Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Kassei-omloop

                        Uitslag Rit in lijn over 126 km

                          Wedstrijd datum: 8 Juni 2008

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 138 Wild, Kirsten             AA-Drink Cycling Team        3:17:32
  2 134 Visser, Adrie             Team DSB-Bank                 z.t.
  3  27 van Hage, Elise           Team Flexpoint                z.t.
  4  10 De Vocht, Liesbeth        Vrienden vh Platteland        z.t.
  5 129 Bosman, Andrea            Team DSB-Bank                 z.t.
  6  12 van Vleuten, Annemiek     Vrienden vh Platteland        z.t.
  7 145 Meijer, Rixt              People Trust CT               z.t.
  8  15 Wallaard, Jaccolien       Vrienden vh Platteland        z.t.
  9 122 Mackie, Emma              Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 10  73 Profijt, Marije           Team Merida                   z.t.
 11  40 van de Ree, Monique       RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 12 144 Johansson, Emma           AA-Drink Cycling Team         z.t.
 13   4 van Slochteren, Hilde     Restore Cycling Team          z.t.
 14 143 v.d. Broek, Irene         AA-Drink Cycling Team         z.t.
 15  30 Slappendel, Iris          Team Flexpoint                z.t.
 16  11 Huisman, Marit            Vrienden vh Platteland        z.t.
 17  91 Bruins, Regina            Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 18  29 Melchers, Mirjam          Team Flexpoint                z.t.
 19  26 Gunnewijk, Loes           Team Flexpoint                z.t.
 20 127 Verbeke, Grace            Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 21  92 Eversdijk, Anne           Ton van Bemmelen/Odysis      3:18:22     0:50
 22 136 van Rijen, Linda          Team DSB-Bank                 z.t.
 23  93 Grimberg, Arenda          Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 24  89 van Alebeek, Sissy        Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 25 161 Beyer, Anna-Marie         Team Stuttgart               3:23:08     5:36
 26 141 Brzezna, Paulina          AA-Drink Cycling Team         z.t.
 27 124 Koedooder, Vera           Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 28 157 Kloppenburg, Margriet     Hepro.nl NWVG                 z.t.
 29   9 Bakker, Liesbeth          Vrienden vh Platteland        z.t.
 30 133 Welter, Hannah            Team DSB-Bank                 z.t.
 31 106 Hatterland, Tone          NWHoek/Rabo/De Bataaf         z.t.
 32  25 Braam, Elisabeth          Team Flexpoint                z.t.
 33  98 Meesterburrie, Krista     Regioteam SwABoLadies         z.t.
 34 109 Riedl, Elke               NWHoek/Rabo/De Bataaf         z.t.
 35   2 Wagtho, Lianne            Restore Cycling Team          z.t.
 36  23 Koster, Olivia            Ladies Cycl Tm Tubanters      z.t.
 37 148 Kreuze, Ingeborg          People Trust CT               z.t.
 38  42 Dijkman, Petra            Red-Sun Ladies-Schijndel      z.t.
 39 173 Staes, Veronique          Belgie                        z.t.
 40 137 Binnendijk, Marlijn       AA-Drink Cycling Team         z.t.
 41  43 Klep, Inge                Red-Sun Ladies-Schijndel      z.t.
 42  18 Tenniglo, Hanneke         Ladies Cycl Tm Tubanters      z.t.
 43 128 Torp, Linn                Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 44  22 Elferink, Hielke          Ladies Cycl Tm Tubanters      z.t.
 45 153 Boskamp, Joan             Hepro.nl NWVG                 z.t.
 46  37 de Kort, Noortje          RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 47 100 Kessler, Nina             Regioteam SwABoLadies         z.t.
 48 140 Blaak, Chantal            AA-Drink Cycling Team         z.t.
 49 166 Merten, Franziska         Team Stuttgart                z.t.
 50  83 de Wildt, Anne            Barrhopoort MovingLadies      z.t.
 51 147 Jelsma, Judith            People Trust CT               z.t.
 52 164 Dietel, Sandra            Team Stuttgart                z.t.
 53  54 Pijnenborg, Mascha        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 54  33 van der Velde, Angela     RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 55 163 Degle, Lisa-Marie         Team Stuttgart                z.t.
 56 174 Ghyselinck, Tine          Belgie                        z.t.
 57  80 Sterckx, Katleen          Team Merida                   z.t.
 58 142 Van Den Broeck, Inge      AA-Drink Cycling Team         z.t.
 59 125 Silversides, Emma         Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 60 169 Steurs, Karen             Belgie                        z.t.
 61  90 Baltus, Yvonne            Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 62 132 Bekkering, DaniŽlle       Team DSB-Bank                 z.t.
 63 149 Nijhof, Femke             People Trust CT               z.t.
 64  31 Elemans, Saskia           Team Flexpoint                z.t.
 65  24 Handley, Pippa            Ladies Cycl Tm Tubanters      z.t.
 66  76 Hartogs, Imke             Team Merida                   z.t.
 67  21 Jorink, Kim               Ladies Cycl Tm Tubanters      z.t.
 68 171 Druyts, Kelly             Belgie                        z.t.
 69   1 Spijkerman, Bertine       Restore Cycling Team          z.t.
 70  52 Ottevanger, Eefje         TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 71 101 van Kleef, Daphne         Regioteam SwABoLadies         z.t.
 72  14 Miggels, Kristy           Vrienden vh Platteland        z.t.
 73 165 Meyer, Claudia            Team Stuttgart                z.t.
 74  75 Haanstra, Alike           Team Merida                   z.t.
 75  95 Rotmensen, Moniek         Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.272 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Kassei-omloop

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Vrienden vh Platteland       2      9:52:36
  2  AA-Drink Cycling Team       18      9:52:36
  3  Team Flexpoint               4      9:52:36
  4  Team DSB-Bank               17      9:53:26        0:50
  5  Ton van Bemmelen/Odysis     12      9:54:16        1:40
  6  Lotto-Belisol Ladiesteam    16      9:58:12        5:36
  7  People Trust CT             19     10:03:48       11:12
  8  RSC De Zuidwesthoek          5     10:03:48       11:12
  9  Restore Cycling Team         1     10:03:48       11:12
 10  Team Merida                 10     10:03:48       11:12
 11  Ladies Cycl Tm Tubanters     3     10:09:24       16:48
 12  Team Stuttgart              21     10:09:24       16:48
 13  Regioteam SwABoLadies       13     10:09:24       16:48
 14  Belgie                      22     10:09:24       16:48
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens