Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grote Prijs VDL - Omloop der Kempen

                        Uitslag Rit in lijn over 200 km

                          UCI Cat. 1.2 op 11 Mei 2008

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 237 Vissers, Job              TML TML-Dommelstreek         4:51:44
  2  41 Schmitz, Bram             VVE VanVliet-EBH-Elshof       z.t.
  3   7 Van Staeyen, MichaŽl      RB3 Rabobank Continental      z.t.
  4  22 Westra, Lieuwe            KST KrolstonE Continent       z.t.
  5  38 Vierhouten, Aart          FPT P3Transfer-Batavus        z.t.
  6   4 Popov, Evgeny             RB3 Rabobank Continental      z.t.
  7 138 Power, Ciaran             PZR Pezula Racing             z.t.
  8  67 Vanthourenhout, Sven      SUN Sunweb Pro Job            z.t.
  9 173 Denis, Camiel             RDW Ruiter Dakkapellen        z.t.
 10   3 Nys, Sven                 RB3 Rabobank Continental      z.t.
 11  81 Berling, Michael          GLU Glud&Marstrand-Horse      z.t.
 12 216 Landstrom, Johan          VHG vHemert Grp-DJongRen      z.t.
 13 103 Friedemann, Matthias      3CG Team 3C Gruppe            z.t.
 14  21 van Gulik, Fulco          KST KrolstonE Continent       z.t.
 15 207 Smit, Dennis              UBB Ubbink - Syntec           z.t.
 16  71 Gruzdev, Dmitriy          KAZ Nat. Team Kazakhstan      z.t.
 17 148 Nilsson, Hakan            CCD Apiflo Vac.-Differd       z.t.
 18 188 Waaijer, Bas              ASI Team Asito                z.t.
 19 165 van IJzendoorn, Eddy      LLF Line Lloyd Foorwear       z.t.
 20  33 van Groen, Arnoud         FPT P3Transfer-Batavus        z.t.
 21  35 Mol, Wouter               FPT P3Transfer-Batavus        z.t.
 22 211 Aerts, Ruud               VHG vHemert Grp-DJongRen      z.t.
 23 151 van Schalen, Paul         B&E Koopmans Cycling Tm       z.t.
 24  88 Olesen, Nicolaj           GLU Glud&Marstrand-Horse      z.t.
 25  57 Vanthourenhout, Dieter    PCO Palmans - Cras            z.t.
 26  34 Ljungblad, Jonas          FPT P3Transfer-Batavus        z.t.
 27 210 van Haaren, Bart          UBB Ubbink - Syntec           z.t.
 28  25 Ligthart, Pim             KST KrolstonE Continent       z.t.
 29   2 Berkhout, Thomas          RB3 Rabobank Continental      z.t.
 30 187 Vermeulen, Jeff           ASI Team Asito                z.t.
 31 128 van Kuik, Frank           SKT An Post-M.Donn-Kelly      z.t.
 32  13 Bloks, Hans               CJP Cycling Tm Jo Piels       z.t.
 33  14 Lenferink, Maarten        CJP Cycling Tm Jo Piels       z.t.
 34  98 Ronsse, Peter             CNS Cyclingnews.com-Jako      z.t.
 35 208 Stam, Danny               UBB Ubbink - Syntec           z.t.
 36   5 van Emden, Jos            RB3 Rabobank Continental      z.t.
 37 212 Basten, Niek              VHG vHemert Grp-DJongRen      z.t.
 38 144 Johansson, Frederic       CCD Apiflo Vac.-Differd       z.t.
 39 123 Gallagher, Stephen        SKT An Post-M.Donn-Kelly      z.t.
 40 157 Relou, Tom                B&E Koopmans Cycling Tm       z.t.
 41   1 Boom, Lars                RB3 Rabobank Continental     4:51:57     0:13
 42 176 Lormans, Sander           RDW Ruiter Dakkapellen        z.t.
 43  51 Albert, Niels             PCO Palmans - Cras           4:51:59     0:15
 44 214 de Haan, Sierk-Jan        VHG vHemert Grp-DJongRen     4:52:02     0:18
 45 213 Boelen, Jeroen            VHG vHemert Grp-DJongRen      z.t.
 46  24 Pronk, Jos                KST KrolstonE Continent      4:52:06     0:22
 47  26 Scheuneman, Niels         KST KrolstonE Continent       z.t.
 48  28 van de Meent, Eric        KST KrolstonE Continent      4:52:22     0:38
 49 134 Jennings, Cameron         PZR Pezula Racing            4:52:36     0:52
 50 242 Castelijns, Jos           HSW Het Snelle Wiel          4:53:23     1:39
 51 153 de Beer, Pim              B&E Koopmans Cycling Tm      4:53:38     1:54
 52 126 MŁller, Christian         SKT An Post-M.Donn-Kelly     4:53:46     2:02
 53  23 Lenferink, Jasper         KST KrolstonE Continent      4:53:48     2:04
 54  46 Vrijmoed, Maurice         VVE VanVliet-EBH-Elshof       z.t.
 55  43 van Amerongen, Thijs      VVE VanVliet-EBH-Elshof       z.t.
 56  54 Verboven, Sven            PCO Palmans - Cras            z.t.
 57   8 van der Velde, Ricardo    RB3 Rabobank Continental      z.t.
 58  45 Kreder, Dennis            VVE VanVliet-EBH-Elshof       z.t.
 59 205 Slippens, Robert          UBB Ubbink - Syntec           z.t.
 60 118 van Ruitenbeek, Malaya    REG Team Kuota - Senges      4:55:49     4:05
 61  27 Schouten, John            KST KrolstonE Continent      4:56:14     4:30
 62  32 Botman, Wim               FPT P3Transfer-Batavus        z.t.
 63 155 Helderman, Paul           B&E Koopmans Cycling Tm       z.t.
 64 206 Schep, Peter              UBB Ubbink - Syntec          4:56:20     4:36
 65  77 Slonov, Nikolay           KAZ Nat. Team Kazakhstan     4:57:12     5:28
 66  76 Shushemoin, Alexandr      KAZ Nat. Team Kazakhstan      z.t.
 67 231 Dekkers, Paul             TML TML-Dommelstreek          z.t.
 68 114 Robb, Steven              REG Team Kuota - Senges       z.t.
 69 163 van Plateringen, Martin   LLF Line Lloyd Foorwear       z.t.
 70 183 Wierstra, Frank           ASI Team Asito               4:57:16     5:32
 71 248 de Waal, Roy              HSW Het Snelle Wiel          4:57:25     5:41
 72 170 van Loon, Patrick         LLF Line Lloyd Foorwear      4:57:30     5:46
 73 159 Breed, Siebe              B&E Koopmans Cycling Tm      4:57:35     5:51
 74  36 Hagenaars, Luc            FPT P3Transfer-Batavus       4:59:14     7:30
 75  44 van Ruitenbeek, Emmanuel  VVE VanVliet-EBH-Elshof       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.133 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

12e GP Sankomij Installatietechniek

                        Uitslag Rit in lijn over 112 km

                            Veldhoven op 11 Mei 2008

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 123 Slappendel, Iris          Flexpoint 1                  2:48:09
  2 151 Vos, Marianne             DSB Bank 2                   2:48:52     0:43
  3 115 van Dijk, Ellen           Vrienden vh Platteland 2      z.t.
  4 165 de Goede, Suzanne         Individueel                  2:49:28     1:19
  5 119 Wallaard, Jaccolien       Vrienden vh Platteland 2      z.t.
  6  40 van de Ree, Monique       De Zuidwesthoek               z.t.
  7  85 van Gogh, Natalie         Swabo 1                       z.t.
  8  32 van Alebeek, Sissy        Ton v Bemmelen sp/Odysis      z.t.
  9 111 De Vocht, Liesbeth        Vrienden vh Platteland 1      z.t.
 10  26 v.d. Broek, Irene         AA-Drink Cycling Team         z.t.
 11  35 Bruins, Regina            Ton v Bemmelen sp/Odysis      z.t.
 12 122 Markerink, Loes           Flexpoint 1                   z.t.
 13 167 Becker, Christina         Individueel                   z.t.
 14 116 Van Rie, An               Vrienden vh Platteland 2      z.t.
 15 121 Braam, Elisabeth          Flexpoint 1                   z.t.
 16 120 Huisman, Marit            Vrienden vh Platteland 2      z.t.
 17 125 van Hage, Elise           Flexpoint 1                  2:51:19     3:10
 18 124 Snijder, Adriene          Flexpoint 1                   z.t.
 19  98 Witteveen, Claudia        Merida 1                      z.t.
 20 154 Tabak, Noortje            DSB Bank 2                    z.t.
 21 163 Jochems, Sigrid           Individueel                   z.t.
 22 109 Bakker, Liesbeth          Vrienden vh Platteland 1      z.t.
 23 112 Knetemann, Roxane         Vrienden vh Platteland 1      z.t.
 24  27 Groenewegen, Maxime       AA-Drink Cycling Team         z.t.
 25  67 Kortekaas, Tessa          Restore Cycling Team 1        z.t.
 26  72 Wagtho, Lianne            Restore Cycling Team 1        z.t.
 27  56 van den Ackerveken,Ellen  Het Snelle Wiel 1             z.t.
 28 118 Verstraten, Monique       Vrienden vh Platteland 2      z.t.
 29  36 Eversdijk, Anne           Ton v Bemmelen sp/Odysis      z.t.
 30 113 Miggels, Kristy           Vrienden vh Platteland 1      z.t.
 31  70 van Slochteren, Hilde     Restore Cycling Team 1        z.t.
 32 146 Bekkering, DaniŽlle       DSB Bank 1                    z.t.
 33  91 Hoekzema, Sandra          Swabo 2                       z.t.
 34  30 Blaak, Chantal            AA-Drink Cycling Team         z.t.
 35 103 Hartogs, Imke             Merida 2                      z.t.
 36 173 Wigbold, Juliette         Individueel                   z.t.
 37  34 Baltus, Yvonne            Ton v Bemmelen sp/Odysis      z.t.
 38 130 Josephine, Tomic          Flexpoint 2                   z.t.
 39   5 Linders, Angelique        Red-Sun Ladies Team 1         z.t.
 40 106 van Dijk, Kim             Merida 2                      z.t.
 41 108 Hulshorst, Ellis          Merida 2                      z.t.
 42  60 Pijnenborg, Mascha        Het Snelle Wiel 1             z.t.
 43 136 Kreuze, Ingeborg          Peoples Trust CyclTeam 1      z.t.
 44  55 van As, Susanne           Het Snelle Wiel 1             z.t.
 45 129 van Veen, Suzanne         Flexpoint 2                   z.t.
 46 101 Kerste, Marielle          Merida 1                      z.t.
 47  74 van Dijk, Mirjam          Restore Cycling Team 2        z.t.
 48  86 Meesterburrie, Krista     Swabo 1                       z.t.
 49 104 Groeneveld, Carola        Merida 2                      z.t.
 50   3 Dijkman, Petra            Red-Sun Ladies Team 1         z.t.
 51 134 van Nek, Marieke          Peoples Trust CyclTeam 1      z.t.
 52  99 van Veghel, Sandra        Merida 1                      z.t.
 53  31 Helmink, Judith           Ton v Bemmelen sp/Odysis      z.t.
 54   8 van Pinxten, Danielle     Red-Sun Ladies Team 2         z.t.
 55  82 Dahlina, Rosyda           Weijers-Hako Barrhopoort      z.t.
 56  69 Peetoom, Kirsten          Restore Cycling Team 1        z.t.
 57 100 Glasbergen, Jessica       Merida 1                      z.t.
 58 114 van der Herberg, Martine  Vrienden vh Platteland 1      z.t.
 59  53 Tenniglo, Hanneke         Ladies CT Tubanters 2         z.t.
 60  80 Ringlever, Linda          Weijers-Hako Barrhopoort      z.t.
 61  61 Tabak, Eefje              Het Snelle Wiel 2             z.t.
 62  71 Spijkerman, Bertine       Restore Cycling Team 1        z.t.
 63  25 Binnendijk, Marlijn       AA-Drink Cycling Team         z.t.
 64 147 van Wanroij, Marieke      DSB Bank 1                    z.t.
 65 152 Groenveld, Josephine      DSB Bank 2                    z.t.
 66 149 van Essen, Sharon         DSB Bank 1                    z.t.
 67 169 Koedooder, Vera           Individueel                  2:51:32     3:23
 68 138 Braam, Joukje             Peoples Trust CyclTeam 1     2:51:34     3:25
 69  77 Lommers, Esther           Restore Cycling Team 2        z.t.
 70   6 Moonen, DaniŽlla          Red-Sun Ladies Team 1         z.t.
 71 155 Bekkering, Eyelien        DSB Bank 2                   2:51:38     3:29
 72 174 Hofs, Petra               Individueel                  2:51:40     3:31
 73   4 Klep, Inge                Red-Sun Ladies Team 1        2:51:47     3:38
 74  10 van Reusel, Sanne         Red-Sun Ladies Team 2         z.t.
 75 158 Rotmensen, Moniek         Individueel                   z.t.
 76 148 Welter, Hannah            DSB Bank 1                   2:55:33     7:24
 77 145 van der Aa, Daisy         DSB Bank 1                   2:56:53     8:44
 78 168 Niessen, Kirsten          Individueel                   z.t.
 79  38 Verkerk, Christy          De Zuidwesthoek               z.t.
 80  37 van der Velde, Angela     De Zuidwesthoek               z.t.
 81  28 Rovers, Gabrielle         AA-Drink Cycling Team         z.t.
 82  89 van Kleef, Daphne         Swabo 1                       z.t.
 83  64 Doorakkers, Wendy         Het Snelle Wiel 2             z.t.
 84  59 Ottevanger, Eefje         Het Snelle Wiel 1             z.t.
 85  50 Olthuis, Esther           Ladies CT Tubanters 2         z.t.
 86  11 Schepers, Linda           Red-Sun Ladies Team 2         z.t.
 87 172 Verdonck, Sofie           Individueel                   z.t.
 88  41 van Loon, Patricia        De Zuidwesthoek               z.t.
 89  51 Paus, Berdienke           Ladies CT Tubanters 2         z.t.
 90  52 Tenniglo, Moniek          Ladies CT Tubanters 2         z.t.
 91 107 Haanstra, Alike           Merida 2                      z.t.
 92  42 Simons, Suzan             De Zuidwesthoek               z.t.
 93  48 Koelemeijer, Alma         Ladies CT Tubanters 1         z.t.
 94  88 Kessler, Nina             Swabo 1                       z.t.
 95 105 Haatz, Gina               Merida 2                      z.t.
 96   7 van Pinxten, Chantal      Red-Sun Ladies Team 2         z.t.
 97  49 Lenferink, Elke           Ladies CT Tubanters 2         z.t.
 98  58 Oosterbosch, Sandra       Het Snelle Wiel 1             z.t.
 99  14 de Jong, Helma            NWV Groningen 1               z.t.
100  39 de Kort, Noortje          De Zuidwesthoek              2:57:25     9:16

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.964 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

14e GP Wegenbouw Groenen Veldhoven

                        Uitslag Rit in lijn over 123 km

                      Veldhoven - Veldhoven op 11 Mei 2008

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 111 Commandeur, Leon          Sinnige Bouw WielerTM 2      2:57:05
  2 106 Koning, Peter             Sinnige Bouw WielerTM 1      2:57:25     0:20
  3 125 Eising, Tijmen            KrolStone Peddelaars 1       2:57:36     0:31
  4  37 Goos, Marc                WV De Jonge Renner 1          z.t.
  5 145 Giesberts, Steven         Koninklijke Balen BC (B)      z.t.
  6 152 Wildeman, Henk            Zwaluwen-Raalte CC75         2:57:51     0:46
  7   6 de Vries, Jaap            District Noord Nederland      z.t.
  8 141 Markus, Barry             DCM Vorsselaar BelgiŽ         z.t.
  9 139 Asselman, Jesper          DCM Vorsselaar BelgiŽ         z.t.
 10  92 Polling, Peter Jan        WSV Emmen                     z.t.
 11 127 Strating, Gijs            KrolStone Peddelaars 2        z.t.
 12 107 Havik, Yoeri              Sinnige Bouw WielerTM 1       z.t.
 13 104 Boskamp, Melvin           NWVG Groningen                z.t.
 14  11 Gelens, Ralph             District Zuid Holland         z.t.
 15  10 Ockeloen, Jasper          District Zuid Holland         z.t.
 16  63 van Iersel, Sander        TWC Pijnenburg 2              z.t.
 17  46 Schoonbroodt, Bob         TWC Maaslandster 1            z.t.
 18  21 Nieuwdorp, Nick           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 19  40 Brusselman, Brian         WV De Jonge Renner 2          z.t.
 20   9 te Wierike, Ramon         District Oost Nederland       z.t.
 21 119 de Best, Dave             WV 't Luchtschip              z.t.
 22 153 Lammertink, Maurits       Zwaluwen-Raalte CC75          z.t.
 23 144 Vansieleghem, Jasper      AVIA Cycling Team BelgiŽ      z.t.
 24  78 van Dijk, Erwin           Metec CT/JvR deBatauwers      z.t.
 25 131 StŲpler, Nick             WTC Woerden-Het Stadion       z.t.
 26 128 de Vries, Jurjen          KrolStone Peddelaars 2        z.t.
 27  65 Jekautz, Melvin           Het Snelle Wiel-Kempen 1      z.t.
 28  80 van Geffen, Niek          WV Schijndel 1                z.t.
 29  28 Kelderman, Wilco          DWVG-Wilton Cycling Team      z.t.
 30  16 Dumoulin, Tom             District Limburg              z.t.
 31 126 Bovenhuis, Jasper         KrolStone Peddelaars 1        z.t.
 32 151 Hamelink, Jasper          Zwaluwen-Raalte CC75          z.t.
 33  88 Harings, Sandro           WcL Bergklimmers              z.t.
 34 137 de Greef, Robbert         TWC Tempo BMV Veldhoven2      z.t.
 35 129 Rieks, Daan               KrolStone Peddelaars 2        z.t.
 36  64 van der Weijst, Geert     Het Snelle Wiel-Kempen 1      z.t.
 37 140 Bosters, JurriŽn          DCM Vorsselaar BelgiŽ         z.t.
 38  38 Leurs, Dennis             WV De Jonge Renner 1          z.t.
 39  30 Bierens, Erik             DWVG-Wilton Cycling Team      z.t.
 40  14 Smit, Arlan               District Zuid Oost Ned        z.t.
 41   2 van Leijen, Steven        TWC Tempo BMV Veldhoven       z.t.
 42 118 Eijssens, Jonathan        WV 't Luchtschip              z.t.
 43  85 Coolen, Luuk              RTC Buitenlust                z.t.
 44 142 Lombaert, Stijn           AVIA Cycling Team BelgiŽ      z.t.
 45  83 van Roosmalen, Koen       WV Schijndel 2                z.t.
 46  39 de Kort, Bram             WV De Jonge Renner 1          z.t.
 47  81 van der Sanden, Harm      WV Schijndel 1                z.t.
 48 109 Imming, Bram              Sinnige Bouw WielerTM 2       z.t.
 49 110 Sinnige, Job              Sinnige Bouw WielerTM 2      2:57:59     0:54
 50 102 Splinter, Raymond         DTS Zaandam                  2:58:01     0:56
 51 148 Deceuninck, Thomas        Jonge Renners Roeselare       z.t.
 52  68 Bierens, Hans             Het Snelle Wiel-Kempen 2      z.t.
 53  31 Kouwenhoven, Sjoerd       Westland-Trias-Spartaan       z.t.
 54  70 Nijssen, Kenny            WV Alcmaria Victrix           z.t.
 55  95 Braam, Chiel              Achterhoek 2000 1            2:58:04     0:59
 56 108 Bond, Mike                Sinnige Bouw WielerTM 1      2:58:11     1:06
 57 147 van den Bulck, Jeffry     Koninklijke Balen BC (B)     2:58:24     1:19
 58  96 Houwers, Xaf              Achterhoek 2000 1            2:58:53     1:48
 59 146 Spruyt, Niels             Koninklijke Balen BC (B)     2:59:01     1:56
 60  59 Zoontjens, Menno          TWC Pijnenburg 1              z.t.
 61  25 Kanninga, Sander          RC De Hoekse Renners         2:59:04     1:59
 62  54 van Andel, Robbert        RTV De Bollenstreek           z.t.
 63  86 van Deursen, Rick         RTC Buitenlust               2:59:24     2:19
 64  29 Tol, Erick                DWVG-Wilton Cycling Team     2:59:48     2:43
 65 130 Verzaal, Mitch            WTC Woerden-Het Stadion      3:00:06     3:01
 66  79 Heldens, Henke            WV Schijndel 1               3:00:17     3:12
 67  62 Polak, Thomas             TWC Pijnenburg 2             3:00:44     3:39
 68   3 Langerak, Thomas          TWC Tempo BMV Veldhoven      3:01:26     4:21
 69 120 van der Burgt, Lex        WV 't Luchtschip             3:01:50     4:45
 70 143 Goderis, Jelle            AVIA Cycling Team BelgiŽ     3:02:25     5:20
 71  73 Pennings, Jochem          Uden-Maasknt-MaasW-TB200     3:02:35     5:30
 72   5 Kalk, Xander              District Noord Nederland     3:02:47     5:42
 73  91 Vos, Ruben                WSV Emmen                     z.t.
 74 136 Kleinloog, Tim            TWC Tempo BMV Veldhoven2     3:02:58     5:53
 75 121 Breewel, Jeroen           UWTC-HRTC-WestFrisia         3:03:50     6:45
 76  67 Bierens, Frans            Het Snelle Wiel-Kempen 2     3:04:15     7:10
 77  94 Tijdink, Anton            Achterhoek 2000 1             z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.675 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GP Stickercompany voor Handbikers

                       Uitslag Criterium over 45 minuten

                            Veldhoven op 11 Mei 2008

Klas  Deelnemer                   Woonplaats

  1   8 Verheyen, Steven          BelgiŽ                   C
  2   7 Snippe, Seine             Dedemsvaart              C
  3   4 d'Hulster, Ward           BelgiŽ                   B
  4   5 Felies, Nico              BelgiŽ                   B
  5   9 de Vaan, Laura            's-Hertogenbosch         V
  6   6 Neeleman, Nino            Delfgauw                 C
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt