Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

De Ster van Moerdijk

                       Uitslag Rit in lijn over 165,4 km

                     Zevenbergen - Fijnaart op 8 Juni 2008
                   5e Wedstrijd in de KNWU Beloftencompetitie

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   6 Kusters, Yvo              Cycling Team Jo Piels        3:34:53
  2  35 Timmer, Mathijs           Robinson Techniek-Lorini     3:34:54     0:01
  3  17 Wiersma, Jeffrey          vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
  4  28 Pronk, Leander            WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
  5  47 te Stroet, Rens           Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
  6  37 de Beer, Pim              B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
  7  19 Beukeboom, Dion           Ruiter DakkapellenWieltm     3:34:56     0:03
  8  42 Scholten, Jean            B&E-Koopmans Cycling Tm      3:35:00     0:07
  9 117 de Vries, Harm            Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 10 178 Kuiper, Bouke             Ubbink-Syntec Cycl Team      3:35:03     0:10
 11  40 van Nuil, Hidde           B&E-Koopmans Cycling Tm      3:35:06     0:13
 12 124 te Brake, Remco           METEC Cycling Team            z.t.
 13 129 Ligthart, Pim             Krolstone de Peddelaars       z.t.
 14  46 Ariesen, Johim            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 15  39 Lip, Bert                 B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 16 145 Jun, Lars                 WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
 17  33 Groenewold, Roderik       Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 18   4 Brus, Marco               Cycling Team Jo Piels         z.t.
 19  26 van der Kooi, Ben         WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 20 180 Limburg, Stefan           Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 21 146 Vangheel, Timothy         WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
 22 123 Beuker, Jordy             METEC Cycling Team            z.t.
 23  10 Huenders, Mitchell        Asito Cycling Team            z.t.
 24 134 Aalders, Tim              De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 25 137 Rentmeester, Niek         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 26  85 Luyt, Dennis              Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 27  18 van Zandbeek, Ronan       vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 28 176 Kip, Ismael               Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 29  63 du Prie, Kaj              WV Eemland                    z.t.
 30 128 Eefting, Roy              Krolstone de Peddelaars       z.t.
 31   5 Fransen, Ruud             Cycling Team Jo Piels         z.t.
 32 127 Bovenhuis, Robert         Krolstone de Peddelaars       z.t.
 33  70 Verschoor, Jochem         Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 34  55 Opie, Chris               DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 35  48 Souverein, Dennis         Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 36 121 van Aurich, Tjeerd        METEC Cycling Team            z.t.
 37  52 van Winden, Stefan        RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 38  32 Bults, Michiel            Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 39 130 Horring, Lars             Krolstone de Peddelaars       z.t.
 40  67 Stöpler, Bob              Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 41  20 Kers, Koos Jeroen         Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 42  43 Kelderman, Martin         Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 43   3 van der Sanden, Geert     Cycling Team Jo Piels         z.t.
 44  41 Relou, Tom                B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 45  11 Hooghiemster, René        Asito Cycling Team            z.t.
 46  12 Kamphuis, Sebastiaan      Asito Cycling Team            z.t.
 47 100 Knol, Martijn             PRC Delta/IJsselstreek        z.t.
 48   9 Vermeulen, Jeff           Asito Cycling Team            z.t.
 49  56 van Os, Enno              DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 50  58 Fransen, Timo             DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 51  92 Droogmans, Thijs          Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 52   1 de Bekker, Maurice        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 53 122 du Prie, Mick             METEC Cycling Team            z.t.
 54  22 Slagter, Tom              Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 55  95 Castelijns, Twan          Kempen/Buitenlust/SnWiel      z.t.
 56 131 Atzori, Umberto           Krolstone de Peddelaars       z.t.
 57 125 van IJzendoorn, Rik       METEC Cycling Team            z.t.
 58  90 Borst, Nick               Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 59 164 Breemes, Stefan           DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 60 155 Ruijgh, Rob               Maaslandster ZuidLimburg      z.t.
 61  64 Kerkhof, Niels            WV Eemland                    z.t.
 62 168 Korevaar, Daniël          DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 63  59 van Vliet, Luuk           DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 64 120 Huiting, Vincent          Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 65  38 Helderman, Paul           B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 66  24 Braber, Thijs             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 67 133 Schless, Wesley           De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 68  79 Kamsma, Marcel            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 69 115 Jonkman, Frank            Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 70  25 Aalders, Bram             WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 71 132 Hulzebos, Barry           Krolstone de Peddelaars       z.t.
 72  66 Bulgac, Brian             WV Eemland                    z.t.
 73 154 Werst, Raymond            Maaslandster ZuidLimburg      z.t.
 74  15 Vreugdenhil, Stefan       vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 75  34 Spijkerman, Herman        Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 76  21 van Wel, Ruud             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 77  50 Schouten, Douwe           RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 78  68 Deckers, Aaron            Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 79 136 Wijnstra, Jacob           De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 80  72 Schreurs, Mark            Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 81  31 Beenes, Björn             Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 82 126 de Breij, Rogier          METEC Cycling Team            z.t.
 83  86 Pol, Jori                 Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 84 113 Posthuma, Tim             Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 85  57 Sikking, Frank            DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 86  27 Raaijmaakers, David       WV DeJongeRenner-vHemert     3:35:17     0:24
 87 144 Nauta, Rienk              Hypo-Gron/Fr.Leeuw/Emmen      z.t.
 88  71 van Roosmalen, Wouter     Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 89  16 Vrijmoed, Maurice         vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 90  62 van den Hengel, John      WV Eemland                    z.t.
 91  13 van Ruitenbeek, Emmanuel  vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 92 158 Harrevelt, Lenn           WestlWilVoor/Trias/PedaR      z.t.
 93  69 Heeneman, Willy           Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 94 173 Janssen, Danny            HoekseRenner/Waardrenner      z.t.
 95 160 van der Zanden, Rick      WestlWilVoor/Trias/PedaR     3:35:22     0:29
 96 149 van Dijk, Stefan          WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
 97  23 van der Zwet, Arno        Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 98 161 Post, Frank               WestlWilVoor/Trias/PedaR      z.t.
 99 148 Verdaasdonk, Nicky        WillebrordWlVoor KUMASOL     3:35:25     0:32
100  14 Stamsnijder, Bas          vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
101  29 Lardenoije, Sonny         WV DeJongeRenner-vHemert     3:35:28     0:35
102   2 van Blanken, Mart         Cycling Team Jo Piels        3:35:31     0:38
103 165 Stenekes, Steven          DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
104  44 Ruckert, Patrick          Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
105  80 Marcelis, Tom             TML Dommelstr/Schijndel      3:35:35     0:42
106 179 Pieters, Roy              Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
107 177 Kos, Patrick              Ubbink-Syntec Cycl Team      3:35:44     0:51
108  45 Gödde, Leo                Line-Lloyd Footwear Cycl     3:35:59     1:06
109 114 Waasdorp, Sebastiaan      Oldenzaal/Stormvogels        3:36:02     1:09
110  89 van Berkel, Bart          Alcmaria Victrix/SWABO       3:36:04     1:11
111 104 Blankestijn, Joel         Selectie Oost Nederland      3:36:23     1:30
112 163 Nikolakakis, Jannis       DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
113  60 Zwekars, Rob              DWVastg-Wilton-Snel-AA-V     3:36:42     1:49
114 142 Kamphuis, Milan           Hypo-Gron/Fr.Leeuw/Emmen     3:37:20     2:27

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 46.183 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

De Ster van Moerdijk

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  B&E-Koopmans Cycling Tm      7     10:45:00
  2  Cycling Team Jo Piels        1     10:45:05        0:05
  3  Line-Lloyd Footwear Cycl     8     10:45:06        0:06
  4  Robinson Techniek-Lorini     6     10:45:06        0:06
  5  WV DeJongeRenner-vHemert     5     10:45:06        0:06
  6  vVliet EBH Elshof advoca     3     10:45:06        0:06
  7  Ruiter DakkapellenWieltm     4     10:45:08        0:08
  8  Dracht/WFrisia/Olympia/O    20     10:45:12        0:12
  9  Ubbink-Syntec Cycl Team     30     10:45:15        0:15
 10  METEC Cycling Team          21     10:45:18        0:18
 11  Krolstone de Peddelaars     22     10:45:18        0:18
 12  Asito Cycling Team           2     10:45:18        0:18
 13  De Mol/Theo Middelkamp      23     10:45:18        0:18
 14  DWVastg-Wilton-Snel-AA-V    10     10:45:18        0:18
 15  Rietveld Wielerteam LSE     12     10:45:18        0:18
 16  WV Eemland                  11     10:45:18        0:18
 17  Alcmaria Victrix/SWABO      15     10:45:18        0:18
 18  WillebrordWlVoor KUMASOL    25     10:45:34        0:34
 19  DTS/TmAmsterdam/Bataaf      28     10:45:43        0:43
 20  WestlWilVoor/Trias/PedaR    27     10:46:01        1:01
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt