Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

48e STER VAN ZWOLLE

                       Uitslag Rit in lijn over 176,1 km

                    Ereprijs  Ben Zomerdijk op 1 Maart 2008
                      OPENINGSWEDSTRIJD WIELERSEIZOEN 2008

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 118 van der Burg, Germ        RUITER DAKKAPELLEN TEAM      4:03:11
  2  14 van Groen, Arnoud         P3 TRANSFER-BATAVUS          4:03:23     0:12
  3  22 van Gulik, Fulco          KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
  4  16 Soepenberg, Ger           P3 TRANSFER-BATAVUS           z.t.
  5 181 Alma, Marcel              WV DE IJSSELSTREEK WEZEP      z.t.
  6  23 Lenferink, Jasper         KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
  7  12 Schmitz, Bram             VAN VLIET-EBH ELSHOF          z.t.
  8  19 Westra, Lieuwe            KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
  9  26 Bos, Marco                CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 10  17 Jun, Lars                 P3 TRANSFER-BATAVUS          4:03:40     0:29
 11  28 Hassink, Arne             CYCLINGTEAM JO PIELS         4:03:48     0:37
 12  13 Botman, Wim               P3 TRANSFER-BATAVUS          4:04:08     0:57
 13  24 van der Wal, Eelke        KROLSTONE CONTINENTAL TM     4:05:15     2:04
 14 134 de Blaauw, Niels          ROBINSON TECHNIEK-LORINI     4:05:18     2:07
 15   1 Smit, Dennis              UBBINK-SYNTEC CYCLING TM     4:05:31     2:20
 16 117 Braber, Thijs             RUITER DAKKAPELLEN TEAM       z.t.
 17 119 Steiginga, Sierd          RUITER DAKKAPELLEN TEAM       z.t.
 18 128 van Reek, André           SWABO                         z.t.
 19  30 Lenferink, Maarten        CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 20  40 Waaijer, Bas              ASITO CYCLING TEAM            z.t.
 21  15 Mol, Wouter               P3 TRANSFER-BATAVUS           z.t.
 22   5 van der Zanden, Tim       UBBINK-SYNTEC CYCLING TM      z.t.
 23  20 Pronk, Jos                KROLSTONE CONTINENTAL TM     4:05:51     2:40
 24  27 Harms, Jos                CYCLINGTEAM JO PIELS          z.t.
 25  48 van Schalen, Paul         B&E-KOOPMANS CYCLING TM      4:07:09     3:58
 26  38 van Ooijen, Cornelius     ASITO CYCLING TEAM           4:07:18     4:07
 27 114 Voskuilen, Dennis         RIETVELD-LSE WIELERTEAM       z.t.
 28 115 Dénis, Camiel             RUITER DAKKAPELLEN TEAM       z.t.
 29  54 Steenbergen, Kor          DE PEDDELAARS KROLSTONE       z.t.
 30  45 Wallink, Marien           B&E-KOOPMANS CYCLING TM       z.t.
 31  34 Kooiman, Erik Jan         VAN HEMERT GROEP-DJR          z.t.
 32  37 Reef, Marc                ASITO CYCLING TEAM           4:07:36     4:25
 33  43 van den Blink, Joost      B&E-KOOPMANS CYCLING TM       z.t.
 34 120 Vriend, Rudy              RUITER DAKKAPELLEN TEAM       z.t.
 35  11 van Ruitenbeek, Emmanuel  VAN VLIET-EBH ELSHOF          z.t.
 36   2 van Haaren, Bart          UBBINK-SYNTEC CYCLING TM      z.t.
 37  31 Aalders, Bram             VAN HEMERT GROEP-DJR         4:07:48     4:37
 38 133 Beenes, Björn             ROBINSON TECHNIEK-LORINI      z.t.
 39 132 Berk, Johan               SWABO                        4:07:53     4:42
 40  52 Faber, Rutmer             DE PEDDELAARS KROLSTONE       z.t.
 41  76 te Stroet, Rens           LINE-LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 42  73 van IJzendoorn, Eddy      LINE-LLOYD FOOTWEAR CYCL     4:08:12     5:01
 43 121 Dijkshoorn, Geert         AHOY-ZETHAMETA-KOPPERT        z.t.
 44  47 van Nuil, Hidde           B&E-KOOPMANS CYCLING TM       z.t.
 45  53 de Haan, Jesse            DE PEDDELAARS KROLSTONE       z.t.
 46  21 Schouten, John            KROLSTONE CONTINENTAL TM      z.t.
 47  10 Gmelich Meijling, Jarno   VAN VLIET-EBH ELSHOF          z.t.
 48 137 Kregel, Jeroen            ROBINSON TECHNIEK-LORINI      z.t.
 49   4 Zijlstra, Sipke           UBBINK-SYNTEC CYCLING TM      z.t.
 50   8 Vrijmoed, Maurice         VAN VLIET-EBH ELSHOF          z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.449 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

48e STER VAN ZWOLLE

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  KROLSTONE CONTINENTAL TM     4     12:10:09
  2  P3 TRANSFER-BATAVUS          3     12:10:26        0:17
  3  CYCLINGTEAM JO PIELS         5     12:12:42        2:33
  4  RUITER DAKKAPELLEN TEAM     20     12:14:13        4:04
  5  UBBINK-SYNTEC CYCLING TM     1     12:18:38        8:29
  6  VAN VLIET-EBH ELSHOF         2     12:19:11        9:02
  7  ASITO CYCLING TEAM           7     12:20:25       10:16
  8  ROBINSON TECHNIEK-LORINI    23     12:21:18       11:09
  9  B&E-KOOPMANS CYCLING TM      8     12:22:03       11:54
 10  DE PEDDELAARS KROLSTONE      9     12:23:23       13:14
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp