Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

28e OMLOOP HOEKSCHE WAARD - GP RABOBANK

                        Uitslag Rit in lijn over 168 km

       3e Wedstrijd Clubcompetitie Regio 2 te Puttershoek op 31 Mei 2008
                  Organisatie: Stichting Omloop Hoeksche Waard

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  80 Vissers, Job              TML de Dommelstreek          3:46:35
  2  96 Walgien, Jorrit           VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
  3  84 van Grinsven, Marc        TML de Dommelstreek           z.t.
  4  67 Schur, Ronald             RTC de Hoekse Renners         z.t.
  5   7 Cuppens, Tjarco           TWC Maaslandster Z-Limbu      z.t.
  6  92 Aerts, Ruud               VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
  7 110 van Reek, André           SWABO                         z.t.
  8  57 van Heeswijk, Roy         WV Schijndel                  z.t.
  9  17 de Reus, Frank            Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 10  73 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                      z.t.
 11  95 van Diermen, Johnny       VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 12  76 Bunnik, Rene              RWC Ahoy                      z.t.
 13  56 van Erp, Jordy            WV Schijndel                  z.t.
 14  79 Dekkers, Paul             TML de Dommelstreek           z.t.
 15 112 Straathof, Jeroen         SWABO                         z.t.
 16  31 Rentmeester, Niek         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 17  83 van Bekkum, Erik          TML de Dommelstreek           z.t.
 18  33 Wijnstra, Jacob           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 19  70 Simons, Martijn           RTC de Hoekse Renners         z.t.
 20 107 Rodenburg, René           PRC Delta                     z.t.
 21 124 Klijnhout, Gerhard        Bataaf/Coureur/Woerden        z.t.
 22  47 van der Wal, Martin       GRTC Excelsior                z.t.
 23  68 Vuurens, Nico             RTC de Hoekse Renners         z.t.
 24  13 Dekker, Bert              Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 25  82 Kamsma, Marcel            TML de Dommelstreek           z.t.
 26  78 de Kok, Walter            RWC Ahoy                      z.t.
 27 121 Disseldorp, Rob           Bataaf/Coureur/Woerden        z.t.
 28  55 Pennings, Bob             WV Schijndel                  z.t.
 29  72 Farenhout, Arthur         RTC de Hoekse Renners         z.t.
 30 116 Kuijvenhoven, Marco       WlWVooruit/Trias/Pedaalr     3:46:48     0:13
 31  89 Aalders, Tim              DRC de Mol                   3:47:07     0:32
 32  77 Schouten, Douwe           RWC Ahoy                     3:48:00     1:25
 33  86 Schless, Wesley           DRC de Mol                   3:52:25     5:50
 34  94 van Diermen, Jaron        VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 35  26 Meulenbroeks, Marc        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 36  53 Aernouts, Jim             JvR de Batauwers              z.t.
 37  35 van Dam, Dirk             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 38  21 Dudok, Tjeerd             DWVG-WiltonCT-Volharding      z.t.
 39  28 Castelijns, Twan          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 40  97 Kallenfels, Jerry         Kumasol-WillebWilVooruit      z.t.
 41  44 van Buren, Bert           GRTC Excelsior                z.t.
 42 118 Olsthoorn, Johan          WlWVooruit/Trias/Pedaalr      z.t.
 43  66 Vierling, Gijs            BMV - TWC Tempo               z.t.
 44  50 van Kempen, Ruben         JvR de Batauwers              z.t.
 45  14 van der Niet, Rob         Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 46  32 Ringelberg, Nico          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 47 122 Frijters, Ferdi           Bataaf/Coureur/Woerden        z.t.
 48  15 Brandwijk, Addy           Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 49  25 van der Weijst, Robert    TWC Het Snelle Wiel          3:52:33     5:58
 50  61 Burgmans, Bo              BMV - TWC Tempo               z.t.
 51  45 de Bruin, Alfred          GRTC Excelsior                z.t.
 52  34 Jonker, Wilco             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 53  69 Sint Nicolaas, Randy      RTC de Hoekse Renners         z.t.
 54   1 de Graaff, Boudewijn      WC de Waardrenner            3:53:19     6:44
 55  11 Aandewiel, Pascal         TWC Maaslandster Z-Limbu     3:53:22     6:47

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.487 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

28e OMLOOP HOEKSCHE WAARD - GP RABOBANK

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  TML de Dommelstreek         14     11:19:45
  2  VHemertGroep-JongeRenner    16     11:19:45
  3  RTC de Hoekse Renners       12     11:19:45
  4  RWC Ahoy                    13     11:19:45
  5  WV Schijndel                10     11:19:45
  6  ZRTC Theo Middelkamp         6     11:25:35        5:50
  7  Rabo/Pliegersp-JvArckel      3     11:25:35        5:50
  8  Bataaf/Coureur/Woerden      21     11:25:35        5:50
  9  GRTC Excelsior               8     11:31:33       11:48
 10  TWC Het Snelle Wiel          5     11:37:23       17:38
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten