Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

ZLM tour 2008

                        Uitslag Rit in lijn over 180 km

                   UCI under23 NATIONS' CUP op 19 April 2008
                   ZLM Tour om de 'Arjaan de Schipper Trofee'

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  19 Guarnieri, Jacopo         Italy                        4:07:17
  2  37 Degenkolb, John           Germany                       z.t.
  3  20 de Negri, Pierpaolo       Italy                         z.t.
  4  80 Cunha, Marco              Portugal                      z.t.
  5   9 Vermeltfoort, Coen        Netherlands A                 z.t.
  6 122 Bellis, Jonathan          Great Britain                 z.t.
  7  33 Boeckmans, Kris           Belgium                       z.t.
  8  58 Nielsen, Kim              Denmark                       z.t.
  9 100 Walker, Johnnie           Australia                     z.t.
 10  23 Busato, Matteo            Italy                         z.t.
 11 162 Mironov, Victor           Equipe Mixte                  z.t.
 12  73 Paterski, Maciej          Poland                        z.t.
 13  65 Siskevicius, Evaldas      Lithuania                     z.t.
 14 139 House, Cole               United States of America      z.t.
 15  30 Kneisky, Morgan           France                        z.t.
 16  62 Mice, Tomas               Lithuania                     z.t.
 17  49 Kristoff, Alexander       Norway                        z.t.
 18  11 Dijkxhoorn, Rikke         Netherlands A                 z.t.
 19   2 Kochetkov, Pavel          Russian Federation            z.t.
 20  18 Hagenaars, Luc            Netherlands B                 z.t.
 21 142 Selander, Bjorn           United States of America      z.t.
 22  46 Koren, Kristjan           Slovenia                      z.t.
 23  41 Schäfer, Stefan           Germany                      4:07:20     0:03
 24 101 Josefski, Hayden          Australia                     z.t.
 25  26 Simon, Mathieu            France                        z.t.
 26  40 Keinath, Nico             Germany                       z.t.
 27  97 Clarke, Simon             Australia                     z.t.
 28  98 Sulzberger, Wesley        Australia                    4:07:23     0:06
 29  12 Vrijmoed, Maurice         Netherlands A                 z.t.
 30  24 Boaro, Manuele            Italy                         z.t.
 31 148 Slonov, Nikolay           Kazakhstan                   4:07:27     0:10
 32  16 Kreder, Dennis            Netherlands B                 z.t.
 33  91 Smukulis, Gatis           Latvia                        z.t.
 34  92 Ernestovskis, Daniels     Latvia                        z.t.
 35  21 Malori, Adriano           Italy                         z.t.
 36  14 Jun, Lars                 Netherlands B                 z.t.
 37  63 Kovaliovas, Edgaras       Lithuania                     z.t.
 38  38 Kittel, Marcel            Germany                       z.t.
 39  36 Van Staeyen, Michaël      Belgium                       z.t.
 40  10 van Zandbeek, Ronan       Netherlands A                4:07:33     0:16
 41   8 van Poppel, Boy           Netherlands A                4:07:44     0:27
 42 102 King, Matt                Australia                     z.t.
 43 157 Coiban, Sergiu            Equipe Mixte                  z.t.
 44  35 Vangenechten, Jonas       Belgium                       z.t.
 45 121 Tennant, Andrew           Great Britain                4:07:48     0:31
 46  47 Kump, Marko               Slovenia                      z.t.
 47  56 Vinther, Troels           Denmark                      4:07:54     0:37
 48 145 Gruzdev, Dmitriy          Kazakhstan                   4:08:04     0:47
 49  39 Pfingsten, Cristoph       Germany                       z.t.
 50 161 Lovassy, Krisztian        Equipe Mixte                  z.t.
 51 116 Shkredau, Kanstantsin     Belarus                       z.t.
 52  29 Desriac, Loïc             France                        z.t.
 53   7 Vierbergen, Lars          Netherlands A                 z.t.
 54 150 Izotov, Vadim             Kazakhstan                   4:08:15     0:58
 55  61 Kaupas, Gediminas         Lithuania                    4:08:19     1:02
 56  60 Larsen Schjönemann,Kaspa  Denmark                      4:09:27     2:10
 57  13 Kip, Ismael               Netherlands B                4:10:23     3:06
 58  55 Guldhammer, Thomas        Denmark                      4:11:17     4:00
 59  15 Kreder, Raymond           Netherlands B                4:14:25     7:08

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.675 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt