Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

56e RONDE VAN OVERIJSSEL - 2008

                       Uitslag Rit in lijn over 202,2 km

          Internationale Wedstrijd - UCI Categorie 1.2 op 3 Mei 2008
               Organisatie: Stichting Wielerronde van Overijssel

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 152 Chaigneau, Robin          Team Asito                   4:44:00
  2  41 Traksel, Bobbie           P3 Transfer - Batavus         z.t.
  3   8 Veelers, Tom              Skil - Shimano                z.t.
  4  18 Van Staeyen, Michaël      Rabobank Continental Tm       z.t.
  5  23 Bos, Marco                Cycling Team Jo Piels         z.t.
  6  58 Westra, Lieuwe            KrolStone Continental Tm      z.t.
  7 145 Reihs, Michael            Team Designa Kokken           z.t.
  8 128 Power, Ciaran             Pezula Racing                 z.t.
  9  17 van Poppel, Boy           Rabobank Continental Tm       z.t.
 10 106 O'Brien, Paidi            AnPost-Don Grant-S Kelly      z.t.
 11  13 Kreder, Michel            Rabobank Continental Tm       z.t.
 12 251 Berk, Johan               Swabo Cyclingteam             z.t.
 13  35 Hoogerland, Johnny        v Vliet EBH Elshof            z.t.
 14 258 van Reek, André           Swabo Cyclingteam             z.t.
 15 175 Hoeben, Bjorn             V Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 16 162 Dénis, Camiel             Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 17   4 Deroo, David              Skil - Shimano                z.t.
 18 115 Mohlmann, Peter           Team Kuota - Senges           z.t.
 19  16 van der Velde, Ricardo    Rabobank Continental Tm       z.t.
 20  28 Brus, Marco               Cycling Team Jo Piels         z.t.
 21 143 Joergensen, René          Team Designa Kokken           z.t.
 22 163 Leliveld, Dennis          Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 23 223 Boom, Bart                RSE Cycling Team              z.t.
 24 153 Kamphuis, Sebastiaan      Team Asito                    z.t.
 25  26 van der Sanden, Geert     Cycling Team Jo Piels         z.t.
 26 247 Vreugdenhil, Johan        Herpro-NWV Groningen          z.t.
 27 157 Vermeulen, Jeff           Team Asito                    z.t.
 28 194 Helderman, Paul           B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 29  25 Harms, Jos                Cycling Team Jo Piels         z.t.
 30 236 Poelstra, Thijs           OWC OLdenzaal                 z.t.
 31  84 Janorschke, Grischa       Continental Team Milram       z.t.
 32  42 Vierhouten, Aart          P3 Transfer - Batavus         z.t.
 33  51 Lenferink, Jasper         KrolStone Continental Tm      z.t.
 34  34 Bruin, Ivor               v Vliet EBH Elshof            z.t.
 35 205 Kregel, Jeroen            Team Robinson Techniek        z.t.
 36 138 Ronsse, Peter             Cyclingnews - Jako            z.t.
 37  53 Scheuneman, Niels         KrolStone Continental Tm      z.t.
 38 191 Lip, Bert                 B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 39 192 de Beer, Pim              B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 40  73 Friedemann, Matthias      Team 3C Gruppe                z.t.
 41 126 Page, Kieran              Pezula Racing                 z.t.
 42  77 Pohl, Dennis              Team 3C Gruppe                z.t.
 43 184 van der Zanden, Tim       Ubbink - Syntec              4:44:08     0:08
 44  24 Fransen, Ruud             Cycling Team Jo Piels         z.t.
 45 221 Binnenpoorte, Erwin       RSE Cycling Team              z.t.
 46  32 van Ruitenbeek, Manman    v Vliet EBH Elshof            z.t.
 47  52 Pronk, Jos                KrolStone Continental Tm      z.t.
 48  11 Adams, Joeri              Rabobank Continental Tm       z.t.
 49 144 Tronborg Kristensen,Mich  Team Designa Kokken           z.t.
 50 118 Roberts, Luke             Team Kuota - Senges           z.t.
 51  14 Popov, Evgeny             Rabobank Continental Tm       z.t.
 52 196 van Schalen, Paul         B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 53  31 van Leijen, Joost         v Vliet EBH Elshof            z.t.
 54 257 van Lakerveld, Erik       Swabo Cyclingteam             z.t.
 55 146 Johansen, Allan           Team Designa Kokken           z.t.
 56 117 Glasner, Bjorn            Team Kuota - Senges           z.t.
 57  36 Kreder, Dennis            v Vliet EBH Elshof            z.t.
 58 113 Mainzer, Moritz           Team Kuota - Senges           z.t.
 59  83 Fiedler, Jacob            Continental Team Milram       z.t.
 60  72 Forke, Sebastian          Team 3C Gruppe                z.t.
 61  71 Erler, Tobias             Team 3C Gruppe                z.t.
 62 155 Reef, Marc                Team Asito                    z.t.
 63  12 Aernouts, Bart            Rabobank Continental Tm       z.t.
 64  78 Voss, Paul                Team 3C Gruppe                z.t.
 65  55 van de Meent, Eric        KrolStone Continental Tm     4:44:31     0:31
 66  38 Stamsnijder, Bas          v Vliet EBH Elshof            z.t.
 67 172 Basten, Niek              V Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 68  76 Obst, Rene                Team 3C Gruppe                z.t.
 69 167 van der Burg, Germ        Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 70 151 Lindeman, Bert-Jan        Team Asito                    z.t.
 71 123 Burke, Derek              Pezula Racing                 z.t.
 72  15 Rabou, Thomas             Rabobank Continental Tm       z.t.
 73  27 Lenferink, Maarten        Cycling Team Jo Piels        4:44:41     0:41
 74  44 van Groen, Arnoud         P3 Transfer - Batavus         z.t.
 75 174 de Haan, Sierk-Jan        V Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 76 154 Oostlander, Sander        Team Asito                    z.t.
 77  48 Vangheel, Timothy         P3 Transfer - Batavus        4:45:36     1:36
 78 216 van IJzendoorn, Eddy      Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 79  37 Schmitz, Bram             v Vliet EBH Elshof            z.t.
 80  88 Weicht, Michael           Continental Team Milram      4:45:55     1:55
 81 173 Boelen, Jeroen            V Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 82 124 Jennings, Cameron         Pezula Racing                 z.t.
 83  46 Hagenaars, Luc            P3 Transfer - Batavus        4:46:58     2:58
 84 164 Steiginga, Sierd          Ruiter Dakkapellen WT        4:47:13     3:13
 85 158 Waaijer, Bas              Team Asito                    z.t.
 86 255 Niewold, Frank            Swabo Cyclingteam             z.t.
 87 225 Luisman, Jordy            RSE Cycling Team              z.t.
 88  22 de Bekker, Maurice        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 89 208 Timmer, Mathijs           Team Robinson Techniek        z.t.
 90 166 Slagter, Tom              Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 91  57 van Gulik, Fulco          KrolStone Continental Tm      z.t.
 92 224 Jansman, Dave             RSE Cycling Team              z.t.
 93 111 Jelitto, Mathias          Team Kuota - Senges           z.t.
 94 141 Mortensen, Martin         Team Designa Kokken           z.t.
 95 137 Mitchell, Nick            Cyclingnews - Jako            z.t.
 96 217 Vendrig, Bart             Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 97 235 Oude Ophuis, Dirk         OWC OLdenzaal                 z.t.
 98 203 Groenewold, Roderik       Team Robinson Techniek        z.t.
 99 214 Stougje, Martijn          Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
100 202 de Blaauw, Niels          Team Robinson Techniek        z.t.
101 246 Nijman, Thomas            Herpro-NWV Groningen          z.t.
102   5 Hatanaka, Yusuke          Skil - Shimano                z.t.
103  54 Schouten, John            KrolStone Continental Tm      z.t.
104  47 Jun, Lars                 P3 Transfer - Batavus         z.t.
105  56 van der Wal, Eelke        KrolStone Continental Tm      z.t.
106 186 Kip, Ismael               Ubbink - Syntec              4:47:39     3:39
107   7 van Hummel, Kenny         Skil - Shimano               4:48:13     4:13
108 253 Jonkheer, Bob             Swabo Cyclingteam            4:48:43     4:43
109 252 Berk, Robert              Swabo Cyclingteam             z.t.
110 256 van Dijk, Peter           Swabo Cyclingteam             z.t.
111 135 Fitzgersld, Michael       Cyclingnews - Jako            z.t.
112 136 Green, Matt               Cyclingnews - Jako            z.t.
113 198 Wallink, Marien           B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
114 107 Stofferis, Rieno          AnPost-Don Grant-S Kelly      z.t.
115 231 de Jonge, Richard         OWC OLdenzaal                 z.t.
116 207 Spijkerman, Herman        Team Robinson Techniek        z.t.
117 165 Kers, Koos Jeroen         Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
118 215 te Stroet, Rens           Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
119 204 Horst, Menno              Team Robinson Techniek        z.t.
120 254 Meijer, Ronald            Swabo Cyclingteam             z.t.
121 171 Aerts, Ruud               V Hemert-De Jonge Renner     4:49:00     5:00
122  21 Brouwer, Gijs             Cycling Team Jo Piels         z.t.
123 156 Wagenaar, Mathijs         Team Asito                    z.t.
124 218 van Veen, Jan             Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.718 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

56e RONDE VAN OVERIJSSEL - 2008

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Rabobank Continental Tm      2     14:12:00
  2  Cycling Team Jo Piels        3     14:12:00
  3  Team Asito                  16     14:12:00
  4  KrolStone Continental Tm     6     14:12:00
  5  B&E-Koopmans Cycling Tm     20     14:12:00
  6  Team Designa Kokken         15     14:12:08        0:08
  7  Swabo Cyclingteam           26     14:12:08        0:08
  8  v Vliet EBH Elshof           4     14:12:08        0:08
  9  Team 3C Gruppe               8     14:12:08        0:08
 10  Team Kuota - Senges         12     14:12:16        0:16
 11  Ruiter Dakkapellen WT       17     14:12:31        0:31
 12  Pezula Racing               13     14:12:31        0:31
 13  P3 Transfer - Batavus        5     14:12:41        0:41
 14  V Hemert-De Jonge Renner    18     14:13:12        1:12
 15  Continental Team Milram      9     14:14:03        2:03
 16  Skil - Shimano               1     14:15:13        3:13
 17  RSE Cycling Team            23     14:15:21        3:21
 18  Team Robinson Techniek      21     14:18:26        6:26
 19  OWC OLdenzaal               24     14:19:56        7:56
 20  Cyclingnews - Jako          14     14:19:56        7:56
 21  Line Lloyd Footwear Cycl    22     14:20:02        8:02
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten