Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

55e WITTE KRUIS CLASSIC - 2008

                       Uitslag Rit in lijn over 144,9 km

      1e Wedstrijd Clubcompetitie Regio 2 - Elite/Beloften op 8 Maart 2008
                  St. Org Sportevenementen S.O.S. - HSK Trias

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  96 de Haan, Sierk-Jan        VHemertGroep-JongeRenner     3:40:24
  2  95 Boelen, Jeroen            VHemertGroep-JongeRenner     3:40:51     0:27
  3  91 Walgien, Jorrit           VHemertGroep-JongeRenner     3:41:13     0:49
  4   8 Cuppens, Tjarco           TWC Maaslandster Z-Limbu      z.t.
  5  81 van Grinsven, Marc        TML de Dommelstreek           z.t.
  6  92 Kouters, Geert            VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
  7  93 Pronk, Leander            VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
  8  80 Vissers, Job              TML de Dommelstreek          3:41:25     1:01
  9  19 Dekker, Arjan             DWVG-WiltonCT-Volharding     3:41:26     1:02
 10   7 Tijssen, Bart             TWC Maaslandster Z-Limbu     3:41:30     1:06
 11  67 Schur, Ronald             RTC de Hoekse Renners         z.t.
 12  10 Aandewiel, Pascal         TWC Maaslandster Z-Limbu      z.t.
 13  38 Solberg, Mark             de Kempen/Buitenlust          z.t.
 14  77 Stegink, Jelmer           RWC Ahoy                      z.t.
 15  90 Aalders, Tim              DRC de Mol                    z.t.
 16  31 Rentmeester, Niek         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 17 113 Meijer, Ronald            SWABO                         z.t.
 18  94 Aerts, Ruud               VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 19  62 den Engelsman, John       BMV - TWC Tempo               z.t.
 20 111 Jonkheer, Bob             SWABO                         z.t.
 21  21 van de Weijer, Jeroen     DWVG-WiltonCT-Volharding      z.t.
 22  20 van den Brand, Rob        DWVG-WiltonCT-Volharding      z.t.
 23  83 Kamsma, Marcel            TML de Dommelstreek           z.t.
 24  47 van der Wal, Martin       GRTC Excelsior                z.t.
 25 112 van Dijk, Peter           SWABO                         z.t.
 26  74 de Kok, Walter            RWC Ahoy                      z.t.
 27 123 Jacobs, Marcel            Bataaf/Coureur/Woerden        z.t.
 28  45 de Bruin, Alfred          GRTC Excelsior                z.t.
 29  51 Slager, Stefan            JvR de Batauwers              z.t.
 30  79 Rongen, Jan               TML de Dommelstreek           z.t.
 31   2 de Graaff, Boudewijn      WC de Waardrenner             z.t.
 32 114 van Lakerveld, Erik       SWABO                         z.t.
 33 109 van Reek, André           SWABO                         z.t.
 34  23 Fransen, Timo             DWVG-WiltonCT-Volharding     3:42:15     1:51
 35  26 Meulenbroeks, Marc        TWC Het Snelle Wiel          3:42:22     1:58
 36  60 van den Berg, Thijs       WV Schijndel                  z.t.
 37   5 Harteloh, Maxim           WC de Waardrenner             z.t.
 38 118 Kuijvenhoven, Marco       WlWVooruit/Trias/Pedaalr      z.t.
 39 103 Lugtenburg, Rik           PRC Delta                     z.t.
 40  73 Bunnik, Rene              RWC Ahoy                      z.t.
 41  13 Dekker, Bert              Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 42   1 Visser, Hendrik           WC de Waardrenner            3:42:31     2:07
 43  75 Scheerens, Pieter         RWC Ahoy                     3:43:00     2:36
 44  36 van der Klooster, Johnny  ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 45  18 Wolthuis, Bart            Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 46 104 Lugtenburg, Wouter        PRC Delta                     z.t.
 47  89 van Eerd, Michael         DRC de Mol                   3:43:37     3:13
 48 106 Rodenburg, René           PRC Delta                    3:43:42     3:18
 49 102 Simons, Jack              Kumasol-WillebWilVooruit     3:43:45     3:21
 50 124 Kortekaas, Michael        Bataaf/Coureur/Woerden       3:43:48     3:24
 51  42 Metsemakers, Luuk         de Kempen/Buitenlust          z.t.
 52  17 de Reus, Frank            Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 53  85 Lems, Dennis              DRC de Mol                    z.t.
 54  98 van Dijk, Stefan          Kumasol-WillebWilVooruit      z.t.
 55  57 Riddy, Nick               WV Schijndel                  z.t.
 56  12 Schiffelers, Ward         TWC Maaslandster Z-Limbu      z.t.
 57  59 van Uden, Dennis          WV Schijndel                  z.t.
 58 100 van Loon, Richard         Kumasol-WillebWilVooruit     3:43:55     3:31
 59 125 Spaargaren, Sjors         Bataaf/Coureur/Woerden       3:43:58     3:34
 60 121 Disseldorp, Rob           Bataaf/Coureur/Woerden        z.t.
 61 108 Schotte, Otto             PRC Delta                     z.t.
 62  32 van Dam, Dirk             ZRTC Theo Middelkamp         3:44:25     4:01

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.446 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

55e WITTE KRUIS CLASSIC - 2008

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  VHemertGroep-JongeRenner    16     11:02:28
  2  TML de Dommelstreek         14     11:04:08        1:40
  3  TWC Maaslandster Z-Limbu     2     11:04:13        1:45
  4  DWVG-WiltonCT-Volharding     4     11:04:26        1:58
  5  SWABO                       19     11:04:30        2:02
  6  RWC Ahoy                    13     11:05:22        2:54
  7  WC de Waardrenner            1     11:06:23        3:55
  8  DRC de Mol                  15     11:08:55        6:27
  9  ZRTC Theo Middelkamp         6     11:08:55        6:27
 10  PRC Delta                   18     11:09:04        6:36
 11  Rabo/Pliegersp-JvArckel      3     11:09:10        6:42
 12  Bataaf/Coureur/Woerden      21     11:09:16        6:48
 13  WV Schijndel                10     11:09:58        7:30
 14  Kumasol-WillebWilVooruit    17     11:11:28        9:00
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten