Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

MEEUS RACE VOOR NIEUWELINGEN

                        Uitslag Wegwedstrijd over 60 km

                         Wedstrijd datum: 30 Maart 2008
                               HOOFDSPONSOR MEEUS

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  92 Reinders, Elmar           WSV EMMEN                    1:24:32
  2  73 van Baarle, Dylan         RESTORE CYCLING A             z.t.
  3  59 Ottema, Rick              WV STORMVOGELS                z.t.
  4  34 Kerkhof, Tim              WV SCHIJNDEL                  z.t.
  5  13 de Haan, Binne-Pier       WV DE JONGE RENNER A          z.t.
  6  48 van Poppel, Danny         TWC PIJNENBURG A              z.t.
  7  86 Zuidewind, Nick           RTV DE BOLLENSTREEK 1        1:24:50     0:18
  8 119 Welten, Kay               DISTRICT ZUID-OOST 1          z.t.
  9  24 Schless, Justin           RWC AHOY ROTTERDAM A          z.t.
 10  74 Smit, Ricky               RESTORE CYCLING A             z.t.
 11  82 Kooijman, Jaap            WC DE BERGKLIMMERS            z.t.
 12  23 Roscam Abbing, Friso      RWC AHOY ROTTERDAM A          z.t.
 13  69 Bosman, Gert-Jan          KROLSTONE PEDDELAARS          z.t.
 14 109 Eertink, Rik              CRT RAALTE CC'75              z.t.
 15  63 Groenewegen, Dylan        WTC DE AMSTEL                 z.t.
 16  94 van den Belt, Martijn     REGIOTEAM TOP VIJF            z.t.
 17 102 Kistemaker, Kay           UWTC HRTC WEST FRISIA A       z.t.
 18 115 Teunissen, Mike           'T LUCHTSCHIP                 z.t.
 19  46 van Iersel, Dennis        TWC PIJNENBURG A              z.t.
 20 110 van Rhee, Joey            CRT RAALTE CC'75              z.t.
 21 118 Groen, Ike                DISTRICT ZUID-OOST 1          z.t.
 22  43 Troost, Bart              DTS ZAANDAM                   z.t.
 23  61 Harmsen, Bart             WTC DE AMSTEL                 z.t.
 24 101 Zwaan, Edwin              UWTC HRTC WEST FRISIA A       z.t.
 25   6 Snijder, Kevin            DISTRICT NOORD NEDERLAND      z.t.
 26  99 van den Hengel, Bob       WV EEMLAND A                  z.t.
 27  37 Sanders, Dajo             TWC MAASLANDSTER A            z.t.
 28  91 Elzing, Adrik             WSV EMMEN                     z.t.
 29  60 Schipper, Jasper          WV STORMVOGELS                z.t.
 30  87 van der Hoorn, Taco       RTV DE BOLLENSTREEK 1         z.t.
 31  27 Boer, Mike                RWC AHOY ROTTERDAM B          z.t.
 32  96 Ossendrijver, Kevin       REGIOTEAM TOP VIJF            z.t.
 33  68 Versteeg, Ivan            KROLSTONE PEDDELAARS          z.t.
 34  93 Booij, Daniel             WSV EMMEN                     z.t.
 35  77 van der Burg, Joost       RESTORE CYCLING B             z.t.
 36  62 van der Aar, Dilan        WTC DE AMSTEL                 z.t.
 37  38 Limpens, Stef             TWC MAASLANDSTER A            z.t.
 38  57 van Ballegooijen, Lars    HET SNELLE WIEL/ DE KEMP      z.t.
 39 111 Vlaskamp, Bas             CRT RAALTE CC'75              z.t.
 40  16 Brusselman, Twan          WV DE JONGE RENNER B          z.t.
 41  18 van Dongen, Bart          WV DE JONGE RENNER B          z.t.
 42  32 Vegter, Lennard           PRC DELTA                     z.t.
 43 134 Wals, Jorian              NWVG GRONINGEN                z.t.
 44  71 van der Zijden, Lars      JVR BATAUWERS                 z.t.
 45  76 van der Sman, Danny       RESTORE CYCLING B             z.t.
 46  12 Middelburg, Luke          WV WESTLAND WIL VOORUIT       z.t.
 47  85 Schipper, Jesper          RTV DE BOLLENSTREEK 1         z.t.
 48  88 Bakker, Sjoerd            MAR METEOOR-ASSEN-RODEN       z.t.
 49  36 van Heeswijk, Tom         WV SCHIJNDEL                  z.t.
 50  83 van Caldenborgh, Rick     WC DE BERGKLIMMERS            z.t.
 51  64 Oussoren, Olaf            AXA VALLEIRENNERS/EDE         z.t.
 52 133 Fokkema, Anne             NWVG GRONINGEN                z.t.
 53  98 de Jong, Robert           WV EEMLAND A                  z.t.
 54  52 Gödde, Eddy               DRC DE MOL/HOEKSE RENNER      z.t.
 55  25 Ammerlaan, Fabian         RWC AHOY ROTTERDAM B          z.t.
 56  22 Kooyman, Mitchel          RWC AHOY ROTTERDAM A          z.t.
 57  53 van Endhoven, Edwin       DRC DE MOL/HOEKSE RENNER      z.t.
 58  14 Sprangers, Bram           WV DE JONGE RENNER A          z.t.
 59 127 van de Brug, Raymon       WV EMMEN 2                    z.t.
 60  78 Willemse, Mike            RESTORE CYCLING B             z.t.
 61  17 Goos, Luuk                WV DE JONGE RENNER B          z.t.
 62 136 Wennekes, Robin           WV Eemland B                  z.t.
 63  55 Smits, Djago              HET SNELLE WIEL/ DE KEMP      z.t.
 64  70 van Beusekom, Wilco       JVR BATAUWERS                 z.t.
 65 116 Schoonderbeek, Roy        'T LUCHTSCHIP                 z.t.
 66 106 Lammertink, Steven        AWV DE ZWALUWEN              1:25:07     0:35
 67  47 Meijers, Jeroen           TWC PIJNENBURG A             1:25:34     1:02
 68 113 Coppens, Jens             WV BREDA WC PEDDELAARS       1:25:52     1:20
 69  84 Vrielink, Boris           WC DE BERGKLIMMERS            z.t.
 70  35 Borowski, Bryan           WV SCHIJNDEL                 1:26:18     1:46
 71  44 Roggeveen, Jamie          DTS ZAANDAM                   z.t.
 72  89 Bolding, Jelle            MAR METEOOR-ASSEN-RODEN       z.t.
 73  58 Keizer, Jeroen            WV STORMVOGELS                z.t.
 74  72 Bugter, Luuc              JVR BATAUWERS                 z.t.
 75 128 Timmermans, Tristan       WV EMMEN 2                    z.t.
 76  49 Roosen, Timo              TWC PIJNENBURG B             1:26:45     2:13
 77  65 Ariesen, Danny            AXA VALLEIRENNERS/EDE         z.t.
 78  75 de Koning, Jack           RESTORE CYCLING A             z.t.
 79  15 Vervaet, Ferdy            WV DE JONGE RENNER A          z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.587 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon