Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP LEK EN IJSSEL-NIEUWELINGEN 2008

                        Uitslag Rit in lijn over 85,1 km

                         te Lekkerkerk op 12 April 2008
                 Organisatie: Stichting Wielercomité Lekkerkerk

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 137 Smit, Ricky               Restore Cycling A            2:12:10
  2 121 Broers, Erwin             UWTC De Volharding           2:12:30     0:20
  3  50 van Poppel, Danny         TWC Pijnenburg A              z.t.
  4  51 Meijers, Jeroen           TWC Pijnenburg A              z.t.
  5  91 Zuidewind, Nick           RTC De Bollenstreek          2:13:14     1:04
  6  98 Kerkhof, Tim              WV Schijndel                  z.t.
  7  34 Poldervaart, Erwin        PRC Delta                     z.t.
  8  20 Groen, Ike                Het Luchtschip                z.t.
  9  49 Welten, Kay               TWC Pijnenburg A              z.t.
 10  43 van Beusekom, Wilco       JVR De Batauwers              z.t.
 11  88 Versteeg, Ivan            KrolStone Peddelaars          z.t.
 12 127 Heering, Dennis           Distict Oost Nederland       2:15:21     3:11
 13  85 Botter, Rudy              District Noord-Nederland     2:16:35     4:25
 14  52 van Iersel, Dennis        TWC Pijnenburg B              z.t.
 15  24 Groenewegen, Dylan        WTC De Amstel                 z.t.
 16  25 Brusselman, Twan          De Jonge Renner A             z.t.
 17  19 Schoonderbeek, Roy        Het Luchtschip                z.t.
 18  26 de Haan, Binne-Pier       De Jonge Renner A             z.t.
 19  92 Schipper, Jesper          RTC De Bollenstreek           z.t.
 20  11 van de Klundert, Ricardo  RSC DE Zuidwesthoek           z.t.
 21 103 Ammerlaan, Fabian         RWC Ahoy B                    z.t.
 22 105 Boer, Mike                RWC Ahoy B                    z.t.
 23  23 Brasser, Karel            WTC De Amstel                 z.t.
 24  66 Vlaskamp, Bas             CRT Raalte - CC'75            z.t.
 25  12 de Heer, Jorick           RSC DE Zuidwesthoek          2:19:29     7:19
 26 142 Derijcke, Gilles          Koninklijke Balen A          2:19:31     7:21
 27 129 Klein Tijssink, Willem    Distict Oost Nederland        z.t.
 28 148 Middelburg, Luke          Westland Wil Vooruit B        z.t.
 29  78 van der Kamp, Reinier     Regio Team Top Vijf           z.t.
 30  70 Sanders, Dajo             TWC Maaslandster              z.t.
 31  55 van Koeveringe, George    Middelkamp-Zeeuws Vld         z.t.
 32  71 Limpens, Stef             TWC Maaslandster              z.t.
 33   1 Stuyt, Rodney             De Waardrenner A              z.t.
 34  63 Moerland, Paul            District Zuid-West Ned        z.t.
 35  27 Sprangers, Bram           De Jonge Renner A             z.t.
 36 143 Daams, Eddy               Koninklijke Balen A           z.t.
 37 141 de Koning, Jack           Restore Cycling B             z.t.
 38 100 Kooyman, Mitchel          RWC Ahoy A                    z.t.
 39   2 de Winter, Tim            De Waardrenner A              z.t.
 40  81 Gödde, Eddy               De Mol-Hoekse Renners A       z.t.
 41  42 van Rijsbergen, Siebe     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 42 125 Ikink, Jeroen             Achterhoek 2000               z.t.
 43 140 van der Sman, Danny       Restore Cycling B             z.t.
 44 101 Roscam Abbing, Friso      RWC Ahoy A                    z.t.
 45  80 Buijk, Bart               De Mol-Hoekse Renners A       z.t.
 46  46 Dorrepaal, Siebe          De Spartaan                   z.t.
 47  84 de Frel, Patrick          De Mol-Hoekserenners B        z.t.
 48  16 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior                z.t.
 49 133 Tusveld, Martijn          Woerden-Het Stadion Comb      z.t.
 50  40 Hofland, Fausto           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 51  47 Vaartjes, Tjalling        De Spartaan                   z.t.
 52 124 Berentsen, Joost          Achterhoek 2000               z.t.
 53  36 Bal, Tom                  PRC Delta                     z.t.
 54  10 Jansen, Kevin             RSC DE Zuidwesthoek           z.t.
 55  68 Plender, Jasper           AWV De Zwaluwen               z.t.
 56 109 Pijpers, Tim              WV Breda-Pedaalridders        z.t.
 57  29 Goos, Luuk                De Jonge Renner B             z.t.
 58 120 van den Enden, Bob        Westland Wil Vooruit A        z.t.
 59 135 Smit, Samuël              Woerden-Het Stadion Comb     2:21:11     9:01

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.633 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP LEK EN IJSSEL-NIEUWELINGEN 2008

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  TWC Pijnenburg A            17      4:25:00
  2  RTC De Bollenstreek         31      4:29:49        4:49
  3  Het Luchtschip               7      4:29:49        4:49
  4  PRC Delta                   12      4:32:45        7:45
  5  De Jonge Renner A            9      4:33:10        8:10
  6  WTC De Amstel                8      4:33:10        8:10
  7  RWC Ahoy B                  35      4:33:10        8:10
  8  Distict Oost Nederland      43      4:34:52        9:52
  9  RSC DE Zuidwesthoek          4      4:36:04       11:04
 10  Koninklijke Balen A         48      4:39:02       14:02
 11  TWC Maaslandster            24      4:39:02       14:02
 12  De Waardrenner A             1      4:39:02       14:02
 13  Restore Cycling B           47      4:39:02       14:02
 14  RWC Ahoy A                  34      4:39:02       14:02
 15  De Mol-Hoekse Renners A     27      4:39:02       14:02
 16  Willebrord Wil Vooruit      14      4:39:02       14:02
 17  Achterhoek 2000             42      4:39:02       14:02
 18  De Spartaan                 16      4:39:02       14:02
 19  Woerden-Het Stadion Comb    45      4:40:42       15:42
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten