Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Holland Hills Classic 2008

                       Uitslag Rit in lijn over 100,8 km

               Finale De Rijke Topcompetitie op 10 Augustus 2008

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 153 Kleinmann, Larissa        Equipe Nurnberger Versic     2:57:28
  2  25 Braam, Elisabeth          Team Flexpoint               2:57:33     0:05
  3 124 Koedooder, Vera           Lotto-Belisol Ladiesteam     2:57:34     0:06
  4 161 Cromwell, Tiffany         Team Australie               2:57:57     0:29
  5 130 Bosman, Andrea            Team DSB-Bank                2:58:08     0:40
  6 157 de Goede, Suzanne         Equipe Nurnberger Versic      z.t.
  7  11 De Vocht, Liesbeth        Vrienden vh Platteland       2:58:09     0:41
  8  26 Elemans, Saskia           Team Flexpoint                z.t.
  9 146 v.d. Broek, Irene         AA-Drink Cycling Team         z.t.
 10 156 Lutz, Eva                 Equipe Nurnberger Versic     2:58:11     0:43
 11  28 Gunnewijk, Loes           Team Flexpoint               2:58:24     0:56
 12 166 Whitelaw, Vicki           Team Australie               2:58:26     0:58
 13 147 Henrion, Ludovine         AA-Drink Cycling Team        2:58:31     1:03
 14  29 Slappendel, Iris          Team Flexpoint               2:58:32     1:04
 15  15 van Dijk, Ellen           Vrienden vh Platteland       2:59:14     1:46
 16 150 Binnendijk, Marlijn       AA-Drink Cycling Team        2:59:38     2:10
 17  22 Eie-Vatland, Hege Linn    Ladies Cycl Tm Tubanters     3:00:14     2:46
 18  10 Bras, Martine             Vrienden vh Platteland        z.t.
 19  31 Snijder, Adriene          Team Flexpoint                z.t.
 20 186 Steurs, Karen             Topsport Vlaanderen Thom      z.t.
 21 145 Wild, Kirsten             AA-Drink Cycling Team        3:00:15     2:47
 22 165 Taylor, Carlee            Team Australie                z.t.
 23  49 Pijnenborg, Mascha        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 24 148 Werner, Laure             AA-Drink Cycling Team         z.t.
 25 164 Burford, Leonie           Team Australie                z.t.
 26 136 van Wanroij, Marieke      Team DSB-Bank                3:00:17     2:49
 27  42 Dijkman, Petra            Red-Sun Ladies-Schijndel      z.t.
 28  16 Van Rie, An               Vrienden vh Platteland       3:00:23     2:55
 29 189 Polspoel, Maaike          Topsport Vlaanderen Thom     3:00:24     2:56
 30  64 Steinsbo Fylkesnes, Elin  National Team Noorwegen      3:00:26     2:58
 31 135 Visser, Adrie             Team DSB-Bank                3:00:30     3:02
 32 126 Silversides, Emma         Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 33 188 Druyts, Kelly             Topsport Vlaanderen Thom      z.t.
 34 134 Tabak, Noortje            Team DSB-Bank                3:00:37     3:09
 35  27 Kanis, Jacobien           Team Flexpoint                z.t.
 36 185 Sels, Loes                Topsport Vlaanderen Thom     3:00:45     3:17
 37   9 Bakker, Liesbeth          Vrienden vh Platteland       3:02:13     4:45
 38 171 Daams, Jessie             Jong Belgie                  3:02:18     4:50
 39  48 Verhaeghe, Hanah          Red-Sun Ladies-Schijndel      z.t.
 40  13 Wallaard, Jaccolien       Vrienden vh Platteland       3:02:21     4:53
 41  47 Aernouts, Anne            Red-Sun Ladies-Schijndel      z.t.
 42 129 van der Aa, Daisy         Team DSB-Bank                3:02:24     4:56
 43 155 Becker, Christina         Equipe Nurnberger Versic      z.t.
 44 162 Mullens, Peta             Team Australie                z.t.
 45   2 Spijkerman, Bertine       Restore Cycling Team          z.t.
 46  81 Wilson, Heather           Barrhopoort Wijers-Hako       z.t.
 47  12 Huisman, Marit            Vrienden vh Platteland       3:02:34     5:06
 48   8 Peetoom, Kirsten          Restore Cycling Team          z.t.
 49  23 Olthuis, Esther           Ladies Cycl Tm Tubanters     3:02:36     5:08
 50 190 Dufoer, Sjoukje           Topsport Vlaanderen Thom     3:02:38     5:10
 51  73 Sterckx, Kathleen         Team Merida Ladies/Eemla     3:02:41     5:13
 52  78 Glasbergen, Jessica       Team Merida Ladies/Eemla     3:02:59     5:31
 53 131 van Essen, Sharon         Team DSB-Bank                3:03:07     5:39
 54  30 van Hage, Elise           Team Flexpoint               3:03:46     6:18
 55 133 van Rijen, Linda          Team DSB-Bank                3:04:04     6:36
 56 142 Boskamp, Joan             Mix People's Trust/Hepro     3:04:48     7:20
 57  57 Saastad, Kristine         National Team Noorwegen      3:04:55     7:27
 58  65 Mercer, Rachel            Swift Racing Team             z.t.
 59  97 van Gogh, Natalie         Regioteam SwABoLadies        3:05:50     8:22
 60  59 Waerstad, Froydis         National Team Noorwegen       z.t.
 61  69 Moriarty, Louise          Swift Racing Team             z.t.
 62 143 Visser, Judith            Mix People's Trust/Hepro     3:06:12     8:44
 63   4 Kortekaas, Esther         Restore Cycling Team          z.t.
 64 149 Brulee, Latoya            AA-Drink Cycling Team         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 34.080 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Holland Hills Classic 2008

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Equipe Nurnberger Versic    20      8:53:47
  2  Team Flexpoint               4      8:54:06        0:19
  3  AA-Drink Cycling Team       19      8:56:18        2:31
  4  Team Australie              21      8:56:38        2:51
  5  Vrienden vh Platteland       2      8:57:37        3:50
  6  Team DSB-Bank               17      8:58:55        5:08
  7  Topsport Vlaanderen Thom    24      9:01:08        7:21
  8  Red-Sun Ladies-Schijndel     6      9:04:56       11:09
  9  Restore Cycling Team         1      9:11:10       17:23
 10  National Team Noorwegen      8      9:11:11       17:24
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders