Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop Humsterland

                        Uitslag Rit in lijn over 133 km

                          Wedstrijd datum: 7 Juni 2008

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 121 Koedooder, Vera           Lotto-Belisol Ladiesteam     3:15:05
  2 135 Visser, Adrie             Team DSB-Bank                 z.t.
  3 141 v.d. Broek, Irene         AA-Drink Cycling Team         z.t.
  4  31 van Hage, Elise           Team Flexpoint                z.t.
  5  59 Rasmussen, Dorte Lohse    Team Swift Racing            3:15:56     0:51
  6  26 Gunnewijk, Loes           Team Flexpoint               3:16:09     1:04
  7  28 Melchers, Mirjam          Team Flexpoint               3:16:18     1:13
  8 143 Wild, Kirsten             AA-Drink Cycling Team        3:19:43     4:38
  9  27 Markerink, Loes           Team Flexpoint                z.t.
 10 131 Bosman, Andrea            Team DSB-Bank                 z.t.
 11  97 van Gogh, Natalie         Regioteam SwABoLadies         z.t.
 12  95 Rotmensen, Moniek         Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 13   1 van Slochteren, Hilde     Restore Cycling Team          z.t.
 14  29 Slappendel, Iris          Team Flexpoint                z.t.
 15 148 Douma, Jane               HEPRO.NL NWVG                 z.t.
 16  40 van de Ree, Monique       RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 17  11 De Vocht, Liesbeth        Vrienden vh Platteland        z.t.
 18  14 Huisman, Marit            Vrienden vh Platteland        z.t.
 19 106 Kanis, Janneke            NWHoek/Rabo/De Bataaf         z.t.
 20 127 Verbeke, Grace            Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 21 133 Groenveld, Josephine      Team DSB-Bank                 z.t.
 22  45 van Paassen, Sanne        Red-Sun Ladies-Schijndel      z.t.
 23   5 Wagtho, Lianne            Restore Cycling Team          z.t.
 24  92 Eversdijk, Anne           Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 25  91 Bruins, Regina            Ton van Bemmelen/Odysis       z.t.
 26  58 Beyen, Lien               Team Swift Racing             z.t.
 27 100 Hoekzema, Sandra          Regioteam SwABoLadies         z.t.
 28  65 Beyer, Anna-Marie         Team Stuttgart                z.t.
 29 123 Mackie, Emma              Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 30  75 Groeneveld, Carola        Team Merida                   z.t.
 31  77 Glasbergen, Jessica       Team Merida                   z.t.
 32 163 Druyts, Kelly             Belgie                        z.t.
 33 130 Bekkering, DaniŽlle       Team DSB-Bank                 z.t.
 34  99 Kessler, Nina             Regioteam SwABoLadies         z.t.
 35 166 Staes, Veronique          Belgie                        z.t.
 36  57 Davies, Emma              Team Swift Racing             z.t.
 37  73 Profijt, Marije           Team Merida                   z.t.
 38  76 Hartogs, Imke             Team Merida                   z.t.
 39 169 Jelsma, Judith            People Trust CT               z.t.
 40 134 van Rijen, Linda          Team DSB-Bank                 z.t.
 41  32 Kanis, Jacobien           Team Flexpoint                z.t.
 42  68 Dietel, Sandra            Team Stuttgart                z.t.
 43  25 Braam, Elisabeth          Team Flexpoint                z.t.
 44  42 Dijkman, Petra            Red-Sun Ladies-Schijndel      z.t.
 45  12 van Vleuten, Annemiek     Vrienden vh Platteland        z.t.
 46   9 Bakker, Liesbeth          Vrienden vh Platteland        z.t.
 47  80 Sterckx, Kathleen         Team Merida                   z.t.
 48 138 Rovers, Gabrielle         AA-Drink Cycling Team         z.t.
 49 132 van Essen, Sharon         Team DSB-Bank                 z.t.
 50  13 Miggels, Kristy           Vrienden vh Platteland        z.t.
 51 136 van Wanroij, Marieke      Team DSB-Bank                 z.t.
 52   7 Kortekaas, Esther         Restore Cycling Team          z.t.
 53  70 Meyer, Claudia            Team Stuttgart                z.t.
 54  16 Van Rie, An               Vrienden vh Platteland        z.t.
 55  43 Klep, Inge                Red-Sun Ladies-Schijndel     3:24:17     9:12

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.906 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop Humsterland

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Team Flexpoint               4      9:47:32
  2  Team DSB-Bank               17      9:54:31        6:59
  3  Lotto-Belisol Ladiesteam    16      9:54:31        6:59
  4  AA-Drink Cycling Team       18      9:54:31        6:59
  5  Team Swift Racing            8      9:55:22        7:50
  6  Ton van Bemmelen/Odysis     12      9:59:09       11:37
  7  Regioteam SwABoLadies       13      9:59:09       11:37
  8  Vrienden vh Platteland       2      9:59:09       11:37
  9  Restore Cycling Team         1      9:59:09       11:37
 10  Team Merida                 10      9:59:09       11:37
 11  Team Stuttgart               9      9:59:09       11:37
 12  Red-Sun Ladies-Schijndel     6     10:03:43       16:11
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens