Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

2e Wim Hendriks Trofee - Nieuwelingen

                        Uitslag Rit in lijn over 68,6 km

           Sint-Gillis-Waas (BelgiŽ) - Koewacht (NL) op 26 April 2008
              WSC Koewacht & WSC Vooruit ism WV Zeeuws-Vlaanderen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 153 Mclay, Daniel             British Cycl Talent Tm-A     1:37:50
  2 152 Harrison, Samuel          British Cycl Talent Tm-A      z.t.
  3  98 Meijers, Jeroen           TWC Pijnenburg - A           1:38:13     0:23
  4  41 van Rhee, Joey            CRT Raalte / CC'75           1:38:19     0:29
  5  51 Troost, Bart              DTS Zaandam                  1:38:20     0:30
  6 154 Dunn, Benjamin            British Cycl Talent Tm-B      z.t.
  7  35 Brusselman, Twan          WV De Jonge Renner - A       1:38:22     0:32
  8  40 Eertink, Rik              CRT Raalte / CC'75           1:38:23     0:33
  9  76 Heering, Dennis           AWV De Zwaluwen              1:39:10     1:20
 10  68 Ammerlaan, Fabian         RWC Ahoy Rotterdam - A        z.t.
 11  43 van den Hengel, Bob       WV Eemland                   1:39:30     1:40
 12  99 Welten, Kay               TWC Pijnenburg - A           1:39:31     1:41
 13  34 de Haan, Binne-Pier       WV De Jonge Renner - A        z.t.
 14  45 Wennekes, Robin           WV Eemland                    z.t.
 15  90 Thijs, Marijn             Koninklijke Balen BC - B      z.t.
 16 123 Kooijman, Jaap            WC De Bergklimmers            z.t.
 17  71 Boer, Mike                RWC Ahoy Rotterdam - B        z.t.
 18  97 van Poppel, Danny         TWC Pijnenburg - A            z.t.
 19  92 van de Klundert, Ricardo  RSC De Zuidwesthoek - A       z.t.
 20  59 Botter, Rudy              Krolstone Peddelaars          z.t.
 21   1 Caspers, Didier           DCM-GB Vorselaar CT (B)       z.t.
 22   2 van der Poel, David       DCM-GB Vorselaar CT (B)       z.t.
 23 116 Harmsen, Bart             WTC De Amstel                 z.t.
 24  26 De Merlier, Giovanni      Rijschool AH Gentse Velo      z.t.
 25  10 Wolffenbuttel, Stefan     District Noord Holland        z.t.
 26 161 Ovaere, Jonas             KSV Deerlijk-GaverzichtA      z.t.
 27  86 Vanoverberghe, Richard    Koninklijke Balen BC - A      z.t.
 28  94 de Heer, Jorick           RSC De Zuidwesthoek - B       z.t.
 29  57 Bugter, Luuc              JvR De Batauwers              z.t.
 30  36 Sprangers, Bram           WV De Jonge Renner - A        z.t.
 31 165 Deconinck, Kenny          KSV Deerlijk-GaverzichtB      z.t.
 32  48 van Trijp, Maarten        Avia Cycling Team BelgiŽ      z.t.
 33 150 Kusenberg, Thilo          Tm Nordrhein Westfalen D      z.t.
 34 151 Balyckyi, Lewis           British Cycl Talent Tm-A      z.t.
 35 148 Schneider, Thomas         Tm Nordrhein Westfalen D      z.t.
 36 158 Booij, Daniel             WSV Emmen                     z.t.
 37 159 Elzing, Adrik             WSV Emmen                     z.t.
 38  77 Boom, Niek                AWV De Zwaluwen               z.t.
 39  12 Brasser, Karel            District Noord Holland        z.t.
 40  56 van Beusekom, Wilco       JvR De Batauwers              z.t.
 41  46 Loncin, Gilles            Avia Cycling Team BelgiŽ      z.t.
 42  79 Buchli, Matthijs          HSC de Bataaf                 z.t.
 43  29 Teunissen, Mike           WV 't Luchtschip              z.t.
 44  67 Roscam Abbing, Friso      RWC Ahoy Rotterdam - A        z.t.
 45  93 van Ginneken, Sjoerd      RSC De Zuidwesthoek - A       z.t.
 46 117 Groenewegen, Dylan        WTC De Amstel                 z.t.
 47  22 Dorrepaal, Siebe          WV De Spartaan                z.t.
 48 140 Buijk, Bart               Hoekse Renners/De Mol -A      z.t.
 49  78 Plender, Jasper           AWV De Zwaluwen               z.t.
 50 147 Kerkhof, Tim              WV Schijndel                  z.t.
 51  11 Meertens, Tim             District Noord Holland        z.t.
 52 145 Gevers, Robbie            WV Schijndel                  z.t.
 53 137 Olivier, Daan             Pedaalridder/LWV Swift        z.t.
 54  60 Bosman, Gert-Jan          Krolstone Peddelaars          z.t.
 55  74 Coppens, Jens             BredaKnooppunt/Pedaalrid      z.t.
 56  47 De Permentier, Jonas      Avia Cycling Team BelgiŽ      z.t.
 57 136 Lamens, Richard           Pedaalridder/LWV Swift        z.t.
 58 156 Moses, Thomas             British Cycl Talent Tm-B      z.t.
 59  87 Daams, Eddy               Koninklijke Balen BC - A      z.t.
 60   7 Oussoren, Olaf            District MiddenNederland      z.t.
 61  42 Vlaskamp, Bas             CRT Raalte / CC'75            z.t.
 62  32 Willemse, Mike            Restory Cycling               z.t.
 63   5 Zuidema, Joakim           District Noord Nederland      z.t.
 64  19 Stuyt, Rodney             WC De Waardrenner             z.t.
 65   8 Broers, Erwin             District MiddenNederland      z.t.
 66 162 Houfflyn, Sam             KSV Deerlijk-GaverzichtA      z.t.
 67  65 van der Marel, Jelle      WV Westland Wil Vooruit       z.t.
 68  62 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior                z.t.
 69   6 Wals, Jorian              District Noord Nederland     1:40:52     3:02
 70  80 Bernhard, Martijn         HSC de Bataaf                 z.t.
 71 138 Hofman, Leon              Pedaalridder/LWV Swift       1:41:29     3:39
 72 139 GŲdde, Eddy               Hoekse Renners/De Mol -A      z.t.
 73 149 Zepuntke, Ruben           Tm Nordrhein Westfalen D      z.t.
 74   9 de Jong, Robert           District MiddenNederland     1:41:33     3:43
 75  17 van Rijsbergen, Siebe     District Zuid West Ned.      1:41:45     3:55
 76  23 Lindeman, Rogier          WV De Spartaan                z.t.
 77 124 Hofland, Fausto           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 78  54 van Ballegooijen, Lars    HetSnelleWiel/de Kempen      1:41:53     4:03
 79  30 Kastelijn, Kenny          WV 't Luchtschip              z.t.
 80  38 Hofstede, Wim             WV De Jonge Renner - B        z.t.
 81 144 Kruijthof, Mike           Hoekse Renners/De Mol -B      z.t.
 82  58 Dix, Mark                 Krolstone Peddelaars         1:42:04     4:14
 83  25 Gijzel, Roy               Rijschool AH Gentse Velo      z.t.
 84  16 Godrie, Stan              District Zuid West Ned.       z.t.
 85  88 Naessens, Christopher     Koninklijke Balen BC - B     1:42:11     4:21
 86  89 Cools, Steven             Koninklijke Balen BC - B      z.t.
 87 146 Borowski, Bryan           WV Schijndel                  z.t.
 88 112 Romijn, Martin            PRC Delta                     z.t.
 89 122 Stijns, Wayne             WC De Bergklimmers           1:43:55     6:05
 90 101 van Dijke, Nick           TWC Pijnenburg - B            z.t.
 91  63 van der Pijl, Niels       GRTC Excelsior               1:45:36     7:46
 92 155 Nicholson, Christopher    British Cycl Talent Tm-B     1:45:39     7:49
 93  33 Abbenhuijs, Marijn        Restory Cycling               z.t.
 94   3 Looij, Dennis             DCM-GB Vorselaar CT (B)      1:45:58     8:08
 95  82 van Doorne, Jesper        Jan vanArckel/De Coureur     1:46:00     8:10
 96  91 Jansen, Kevin             RSC De Zuidwesthoek - A       z.t.
 97  18 Jansen, Frank             District Zuid West Ned.      1:46:24     8:34
 98 107 Eversdijk, Joan           Zws-Vlaanderen/Middelk-B      z.t.
 99  24 Vaartjes, Tjalling        WV De Spartaan                z.t.
100 102 Roosen, Timo              TWC Pijnenburg - B            z.t.
101  39 Vervaet, Ferdy            WV De Jonge Renner - B        z.t.
102  31 van der Klis, Roland      Restory Cycling              1:46:30     8:40
103  21 Deelen, Youri             WC De Waardrenner             z.t.
104 142 Groeneveld, Erik          Hoekse Renners/De Mol -B      z.t.
105 120 Waterval, Jochem          Axa Valleirenners/WV Ede     1:46:41     8:51
106 126 Ooms, Rob                 Willebrord Wil Vooruit       1:46:48     8:58
107  27 Verstraete, Yoshi         Rijschool AH Gentse Velo     1:47:16     9:26
108 129 van Regenmortel, Thiemen  Hudiko Wielertm Waasland      z.t.
109 119 Schefferlie, Gijs         Axa Valleirenners/WV Ede      z.t.
110 143 van Nunen, Jeffrey        Hoekse Renners/De Mol -B      z.t.
111 127 Michils, Sander           Hudiko Wielertm Waasland      z.t.
112 164 Mestdagh, Jordy           KSV Deerlijk-GaverzichtB      z.t.
113  61 Snaterse, Guus            GRTC Excelsior                z.t.
114  53 Smits, Djago              HetSnelleWiel/de Kempen      1:47:53    10:03
115  37 van Dongen, Bart          WV De Jonge Renner - B       1:47:55    10:05
116  14 Lust, Brian               ARC Ulysses/ASC Olympia      1:47:59    10:09
117  81 Pot, Sebastiaan           HSC de Bataaf                 z.t.
118 113 Koyuncu, Cem              PRC Delta                    1:48:16    10:26
119  52 Coolen, Pim               HetSnelleWiel/de Kempen      1:48:52    11:02

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.072 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

2e Wim Hendriks Trofee - Nieuwelingen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  British Cycl Talent Tm-A    51      3:15:40
  2  CRT Raalte / CC'75          14      3:16:42        1:02
  3  TWC Pijnenburg - A          33      3:17:44        2:04
  4  British Cycl Talent Tm-B    52      3:17:51        2:11
  5  WV De Jonge Renner - A      12      3:17:53        2:13
  6  AWV De Zwaluwen             26      3:18:41        3:01
  7  RWC Ahoy Rotterdam - A      23      3:18:41        3:01
  8  WV Eemland                  15      3:19:01        3:21
  9  DCM-GB Vorselaar CT (B)      1      3:19:02        3:22
 10  RSC De Zuidwesthoek - A     31      3:19:02        3:22
 11  District Noord Holland       4      3:19:02        3:22
 12  Tm Nordrhein Westfalen D    50      3:19:02        3:22
 13  WTC De Amstel               39      3:19:02        3:22
 14  JvR De Batauwers            19      3:19:02        3:22
 15  Avia Cycling Team BelgiŽ    16      3:19:02        3:22
 16  WSV Emmen                   53      3:19:02        3:22
 17  Krolstone Peddelaars        20      3:19:02        3:22
 18  Koninklijke Balen BC - A    29      3:19:02        3:22
 19  KSV Deerlijk-GaverzichtA    54      3:19:02        3:22
 20  WV Schijndel                49      3:19:02        3:22
 21  Pedaalridder/LWV Swift      46      3:19:02        3:22
 22  District MiddenNederland     3      3:19:02        3:22
 23  HSC de Bataaf               27      3:20:23        4:43
 24  District Noord Nederland     2      3:20:23        4:43
 25  Hoekse Renners/De Mol -A    47      3:21:00        5:20
 26  WV De Spartaan               8      3:21:16        5:36
 27  WV 't Luchtschip            10      3:21:24        5:44
 28  Rijschool AH Gentse Velo     9      3:21:35        5:55
 29  Koninklijke Balen BC - B    30      3:21:42        6:02
 30  WC De Bergklimmers          41      3:23:26        7:46
 31  District Zuid West Ned.      6      3:23:49        8:09
 32  GRTC Excelsior              21      3:25:07        9:27
 33  Restory Cycling             11      3:25:10        9:30
 34  WC De Waardrenner            7      3:26:01       10:21
 35  KSV Deerlijk-GaverzichtB    55      3:26:47       11:07
 36  WV De Jonge Renner - B      13      3:28:17       12:37
 37  Hoekse Renners/De Mol -B    48      3:28:23       12:43
 38  Willebrord Wil Vooruit      42      3:28:33       12:53
 39  HetSnelleWiel/de Kempen     18      3:29:46       14:06
 40  TWC Pijnenburg - B          34      3:30:19       14:39
 41  PRC Delta                   38      3:30:27       14:47
 42  Axa Valleirenners/WV Ede    40      3:33:57       18:17
 43  Hudiko Wielertm Waasland    43      3:34:32       18:52
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt