Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

7e OMLOOP VAN STRIJEN - NW MEISJES

                         Uitslag Rit in lijn over 52 km

               Individuele Wedstrijd te Strijen op 29 Maart 2008
               Organisatie: Stichting Wielerpromotie Hoekse Waard

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  46 van der Kamp, Laura       Hasselt                      1:33:51
  2  23 Woering, Melanie          Rozenburg ZH                  z.t.
  3   9 de Ruijter, Sophie        Zoetermeer                    z.t.
  4   8 de Vroome, Natasja        Rijswijk                      z.t.
  5  53 Markus, Kelly             Hoofddorp                     z.t.
  6  16 Elzing, Karen             Schoonebeek                   z.t.
  7  43 van der Peet, Joyce       's-Gravenhage                 z.t.
  8  13 Koster, Claudia           Oudorp NH                     z.t.
  9  57 Goossens, Veerle          Bakel                         z.t.
 10  40 Talen, Rebecca            Spijkenisse                   z.t.
 11  60 Verberne, Lana            Lierop                        z.t.
 12  22 Woering, Henriette        Rozenburg ZH                  z.t.
 13  47 Paarhuis, Alien           Rouveen                       z.t.
 14   4 van Santen, Domenique     Rozenburg ZH                  z.t.
 15  25 Fekken, Evelyn            Eindhoven                     z.t.
 16  36 Stegink, Ymke             Naarden                       z.t.
 17  19 Ockeloen, Iris            Dordrecht                     z.t.
 18  44 Dijstelbloem, Lorette     Leende                        z.t.
 19  15 Leemreize, Carmen         Beltrum                       z.t.
 20  61 Schotman, Erica           Smilde                       1:33:58     0:07
 21  34 Meijering, Danielle       Stadskanaal                  1:34:02     0:11
 22  10 Bouma, Denise             Spijkenisse                  1:34:19     0:28
 23  35 van der Burg, Nancy       Delfgauw                      z.t.
 24  39 Rockx, Anouk              Oud Gastel                    z.t.
 25  26 Rijkers, Sabine           Hapert                        z.t.
 26  18 Bode, Priscilla           Hardinxveld Giessend         1:34:24     0:33
 27  38 Geers, Roxanne            Steenbergen NB               1:34:47     0:56
 28  28 Tabak, Silke              Bergeijk                      z.t.
 29  41 Verstraten, Chantal       Roosendaal                   1:38:30     4:39
 30  56 Lof, Nynke                Broek in Waterland            z.t.
 31  50 van Doremalen, Mara       's-Hertogenbosch              z.t.
 32   6 Wubben, Bodine            Monster                      1:38:40     4:49
 33  48 Al, Fabienne              Assendelft                   1:40:34     6:43
 34  30 Pasveer, Annemarie        Arnemuiden                    z.t.
 35  42 van Vugt, Jalisa          Rucphen                       z.t.
 36  45 Verhoeven, Lieke          Bergeijk                      z.t.
 37  20 Does, Kayleigh            Huizen                        z.t.
 38  62 Bakker, Sosja             Oosterhout NB                 z.t.
 39  11 de Boer, Maartje          't Veld                      1:40:38     6:47
 40   2 Droog, Amber              Zoetermeer                    z.t.
 41  31 Tolleman, Veronique       Kwadendamme                   z.t.
 42  29 van der Meer, Ilka        BelgiŽ                        z.t.
 43  54 Schalkers, Esther         Lisse                         z.t.
 44  21 Spier, ChloŽ              Hilversum                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 33.245 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

7e OMLOOP VAN STRIJEN - JUNIOR VROUWEN

                         Uitslag Rit in lijn over 70 km

                Inviduele Wedstrijd te Strijen op 29 Maart 2008
               Organisatie: Stichting Wielerpromotie Hoekse Waard

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  59 Braspennincx, Shanne      Ulvenhout                    2:00:29
  2  49 Pieters, Amy              Zwanenburg                    z.t.
  3  11 Mayho, Hannah             Engeland                      z.t.
  4  37 Francke, Agnieta          Koudekerke                    z.t.
  5  14 Greenfield, Alex          Engeland                      z.t.
  6  34 Meurs, Laura              Dordrecht                     z.t.
  7  54 van der Breggen, Anna     Hasselt                       z.t.
  8  47 de Heer, Jorinda          Hoogerheide                   z.t.
  9  16 Colclough, Katie          Engeland                      z.t.
 10   5 Spoor, Winanda            Rijswijk ZH                   z.t.
 11  17 Last, Annie               Engeland                      z.t.
 12   9 Martin, Lucy              Engeland                      z.t.
 13   2 Lenferink, Marte          Vriezenveen                   z.t.
 14  40 Lavrijssen, Birgit        Kapelle                       z.t.
 15  25 Ottema, Lisanne           Muntendam                     z.t.
 16  28 Hoek, Maaike              Almelo                        z.t.
 17  21 den Otter, Marieke        Hoornaar                      z.t.
 18  27 Ahoud, Mardiani           Woudenberg                    z.t.
 19  30 van Hoek, Lotte           Vlijmen                       z.t.
 20  71 van der Togt, Nancy       's-Gravenhage                 z.t.
 21  70 Slik, Rozanne             Bergen NH                     z.t.
 22  12 Booth, Jess               Engeland                      z.t.
 23   4 Tromp, Esra               Coevorden                     z.t.
 24  67 Bloem, Judith             Kwintsheul                    z.t.
 25  64 de Ridder, Barbara        Noordwijk ZH                 2:05:30     5:01
 26   3 Spierings, Ashley         Zoetermeer                    z.t.
 27  50 van den Bos, Roos         Oostknollendam                z.t.
 28  33 Vos, Daisy                Tilburg                       z.t.
 29  41 Phernambucq, Lisa         Ovezande                      z.t.
 30  42 Tiessens, Ivana           Zuidhorn                      z.t.
 31  46 Smits, Jessica            Purmerend                     z.t.
 32  48 Janssen, Esmee            Hoeven                        z.t.
 33  15 Hall, Corrine             Engeland                      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 34.860 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

7e OMLOOP VAN STRIJEN - VROUWEN

                         Uitslag Rit in lijn over 88 km

         Wedstrijd voor Elite Vrouwen zc en Vrouwen B op 29 Maart 2008
               Organisatie: Stichting Wielerpromotie Hoekse Waard

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  34 van Gogh, Natalie         Nieuw Vennep                 2:21:01
  2  23 van de Ree, Monique       Willemstad NB                 z.t.
  3  10 Wagtho, Lianne            Delft                        2:21:20     0:19
  4  29 Van Leuven Annick         BelgiŽ                       2:21:27     0:26
  5   6 Kuiper, Suzanne           Delft                         z.t.
  6  87 Glasbergen, Jessica       Den Helder                    z.t.
  7  30 Staes, Veronique          BelgiŽ                        z.t.
  8  96 Profijt, Marije           Hoogeveen                    2:21:33     0:32
  9   4 Kortekaas, Esther         Voorhout                      z.t.
 10 112 Dijkman, Petra            Eindhoven                     z.t.
 11 138 Nauta, Njisk              Amsterdam                     z.t.
 12  94 Kerste, Marielle          Harmelen                     2:22:58     1:57
 13  16 Visser, Judith            Groningen                    2:23:04     2:03
 14  57 Kanis, Janneke            Zwolle                        z.t.
 15   9 Spijkerman, Bertine       St. Nicolaasga                z.t.
 16  98 Witteveen, Claudia        Teuge                         z.t.
 17  80 Wigbold, Juliette         Hengelo OV                    z.t.
 18 113 Klep, Inge                Schijndel                     z.t.
 19   2 van Dijk, Mirjam          Pijnacker                     z.t.
 20  92 Hulshorst, Ellis          Zutphen                       z.t.
 21 118 van Pinxten, Danielle     Sint Michielsgestel           z.t.
 22  18 Brand, Lucinda            Oud Beijerland                z.t.
 23 110 Ammerlaan, Patricia       Delft                         z.t.
 24  97 van Veghel, Sandra        Rosmalen                      z.t.
 25  25 van der Velde, Angela     Wernhout                      z.t.
 26  64 Korevaar, Wilma           Groot Ammers                  z.t.
 27  26 Verkerk, Christy          Rijswijk Gld                  z.t.
 28 121 Schepers, Linda           Sittard                       z.t.
 29  66 Braam, Joukje             Warmenhuizen                  z.t.
 30  86 van Dijk, Kim             Winsum                        z.t.
 31  38 van der Kieft, Anouk      Zwanenburg                    z.t.
 32 141 van Kleef, Daphne         Bergschenhoek                 z.t.
 33 104 Janse, Dorien             Amersfoort                   2:23:41     2:40
 34  37 Meesterburrie, Krista     Alphen aan den Rijn          2:23:48     2:47
 35  52 Koenen, Merel             Den Helder                    z.t.
 36  31 Steensens, Nana           BelgiŽ                        z.t.
 37  55 Hatteland, Tone           Noorwegen                     z.t.
 38  20 de Kort, Noortje          Dongen                        z.t.
 39  72 Kreuze, Ingeborg          Assen                         z.t.
 40  24 Simons, Suzan             Steenbergen NB                z.t.
 41  48 Tromp, Joran              Coevorden                    2:26:14     5:13
 42  47 Springer, Ruth            Heerhugowaard                 z.t.
 43  46 Otten, Marissa            Enter                         z.t.
 44  19 Klomp, Manon              Tilburg                       z.t.
 45  99 van As, Susanne           Roosendaal                    z.t.
 46 127 Kessler, Nina             Velserbroek                   z.t.
 47  13 Kloppenburg, Margriet     Gislinge                      z.t.
 48  70 Jelsma, Judith            Amstelveen                    z.t.
 49  91 Hartogs, Imke             Amersfoort                    z.t.
 50 134 Hartog, Susan             Jisp                          z.t.
 51  88 Groeneveld, Carola        Werkendam                     z.t.
 52  21 van Loon, Patricia        's Gravenmoer                 z.t.
 53 108 Verhoeven, Marieke        Erp                          2:26:28     5:27
 54  62 van den Heerik, Josien    Bleskensgraaf Ca             2:27:07     6:06
 55  71 Kalsbeek, Janieke         Hurdegaryp                    z.t.
 56 133 Niessen, Kirsten          Veenendaal                    z.t.
 57   8 van Slochteren, Hilde     Groningen                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.442 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten