Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP LEK EN IJSSEL - BELOFTEN 2008

                       Uitslag Rit in lijn over 171,9 km

      3e Wedstrijd Beloftencompetitie 2008 te Lekkerkerk op 12 April 2008
                 Organisatie: Stichting WielercomitÚ Lekkerkerk

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 150 Hagenaars, Luc            WillebrordWlVoor KUMASOL     4:02:44
  2  10 Reef, Marc                Asito Cycling Team           4:03:00     0:16
  3 146 Jun, Lars                 WillebrordWlVoor KUMASOL     4:03:14     0:30
  4  11 Lindeman, Bert-Jan        Asito Cycling Team            z.t.
  5  48 Kelderman, Martin         Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
  6   3 Brus, Marco               Cycling Team Jo Piels         z.t.
  7   5 Kusters, Yvo              Cycling Team Jo Piels         z.t.
  8  85 Luyt, Dennis              Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
  9  18 van Zandbeek, Ronan       vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 10  12 Vermeulen, Jeff           Asito Cycling Team            z.t.
 11  15 Vierbergen, Lars          vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 12  16 Vreugdenhil, Stefan       vVliet EBH Elshof advoca     4:03:23     0:39
 13  90 van Dijk, Peter           Alcmaria Victrix/SWABO       4:03:57     1:13
 14   4 Fransen, Ruud             Cycling Team Jo Piels        4:04:09     1:25
 15  25 Kouters, Geert            WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 16  38 Relou, Tom                B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 17   9 van der Lijn, Robin       Asito Cycling Team            z.t.
 18  45 Nederlof, Tim             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 19  31 Beenes, Bj÷rn             Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 20  39 Helderman, Paul           B&E-Koopmans Cycling Tm      4:04:15     1:31
 21  28 Kooiman, Erik Jan         WV DeJongeRenner-vHemert     4:05:21     2:37
 22 177 Kos, Patrick              Ubbink-Syntec Cycl Team      4:05:30     2:46
 23  43 Ariesen, Johim            Line-Lloyd Footwear Cycl     4:05:45     3:01
 24  21 van der Zwet, Arno        Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 25  19 Beukeboom, Dion           Ruiter DakkapellenWieltm     4:05:52     3:08
 26  47 te Stroet, Rens           Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 27   7 Huenders, Mitchell        Asito Cycling Team            z.t.
 28  36 Timmer, Mathijs           Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 29  46 van Plateringen, Martin   Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 30 137 Rentmeester, Niek         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 31 122 te Brake, Remco           METEC Cycling Team            z.t.
 32  34 Horst, Menno              Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 33  26 Aalders, Bram             WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 34  41 Scholten, Jean            B&E-Koopmans Cycling Tm      4:08:05     5:21
 35  72 van Roosmalen, Wouter     Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 36  27 van der Kooi, Ben         WV DeJongeRenner-vHemert      z.t.
 37  14 van Ruitenbeek, Malaya    vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 38  97 Lugtenburg, Rik           PRC Delta/IJsselstreek       4:14:12    11:28
 39 145 Simons, Jack              WillebrordWlVoor KUMASOL      z.t.
 40  13 Gmelich Meijling, Jarno   vVliet EBH Elshof advoca      z.t.
 41  40 Lip, Bert                 B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 42  20 Kers, Koos Jeroen         Ruiter DakkapellenWieltm     4:14:58    12:14
 43  35 Spijkerman, Herman        Robinson Techniek-Lorini      z.t.
 44 168 Asjes, Jelmer             DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 45 142 Merx, Peter               Hypo-Gron/Fr.Leeuw/Emmen      z.t.
 46 123 van Bekkum, Rob           METEC Cycling Team            z.t.
 47 176 Limburg, Stefan           Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 48 128 de Haan, Jesse            Krolstone de Peddelaars       z.t.
 49 143 Mylius, Caspar            Hypo-Gron/Fr.Leeuw/Emmen      z.t.
 50 117 Jonkman, Frank            Dracht/WFrisia/Olympia/O      z.t.
 51 131 Horring, Lars             Krolstone de Peddelaars       z.t.
 52  79 Kamsma, Marcel            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 53  55 Dekker, Arjan             DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 54  49 Bunnik, Rene              RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 55 167 Spaargaren, Sjors         DTS/TmAmsterdam/Bataaf        z.t.
 56  78 van der Pijl, Jasper      Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 57  42 van Schaijk, Martijn      B&E-Koopmans Cycling Tm       z.t.
 58 127 Bovenhuis, Robert         Krolstone de Peddelaars       z.t.
 59 132 Faber, Rutmer             Krolstone de Peddelaars       z.t.
 60 136 Wijnstra, Jacob           De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 61  99 van Duijn, Kees           PRC Delta/IJsselstreek        z.t.
 62  58 Sikking, Frank            DWVastg-Wilton-Snel-AA-V      z.t.
 63  70 Kuster, Teun              Rietveld Wielerteam LSE       z.t.
 64   1 de Bekker, Maurice        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 65  75 de Reus, Frank            Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 66  86 Pol, Jori                 Alcmaria Victrix/SWABO        z.t.
 67 180 Kuiper, Bouke             Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.
 68  74 van der Niet, Rob         Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 69 153 Shimada, Makota           Maaslandster ZuidLimburg      z.t.
 70   6 Schulting, Peter          Cycling Team Jo Piels         z.t.
 71 178 Kip, Ismael               Ubbink-Syntec Cycl Team       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.491 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP LEK EN IJSSEL - BELOFTEN 2008

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Asito Cycling Team           2     12:09:28
  2  vVliet EBH Elshof advoca     3     12:09:51        0:23
  3  Cycling Team Jo Piels        1     12:10:37        1:09
  4  Line-Lloyd Footwear Cycl     8     12:13:08        3:40
  5  WV DeJongeRenner-vHemert     5     12:15:22        5:54
  6  Robinson Techniek-Lorini     6     12:15:53        6:25
  7  B&E-Koopmans Cycling Tm      7     12:16:29        7:01
  8  WillebrordWlVoor KUMASOL    25     12:20:10       10:42
  9  Alcmaria Victrix/SWABO      15     12:22:09       12:41
 10  Ruiter DakkapellenWieltm     4     12:26:35       17:07
 11  Ubbink-Syntec Cycl Team     30     12:35:26       25:58
 12  Krolstone de Peddelaars     22     12:44:54       35:26
 13  Rab/JvArckel/Bik-Excelsi    13     12:44:54       35:26
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten