Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

4e RaboSter Zeeuwsche Eilanden

                 Eindklassering Algemeen Individueel klassement


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Teutenberg, Ina           148  Team High Road Women      5:27:07
  2 Wild, Kirsten              41  AA-Drink Cycling Team     5:27:09     0:02
  3 van Dijk, Ellen            33  Vrienden vh Platteland    5:27:25     0:18
  4 Bruins, Regina             67  RT Ton v Bemmelen/Odysis  5:27:33     0:26
  5 van Vleuten, Annemiek      36  Vrienden vh Platteland    5:27:48     0:41
  6 Bates, Katherine          150  Team High Road Women      5:27:50     0:43
  7 Koedooder, Vera           105  Lotto-Belisol LadiesTeam  5:27:51     0:44
  8 Rhodes, Alexis            147  Team High Road Women      5:27:53     0:46
  9 Slappendel, Iris           26  Team Flexpoint             z.t.
 10 Brodtka, Angela             5  Team DSB Bank              z.t.
 11 Beltman, Chantal          145  Team High Road Women      5:27:58     0:51
 12 van Hage, Elise            25  Team Flexpoint            5:28:00     0:53
 13 De Vocht, Liesbeth         35  Vrienden vh Platteland     z.t.
 14 Bras, Martine              40  Vrienden vh Platteland     z.t.
 15 van Gogh, Natalie          82  Swabo Ladies Cycling TM   5:28:02     0:55
 16 Van Rie, An                34  Vrienden vh Platteland    5:28:03     0:56
 17 v.d. Broek, Irene          44  AA-Drink Cycling Team      z.t.
 18 Huisman, Marit             38  Vrienden vh Platteland    5:28:04     0:57
 19 Elemans, Saskia            32  Team Flexpoint             z.t.
 20 Blaak, Chantal             47  AA-Drink Cycling Team     5:28:05     0:58
 21 Bosman, Andrea              3  Team DSB Bank             5:28:07     1:00
 22 Harris, Nikki              97  De Sprinters Malderen     5:28:10     1:03
 23 Kerste, Marielle          121  Merida Ladies Cycling TM  5:28:13     1:06
 24 van Essen, Sharon           2  Team DSB Bank             5:28:15     1:08
 25 van Rijen, Linda            6  Team DSB Bank             5:28:16     1:09
 26 Visser, Adrie               4  Team DSB Bank              z.t.
 27 Groenveld, Josephine        7  Team DSB Bank             5:28:17     1:10
 28 de Wildt, Anne             60  Weijers-Hako Barrhopoort  5:28:19     1:12
 29 Delfosse, Catherine       108  Lotto-Belisol LadiesTeam  5:28:21     1:14
 30 Eversdijk, Anne            70  RT Ton v Bemmelen/Odysis   z.t.
 31 Riedl, Elke               170  NWH Rabobank / de Bataaf  5:28:22     1:15
 32 Bakker, Liesbeth           37  Vrienden vh Platteland    5:28:25     1:18
 33 Spijkerman, Bertine        77  Restore Cycling Team       z.t.
 34 Torp, Linn                110  Lotto-Belisol LadiesTeam  5:28:26     1:19
 35 Grimberg, Arenda           66  RT Ton v Bemmelen/Odysis  5:28:28     1:21
 36 Werner, Laure              43  AA-Drink Cycling Team     5:28:30     1:23
 37 van Nek, Marieke          113  People's Trust Cyclingtm  5:28:31     1:24
 38 Söllner, Birgit           153  MixT CoogeeSaar/RIG Saar  5:28:33     1:26
 39 Sterckx, Kathleen         122  Merida Ladies Cycling TM   z.t.
 40 Mackie, Emma              106  Lotto-Belisol LadiesTeam  5:28:34     1:27
 41 Kanis, Jacobien            30  Team Flexpoint             z.t.
 42 Welter, Hannah              8  Team DSB Bank             5:28:35     1:28
 43 van Slochteren, Hilde      73  Restore Cycling Team       z.t.
 44 van de Ree, Monique        18  RSC De Zuidwesthoek        z.t.
 45 DePoorter, Elise          107  Lotto-Belisol LadiesTeam   z.t.
 46 Wallaard, Jaccolien        39  Vrienden vh Platteland     z.t.
 47 Glasbergen, Jessica       128  Merida Ladies Cycling TM   z.t.
 48 van Alebeek, Sissy         72  RT Ton v Bemmelen/Odysis  5:28:36     1:29
 49 van der Breggen, Anna     174  NWH Rabobank / de Bataaf  5:28:37     1:30
 50 Witteveen, Claudia        125  Merida Ladies Cycling TM  5:28:38     1:31
 51 Hartogs, Imke             127  Merida Ladies Cycling TM   z.t.
 52 Henrion, Ludovine          46  AA-Drink Cycling Team      z.t.
 53 Korevaar, Wilma            52  NWVG-Hepro-Jan v Arckel   5:28:39     1:32
 54 Dijkman, Petra            130  Red-Sun Ladies/Schijndel  5:28:41     1:34
 55 Profijt, Marije           123  Merida Ladies Cycling TM   z.t.
 56 van Dijk, Kim             124  Merida Ladies Cycling TM  5:28:42     1:35
 57 Baltus, Yvonne             69  RT Ton v Bemmelen/Odysis   z.t.
 58 Rotmensen, Moniek          71  RT Ton v Bemmelen/Odysis  5:28:43     1:36
 59 van Reusel, Sanne         129  Red-Sun Ladies/Schijndel  5:28:44     1:37
 60 Binnendijk, Marlijn        48  AA-Drink Cycling Team     5:28:45     1:38
 61 Roersch, Inge             156  MixT CoogeeSaar/RIG Saar   z.t.
 62 Brand, Lucinda             20  RSC De Zuidwesthoek        z.t.
 63 Meesterburrie, Krista      81  Swabo Ladies Cycling TM   5:28:48     1:41
 64 Rovers, Gabrielle          42  AA-Drink Cycling Team     5:28:50     1:43
 65 Wigbold, Juliette         120  People's Trust Cyclingtm   z.t.
 66 Fahlin, Emilia            146  Team High Road Women      5:28:52     1:45
 67 Kloppenburg,  Margriet     53  NWVG-Hepro-Jan v Arckel    z.t.
 68 Kreuze, Ingeborg          119  People's Trust Cyclingtm  5:28:56     1:49
 69 Handley, Pippa            141  Ladies Cycl Tm Tubanters  5:28:57     1:50
 70 Braam, Joukje             115  People's Trust Cyclingtm   z.t.
 71 Nijhof, Femke             114  People's Trust Cyclingtm  5:28:59     1:52
 72 Beyen, Lien               166  Team Swift Racing         5:29:02     1:55
 73 Moriarty, Louise          168  Team Swift Racing          z.t.
 74 van den Berg, Kimberly    171  NWH Rabobank / de Bataaf  5:29:03     1:56
 75 Kortekaas, Esther          78  Restore Cycling Team       z.t.
 76 Theisen, Julia            155  MixT CoogeeSaar/RIG Saar  5:29:05     1:58
 77 Pijnenborg, Mascha         11  Het Snelle Wiel           5:29:07     2:00
 78 Koster, Olivia            137  Ladies Cycl Tm Tubanters   z.t.
 79 Kessler, Nina              84  Swabo Ladies Cycling TM   5:29:10     2:03
 80 Klep, Inge                132  Red-Sun Ladies/Schijndel   z.t.
 81 Fictoor, Sanne            118  People's Trust Cyclingtm  5:29:14     2:07
 82 Kanis, Janneke            173  NWH Rabobank / de Bataaf  5:29:15     2:08
 83 van Horik, Sofie           85  Swabo Ladies Cycling TM   5:29:16     2:09
 84 de Kort, Noortje           23  RSC De Zuidwesthoek       5:29:18     2:11
 85 Jochems, Sigrid           165  Team Swift Racing         5:29:20     2:13
 86 van Vliet, Linda           64  Weijers-Hako Barrhopoort  5:29:22     2:15
 87 Simons, Suzan              21  RSC De Zuidwesthoek       5:29:26     2:19
 88 Koenen, Merel             169  NWH Rabobank / de Bataaf  5:29:30     2:23
 89 Boskamp, Joan              55  NWVG-Hepro-Jan v Arckel   5:29:31     2:24
 90 van As, Susanne            14  Het Snelle Wiel           5:29:38     2:31
 91 Groenewegen, Maxime        45  AA-Drink Cycling Team     5:29:41     2:34
 92 Heijmans, Eva              80  Restore Cycling Team      5:29:42     2:35
 93 van Dijk, Mirjam           74  Restore Cycling Team      5:29:43     2:36
 94 van Kleef, Daphne          88  Swabo Ladies Cycling TM   5:29:47     2:40
 95 Heijnen, Annika           138  Ladies Cycl Tm Tubanters  5:29:48     2:41
 96 Koelemeijer, Alma         139  Ladies Cycl Tm Tubanters  5:29:59     2:52
 97 de Nys, Sofie              99  De Sprinters Malderen     5:30:03     2:56
 98 Visser, Judith             51  NWVG-Hepro-Jan v Arckel   5:30:04     2:57
 99 van der Velde, Angela      19  RSC De Zuidwesthoek       5:30:06     2:59
100 Doherly, Milisse          134  Red-Sun Ladies/Schijndel   z.t.
101 Lenferink, Elke           144  Ladies Cycl Tm Tubanters  5:30:25     3:18
102 Kogelman, Silke           116  People's Trust Cyclingtm  5:30:31     3:24
103 Jelsma, Judith            117  People's Trust Cyclingtm  5:30:48     3:41
104 Schepers, Linda           136  Red-Sun Ladies/Schijndel  5:32:42     5:35
105 Tenniglo, Moniek          142  Ladies Cycl Tm Tubanters  5:32:52     5:45
106 Van Doorslaer, Annelies   109  Lotto-Belisol LadiesTeam  5:33:04     5:57
107 Tromp, Joran               89  Rabo Lady Force           5:33:09     6:02
108 Wetz, Senta               154  MixT CoogeeSaar/RIG Saar  5:33:11     6:04
109 Ammerlaan, Patricia       133  Red-Sun Ladies/Schijndel  5:33:15     6:08
110 Ottevanger, Eefje          15  Het Snelle Wiel           5:33:36     6:29
111 Moonen, Daniëlla          135  Red-Sun Ladies/Schijndel  5:34:12     7:05
112 Heijkoop, Anne             61  Weijers-Hako Barrhopoort  5:36:13     9:06
113 Paus, Berdienke           143  Ladies Cycl Tm Tubanters  5:36:46     9:39
114 Wichmann, Anke            149  Team High Road Women      5:38:50    11:43
115 Vette, Willemien           95  Rabo Lady Force           5:42:06    14:59
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt