Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

2e ARNO WALLAARD MEMORIAL

                        Uitslag Rit in lijn over 175 km

            VRIJE WEDSTRIJD VOOR ELITE EN BELOFTEN op 26 April 2008
              RABOBANKEN ALBLASSERWAARD WALLAARD AANNEMINGSBEDRIJF

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 125 van Ooijen, Cornelius     Asito Cycling Team           4:03:04
  2 166 Frey, Sebastian           Team Sparkasse Duitsland      z.t.
  3  60 van Lakerveld, Erik       SWABO                        4:03:08     0:04
  4 178 Stauff, Andreas           Continental Team Milram      4:03:18     0:14
  5  15 van IJzendoorn, Eddy      Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
  6 163 Baumann, Eric             Team Sparkasse Duitsland      z.t.
  7  10 Brus, Marco               Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  8  57 van Reek, André           SWABO                         z.t.
  9  20 Boelen, Jeroen            van Hemert Jonge Renner       z.t.
 10 121 Chaigneau, Robin          Asito Cycling Team            z.t.
 11 146 Groenewold, Roderik       Team Robinson Techniek        z.t.
 12 116 Vissers, Job              TML Dommelstreek              z.t.
 13  30 Smit, Dennis              Ubbink Syntec Cycling         z.t.
 14 150 Klein, Emiel              Team Robinson Techniek        z.t.
 15   6 van Schalen, Paul         B&E Koopmans Cycling          z.t.
 16 173 Nilsson, Hakan            Apiflo Vacances Differdn      z.t.
 17 105 van Agtmaal, Peter        Metec LSE Cycling Team        z.t.
 18 107 Beuker, Jordy             Metec LSE Cycling Team        z.t.
 19  87 Leysen, Tom               NHT Cycling team              z.t.
 20  47 Videler, Jorne            Rietveld LSE Wielerteam       z.t.
 21  91 Kipping, Kees             Westland Wil Vooruit          z.t.
 22   3 de Boer, Joris            B&E Koopmans Cycling          z.t.
 23   4 Helderman, Paul           B&E Koopmans Cycling          z.t.
 24 159 Elzinga, Steffan          Cyclingnews.com JAKO          z.t.
 25  76 Boersma, Jildert          de Peddelaars/KrolStone       z.t.
 26 127 Smits, Florian            Team Decathlon Amsterdam      z.t.
 27 140 van den Brand, Rob        DWVG Wilton Cycling Team      z.t.
 28   2 van den Blink, Joost      B&E Koopmans Cycling          z.t.
 29  22 van Diermen, Johnny       van Hemert Jonge Renner       z.t.
 30  19 Aerts, Ruud               van Hemert Jonge Renner       z.t.
 31 124 van Dijk, Julian          Asito Cycling Team            z.t.
 32 122 van der Lijn, Robin       Asito Cycling Team            z.t.
 33  97 van Luijk, Sven           Ahoy                          z.t.
 34   1 de Beer, Pim              B&E Koopmans Cycling          z.t.
 35  95 Kuijvenhoven, Marco       Westland Wil Vooruit          z.t.
 36 135 Raadtgever, Dennis        PRC Delta                     z.t.
 37  58 Berk, Robert              SWABO                         z.t.
 38  48 Voskuilen, Dennis         Rietveld LSE Wielerteam       z.t.
 39  59 Borst, Nick               SWABO                         z.t.
 40  98 Bronkhorst, Harm          Ahoy                          z.t.
 41  24 Walgien, Jorrit           van Hemert Jonge Renner       z.t.
 42  41 de Reus, Frank            Rabo Plieger J.v.Arckel       z.t.
 43 120 van Bekkum, Erik          TML Dommelstreek              z.t.
 44   5 Relou, Tom                B&E Koopmans Cycling          z.t.
 45   8 van Kessel, Egon          Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 46  46 Verschoor, Jochem         Rietveld LSE Wielerteam       z.t.
 47 161 Ronsse, Peter             Cyclingnews.com JAKO          z.t.
 48   7 de Bekker, Maurice        Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 49  27 Kos, Patrick              Ubbink Syntec Cycling         z.t.
 50 119 Kamsma, Marcel            TML Dommelstreek              z.t.
 51  77 Hulzebos, Barry           de Peddelaars/KrolStone       z.t.
 52  17 van Loon, Patrick         Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 53 158 Eadie, Samuel             Cyclingnews.com JAKO          z.t.
 54  92 Vreugdenhil, Gerben       Westland Wil Vooruit          z.t.
 55  85 de Waal, Roy              NHT Cycling team              z.t.
 56  11 Hassink, Arne             Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 57 109 Kleibeuker, Marco         Wielerland.nl Waardrenne      z.t.
 58  93 Olsthoorn, Johan          Westland Wil Vooruit          z.t.
 59  86 Das, Jeroen               NHT Cycling team              z.t.
 60 171 Johansson, Frederic       Apiflo Vacances Differdn      z.t.
 61  89 Paas, Maikel              NHT Cycling team              z.t.
 62  18 Gödde, Leo                Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 63 174 Poos, Christian           Apiflo Vacances Differdn      z.t.
 64 132 Korevaar, Daniël          Team Decathlon Amsterdam      z.t.
 65  44 van Roosmalen, Wouter     Rietveld LSE Wielerteam       z.t.
 66 160 Mitchell, Nick            Cyclingnews.com JAKO          z.t.
 67  29 Pieters, Roy              Ubbink Syntec Cycling         z.t.
 68 175 Clauss, Peter             Continental Team Milram       z.t.
 69   9 Brouwer, Gijs             Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 70 170 Forner, Eddy              Apiflo Vacances Differdn      z.t.
 71  23 van Oosterhout, Bram      van Hemert Jonge Renner       z.t.
 72 118 van den Heuvel, Peter     TML Dommelstreek              z.t.
 73  52 Vuurens, Nico             De Hoekse Renners             z.t.
 74 123 Oostlander, Sander        Asito Cycling Team            z.t.
 75 177 Fiedler, Jacob            Continental Team Milram       z.t.
 76  13 van Wiefferen, Ruben      Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 77  69 Aalders, Tim              De Mol Sani Dump              z.t.
 78  55 Straathof, Jeroen         SWABO                         z.t.
 79 100 de Kok, Walter            Ahoy                          z.t.
 80 172 Knudsen, Morten           Apiflo Vacances Differdn      z.t.
 81  26 Stam, Danny               Ubbink Syntec Cycling         z.t.
 82  25 Slippens, Robert          Ubbink Syntec Cycling         z.t.
 83 126 Huenders, Mitchell        Asito Cycling Team            z.t.
 84  14 Stougje, Martijn          Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 85 179 Weicht, Michael           Continental Team Milram       z.t.
 86 176 Schlüter, Mitja           Continental Team Milram       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.198 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

2e ARNO WALLAARD MEMORIAL VOOR JUNIOREN

                        Uitslag Rit in lijn over 122 km

                 Vrije wedstrijd voor junioren op 26 April 2008
             RABOBANKEN ALBLASSERWAARD; WALLAARD AANNEMINGSBEDRIJF

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  24 Lommers, Niels            DWVG WILTON CYCLING TEAM     2:58:20
  2  65 Boskamp, Melvin           NWVG GRONINGEN                z.t.
  3  92 van Leijen, Steven        TEMPO BMV VELDHOVEN          2:58:24     0:04
  4  94 Markus, Barry             DCM VORSSELAAR               2:58:36     0:16
  5 150 Bovenhuis, Jasper         KROLSTONE PEDDELAARS 1        z.t.
  6  64 Haan, Wouter              NWVG GRONINGEN                z.t.
  7 124 Krauwel, Bas              RESTORE CYCLING 1             z.t.
  8 125 van den Ende, Milan       RESTORE CYCLING 1             z.t.
  9  22 Otterspeer, Coen          DWVG WILTON CYCLING TEAM      z.t.
 10  88 Gelens, Ralph             DRC DE MOL                    z.t.
 11  59 Gresnigt, Alex            ZRTC THEO MIDDELKAMP          z.t.
 12  90 Ockeloen, Jasper          DRC DE MOL                    z.t.
 13  96 Mandjes, Jasper           DCM VORSSELAAR                z.t.
 14  67 Dunnink, Niek             REGIOTEAM TOP VIJF            z.t.
 15 151 Strating, Gijs            KROLSTONE PEDDELAARS 2        z.t.
 16 144 Sinnige, Thom             SINNIGE BOUW WIELER 1         z.t.
 17 123 Polak, Thomas             TWC PIJNENBURG 2              z.t.
 18  55 Poutsma, Stefan           KANNIBAAL METEOOR ASSEN       z.t.
 19 122 van Iersel, Sander        TWC PIJNENBURG 2              z.t.
 20 145 Groen, Dex                SINNIGE BOUW WIELER T2        z.t.
 21  26 Spannemaker, Michiel      BRC KENNEMERLAND              z.t.
 22 106 Goos, Marc                WV DE JONGE RENNER 1          z.t.
 23  39 van der Horst, Geert      BATAUWERS METEC               z.t.
 24  76 de Best, Dave             WV 't LUCHTSCHIP              z.t.
 25  49 de Vries, Jaap            WV OTTO EBBENS                z.t.
 26  10 Stronks, Ivo              DISTRICT OOST NEDERLAND       z.t.
 27  33 Kor, Jasper               WV ALCMARIA VICTRIX           z.t.
 28  91 Janssen, Yannick          TEMPO BMV VELDHOVEN           z.t.
 29  93 de Greef, Robbert         TEMPO BMV VELDHOVEN           z.t.
 30 104 van Aalst, Jeffrey        WESTLAND TRIAS SPARTAAN2      z.t.
 31  66 de Hoog, Jesper           NWVG GRONINGEN                z.t.
 32 118 Roosen, Sjors             TWC PIJNENBURG 1              z.t.
 33  62 Splinter, Raymond         DTS ZAANDAM                   z.t.
 34 156 Braamhaar, Robin          CRT CC75 ZWALUWEN             z.t.
 35 115 Jeeninga, Sandor          TWC MAASLANDSTER 2            z.t.
 36  41 van Dijk, Joep            ULYSSES AMSTEL OLYMPIA        z.t.
 37 109 Leurs, Dennis             WV DE JONGE RENNER2           z.t.
 38 146 Havik, Yoeri              SINNIGE BOUW WIELER T2        z.t.
 39 142 Koning, Peter             SINNIGE BOUW WIELER 1         z.t.
 40  40 van de Meer, Tom          ULYSSES AMSTEL OLYMPIA        z.t.
 41 121 Rombouts, Jeroen          TWC PIJNENBURG 2              z.t.
 42  51 van der Meulen, Jeroen    WV OTTO EBBENS                z.t.
 43  81 Breewel, Jeroen           UWTC HRTC WEST FRISIA         z.t.
 44 136 Tijdink, Anton            ACHTERHOEK 2000 1             z.t.
 45  44 Martens, Triston          WV SCHIJNDEL                  z.t.
 46 100 Kouwenhoven, Sjoerd       WESTLAND TRIAS SPARTAAN1      z.t.
 47 154 Lammertink, Maurits       CRT CC75 ZWALUWEN             z.t.
 48  77 Wientjes, Rico            WV 't LUCHTSCHIP              z.t.
 49 119 Zoontjens, Menno          TWC PIJNENBURG 1              z.t.
 50  78 van der Burgt, Lex        WV 't LUCHTSCHIP              z.t.
 51 112 Schoonbroodt, Bob         TWC MAASLANDSTER 1            z.t.
 52  38 Dijkhuizen, Ronald        BATAUWERS METEC               z.t.
 53  50 van der Velde, Erwin      WV OTTO EBBENS                z.t.
 54  27 te Buck, Jesse            BRC KENNEMERLAND              z.t.
 55  32 Konijnenberg, Jonas       WV ALCMARIA VICTRIX           z.t.
 56 141 Houwers, Bor              ACHTERHOEK 2000 2             z.t.
 57  61 Asjes, Sven               DTS ZAANDAM                   z.t.
 58  21 van Nunen, Patrick        RC DE HOEKSE RENNERS          z.t.
 59  73 van Aalst, Dennis         WV EEMLAND                    z.t.
 60  12 Posthuma, Jelle           DISTRICT OOST NEDERLAND       z.t.
 61  19 Kanninga, Sander          RC DE HOEKSE RENNERS          z.t.
 62  31 Nijssen, Kenny            WV ALCMARIA VICTRIX           z.t.
 63  75 Sindelka, Daan            WV EEMLAND                    z.t.
 64 113 Koch, Sidney              TWC MAASLANDSTER 1            z.t.
 65  60 Vleugel, Ramon            ZRTC THEO MIDDELKAMP          z.t.
 66 159 Schübbe, Christoph        SPORTF. KAARST BUTTGEN        z.t.
 67  95 Kreder, Sander            DCM VORSSELAAR                z.t.
 68  70 Smit, Kevin               AXA VALLEIRENNERS EDE         z.t.
 69  69 Kamphof, Bernhard         REGIOTEAM TOP VIJF            z.t.
 70 102 Wieser, Jerwin            WESTLAND TRIAS SPARTAAN1     2:58:56     0:36
 71  28 van Hage, Wim             RTV DE BOLLENSTREEK           z.t.
 72 116 Rijninks, Pierre          TWC MAASLANDSTER 2           2:59:14     0:54
 73   8 Bakker, Richard           DISTRICT NOORD NEDERLAND      z.t.
 74 111 Verregghen, Mitchel       WV DE JONGE RENNER2           z.t.
 75  79 Beemsterboer, Rick        UWTC HRTC WEST FRISIA         z.t.
 76  30 van Andel, Robbert        RTV DE BOLLENSTREEK           z.t.
 77  43 van Zuydam, Richard       WV SCHIJNDEL                  z.t.
 78  74 Vleugel, Tim              WV EEMLAND                    z.t.
 79  25 Heyligers, Pieter-Pascal  BRC KENNEMERLAND              z.t.
 80  23 Klaver, Pim               DWVG WILTON CYCLING TEAM      z.t.
 81   1 Mesker, Wouter            JAN VAN ARCKEL 1              z.t.
 82   5 van der Meijden, Niels    JAN VAN ARCKEL 2              z.t.
 83 128 Hogervorst, Maikel        RESTORE CYCLING 2             z.t.
 84 129 de Vries, Robin           RESTORE CYCLING 2             z.t.
 85 152 de Vries, Jurjen          KROLSTONE PEDDELAARS 2        z.t.
 86 130 Deelen, Dennis            WAARDRENNER EXCELSIOR 1       z.t.
 87  56 Groothuis, Rutger         KANNIBAAL METEOOR ASSEN       z.t.
 88 127 van Koppen, Jerry         RESTORE CYCLING 2             z.t.
 89 107 Roelen, Thijs             WV DE JONGE RENNER 1          z.t.
 90 148 Roelofsen, Ingo           KROLSTONE PEDDELAARS 1        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.047 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon