Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

MEEUS RACE VOOR BELOFTEN

                        Uitslag Wegwedstrijd over 164 km

         Wedstrijd in kader van de beloftencompetitie op 30 Maart 2008

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  12 Kamphuis, Sebastiaan      Asito Cycling Team           3:54:10
  2  42 Relou, Tom                B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
  3   2 Fransen, Ruud             Cycling Team Jo Piels         z.t.
  4 147 Jun, Lars                 WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
  5  30 Terpstra, Mike            WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
  6  79 Kamsma, Marcel            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
  7  15 van Ruitenbeek, Emmanuel  vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
  8   6 de Bekker, Maurice        Cycling Team Jo Piels         z.t.
  9 146 Vangheel, Timothy         WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
 10 177 Kos, Patrick              Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 11  11 Reef, Marc                Asito Cycling Team            z.t.
 12  29 Kooiman, Erik Jan         WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 13   3 Brouwer, Gijs             Cycling Team Jo Piels        3:54:15     0:05
 14   7 Chaigneau, Robin          Asito Cycling Team           3:55:05     0:55
 15  37 de Beer, Pim              B&E-Koopmans Cycling Tm      3:55:58     1:48
 16  19 Beukeboom, Dion           Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 17 176 Kip, Ismael               Ubbink-Syntec Cycl Team      3:56:14     2:04
 18  44 Ariesen, Johim            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 19  18 van Zandbeek, Ronan       vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 20   5 van Blanken, Mart         Cycling Team Jo Piels         z.t.
 21  10 van Ooijen, Cornelius     Asito Cycling Team            z.t.
 22 135 Wijnstra, Jacob           De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 23 133 Rentmeester, Niek         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 24  74 van der Niet, Rob         Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 25 137 van Eerd, Michael         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 26  16 Vreugdenhil, Stefan       vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 27  21 van Wel, Ruud             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 28 145 Hagenaars, Luc            WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
 29  47 van Wiefferen, Ruben      Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 30  38 Helderman, Paul           B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 31   1 Brus, Marco               Cycling Team Jo Piels         z.t.
 32  13 Gmelich Meijling, Jarno   vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 33   4 van der Sanden, Geert     Cycling Team Jo Piels         z.t.
 34   9 Hooghiemster, René        Asito Cycling Team           3:56:20     2:10
 35  36 Groenewold, Roderik       Robinson Techniek-Lorini     3:56:27     2:17
 36 127 Eefting, Roy              Krolstone de Peddelaars       z.t.
 37 129 Boersma, Jildert          Krolstone de Peddelaars      4:00:03     5:53
 38  26 Kouters, Geert            WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 39 180 Kuiper, Bouke             Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 40  81 Marcelis, Tom             TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 41  20 Slagter, Tom              Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 42  39 Steijn, Harm              B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 43  43 Souverein, Dennis         Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 44  53 Stegink, Jelmer           RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 45  97 Lugtenburg, Rik           PRC Delta/IJsselstreek        z.t.
 46  54 van der Ven, Maurits      RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 47  88 Berk, Robert              Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 48 143 Merx, Peter               Hypo-Gron/Fr.Leeuw/Emmen      z.t.
 49  64 van den Hengel, John      WV Eemland                    z.t.
 50 126 de Breij, Rogier          METEC Cycling Team            z.t.
 51 163 Asjes, Jelmer             DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 52  45 Gödde, Leo                Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 53  41 van Schaijk, Martijn      B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 54  60 Fransen, Timo             DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 55 142 Kamphuis, Milan           Hypo-Gron/Fr.Leeuw/Emmen      z.t.
 56 150 van Dijk, Stefan          WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
 57 113 Posthuma, Tim             Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 58  57 Zwekars, Rob              DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 59 144 Hooghiemster, Niek        Hypo-Gron/Fr.Leeuw/Emmen      z.t.
 60  52 Schouten, Douwe           RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 61  61 du Prie, Kaj              WV Eemland                    z.t.
 62  66 Mijnen, Harmen            WV Eemland                    z.t.
 63 121 van Aurich, Tjeerd        METEC Cycling Team            z.t.
 64  72 van Roosmalen, Wouter     Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 65 154 Werst, Raymond            Maaslandster ZuidLimburg      z.t.
 66  40 van Nuil, Hidde           B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 67  67 Boeijen, Daan             Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 68  25 Bouwens, Ralph            WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 69 153 Shimada, Makoto           Maaslandster ZuidLimburg      z.t.
 70  35 Timmer, Mathijs           Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 71  46 Ruckert, Patrick          Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 72 179 Schreurs, Maurice         Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 73  22 Hopman, Jan               Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 74 138 Aalders, Tim              De Mol/Theo Middelkamp        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.021 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

MEEUS RACE VOOR BELOFTEN

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Cycling Team Jo Piels        1     11:42:35
  2  Asito Cycling Team           2     11:43:25        0:50
  3  WillebrordWlVoor KUMASOL    25     11:44:34        1:59
  4  B&E-Koopmans Cycling Tm      7     11:46:22        3:47
  5  vVliet EBH Elshof advoca     3     11:46:38        4:03
  6  WV DeJongeRenner-vHemert     5     11:48:23        5:48
  7  De Mol/Theo Middelkamp      23     11:48:42        6:07
  8  Ubbink-Syntec Cycl Team     30     11:50:27        7:52
  9  Ruiter DakkapellenWieltm     4     11:52:15        9:40
 10  Line-Lloyd Footwear Cycl     8     11:52:31        9:56
 11  RWC Ahoy/Meteoor Assen-R     9     12:00:09       17:34
 12  Hypo-Gron/Fr.Leeuw/Emmen    24     12:00:09       17:34
 13  WV Eemland                  11     12:00:09       17:34
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon