Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Lippe Lap Classic

                        Uitslag Rit in lijn over 160 km

                          Wedstrijd datum: 17 Mei 2008

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  63 Postma, Theo              WV Otto Ebbens               3:42:04
  2  44 van der Velde, Jeffrie    WV Stormvogels               3:42:16     0:12
  3  10 Oude Ophuis, Dirk         OWC Oldenzaal                3:42:35     0:31
  4  54 van Leeuwen, Cor          Hepro.nl - NWV Groningen      z.t.
  5  16 Hooghiemster, Niek        LWV De Friesche Leeuw        3:42:39     0:35
  6  13 Mylius, Caspar            LWV De Friesche Leeuw         z.t.
  7 119 van de Vall, Lars         Decathlon - Tm Amsterdam      z.t.
  8   2 Stenekes, Steven          ZWC DTS                       z.t.
  9  70 van Vuure, Henk           West Frisia                   z.t.
 10 106 Atzori, Umberto           WRV KrolstonE-Peddelaars      z.t.
 11 109 Binnenpoorte, Erwin       RSE CTRaalte/CC75/Zwaluw      z.t.
 12  86 Botter, Arne              WV de IJsselstreek            z.t.
 13 103 van Duuren, Aloys         WRV KrolstonE-Peddelaars      z.t.
 14  19 Aling, Ard                WV de Kannibaal               z.t.
 15   4 Aardenburg, Sander        ZWC DTS                       z.t.
 16  90 Knol, Martijn             WV de IJsselstreek            z.t.
 17  79 Kramer, Sven              WV Olympia                    z.t.
 18  21 Schurer, Albert           WV de Kannibaal               z.t.
 19 117 Lof, Jan                  Decathlon - Tm Amsterdam      z.t.
 20 101 Oostendorp, Marc          Alcmaria Victrix              z.t.
 21 112 van de Vondervoort,Jordi  RSE CTRaalte/CC75/Zwaluw      z.t.
 22  67 Haakman, Tino             West Frisia                   z.t.
 23  92 Bekker, Danny             Gaul !                        z.t.
 24  17 van der Schaaf, Tjeerd    LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 25  81 Stroetinga, Arjan         WV Olympia                    z.t.
 26  40 Zwarts, Ruurd-Jan         WV Eemland                    z.t.
 27  87 Schreurs, Leander         WV de IJsselstreek            z.t.
 28  25 Lindeman, Adrie           SG Automatisering-Emmen       z.t.
 29   7 de Jonge, Richard         OWC Oldenzaal                 z.t.
 30  51 Nijman, Thomas            Hepro.nl - NWV Groningen      z.t.
 31  37 Benthem, Guido            WV Eemland                    z.t.
 32  18 Wobma, Thomas             LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 33  99 van der Steeg, Tijl       Alcmaria Victrix              z.t.
 34  12 Derks, Harald             OWC Oldenzaal                 z.t.
 35  94 Lafleur, Dimitri          Gaul !                        z.t.
 36  42 van den Hengel, John      WV Eemland                    z.t.
 37  82 Huiting, Vincent          WV Olympia                    z.t.
 38 102 Stoop, Martijn            Alcmaria Victrix              z.t.
 39  96 Terlouw, Freek            Gaul !                        z.t.
 40  88 van Strien, Leon          WV de IJsselstreek            z.t.
 41  29 Moes, Lambertus           SG Automatisering-Emmen       z.t.
 42  68 Busse, Maurits            West Frisia                   z.t.
 43   9 Lammerink, Ties           OWC Oldenzaal                 z.t.
 44  98 Homan, Pieter             Alcmaria Victrix              z.t.
 45  66 de Vries, Evert           WV Otto Ebbens                z.t.
 46  20 Osinga, Jinne             WV de Kannibaal              3:42:50     0:46
 47  43 Feiken, Jos               WV Stormvogels                z.t.
 48  58 Steensma, Herman          WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 49  38 van Oostende, Jorg        WV Eemland                   3:42:55     0:51
 50  97 Zut, Koos                 Alcmaria Victrix              z.t.
 51 100 Dorren, Ruben             Alcmaria Victrix              z.t.
 52  65 Visser, Sjoerd            WV Otto Ebbens                z.t.
 53  72 Coers, Rudy               West Frisia                   z.t.
 54  55 Vos, Elzo                 WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 55  73 Haanstra, Alle            WV Meteoor-Assen-Roden       3:43:06     1:02
 56  56 Weening, Andries          WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 57  49 de Groot, Sander          Hepro.nl - NWV Groningen      z.t.
 58  53 de Lange, Bas             Hepro.nl - NWV Groningen      z.t.
 59 114 Luisman, Jordy            RSE CTRaalte/CC75/Zwaluw      z.t.
 60   6 Windhouwer, Gerard        ZWC DTS                       z.t.
 61 126 Rol, Raymond              WV N-Holland/Kennemerlnd      z.t.
 62  80 Postma, Pieter            WV Olympia                    z.t.
 63  46 van der Wielen,Jacob-Jan  WV Stormvogels                z.t.
 64  34 Berrevoets, Maarten       ARTV De Adelaar               z.t.
 65  50 Procee, Johan             Hepro.nl - NWV Groningen      z.t.
 66 108 Steenbergen, Kor          WRV KrolstonE-Peddelaars      z.t.
 67  71 Rood, Bram                West Frisia                   z.t.
 68 107 Faber, Rutmer             WRV KrolstonE-Peddelaars      z.t.
 69  41 Groenestein, Patrick      WV Eemland                    z.t.
 70 115 Smits, Florian            Decathlon - Tm Amsterdam      z.t.
 71  85 Alma, Marcel              WV de IJsselstreek            z.t.
 72 104 van den Berg, Pim         WRV KrolstonE-Peddelaars      z.t.
 73  61 Westra, Jan-Hendrik       WV Otto Ebbens                z.t.
 74 113 Reimert, Toby             RSE CTRaalte/CC75/Zwaluw      z.t.
 75  24 van Dijk, Gerard          WV de Kannibaal               z.t.
 76  30 Vijn, Marco               SG Automatisering-Emmen       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.230 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Lippe Lap Classic

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  WV Otto Ebbens              11     11:07:38
  2  OWC Oldenzaal                2     11:07:53        0:15
  3  LWV De Friesche Leeuw        3     11:07:57        0:19
  4  WV de IJsselstreek          15     11:07:57        0:19
  5  West Frisia                 12     11:07:57        0:19
  6  WV Olympia                  14     11:07:57        0:19
  7  Alcmaria Victrix            17     11:07:57        0:19
  8  WV Eemland                   7     11:07:57        0:19
  9  Gaul !                      16     11:07:57        0:19
 10  WV de Kannibaal              4     11:08:08        0:30
 11  WV Stormvogels               8     11:08:12        0:34
 12  Hepro.nl - NWV Groningen     9     11:08:20        0:42
 13  ZWC DTS                      1     11:08:24        0:46
 14  WRV KrolstonE-Peddelaars    18     11:08:24        0:46
 15  RSE CTRaalte/CC75/Zwaluw    19     11:08:24        0:46
 16  Decathlon - Tm Amsterdam    20     11:08:24        0:46
 17  SG Automatisering-Emmen      5     11:08:24        0:46
 18  WV Woonexpo Kapenga         10     11:08:51        1:13
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens