                          46:14     2:54
  6   4 de Boer, Sophie           Enschede                       46:17     2:57
  7  21 van Nieuwpoort, Tessa     Nieuwerkerk ad IJsse           46:30     3:10
  8  24 Peetoom, Kirsten          Badhoevedorp                   47:00     3:40
  9  20 Meijering, Danielle       Stadskanaal                    48:10     4:50
 10  22 Ockeloen, Iris            Dordrecht                      49:40     6:20
 11  14 Keizer, Francis           Doetinchem                     50:00     6:40
 12  13 Kalvenhaar, Annefleur     Wierden                        50:13     6:53
 13  36 Renterghem, Kim van       BelgiŽ                         50:15     6:55
 14  17 Kroes, Linda              Raalte                         51:25     8:05
 15  18 Leijen, Helena van        Wageningen                     51:50     8:30
 16  12 Heuveling, Monika         Elst Gld                        Op 1 Ronde
 17  25 Pijpers, Mascha           Ridderkerk
 18  31 Teunissen, Brit           Ysselsteyn
 19  37 Groen, Karin              Arnhem
 20  26 Pijpers, Thamara          Ridderkerk
 21  35 Riesebeek, Solveig        Tiel
 22   7 Engelsma, Margriet        Noordwijk GN
 23   8 den Engelse, Els          Ede Gld
 24  15 Klement, Melanie          Diphoorn
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

NISSAN T.S. VLAANDEREN SUPER PRESTIGE

                                Uitslag Veldrit

                  WEDSTRIJD VOOR JUNIOREN op 30 November 2008

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   7 van der Haar, Lars        Woudenberg                     38:40
  2   3 Nesvadba, Jan             TsjechiŽ                      z.t.
  3  48 Teunissen, Mike           Ysselsteyn LB                 z.t.
  4   2 Bosmans, Wietse           BelgiŽ                        z.t.
  5   8 Poel, David van der       Kapellen, BelgiŽ              z.t.
  6   1 Eising, Tijmen            Emmen                         z.t.
  7  10 van der Heijden, Michiel  Drunen                        z.t.
  8   9 Adams, Jens               BelgiŽ                        z.t.
  9  35 Lugten, Jelle             Gouda                         z.t.
 10  36 Meijers, Daan             Tilburg                       z.t.
 11  42 Reinders, Elmar           Emmen                          40:25     1:45
 12  18 Bosman, Gert-Jan          Emmen                         z.t.
 13  25 van den Ende, Milan       Berkel en Rodenrijs            40:55     2:15
 14  14 van Baarle, Dylan         Zoetermeer                    z.t.
 15  46 Stultiens, Dennis         Meijel                         41:45     3:05
 16  55 Wennekes, Robin           Dodewaard                     z.t.
 17  27 Hoekstra, Jochem          Haren GN                       41:55     3:15
 18  43 van Rhee, Joey            Nijverdal                      42:10     3:30
 19  51 Vanhommerig, Dion         Bocholtz                       42:20     3:40
 20  16 Boom, Niek                Nieuw Heeten                   42:30     3:50
 21  15 van Beusekom, Wilco       Geldermalsen                   42:45     4:05
 22  54 Welten, Kay               Moergestel                     43:00     4:20
 23  32 Kleinjan, Davey           Spijkenisse                    43:11     4:31
 24  12 Bartosz, Pilis            Polen                          43:15     4:35
 25  13 Lukasz, Nowaski           Polen                          44:00     5:20
 26  47 Taselaar, Daan            Holten                         44:45     6:05
 27  26 Fokkema, Anne             Stedum                        z.t.
 28  22 Dolfsma, Bernie           IJsselmuiden                   44:50     6:10
 29  34 Kuit, Geert               Harskamp                       45:00     6:20
 30  21 Dekker, Niels             Andijk                         46:00     7:20
 31  19 Braamhaar, Delon          Enter                          46:10     7:30
 32  31 Klein Tijssink, Willem    Hattem                         46:25     7:45
 33  40 Plender, Jasper           Almelo                         46:30     7:50
 34  23 van Dongen, Bart          Terheijden                    z.t.
 35  41 Poutsma, Stefan           Peize                         z.t.
 36  56 Zuidema, Joakim           Dokkum                        z.t.
 37  39 Pastoors, Martijn         Ede Gld                       z.t.
 38  28 de Jong, Robert           Zeewolde                      z.t.
 39  20 Dekker, Axel              Hoogland                      z.t.
 40  44 Schipper, Jasper          Veendam                       z.t.
 41  38 Oussoren, Olaf            Amerongen                     z.t.
 42  17 Bos, Henk                 Drachten                      z.t.
 43  52 Vink, Jeffrey             Veenendaal                    z.t.
 44  53 Wals, Jorian              Kantens                       z.t.
 45  37 Noteboom, Michel          Donderen                      z.t.
 46  49 Timmermans, Manuel        Gorinchem                     z.t.
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

NISSAN T.S. VLAANDEREN SUPER PRESTIGE

                                Uitslag Veldrit

                WEDSTRIJD VOOR NIEUWELINGEN op 30 November 2008

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  73 Meijers, Jeroen           Tilburg                        29:34
  2  57 Brusselman, Twan          Helmond                       z.t.
  3  66 Heering, Dennis           Enter                         z.t.
  4  83 Weijers, Koen             Ede Gld                       z.t.
  5  69 Kastelijn, Kenny          Neerkant                      z.t.
  6  72 de Man, Jaap              Spijkenisse                   z.t.
  7  51 Ammerlaan, Fabian         Berkel en Rodenrijs           z.t.
  8  81 Verberne, Douwe           Lierop                        z.t.
  9  67 van der Horst, Eelke      Woerden                       z.t.
 10  70 Kramer, Erik              Hardinxveld Giessend          z.t.
 11  62 Eikelenboom, Dennis       Hardinxveld Giessend          z.t.
 12  84 van der Zijden, Lars      Tiel                          z.t.
 13  61 Eertink, Rik              Hellendoorn                   z.t.
 14  78 van Rooyen, Bryan         Lisse                         z.t.
 15  65 Heering, Martijn          Enter                         z.t.
 16  56 Borowski, Bryan           Berlicum NB                   z.t.
 17  75 Mulder, Patrick           Tiel                          z.t.
 18  59 Dekker, Sjors             Andijk                        z.t.
 19  63 Groenewegen, Dylan        Amsterdam                     z.t.
 20  85 van Beek, Pjotr           Veenendaal                    z.t.
 21  86 Buijk, Bart               Hardinxveld Giessend          z.t.
 22  74 Mensink, Rick             Zwolle                        z.t.
 23  53 Beukers, Roy              Petten                        z.t.
 24  87 Pot, Sebastiaan           Badhoevedorp                  z.t.
 25  58 Cornelisse, Hette         Assen                         z.t.
 26  79 Schouten, Daan            Almelo                          Op 1 Ronde
 27  80 van der Veeken, Maarten   Baarle Nassau
 28  60 van Dorp, Kenneth         Oosterwolde Gld
 29  54 Biesheuvel, Stefan        Assen
 30  71 LŲwik, Wesley             Vriezenveen
 31  77 Postma, Bart              Oldenzaal
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon